24 máj 03, 16:46:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zaraki Kenpachi  (Megtekintve 40464 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #135 Dátum: 13 márc 06, 22:11:27 »

Én eddig úgy hittem hogy azt a kardot elemelte valahonnan vagy a lekéből született és annyira sokszor harcolt vele hogy tönkre vágta, azért ilyen egyenletlen/recés a penge felület. Ezek szerint megölte majd ellopta valaki kardját amely aztán az ő stílúsára formálódott.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 17:36:48 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #136 Dátum: 13 márc 06, 23:00:52 »

Én régen is azt gondoltam, hogy valahonnét szerezte azt a kardot. Mondjuk az miatt gondoltam így mert nem tudta megismerni a nevét. Ebből annyi igaz lett, hogy elemelte egy halott shinigamitól.  Nevet Az viszont, hogy ezért nem ismerte a nevét nem jött be, mert ez az miatt volt mert elnyomta az erejét. A hasonlóság Kaien és Ichigo között nekem is eszembe jutott de nem mertem fogadni rá mert mégis csak ugyan az az író rajzolta mindkettőt és azért a karakterek eléggé hasonlíthatnak egymásra.
Naplózva
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #137 Dátum: 13 márc 23, 12:10:42 »

rini: Nekem is ugyanilyen gondolataim voltak Zaraki kardjával kapcsolatban, de már azóta én is eljutottam a manga végéig és megtudtam... Nevet
Kaien és Ichigo hasonlósága nem nagyon tűnt fel nekem  Gondolkozik Nem is tudom miért.... Nevet
Amúgy szerintetek megismerhetjük majd Kenpachi shikai-ját vagy bankai-ját? Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #138 Dátum: 13 márc 23, 19:05:42 »

A shikai-t már mindenképpen, hisz a zanpakuto elárulta/elfogja árulni a nevét. Ami ha jól tudom egyet jelent a shikai-al.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #139 Dátum: 13 márc 24, 02:12:01 »

A név ismerete valóban ezt jelenti, de ez még nem egyenlő azzal, hogy magát a képességeit is használhatja. Erre jó példa Ichigo és Zangetsu esete. Csak később váltak az adott technikák a sajátjává.
Naplózva
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #140 Dátum: 13 márc 24, 13:59:15 »

Igen, ezért is gondoltam, hogy talán csak tényleg később ismerhetjük meg a képességeit... Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #141 Dátum: 13 márc 24, 20:30:38 »

Én arra lennék kíváncsi ha már a Zanpakutoja megjelent előtte az élők világában akkor már valahogy le kéne győznie, hogy átadja a képességeit Zarakinak minr amikor Ichigo Zangetsuval harcolt vagy ez még nem olyan megjelenés?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
DaVinciBoy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


.:Just Win Baby:.


« Válasz #142 Dátum: 13 ápr 05, 18:23:58 »

Egyik legbetegebb karakter, nem lehet nem szeretni. Nevet
Naplózva

National Football League
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #143 Dátum: 13 ápr 07, 16:16:24 »

Én arra lennék kíváncsi ha már a Zanpakutoja megjelent előtte az élők világában akkor már valahogy le kéne győznie, hogy átadja a képességeit Zarakinak minr amikor Ichigo Zangetsuval harcolt vagy ez még nem olyan megjelenés?

 Gondolkozik Jó kérdés... meglehet... hiszen ez is egy kis "időhúzás" a manga részéről és egy érdekes harc is lenne... szerintem lesz egy kis fight! Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #144 Dátum: 13 ápr 07, 20:58:23 »

Nem feltétlenül. Lehet, hogy ez Ichigonál volt csak így mert sietették a fejlődését a bankai eléréséhez. Ezért nem volt hajlandó Zangetsu még elfogadni Ichigot mindaddig ami le nem győzi őt. Ha belegondolunk nagyon kevés ideje ismerték egymást, így erre volt szükség. Normál esetben lehet, hogy idővel maga behódol a zampakuto a gazdájának. Zaraki viszont időtlen ideje használja az eltulajdonított kardot. Így a kard lelke simán megfigyelhette Zarakit, még ha Zaraki nem is érezte őt. Simán is elfogadhatja mesterének. Én nem számítanék arra, hogy Kubo ezt megrajzolja. Inkább annak nem ismeretét meglepetésnek szánhatja a történetben.
Naplózva
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #145 Dátum: 13 ápr 09, 16:02:21 »

rini67: Igen, ez is eszembe jutott a mai napon (és jöttem is hogy leírjam, de látom nem kell már Nevet ). Egy kis idő és kiderül majd ki Zaraki zanpakutoja. Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #146 Dátum: 13 ápr 09, 18:49:56 »

A szavaiból leszürve nagyban tiszteli Zarakit de próbára is akarja tenni hogy mennyit is tud az ő képességei nélkül, mondjuk jól megfigyelhettete ezidőtájt. Egy biztos, hogy csúnya kis rész lesz amikor felfedi magát Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Morause
Vendég
« Válasz #147 Dátum: 13 ápr 10, 07:00:56 »

Én tőle már csak azt a momentumot várom mikor benyögi azt a csodálatos két szótagot: BANK... KAI Kiröhög
Csak mert amikor kenterbe vert két kapitányt a reaitsuja segítségével azért az nem volt semmi, de ha már bankai-t is fog használni na abba nem lesz köszönet!
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 07:02:00 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #148 Dátum: 13 ápr 10, 11:31:21 »

Azért azt az összecsapást ne vedd komolyan. Ők sem gondolták igazán komolyan. Ha így lett volna akkor Tousen sem mesedélutánt tartott volna és Zaraki is levette volna a szemkötőjét. Az a jelenet túl korán volt megjelenítve a történetben. Egy az egyben pont olyan volt mint a Narutoban amikor a régi összecsapásokat láttuk.
Naplózva
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #149 Dátum: 13 ápr 10, 15:25:47 »

De Tousen akkor sem nyert volna Zaraki ellen Nyelvesít
A Bankai-t én is nagyon várom! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!