24 máj 03, 16:26:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ogichi Shirosaki  (Megtekintve 9083 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Dátum: 11 jan 10, 18:41:03 »

A kedvenc szereplőmnek még nincs témája, s úgy éreztem neki is muszáj itt lennie. Ichigo belső hollowja, Ogichi:
Alapból nagy arc, jó beszólásai vannak Nevet A (japán) szinkronja egyszerűen zseniális. Harcmodora mint egy állat, ki ösztönei szerint harcol. Na meg Ichigo hol lenne nélküle... Mosolyog
Naplózva



Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 10, 19:36:39 »

Igazad van Stance. Imádom a dumáját:D. Mikor mindig megjelenik és leoltja Ichigot:D. Igen a hangja valóban fenomenális. A következő movieban remélem sokat fog szerepelni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2 Dátum: 11 jan 10, 20:06:56 »

Hááát nekem régóta nagy álmom , hogy egyszer storyban , vagy fillerben egy olyan arc-ot kapjunk , ahol Shirosaki átveszi hoszabb ideig Ichigo testét. Jó lenne látni az ő harcmodorát és stílusát látni egy Kenpachi ellen.
Shirosaki alapvetően egy nagyon szimpatikus figura nekem , mert van egyénisége és nem Ichigo árnyéka. Nem egy fullsablon karakter , hanem egy olyan személyiség , aki leülteti a képernyő elé az embert , mert érdekes .
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 19:02:57 írta Ishida » Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jan 11, 08:32:39 »

Nekem is 1-ik kedvencem de big kedvenc  Nevet Hát én kikészültem idegileg amikor megláttam Vasto Lorde alakban Ogichi-t  brutálissan nézett ki mitnemondjak....+ amúgy utánna a Shinigami illusztrált képeskönyv amikor Rászól Ichigo-ra hogy változtassa  vissza a  belső világát olyanra amien volt xD mert minden elektronikus cucc felrobbanik a víz alatt xD Dikk mit csinálhat Ogichi amikor nincs szerepe? Msn-ezik ? vagy Wow-ozik? netán Counter-ezik? xD
Kajak leoltotta ichigo-t xD
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4 Dátum: 11 jan 11, 17:53:41 »

Én is bírom őt és az egész stílusát. Ichigo minden találkozásuknál tanul tőle valamit az oltásokon kívül Nevet Meg amikor mondta Ichigonak hogy akar egy szekrényt meg állatokat. (az utóbbi nem biztos)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #5 Dátum: 11 jan 12, 15:59:00 »

Nálam is a number1 karakter már a megjelenése óta bírom őt, bár úgy emlékszem, hogy ott még nem volt annyira badass a hangja. (?) Az SS arc után nekem csak a 123-125 részek adták vissza azt a bleach hangulatot...utána sajnos megint hullám jött..ez az egész annyira hullámzik nálam, mégis mindig visszajövök xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 20, 15:48:54 »

Egyértelműen a legjobb! símán bedarálni mindenkit ichi is ha úgy tolná min a jobbik fele!
a hangja a viselkedése a legjobb!Nha meg ahogy a kardot forgatja!
Imádom ezt a karit, csak aza baj hogy nem hiszem hogy még viszont fogjuk látni Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tordagery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 24, 20:05:17 »

Szintén csak helyeselni tudok arra amit írtatok róla. Ichi nem lenne Ichi nélküle Mosolyog A hangjánál már csak talán egy jobb hang van szerintem. Mikor Ichin a maszk van. Nekem az a best. Tény hogy Ogichi húzta ki mindig a sz..ból Mosolyog Nekem kedvencem az első megjelenése volt Ichi lelkében mikor el akarta sajátítani Ichi a hollow eőrt és kereste zangetsu-t és helyette ott állt Ogichi Nevet szerintem hatalmas pillanat meg rész volt az Mosolyog
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #8 Dátum: 11 jan 25, 09:40:26 »

Hatalmas favorit. Kedvencem. Imádom a dumáit, harcmodorát. A japán hangja szerintem is zseniális. Nélküle, Ichigo már rég halott lenne. (Byakuya akkor megölte volna, ha nem jön elő Ohichi.)
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #9 Dátum: 11 júl 27, 14:14:05 »

Én is imádom! Igazából azért remélem hogy Ichigo visszanyeri shinigami erejét maradéktalanul mert akkor újra megjelenne ő is! Egyszerűen nagyon nagy! Én egy olyan fillerre/mozira várok leginkább ahol Ogichi fullhollow alakban megküzd Ichigoval! És nem olyanfélére mint amikor egybeolvadtak Zangetsuval hanem igazi vérre menő harcot szeretnék!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10 Dátum: 11 júl 27, 14:44:31 »

Nekem az jutott eszembe róla, hogy igazából nem is olyan gonosz mert végül is mindig segített Ichigónak. Kivéve, amikor előszór találkozott Ichigo az arrancárokkal. Meg mindig, amikor harcoltak egymással Ichigóval mindig rávezette őt a megoldásra. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #11 Dátum: 12 márc 11, 22:07:53 »

Igaz és amikor egyesült Zangetsuval akkor is mondták hogy ők csak Ichigo-t akarják megvédeni és szerintem ezt (mivel eggyé váltak) mindketten mondták.

Szerintem amióta a Full Hollow Ichigo leverte Ulquiorra-t azóta mindenki többet akar látni abból az erőből. Én is megnéznék egy igazán ütős és korlátok nélküli ( nem kell senkire és semmire vigyázni közben) harcot. Nem feltétlenül Ichigo vs. Ogichi ( full forma) hanem Ichigo megint elveszti a kontrollt és egy olyasvalakivel küzd meg aki elég nagy kihívást jelent neki Mosolyog
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 máj 31, 10:58:20 »

Hál'(halál)istennek, itt nem kell felsoroljam a 12 pontot, hogy miért jó figura Hichi (nekem csak így hívják).
Brutál a hangja, egyszerûen imádom...még a magyart is, azt is elkapták, nagyon ott van.
Aztán besírtam, mikor leoltja Ichigo-t, hogy csinálja vissza a belsõ világát rendesre, mert nem tud gépezni (valaki nem külde egy linket a videóhoz?)
Maga az egész karakter nagyon brutál, spanolnék valaki ilyennel, tuti, folyton ütnénk egymást.
Látom elég sokan hiányoljátok, szerintem az utolsó fejezetben látott Asauchiból ítélve még viszont látjuk, vissza fog térni.
Megnéznek egy olyan nem filler harcot, ahol valahogy Hichi kikerül a ,,valós világba" és Ichivel szinkronban bunyóznának, X karakter ellen...
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13 Dátum: 13 jún 12, 16:00:38 »

Nem lehet őt nem bírni. A stílusa, meg ahogy beszél és a hangja is egyszerűen tökéletes. Kár hogy igen kevésszer jelenik meg. Azért remélem, hogy a mostani ár ban még fog szerepelni, pláne, hogy eddig csak jó párszor mentette meg eperkét, és folyamatosan az ő erejét használta.
Naplózva
Kattin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14 Dátum: 13 aug 10, 10:07:54 »

Imádom őt olyan jó pofa Nyelvesít nem is akarnék olyat hallani hogy valaki nem bírja. Azt én is szívesen megnézném hogy a valóvilágba csöppen és Ichi-Hichi páros mindenkit a földbe ver  Pojén
Ezt a képet találta szerintem elég jó:
http://www.fanpop.com/clubs/bleach-anime/images/34155142/title/hichigo-photo
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!