24 máj 04, 01:40:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Inoue Orihime  (Megtekintve 32109 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #15 Dátum: 11 jan 10, 23:39:12 »

Ha megiszom az üveg sörömet , akkor újra tud sört visszaállítani úgy , hogy a "hatása" nem menjen ki az emberből? :O
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #16 Dátum: 11 jan 11, 01:58:55 »

Ez egy érdekes kérdés:D. Nem tudom. Ezen még nem agyaltam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #17 Dátum: 11 jan 11, 02:05:13 »

Hátha már a fejedbeszállt akkor nincsa hasadban, ha visszaállítaná akk v "kiszedné" onnan, v alkoholmentes sört kapnál, v kitudja hogyvanez.  Technikai KO
mindenesetre ha működne akk ez 1 jó spórolási módszer lenne...  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 11, 03:10:49 »

Hát ha lehetne, akkor Orihimére nem a Hueco Mondo-i banda, hanem a marketingesek és gyártók vadásznának Mosolyog Nevet
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #19 Dátum: 11 jan 11, 20:53:51 »

Kikészít a vinnyogása, főleg, hogy aránytalan, már-már hentaiba illő lufikkal van megáldva, tuti plasztikáztatta magát. Nevet
Amikor mindenki rohant megmenteni, akkor is csak Ichigo, Ichigo - nem baj, hogy mindenki azért aggódik, hogy élsz-e neeeem... ikszdé
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #20 Dátum: 11 jan 13, 22:38:26 »

Nah látom itt kezd megalakulni egy (újabb) anti-Orihime klub.
      ÉN IS ÉN IS CSATLAKOZNI AKAROOK!  >.<#
Én már az első megjelenésekor utáltam a karakterét, az ilyen karakter nálam csak arra jó, hogy legyen vki akit meg kell menteni vagy aki kitermeli az anime könny-normáját. Ezen kívül még annak ellenére, hogy vmi brutál erősnek kellene lennie ezekkel a képességekkel, csak marad ugyanolyan szinten mint a sorozat elején. Legalább ha fel tudna vmit mutatni azon kívül, hogy az arc végén befoltoz mindenkit. Az aki egy részben képes majd 26X kimondani, hogy "Kurosaki-kun", azt biztos nem fogom megkedvelni.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #21 Dátum: 11 jan 13, 23:04:15 »

Orihime így is erős Csak az ő ereje másképp működik, mint a csapat többi tagjáé. A Bleach csapata úgy van összeállítva, mint egy Szerepjáték-csapat.

Ichigo = Kardos harcos
Ishida = Céllövő + mindenes
Chad = Ököl-harcos
Orihime = Szanitéc

Amúgy én kedvelem a karakterét, egyik kedvencem. Imádom hogy ilyen kis butus.  Mosolyog

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #22 Dátum: 11 máj 20, 14:08:02 »

Azért ne ragadjunk le a régi énjénél! Jó oké, aláírom nem volt egy élharcos, de a maga módján kellett a csapatba, és mintha a mostani fejezetekben már valami érettebb személységet kapott a kicsike, és még azt is kimerem jelenteni, hogy normálisabb külsőt. Főleg most a legutóbbi manga részben szépen helyrerakta Rirukát. Erre gondolok
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #23 Dátum: 11 júl 21, 20:10:43 »

hueco mundo-ban voltak alig vártam hogy ulquiorra kilője ceroval vagy aizen kinyírja annyira idegesítő remélem majd valahogy kiveszik a sorozatból
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #24 Dátum: 11 júl 23, 12:38:15 »

Hm..én csak az animét néztem, és csupán addig ameddig elintézték Aizent, viszont nekem nem voltak negatív érzéseim Orihimét illetően. A külsőségek annyira nem érdekelnek.. a belső tulajdonságai, meg tipikus anime fogást mutatnak.
Naiv, csendes, visszahúzódó, néha kitört belőle a visító csaj..
Viszont több haszna van (ha már ismételten párhuzamokat állítunk fel) mint pl Sakurának. Igaz hogy Sakura egy erőteljesebb jellemű egyén, de képtelen bármit is felmutatni.
Orihime legalább küzdött és próbálkozott.. mindenesetre nekem ő egy semleges karakter.
Ahogy látom..a gyűlölet még mindig kovácsoló erejű dolog. Nevet hajráhajrá..
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #25 Dátum: 11 júl 24, 18:43:59 »

Ez az a KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KURASAKI-KUN? Én azt vártam hogy egész Hueco Mundo átmegy rajta, vagy legalább egy menosz grande. Nekem teljesen pozitív karakter.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 24, 18:46:45 írta SSS » Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #26 Dátum: 11 júl 24, 20:23:40 »

Orihime legalább küzdött WTF ezt nem értem jól a küzdés most arra érted hogy ulquiorra vs ichigo harcban mondta hogy  kurosaki-kun??? a lényeges szerepe hogy meggyógyította ichigo-t ez tény de attól még egy idegesítő karakter és ki kéne venni
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #27 Dátum: 11 júl 24, 20:53:49 »

küzdött azért hogy jobb legyen.. és próbált harcolni... nem úgy mint az az illető akihez hasonlítva lett..
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #28 Dátum: 11 aug 10, 10:51:09 »

Az értelmetlen hasonlatokat fejezzük be. Sakura meggyógyította Kankurot egy biztos pont Naruto életében. Kiáll érte és a maga mondján még vissza is fogja. Értelmes és gondolkozó karakter. Nem lehet össze hasonlítani egy agyatlan dinnyével. Akinek a szókincse a Kurosaki-kunnal kimerül.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #29 Dátum: 11 aug 10, 11:37:38 »

Ez elmondható Inoueről is. Számos alkalommal mentette már meg Ichigoék életét a gyógyító képességeivel, jóval többször mint Sakura Narutoékat. Ő is ugyanúgy segíteni akar Ichigonak mindenben, mint Narutonak Sakura, az más kérdés, hogy egyik se jut sokra ez ügyben. Plusz Orihime az életét adta volna csak azért, hogy Ichigoék biztonságban legyenek, ezzel már többet is tett a főszereplőért, mint Sakura.

Egyébként nem értem miért utálják ennyien ennyire Inouét, semmivel nem rosszabb mint például Hinata. Orihime sokkal fontosabb szereplő a Hyuugánál, jóval többet szerepel, és több értelmes megnyilvánulása van (igen, vannak neki, akármennyire is utálja a fél fórum, nem használhatatlan karakter, és a mangában látszódik hogy a kitartásának, küzdeni akarásának megvan az eredménye.)

Illetve a gyógyító karaktereknek nem is az a dolguk hogy ők darálják le az ellenségeket, hanem a csapat GYÓGYÍTÁSA plusz a védekezés, ami bizonyos szinten meg is van neki.

Orihime legalább küzdött WTF ezt nem értem jól a küzdés most arra érted hogy ulquiorra vs ichigo harcban mondta hogy  kurosaki-kun??? a lényeges szerepe hogy meggyógyította ichigo-t ez tény de attól még egy idegesítő karakter és ki kéne venni

Nem, a küzdést arra értette, hogy próbál minél hasznosabb lenni, minél több mindenben Ichigo hasznára akar válni. Mangában ennek már van is eredménye, és az animében is rengeteget fejlődött a gyógyító tudása. Egy gyógyító karaktertől nem lehet azt elvárni, hogy Arrancarokat, vagy hadnagyokat alázzon, erre ott van a csapat többi tagja.

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4838.msg628334#msg628334 - erről az Espadás topikhoz kaphatnék egy linket? Én sajnos sehol nem találtam.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 11:44:08 írta Mistich » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!