24 máj 03, 17:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tousen Kaname  (Megtekintve 8017 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #15 Dátum: 13 feb 03, 21:44:09 »

Szerintem nem is volt gyenge, azért tartják annak, mert Komamura és Hisagi győzték le és ugye Komamurát sokan nagyon gyengének tartják Hisagi pedig "csak egy" hadnagy.


Idézet
"tehát ez az ég"
Ez is elősegítette a vereséget, mert nagyon megvolt illetődve hogy kék az ég, meg zöld fű és lefoglalta az is, hogy Komamurát fikázza. Plusz még ott volt az arrogancia és a túlzott magabiztosság ami a legtöbb negatív karakterre jellemző... Nevet

Én Ulquiorra után raknám erőben.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 03, 22:00:39 írta Szalonna » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #16 Dátum: 13 feb 03, 22:04:51 »

Nem a megilletődöttség volt a veszte hanem az, hogy hozzászokott egy bizonyos harchoz, más néven a vakharchoz. Amikor pedig látni kezdett, így azok az érzékei amelyek eddig segítették a harcban, azok lekapcsoltak. A saját látását kezdte használni a többi, addig megszokott érzékei és harcstílusa helyett. Ehhez előbb hozzá kellett volna szokni de mint korábban írták, most használta először és egyben emiatt utoljára is.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #17 Dátum: 13 feb 04, 19:48:22 »

Pedig a Bankai-a sem volt kutya... ha a bankait + egy fél hollow formát gyakorolt/fejlesztett volna kegyetlen erős lehetett volna...
No meg az ég kék, a fű zöld, az RTL2...  Nyelvesít Ha behunyta volna a szemét, szerintem 100x jobban harcolt volna hollow formában.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #18 Dátum: 13 júl 14, 15:25:35 »

Szerintem is egész jó karakter volt, főleg antagonistaként. Az egyedüli bajom, hogy túl későn derült ki, hogy valóban mit akart elérni.

Amúgy olyan, mint Sasuke a Naruto-ból, csak ő nem váltott minden huszadik fejezetben oldalt és személyiséget, valamint gonoszként is halt meg, mivel Aizen nem hagyta elárulni őt.

Az meg, hogy "Hisagi meg Komamura leverte juj de béna" meg csupán annyit, hogy Komamura meg Hisagi voltak a legközelebb hozzá a jóktól, így véletlenül sem kaphatott más ellenfeleket, mivel "shonen szabály", hogy régi ismerősök valamilyen formában harcoljanak egymás ellen. Valamint Komamura meg Hisagi is nyertek csatákat (Findorr és Chen), az egyikük kapitány volt a másik meg hadnagy.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!