24 máj 04, 06:05:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kurosaki Ichigo  (Megtekintve 41241 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #45 Dátum: 12 márc 21, 08:37:27 »

Ezt már leírtam egy másik témában, egy teljesen más karakterrel kapcsolatban, de itt is aktuális.
Az hogy megvédjük a társainkat, nem cél, hanem kötelesség, amiért a társak segítenek elérni a céljainkat. Naruto,Luffy és hasonlók is ezért akarják óvni a barátaikat.
Ilyen szemszögből nézve mi Eperke célja? Semmi, ő csak úgy van.

Am én főleg azért nem szertem Ichigot, mert alapból okosabb a shounen főhősök többségénél, a harcban (ami egyébként a Bleach egyetlen értékelhető vonása lehetne) viszont csak retardált módon csapkod a kardjával, ahelyett, hogy kicsit taktikázna, mint mások, akik kis furfanggal a náluk százszor erősebb ellenfeleket is képesek legyőzni.

Félreértés ne essék, én nem Ichigot hibáztatom, hanem Kobot. Ezerszer jobb főhőst is kitalálhatott volna, mert az esze megvan hozzá.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #46 Dátum: 12 márc 21, 11:01:35 »

Ez csak nézet kérdése, hogy mit tartasz célnak. Ráadásul sokkal emberibb cél mint amit mások bevállalnak. Mig másik mangákban alapvetően enyhén lököttek a szereplők addig Ichigo alapvetően normális. Nem rendelkezik ilyen hirtelen jött ravaszsággal amivel minden gondot megold. Másrészt mit értünk retardált karforgatás alatt? Miért kellene taktikáznia mikor az ő kardja képessége az erő. Ha összehasonlítod Kenpachi vívásával akkor még taktikás is. Mások pedig mint például Byakuya annyi technikával rendelkezik, hogy bőven van lehetősége válogatni is belőle. Ezért mondjuk lehet hibáztatni Kubot, hogy a Getsugán kívül nem dobta meg még néhány képességgel a kardját. Szerintem pont az egyszerűsége ami látványossá teszi.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #47 Dátum: 12 márc 21, 15:07:36 »

Nem értelek. Nem elég nagy és végtelen cél az, hogy megvédjed a barátaidat, szeretteidet? Naruto is pontosan így viselkedik. Mindent maga akar megoldani és a társait, barátait kihagyni belőle mert őket szeretné megvédeni. Luffy pont ezért harcolt, hogy képes legyen megvédeni a nakamáit. Mindegyik ilyen jellegű ebben a kategóriában. Megvédeni a barátaidat, társaidat. Sőt mindegyikben megvan az a variáció is, hogy szólnak a főhősnek, hogy nem kell ezt egyedül csinálnia hanem bízzon a társaiban. Ichigot Rukia és Renji figyelmeztette erre. Narutot Itachi és Luffyt Jinbe. Ezt mind a mangakák akarják tudatosítani az olvasóikban, hogy bízzanak egymásban. Ichigo mégis sok mindenben különbözik a többi ilyen karaktertől. Alapjában ő egy egyszerű emberként van beállítva. nem keresi a harcot de az mindig megtalálja őt. Ezzel szemben Luffy rosszul is lenne ha nem keresné maga a bajt, ha pedig nincs akkor csinál saját maga. Naruto állandóan papol, hogy békét akar de mindenáron a baj kellős közepében kell lennie. Szintén harcmániás. Szóval Ichigo és maga a világa is nagyon eltér a másik két világtól.


Igazad van, és épp ez is a lényeg. De azon kívül, h naruto megvédené a barátait, h tudná, még hokage is akar/t lenni mielőtt beleszeretett sasukébe xDDD
 Luffynak azon kívül, h megvédje a barátait, ott a célja, h kalózkirály legyen, és h keresse a kalandokat. Ha ezt nem akarná, akkor miután kumáék szétgyepálták őket vissza is furdulhattak volna és lehetne békés életük. Ichigo így van vele, ezért kell, h mindig olyanok történjenek, h elrabolták ezt, elrabolták azt. Ez az, ami ha lenne olyan célja, amivel jobban kalandokba keveredhetne nem kéne kétszer is ugyan azt a kifogást találni, h harcolhasson. Sőt olvastad már a mostani mangát? nem lepődén meg, ha a következő az lenne, h mencsük meg harrribelt....

Ez a cél, h megvédd a barátaidat, pont, h meggátolja abban, h veszélyes kalandokban vegyenek részt, bár másrészről ok is arra, de már kicsit uncsi xDDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #48 Dátum: 12 máj 03, 21:39:19 »

azt hiszem Ichigo az egyetlen főszereplő akit nem szeretek.... miért?.... mert nagyon sablonos. Az ilyen típusú animék főszereplői nagyjából egyformák de mindenkiben van egy plusz ami egyedivé teszi. Nah ez Ichigoban nincs meg, vagy csak nagyon minimális szinten, lehetne akár egy húszad rangú mellékszereplő is akkor is ugyanilyen lenne a karaktere. Szóval sajnos nekem nagyon nem jön be  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 03, 21:40:14 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #49 Dátum: 12 máj 21, 07:13:58 »

Értem a gondolatodat, bár szerintem nem baj hogy ő ilyen. Ami azt illeti ő olyan nehéz típusú karakter, önfejű, akaratos és agresszív, de okos, tanulékony és nagyon jó szívű. Bár ezt igyekszik elrejteni.
És szépen, de nagyon lassan változik a természete, puhul a viselkedése. pl: az első 100 manga részt végig káromkodta, most pedig szinte alig használ trágár szavakat. Megtanult bocsánatot kérni, és azért mégis érettebb lett, hisz eltelt majdnem 2 év.  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #50 Dátum: 12 máj 21, 11:26:17 »

Én például pont ezért tartom jó szereplőnek mert ezzel tér el a mangák sablonosságától. És ő éppen ezért nem hasonlít a főszereplők garmadájára. Szinte mindegyik shounenben van az az általad is emlegetett plusz a főszereplőben és éppen ezért nem sablonos Ichigo. Hozzáteszem, hogy nem tartom okosnak. Inkább az átlagos felel meg neki a legjobban. Az akaratos, önfejű és jószívű vagy szándékú stimmel nálam is. Nekem legjobban az elhatározása tetszik benne a legjobban. Nem a világot akarja megmenteni hanem ugyan ezt a családjára és barátai megvédésével próbálja elérni. Sz ó sincs arról, hogy azért indulna harcba mert ő fönök netán a világ megváltója akarna lenni. Ez a többi shounen sajátossága pedig a vége mindig ugyan az csak más úton. Sokan pont azért nem szeretik mert nincs nála kitűzve a világmegváltó cél. Én ezzel a nézettel éppen ezért nem értek egyet mert a vége mindig ugyan az.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #51 Dátum: 12 máj 21, 12:34:15 »

Nincsenek negatív érzelmei és olyan könnyen vág le néz el dolgokat és bocsájt meg, amit még a demagóg liberálisok sem tennének meg. Ez egy fullface karakter, az olvasó pedig rokonszenvezik az ilyen teljesen életszerűtlen supermanekkel.
Naplózva
msoptimus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2

hokage


WWW
« Válasz #52 Dátum: 12 nov 06, 18:05:09 »

 Shiba Kaien reinkarnációja ichigo?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #53 Dátum: 12 nov 06, 18:51:57 »

Na ezt kétlem. Valami közük Ichigoéknak biztos van a Shiba családhoz, de ez mögött inkább Isshint gyanítom.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #54 Dátum: 12 dec 24, 19:25:51 »

Szerintem Isshin, Kukkaku unokatestvére lehet(nagybátyja), hisz a mangába mondta Kukkaku: "El kellet engednem velük még hogyha ezzel csalódást is okozok nagybátyánknak" (vagy valami hasonló smirksweat )

-----

Amúgy csak nekem tűnt fel hogy, Ichigo új bankai-ában rendellenesen hosszú a kardja? smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #55 Dátum: 12 dec 24, 22:30:32 »

Lehet ez pár technika keverése de örülnék ha ezt megtanulná.
Getsugaval töltött Tensa Zangetsuval megszúrja az ellenfelét.Ha sikeresen kapcsolatba lép az ellenfél lélekenergia áramlásával akkor a testén belül különböző pontokban "mini" Getsuga robbanások keletkeznek.
Nem egyszerre mind hanem váltakozóan hol itt hol ott.
Ezek után ha Ichigo eltalálná az éppen aktív pontot egy Gestugás pengével akkor az ellenfél testén belül akár láncreakció szerűen sül el a Getsuga Tenshot csak más néven.
Bocs csak lett egy kis ihlet.  smirksweat

Úgyis ráférne eperkére egy új techinka. kacsint
Amúgy eddigi Getsugai a történetben többet sebezhettek volna,ha szúrás után egyből Getsuga.
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #56 Dátum: 12 dec 24, 23:02:27 »

És amúgy Ichigo új Shinigami és Bankai formája a fullbring edzés miatt lett ilyen...amilyen? smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #57 Dátum: 12 dec 24, 23:20:45 »

Igen a fullbring edzés miatt(főleg).
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/461/6
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #58 Dátum: 13 feb 16, 15:41:17 »

Most így gyorsan átszaladva az utóbbi pár száz manga fejezeten beugrott egy ötlet,hogy miért nem tudják ellopni Ichigo Bankai-át Nevet
A 461. fejezetben beszélnek pontosan az ereje vissza adásáról. Ebből arra következtettem, hogy mivel minden kapitány és hadnagy adott a Reiatsu-jából, így Ichigo még "korcsabb" lett ikszdé Aminek köszönhetően tele van mindenféle reiatsu-val, így képtelenség ellopni az erejét.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #59 Dátum: 13 feb 16, 16:03:48 »

szerintem inkább a Quincy erejéhez van ennek is köze mert Bach szavai alapján még Yama bankai-át is akármelyikük ellophatta volna de csak ő képes irányítani az ereje miatt
egyszerűen mondva a bankai lopó medál az ellenségeik ellen hatékony nem a "fajtársuk ellen" , ugyanúgy mint Kirge börtöne
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!