24 máj 03, 16:47:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zaraki Kenpachi  (Megtekintve 40464 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Dátum: 11 jan 09, 10:47:43 »

Zaraki Kenpachi a 11. osztag kapitánya. Mindene a harc élvezi a harcot. Ő az egyetlen aki ugy lett kapitány hogy az előző kapitányt megölte az osztag 300 másik tagja előt. Többet nem irnék jó beszélgetést.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 09, 17:39:09 »

Ő az örök kedvenc a goteiből. Nem normális. Igazi hentelő gép a felfogása meg a stílusa is tetszik. Nem komplikálja a dolgokat csak azt csinálja amit szeret.
Igazi ösztönlény.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 10, 14:14:02 »

Meg az sem árt neki ha átdöfik azért ez nem semmi:D  Talán  a legerősebb kapitány.
Naplózva
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 10, 15:15:30 »

Az extrém "harci ösztön" bejön nekem nála.  Ja és hogy milyen jól kijön Yachiruval Mosolyog
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 10, 16:53:52 »

Ő tipikusan az a karakter aki kedvtelésből öl és azért harcol ,mert élvezi azt ,ami sokak szerint nem igazán illik a kapitányokhoz,részben jogosan ,de hát ez van.

Baromi erős karakter és nem is értem ,hogy tudott alul maradni vagy döntetlent vívni Ichigoval...számomra ez érthetetlen.
És talán ha végre komolyan elkezdeni foglalkozni a kardjával ,ő lehetne a legerősebb karakter a történetben.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 10, 17:06:54 »

Ezekkel egyet értek, és föltennék egy érdekes kérdést, mint ahogy titius elöbb irta hogy elkezdene foglalkozni a kardjával + ugye ugy tudom a nevét nem tudja, ha a nevét is megtudná akkor lenne igazán erős, nektem mi a véleményetek erről?      + egy ilyen vicces kis elméletet találtam youtuben :

                                Kenpachi + eye patch + kendo + shikai + bankai + hollow mask = 2012  Nevet


Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6 Dátum: 11 jan 10, 17:45:07 »

Csak a hollow maszk-nál lennének gondok ikszdé Én meg arra gondoltam, hogy mindenki szerint valami gyilkos szuper brutál shikaija van de milyen epic lenne ha valami gyógyító képessége lenne a kardjának  ? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 10, 17:48:02 »

Szerintme Ken-chan pöppet dühös lenne ikszdé
De nem gáz, a bankai még hátra van.

Igazából amúgy jól jönne neki, ah elég erős kéepsésg, bár nem nagyon hazsnálná, de ha mégis, sokat dopban a harci erején, egyszerűen mert nem nagyon vigyáz magára, és így nem járna ez kockázattal.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8 Dátum: 11 jan 10, 17:48:44 »

Hát igen ,bár gondolom a lélek kard egybe függ az egyén személyiségével és nem hiszem ,hogy Kenpachi olyat kapni ,bár ez nem is lenne gond gyógyítaná magát harcközben ,nagyobb állóképesség ...ilyen Kisame stílusa lenne az egésznek.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9 Dátum: 11 jan 10, 20:08:38 »

Ennél nagyobb szégyent nem is tudna elviselni. Eretvágna ha kiderülne , hogy kidou alapú a zanpakutoja. Elvégre ő "kampányol" a legjobban a kidou alapú zp-k ellen. x'D Nagy pofáncsapás lenne a sorstól , ha ezzel verné Zarakit.
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #10 Dátum: 11 jan 10, 20:23:10 »

Kedvenc karakterem. Imádom, amikor bekattan.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #11 Dátum: 11 jan 16, 15:46:10 »

Ishida: Szerintem az lenne a legnagyobb poén Nevet Kíváncsi lennék mit csinálna  smirksweat
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12 Dátum: 11 jan 16, 19:30:09 »

Ha Zarakinak kidou alapú zp-je lenne egyszerűen nem használná, pont úgy, ahogy most is csak eszközként használja. Bár tudva azt, hogy minden zp a használója lelkéből születik, továbbá ismerve Zaraki lelkivilágát, ha valamilyen képessége is, az talán a vérhez kapcsolódna.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 11 jan 16, 19:33:45 »

Vagy az erő növekedéséhez illetve a romboláshoz. Eddig az erejének növelése volt a kívánalma.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14 Dátum: 11 jan 16, 21:18:15 »

Mikor Ichigoval döntetlent "játszott", akkor kívánta megtudni a kardjának nevét. Imádja a harcot, és mivel kevesen vannak akik méltó ellenfelei a szemkötője nélkül, ezért nem is tesz nagy erőfeszítést a kardjának shikai használatára. De amúgy Zaraki is valamilyen szinten tudja, hol a helye a kapitányok közti erősorrendben (Byakuya környékére teszi magát, ezért vele szeretne megmérkőzni). De Yama apót vagy Kyorakut nem nagyon bojgatja.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!