24 máj 03, 16:29:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kurosaki Ichigo  (Megtekintve 41234 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Dátum: 11 jan 09, 10:26:54 »

A főszereplő topicja itt ki lehet beszélni őt
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 09, 17:35:19 »

Mikor elkezdtem a blícset, nagyon szerettem... tele  volt lelkesedéssel és vággyal, hogy megvédje a barátait. Ezért mindent megtett. Viszont ahogy haladunk az állandó hisztije és tehetetlensége már felidegesített. Sajnos csalódtam benne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2 Dátum: 11 jan 09, 18:46:48 »

Egyetértek. Ráadásul semmi célja nincs,max annyi hogy a barátait védje,de ez olyan sablonos. Luffynak ott van a kalózkirállyá válás,sőt One Piece-ben talán Chopperen kívül az összes Mugiwara kalóznak megvan az egyedi célja. Lehet van Choppernek is,de nálam az kimaradt.Mindegy, vissza Ichigohoz. Valahogy olyan jellemtelen az egész karakter. Semmi egyedi stílusa nincs,és ez talán a legnagyobb hibája az egész Bleach-nek. Ráadásul a támadásai se túl találóak. Van a Shikai ami tulajdonképp semmire nem jó,van a Bankai ami annyira jó hogy elérje egy kapitány alapsebességét,meg van a maszk amitől még gyorsabb lesz. Illetve a Getsuga Tenshou,amihez hasonlót 50 másik animéből lehet mutatni.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 09, 19:18:24 »

Mondjuk ezt nem értem. Mi legyen szerintetek a plusz célja? Mentse meg a világot? Netán legyen ő a világ ura? Védje meg a szeretteit, barátjait, segítsen másoknak? Ezeket mind megtette kivéve, hogy nem lett a világ ura. Ezek a célok bőségesen elegendőek számára. Más mangákban, animékben is csak ez, illetve ennyi történik. Az már más kérdés, hogy a manga mesélője hogyan képzeli és meséli mindezt. Ilyen szempontból miért lenne magasabb rendű Luffy vagy akár Naruto álma. Semmivel sem fontosabb az övék mint Ichigo feladata, legfeljebb az író általi megoldása más stílusú. Abban, hogy jellegtelen a karakter egy kicsit igazad van. (Csak szolok, hogy nem jellemtelen hanem jellegtelen. Hatalmas különbség van köztük) Ha emlékszel a mangák százaira ott is így kezdődik a dolog ahogy ebben a történetben is. Adott egy átlagos, közép iskolás fiú/lány aki mégiscsak egy kicsit eltér a többiektől. Nem érdekes? Átlagos, de mégis eltér. A mangák sokasága épít erre az indításra/ellentmondásra.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4 Dátum: 11 jan 09, 20:02:18 »

Nem tudom,de mivel nem én írom a Bleach-et,szerintem nem is az én dolgom lenne kitalálni. Kubonak kellett volna valami értelmesebb célt összehozni a főszereplőnek. Rövidebb animékben annyira nem lenne baj,de egy ilyen hosszabb műnél már engem zavar a dolog. A manga elejével nem is volt bajom,ha a SS arcnál le lett volna zárva az egész,egy rossz szavam nem lenne az egész mangára.

Luffy meg Naruto álma annyiban különbözik, hogy egyediek.
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 09, 20:31:19 »

Azért van pár különbség, ami indokolhatja ezt. A Narutoval hasonlítom össze, mert csak azt ismerem.

Naruto kezdettől fogva tudott a ninják létezéséről, az erejükről, azokon a legendákon nőtt fel, melyekben hatalmas shinobik nagy tetteket hajtottak végre, nyilván ez hatott a gondolkodásmódjára. Ő születése pillanatától kitaszított volt, és teljesen emberi ("semmi különleges"), hogy arra vágyott, hogy befogadják. Ő ezt úgy látta megoldhatónak, ha mindenki elismeri, és gondolom a legendák hatására úgy gondolta a Hokagét mindenki elismeri, ezért ez lett a célja.

Ichigo pedig teljesen átlagos volt, annyi különbséggel, hogy látott szellemeket. De ez mellett is átlagos volt. Aztán jött egy "szamurájlány" az ablakon keresztül, majd a családját megtámadta egy szörny. És hogy megmenthesse őket, ezért lett egyáltalán halálisten. Utána lett egy kis felelősségtudata, ha már kapta ezt az erőt, szintén ez motiválta, hogy Rukia után menjen. Ichigo teljesen elégedett lett volna egy átlagos élettel (ami talán emberibbé teszi őt a szememben), és ez látszott az utóbbi fejezetekben is. Csak most, hogy az egyik közeli barátját megcsonkították úgy gondolja, ezt megakadályozhatta volna, ha lett volna ereje.

Elnézést a hosszúra nyúlt kifejtésért.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 09, 20:43:45 »

Viszont nagyon jó kis észrevétel volt. Én is így gondolom. Ichigo mindenben átlagos személyiség akart lenni. Hasonlóan látom ilyen szempontból mint például ahogy Shikamaru látja a világot a Narutoban.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 09, 20:58:37 »

Ichigo szeritnem sokkal inkább unta az életét. A szimpla hétköznapoket. Síró picsogó volt aki semmire sem képes. Ezen változtatott. Viszont mint ember a lehetőségei behatároltak voltak. Rukia úgy érzem sokkal inkább a megváltás és a remény beteljesülését jelentette eperke számára.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 11 jan 09, 21:11:13 »

Valóban. Amíg nem ismerte Rukiát addig teljesen úgy viselkedett. Van benne valami, hogy unta magát és Rukia valamint a családját veszélyeztető lidércek zökkentették ki abból az állapotból. És mivel ezután Rukia nem hagyta, hogy visszatérjen abba az állapotba így már teljesen elfogadta az új életét.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9 Dátum: 11 jan 09, 21:29:55 »

Alapjába véve nekem tetszett a karakter ,jó pofa vicces nagy szájú ,aki kiáll a barátai mellett ,viszont unja az életét,amíg Rukia meg nem jelent.Részben igazat kell adnom Hieinek ,hogy később idegesítővé válik a "depis" énje ,viszont így legalább élethűbb,még egy hős sem lehet mindig a toppon...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10 Dátum: 11 jan 10, 14:20:00 »

Ö a főhős de annyira nem szimpi valamiért, ész nélkül támad mindig és a tikos ereje mindig megmenti.
Naplózva
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #11 Dátum: 11 jan 10, 15:02:19 »

Nálam Ichigo karaktere úgy még az első 50-60 részig bejött. Mint ahogy mondták, ő a szerettei miatt vált halálistenné, és nem azért, mert az akart lenni. De később mintha megváltozott volna. (Szerintem ez olyan mintha "kiégett" volna belőle a tűz) Úgy viselkedett mint aki önbizalom híján van. Ezért én is egy kicsit csalódtam benne.
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12 Dátum: 11 jan 10, 16:48:03 »

Igne már baromi fárasztó volt a sok depis jelenet,illetve az ,hogy nem hiszi el magáról hogy képes győzni...aki így áll a harchoz annak el is kéne buknia ,nekem ez nem tetszett benne a depis még oké ,rossz napja van ,mindenkivel előfordul ,de egy hős ,aki már bizonyított ,akinek példát kéne statuálni és domborodott mellel bárki elé kiállni ,ne remegjen már mint a nyárfa levél és bukjon el...ezt még maga Ichimaru is megemlítette ,teljesen jogosan..
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13 Dátum: 11 jan 10, 17:03:14 »

A Soul Societybe való behatolásos harcok végéig volt szimpatikus, mind gondolkodásmódban, mind fejlődési tempóban.
Amint legyőzte Byakuyat és újra hazamenetek Karakuraba vele együtt a történet is tönkrement az a két rész amikor visszatért régi önmagához a Grimmjow elleni harcban volt meg amikor a Mugent használta Aizen ellen.
Remélhetőleg lesz még valami változás és újra visszatér a kék ragyogás szemébe.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #14 Dátum: 11 jan 10, 22:58:42 »

Hát annak a ragyogásnak én is örülnék.  Mosolyog
Egy ilyen jó karakter így elhanyagolni. Nincs meg benne annyira az akarat erő. Végtére is neki nincsenek konkrét céljai, mint Narutonak vagy Luffynak, (az a "minden áron megvédem a szeretteimet" kívül) ezért hagyta magát ellankadni. Szerintem az a hiba, hogy nincs ösztönözve, hogy tartsa a szintjét. Nem emel magának mércét, aminek meg akar felelni. És az hogy shinobik vagy kalózok között él az illető az mindegy, mert az átlag emberek is meghúznak maguknak egy határt, amit elszeretnének érni.
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!