24 máj 17, 14:33:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gaara csapat (Kankurou, Sabaku no Gaara, Temari)  (Megtekintve 169962 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #570 Dátum: 09 jún 26, 21:41:56 »

Végre, oly sok várakozás után ismét helyet kaptak a mangában! Végre! Ezt meg kell ünnepelni... Nagyöleléééés
Ezek az új szerelések... Temarinak eltűnt a nagy legyezője - de egy kissebbet még megtartott (ott van a kezében) -, szóval nem tudom, mi változott, de remélem vannak új technikái. Gaarának maradt a tökje (vagy mije), valamint Kankynak is van valami szokásos a hátán.
Valamint a ruhák is változtak. Bár Gaara úgy tűnik, maradt a régi, de a másik kettő... Temari az a szereplő a sorozatból, akinek már a legtöbb ruhája volt (ikszdé ez a 4.)

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz velük ezek után. Mit fognak ahhoz szólni, hogy szövetségesük, akik nemrég (pár éve) kihúzták őket az Akatsuki karmai közül, most már nem is létezik...  Ohh My God  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 26, 21:43:03 írta Temari-san » Naplózva
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #571 Dátum: 09 jún 27, 12:27:07 »

mért van az hogy csak nekik van mindig más ruhájuk akárhányszor megjelennek? Nevet
csak sunagakureben követik a divatot? >.<#
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #572 Dátum: 09 jún 29, 08:53:54 »

Temari-san igazad van ezt megkel ünnepelni!   Söröz
Vhol hittem benne, hogy fognak még szerepelni, de azért a kétely mindig ott motoszkál az emberben.
Temari új szerkója nekem is nagyon bejött. Jellemző módon nem tűnt fel, hogy a nagy legyező nincs már a hátán. Annyira kíváncsi vagyok milyen új jutsukkal fognak berobbanni. Ami még érdekes volt, hogy sokkal idősebbnek néztek ki. Mintha nem fél év telt volna el, hanem több. Temari és Kankurou full felnőttnek néznek már ki.

Szerintem Konoha állapotán nagyon megfognak döbbenni. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy hogyan értesítették őket ilyen hamar. Hmm? Meg akkor elvileg arról is tudniuk kéne, hogy Konoha romokban hever. Azért azt nem hiszem, hogy úgy indultak el, hogy azt se tudják hol lesz a Kage tali. Hmm?
Szóval itt vannak szerintem kis bakik az időt illetően.
Az nagyon tetszett, hogy Gaara a tökjére kötötte a Kazekage sapiját. Igazából elég vicces, hogy egy többnapos útra minden felszerelés nélkül indulnak el.
  Nevet
Naplózva


Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #573 Dátum: 09 jún 29, 09:19:15 »

Remélem, valamikor azért még használja Temari a legyezőjét, mert különben nagyon hiányozni fog... én nagyon megszerettem. Mosolyog

Egyébként szerintem már tudják, hogy hol lesz a találkozó, hisz' amúgy nem lenne értelme elindulni. S szerintem nem is kel magukkal vinniük semmit. Fegyverek? Kankurou hátán - ha jól látom - van valami, szal ő maradhatott a bábjátéknál. Gaarának még mindig megvan a tökje, és biztos hogy talál majd elég homokot. Temarinak pedig van egy tekercse, amivel - Tentenből kiindulva - elég sokmindent lehet csinálni. Szóval biztos, hogy nem fogunk bennük cslaódni!
Remélem... Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #574 Dátum: 09 jún 29, 09:26:37 »

Én is remélem. Temari lényének a része az a legyező.  Mosolyog Az is lehet, hogy a tekercsből lehet megidézni. Végülis Kankurou is úgy hordja a bábuit. Az biztos, hogy még mindig szeles technikákat használ. Gaara valószínűleg ugyanazokat a technikákat használja csak kisebb mértékben.
Igen én is úgy gondolom, hogy tudják hova mennek Nevet csak akkor tudniuk kéne Konoha lerombolásáról.  Gondolkozik
Azt hogy cuccokat nem visznek úgy értettem, hogy kaját, piát stb... Mert azért egy három napos útra nem ártana...   Nevet
Naplózva


Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #575 Dátum: 09 jún 29, 09:35:12 »

Nem biztos, hogy három napos az út. Lehet, hogy több, mivel nem biztos, hogy Konohába mennek (vagyis pontosabban annak valamely megmaradt szegletébe). Meg egyébként is, többször láttuk már, hogy úgy mentek shinobik a két falu közt, hogy semmit se vittek magukkal.
Pl. Temari a shippuuden elején, mikor hajnalban kel fel, és Shikamaruval is találkozik. Ő se visz magával semmit. (Bár azt mondta, hogy útközben megáll egy fogadóban...)
És mikor Narutoék rohantak Temarival Sunába, mert megtudták, mi történt Gaarával, ők is kibírták. Erős ninja nem lazsál. ikszdé

Lehet, hogy azért ezek pont rossz példák voltak, és mégiscsak vinniük kellene valamit, de szerintem azért nem készültek így, mert nagyon sietnek. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #576 Dátum: 09 jún 29, 09:45:34 »

Egyébként erre már én is gondoltam, hogy nem biztos, hogy pont Konohában lesz a tali hanem inkább a környékén. Végülis Zetsu is azt mondja Sasuke-nek, hogy odavezeti. Sasuke meg csak emlékszik még merre van Konoha. Viszont én inkább azt gondolom, hogy akkor kevesebb lesz az út. A rész címe is az volt, hogy a Kage találkozó előtti este (ami picit necces, mert végig nappal volt Nevet), szóval elvileg a köv. vagy legkésőbb az azutáni részben elkell kezdődnie. Huh de várom már! Remélem Gaara megint fog tartani vmi gyönyörű beszédet! Ámor
A cuccokban igazad van különben, csak rám tört a kukacoskodás Nevet , mert ezt sose értettem igazán.
Kankurou esetleg egy Kuro Higi Ippatsu-val elejt vmi vadállatot és azt megeszik.
  Nevet
Naplózva


Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #577 Dátum: 09 jún 29, 09:48:24 »

Nekem is tettszik az új szerkójuk. De Kank srác új arcfestése kicsit fura lett... Az előző sztem szelídebb volt. Így télleg olyan vadabb arca lett...  Kúl
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
garzooka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #578 Dátum: 09 aug 04, 23:04:07 »

Az igaz hogy a homokban jobban követik a divatot, de konohában jobban tanítanak.
Gaara meg Naruto sorstársa és riválisa.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #579 Dátum: 09 aug 05, 08:46:07 »

Ezt, hogy érted, hogy jobban követik a divatot?  Hmm? Ők is ninja ruhákban járnak csak nem ugyanolyanban mint a Konohaiak. Az pedig, hogy több cuccuk volt a történet során még nem jelenti azt, hogy divat majmok lennének.  Pojén Pl. Gaara meg a többiek első ruháját Kishi azért cserélte le, mert túl nehéz volt megrajzolni hétről- hétre. Meg azt is akarta jelképezni az új ruhákkal, hogy megváltozott a viszonyuk Konohával. Gaara Shippuus cuccát meg a Mátrixból vette és az egyik kedvence. Szóval nem az volt a célja, hogy úgy tűnjön fel mintha Gaara-ék a divatot követnék. Ráadásul a Narutoban nincs is divat szerintem.  Nevet
Most már a Homok faluban is úgy tanítanak mint Konohában. Ez a Shippuuden elején kiderül.  Mosolyog
Naplózva


gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #580 Dátum: 09 okt 30, 21:08:09 »

1 kicsit elkanyarodva a témától engem az érdekelne h szerintetek van -e vmi extra képessége gaara szemeinek amikor shukaku formában van (ugye itt arra a furcsa szemre gondolok aminek a közepén egy ívelt oldalú rombusz van és körülötte pedig 4 pont) Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #581 Dátum: 09 okt 31, 19:19:25 »

Talán csak annyi, mint Narutó macskaszemeinek, amikor kitör belőle a róka, vagyis semmi. ^^
Csak látványelem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #582 Dátum: 10 jan 09, 17:31:09 »

Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudná-e mondani valaki, hogy melyik epizódtól kezdődnek a sima Narutoban azok a részek, amikor Gaaráék visszatérnek Konohába, és együtt edzenek shinobikkal... Most ez nem volt valami pontos, de itt egy link (http://tinyurl.com/y8eg5ag) , ahol ezekből a részekből vannak képek, de itt csak a 219-től vannak. De ha nem ennél kezdődnek, akkor melyiknél? Ez lenne a kérdésem.
Vagy hogy melyik résztől van az utolsó évad?
Előre is köszi a választ!
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 09, 17:32:19 írta Temari-san » Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #583 Dátum: 10 jan 09, 17:40:24 »

Az biztos hogy a 200-220 epizódnál van mivel sima narutoban ez az utolsó küldetés ha jól emlékszek akkor 210 résztől kezdődik de nem biztos, hogy az
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #584 Dátum: 10 jan 19, 12:48:59 »

Jovol amit Gaara mondot Narutonak h ideje teljesen felnönie ha Hokage akar lenniNevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!