24 máj 04, 00:13:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kurosaki Ichigo  (Megtekintve 41236 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #30 Dátum: 11 feb 24, 15:02:01 »

Hát ha azt nézzük hogy pl ulqi lándzsjája is olyan robbanásokat csinált hogy olyan kráter a final gt miatt nem volt..
MEg hogy aizen még a segunda etapat sem látta... 
Merem állítani hogy aizen is azé meg huzta volna magát...  hogyokuval is..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #31 Dátum: 11 feb 24, 23:01:39 »

ahogy én látom nem sokan kedvelik manapság Ichigot Nevet
nekem még mindig szimpatikus, hiába vannak hullámvölgyei, mert nem minden zajlik olyan egyszerűen
sok másik mangában a főhös szinte mindig jókedvűen és bátran veti bele a következő akadályba...persze nekik is vannak olykor problémáik, de elég gyorsan túlteszik magukat rajta és goo tovább vidáman...nekem már inkább azok számítanak sablonosnajk
Ichigó számomra sokkal életszerűbb és emberibb ebből a szempontból, próbálkozik de nem mindig sikerül minden úgy ahogy szeretné
ez persze lehet hogy nem mutat olyan jól egy manga főhősnél, de lehet ilyen is Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 11 júl 19, 01:43:17 »

Már hajnal van és nagyon nincs kedvem elolvasni még ezt a 3 oldalt se, de úgy gondolom megkérdezem... az a shikai szint az most ichigonál mi is?
Mert most kezdtem el nézegetni nemrég a szinkron részeket és most járok a 'bount klánbeli fószer akciója a lelkek világában' részeknél... és még azelőtt byakuya ellen mikor küzdött mondta hogy azt hitte hogy shikai szinten felveheti a versenyt a bankaijal, elkezdtem gondolkozni de akkor nála a shikai szint egy sima kékszínű égmetsző holdagyar támadás az egész? Mert akkor tényleg nem egyedi, bár mondjuk mégha kezdő bleachező vagyok is mindig nagy izgalommal várom a harcait... Szeretek röhögni amikor renjivel vagy azzal a quincy sráccal ökörködik!
(Bár ez nem fontos de mellékesen megjegyzem nekem Kon a kedvenc karakterem mert annak a beszólásain mindig sírok)
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 18:24:37 írta Morause » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #33 Dátum: 11 júl 19, 02:11:07 »

-Jah neki mindig shikai formaban van a kardja. Es igen mindig csak azt az 1 tamadast hasznalja azert olyan eros.
-A bankai-ja legyugozott mindenkit es mindenki varta a harcait. Jonnek majd a maszkos reszek. Sok harc Grimmjow ellen es a Hueco Mundo arc a leg kiralyabb.
-Kar, h ennyire 1 szalon futott a story es mostanra kiegett az egesz. De azert erdemes vegig nezni. (a vege nallam Aizen elzarasa).
-Es inkabb japanul magyar felirattal nezzed. Eredetibb, nem cserelgetik Urahara meg szinte minden szereplo hangjat es normalis neve van a tamadasoknak. (El sem tudom kepzelni milyen sz.r nak lesz elnevezve a Mugetsu......)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
renato
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 júl 19, 10:15:25 »

Hát... engem speciel nem nyűgözött le a bankaia, sőt... gyakorlatilag csak a gyorsaságát növelte meg, meg talán kicsit az erejét.
Hueco Mundo arcot szerintem veri a Soul Society arc, de ez a személyes véleményem.
Szerintem inkább fusson egy rendezett szálon, mint több rendezetlenen (mint pl a Naruto Shippuuden mangába a háború).
Mugetsu magyar neve meg szerintem valami Holdtalan Ég, vagy ilyesmi lesz (úgy tudom ezt jelenti, de javítsatok ki, ha böszmeséget írtam).
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 10:16:43 írta renato » Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #35 Dátum: 11 júl 21, 14:55:45 »

Az elején hihetetlenül gyorsan erősödött, tele volt lelkesedéssel önbizalommal, de az arranca arc- ban egy kicsit hisztis volt, de nagyon jó harcai voltak. Nálam ő az egyik kedvenc karim, jó elvannak Konal ahogy szidják egymást Nevet
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #36 Dátum: 11 júl 21, 18:41:14 »

nekem még mindig szimpatikus, hiába vannak hullámvölgyei, mert nem minden zajlik olyan egyszerűen
Leginkább ruogonnal tudok egyetérteni.. szerintem Ichigo egy teljesen átlagos fiúként élte le az eddigi életét, azon kívül hogy a családja érzékelni tudja a szellemeket, ő pedig látja és beszél velük. S valóban kizökkentette hogy rájött hogy a világ mégsem olyan mint ahogy ő azt eddig elképzelte.

Viszont az hogy ilyen komoly/depressziós lett a hangulat valamilyen szinten érthető, elég nagy felelősséget kell a vállán cipelnie, miközben azzá változik ami ellen küzdenek. Szerintem egy ilyen lelki folyamatot senki nem vészelne át egyszerűen.
Természetesen érthető hogy hiányoljátok az eredeti Ichigot.. de szerintem visszakapjátok, amennyiben nem, akkor is magyarázható azzal hogy ideje hamar de felnőtt.
Ha már párhuzamot állítunk fel, és ha már Naruto.. azért Naruto is rendkívül sokat változott, egyértelműen megtört benne valami.
Persze azért hozzátenném, hogy a két anime között nem lehet párhuzamot hozni, két teljesen különböző világ és teljesen eltérő egyéniség.
Naplózva
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #37 Dátum: 11 júl 27, 12:24:02 »

Ichigo nálam top 3ban benne van! Mindenki szidja, hogy teljesen megváltozott és tényleg nem olyan optimista mint az SS arcnál de azóta felébredt benne egy erő amelyik bármikor átveheti az irányítást és lemészárolhat mindenkit akit szeretett! Nem olyasmi mint a Kyuubi mert az csak dühnél jön elő! Ezenfelül azzal sem értek egyet hogy fullhollowichigo erősebb lenne mint a mugetsu-s ichigo! A második feltámadás tényleg nagy szám de nem azt mondta hogy Aizen nem tud róla csak azt hogy nem látta! És valószínűleg Kubo azért állította be Ichigot a vége felé depisnek, hogy nagyobbat szóljon az utolsó harc amikor visszanyer némi önbizalmat! Az egy dolog hogy a szemei inkább csalódottságot sugároztak Aizen ellen és nem elszántságot, de ki nem lenne  csalódott egy olyan harc előtt amiben tudja, csak úgy győzhet ha feladja Zangetsut és elveszti minden erejét ezáltal a baráti köre megfeleződik mivel a halálisteneket már nem látja!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #38 Dátum: 11 aug 18, 23:13:35 »

Nekem Ichigo a Top1-es kari a bleachböl,szoval nekem tetszik a jelleme,mondjuk néha sok a hullámvölgye de kinek nem?Meghát az zavart nagyon hogy mindig Getsuga Tenshou,meg mikor használt vmi újat akkor is a Getsuga Tenshou volt csak nem engedte ki remélem Kubo add neki végre vmi jobb képeséget
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #39 Dátum: 12 feb 22, 21:44:48 »

Ichigo nekem is fave bleach karim,lesz ha visszatér a soul society-s állapotába.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #40 Dátum: 12 márc 11, 22:00:39 »

Hát végül is Ichigonak ez a egy képessége de szerintem annál jobb mert ahogy haladunk a story-ban úgy fejlődött neki is a Getsuga Tenshou-ja, kinézetben erőben. Mondjuk szerintem azért nem lehet elfelejteni hogy Ichigonak van Hollow ereje is és az is mutatkozott már párszor úgyhogy nem csak egy dolgot tud. Meg ahogy halad majd a stosy úgy is fejlődni fog mint mindig és szerintem láthatunk majd tőle új mozdulatokat.

Nekem például az ichigoban élő Hollow is szimpatikus karakter Nyelvesít
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #41 Dátum: 12 márc 19, 22:54:07 »

Ichigonál az a baj, meg a bleach aizen után azért halt meg az egész, mert ichigonak nincs meg az a nagy célja, amit mindenképp el kell érnie és amiért erősebbnek kell lennie, és ami mozgathatná a storyt. A legtöbb anime úgy kezdődik, h a főhős elmondja, h ő lesz a hokage, kalózkirály, össze szedi a 7 kristálygömböt, vagy begyűjti az ékkőszilánkokat, stb...

A bleach elő része ezzel szemben nagyon különleges, és ez az összes anime közül a kedvenc 1. részem, már a címe is főleg magyarosítva: így lettem halálisten Mosolyog) ez engem naon megfogott. Csak az a baj vele, h ezzel elment az egész. Mivel csak véletelenül lett shinigami, így nincs is célja vele. Egyetlen cél mégis akad, megvédeni akiket szeret. Ja az a baj, h ez az első sagáig volt hiteles. Rukia mentőakció után jött az orihime mentőakció.... Kicsit ez már ratyi, de ez még semmi, ez így még rendben is van, bár vmi hitelesebb okból is kilyukadhattak volna hueco mondoban, na mind1.

A nagyobb gond az, h kubo aizenig tervezett előre... Ezért is kellett volna abba hagyni akkor. Mert ichigonál már most a fullbring arcnál már idegesítő, mikor azt hajtogatja, h nem tud megvédeni senkit, meg h meg akar védeni mindenkit.

Ha lenne vmi értelmes célja ichigona, akkor érthető h nagy áldozat feladn az erejét, meg akkor jó, h vissza akarja kapni, de így,h meg akar védeni másokat, és h 17 hónapig is vissza akarta kapni az erejét, pedig senkivel se történt semmi amúgy, így ez már kicsit ratyi, és mivel nincs rendes oka visszaszerezni az erejét, a történet nem tud beindulni rendesen.
Bár tény, h ichigonak pont az adja meg az egyediségét, h nem 1 harcmániákus alapjában véve, de akkor jó én elfogadom, de akkor meg fejezze be a mangát kubo akkor, amikor eljött az ideje, akkor, amikor ichigonak mér végkép semmi célja nem maradt. Ez aizen elzárása után következett be.
Ichigonak azért megin kell vki, akik ellen meg kell védenie a barátait:
Fullbumerángok, most meg vmi keverék quincyk ugyan már, de innentől inkább hagyjuk nem nagyon ichigo lenne már. xDD
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 19, 22:57:23 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #42 Dátum: 12 márc 19, 23:21:54 »

Nem értelek. Nem elég nagy és végtelen cél az, hogy megvédjed a barátaidat, szeretteidet? Naruto is pontosan így viselkedik. Mindent maga akar megoldani és a társait, barátait kihagyni belőle mert őket szeretné megvédeni. Luffy pont ezért harcolt, hogy képes legyen megvédeni a nakamáit. Mindegyik ilyen jellegű ebben a kategóriában. Megvédeni a barátaidat, társaidat. Sőt mindegyikben megvan az a variáció is, hogy szólnak a főhősnek, hogy nem kell ezt egyedül csinálnia hanem bízzon a társaiban. Ichigot Rukia és Renji figyelmeztette erre. Narutot Itachi és Luffyt Jinbe. Ezt mind a mangakák akarják tudatosítani az olvasóikban, hogy bízzanak egymásban. Ichigo mégis sok mindenben különbözik a többi ilyen karaktertől. Alapjában ő egy egyszerű emberként van beállítva. nem keresi a harcot de az mindig megtalálja őt. Ezzel szemben Luffy rosszul is lenne ha nem keresné maga a bajt, ha pedig nincs akkor csinál saját maga. Naruto állandóan papol, hogy békét akar de mindenáron a baj kellős közepében kell lennie. Szintén harcmániás. Szóval Ichigo és maga a világa is nagyon eltér a másik két világtól.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 19, 23:27:11 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #43 Dátum: 12 márc 20, 06:15:36 »

Ichigo egy kellemes karakter, az tetszett a legjobban, mikor nívódott a hollow énje miatt.Ochigoban aza baj, hogy hac közben míg nem edzett a dangaiban, szerencsétlenkedett. de ez betudható annak hogy sose harcolt, meg emberi mivoltálnak.Urahara adott neki némi infót az ellentámadásról és enyi.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 12 márc 20, 13:58:56 »

Mindenki szerencsétlenkedne mikor bekerül egy olyan világba amiről fogalma sincs. Ráadásul az eddigi neveltetése pont az ellenkezője annak a világnak ahova került. Senki nem mond semmit, senki nem tanít számára semmit, hogy mit és hogyan kellene értenie és cselekednie az adott helyzetekben. Amúgy a legnagyobb hibája a határozatlansága illetve nagyon könnyű volt kétkedővé tenni. Hiányzott belőle az elszántság. Szerintem pont ezt próbálta szimbolizálni számára Shirosaki amikor az ösztönről papolt neki. Majd később látszott, hogy Gin is ezt játszotta el vele. Amikor azonban sikerült magát annyira felspannolni, akkor nagyon kemény lett. Ilyenre példa az elején Zaraki és Byakuya. Most jelenleg elég határozottnak tűnt Ivan ellen de megint bevillant az értetlenkedés az arcára amikor meglátta, hogy Ivan milyen jelképet használ. Holott nem ez lenne ilyenkor az első hanem, hogy leverje az ellenfelet.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!