24 máj 14, 21:53:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullbring  (Megtekintve 33512 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #45 Dátum: 11 ápr 20, 22:18:45 »

Nem értelek. Miért is nem illik a képbe Chad vagy annak képessége. Ennyi erővel akkor egyik osztálytársa sem illik bele aki érzi a szellemi energiákat.
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #46 Dátum: 11 ápr 21, 07:51:00 »

az igaz hogy chad háttérbe szorult,de Ichigo azért nem a "lábát" használta fullbringként,mert ö neki a fontos dolog a shinigami jelvénye,amire büszke stb. Chadnak meg a böre mert nem tom milyen származásu és ezért csufolták meg minden stb. és ezért a böre lett az mert arra büszke
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #47 Dátum: 11 ápr 21, 13:25:35 »

Amugy elolvasva a mostani mangát mintha hasonló lenne Ichigo dfgt-je meg a fullbring képessége mert amikor  használta a dfgt akkor is ilyen lángok vették körül.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 21, 13:26:07 írta janos0166 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #48 Dátum: 11 ápr 22, 18:33:48 »

Nem értelek. Miért is nem illik a képbe Chad vagy annak képessége. Ennyi erővel akkor egyik osztálytársa sem illik bele aki érzi a szellemi energiákat.

Szerintem azért, mert a bőre helyett sokkal inkább illene azt az érmét fullbringként használnia amit Abuelotól vagyis Oscar Joaquín de la Rosa-tól kapott mivel az az a tárgy ami miatt ilyen a személyisége, sőt emiatt lettek barátok Ichigoval is.
Ezért én sem igazán értem, hogy jön a képbe, az, hogy a bőre az ő fullbringje.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #49 Dátum: 11 ápr 22, 18:58:12 »

Ne úgy nézd, hogy a bőre a büszkesége. Egyszerűen büszke a származására (japán-mexikói) és ezáltal a bőre színe más. Itt nem konkrétan a bőre a lényeg hanem a hozzá kapcsolódó büszkeség amely a származására utal. Ez különbözteti meg a többiektől. Ha visszagondolsz a nagyapjára akkor az is mindig azt mondta neki, hogy legyen büszke a származására. A származása pedig a bőrén látszik meg leginkább. Emlékezzél vissza, hogy mit mondott a nagyapja amikor oda adta az érmét Chadnak. Az érméről jusson eszébe, hogy honnan származik ki is ő valójában. Mire való is a hatalmas ereje illetve a hozzá kapcsolódó emlékek. Lehetne mindkettő de Kubo ezt választotta. Szerintem semmi baj nincs vele így sem, mert elfogadható.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 22, 21:38:45 írta rini67 » Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #50 Dátum: 11 ápr 22, 21:45:38 »

na igen,de végülis mind1 mert fullbring/fullbring lehet hogy ugyanugy viselkedett volna,max más formában
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #51 Dátum: 11 máj 28, 20:39:16 »

Orihimének vajon fullbringje van ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #52 Dátum: 11 máj 28, 20:56:08 »

Nem, neki nagy melle van.
Naplózva



 
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #53 Dátum: 11 jún 16, 14:08:11 »

Valószinűleg Orihimének is fullbringje van, de nem biztos  ikszdé. Számomra még mindig homály ez az egész fullbring téma.

Én nem értek valamit.
Aizen megjegyezte egyszer, hogy Orihime, Chad, de még Ichi osztálytársai is azért szereztek szellemi energiát (Hime és Chad pedig konkrét erőt), mert közel voltak Rukiához, és a hogyoku valóra váltotta a kívánságukat: hogy egy harcban ne legyenek tehetetlenek.

És most beadják, hogy Chad ereje Fullbring.

Akkor honnan is van az el diablo?

Sok más nyitott kérdéssel ellentétben szerintem ez könnyen megmagyarázható. Kaptak valamilyen erőt, hogy ne legyenek tehetetlenek. A fullbring is egyfajta erő tehát végülis egybevág a 2 story. Bár itt Chadot és Orihimét külön venném, mert lehet, hogy Inoue ereje valami teljesen új típusba tartozik amit még meg sem ismertünk.

Lehet, hogy mások számára egyértelmű volt, de bennem most tudatosult, hogy a fullbringerek is reiatsut használnak. (http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach/452/8 ) Ezek szerint a reiatsu valami univerzális erő, mert mindenki - a shinigamik, az arrancarok/espadak, a waizardok, a fullbringerek - azt használja.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 14:10:23 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #54 Dátum: 11 júl 06, 09:25:47 »

Hát lehet,de azt is jelentheti hogy Ichigo kezdi visszakapni az erejét amiböl arra is lehet következtetni hogy Riruka,Ginjo és a többi lehet hogy halálistenek voltak és ök is visszanyerték az erejüket,cask ök nem éltek ezzel a lehetöségel ezért fullbringeznek tovább
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #55 Dátum: 11 júl 06, 11:05:42 »

Elég necces feltevés, de én már semmin se lepődnék meg.
Viszont ez a sztorivonal a Vaizardokra hajazna, szerintem Kubo nem kopizza le (megint) saját magát.
Naplózva



 
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #56 Dátum: 11 júl 06, 11:41:50 »

Én a magam részéről kétlem, hogy azok lettek volna. Ha így lenne akkor tudnának róluk a shinigamik és keresték is volna őket. Mint ahogy arról már volt szó a történetben, hogy aki egyszer shinigami volt az az is marad örökre. Másrészt nem tudom, hogy miért lenne kopizás ez hiszen Kubo mindent a szellemi erőhöz köt a történetben, így annyiszor használhatja fel ahányszor akarja. Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy látják a szellemi erőt hiszen akkor nem látnák a hollowokat sem. Az már viszont más kérdés, hogy ezen kívül tudják e használni. Mint ahogy Ginjo is mondta. Ők a saját testüket használják a fullbringhez és nem a szellemi erejüket. Tehát más mint a shinigamik által alkalmazott technika, mivel ők a szellemi erejükkel dolgoznak. Ez viszont nem azt jelenti, hogy a fullbringeknek ne lenne vagy ne látnák a szellemi erőt.

Nálam kicsit arra hajaz ez a fullbring mint amit Aizen mondott Ichigonak. Márpedig az, hogy elcserélte a szellemi erejét a brutális fizikai erőre. Tehát pont azt az utat követi ami a shinigamik ellentéte. Persze tudjuk, hogy ott Aizen rosszul tippelt, ráadásul ezzel az a gond, hogy Ichigonak jelenleg alig van szellemi ereje. Így nincs is amit elcserélhetett volna.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #57 Dátum: 11 júl 21, 19:47:35 »

Ichigo ereje vissza kellene terjen ugy mint az apjanak.
Chad ereje hollow alapu, erre hueco mundoban jon ra. koze nincs a fullbringhez.
Mi ez a mese, h terhes asszonyt megtamadott 1 hollow.... pfff salata lett a Bleach. Ez a fullbring egy eroltetett fojtatas, es mar az iro is bele van zavarodva az egesz storyba. Ichigo anyjat nem is terhesen tamadta 1 hollow. Nos m1 en mar lezartam a Bleachet csak nem ertem mit esznek meg mindig rajta??? Ichigo keresztvasa pedig valoban horog kereszt csak nem a naci.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 júl 21, 20:16:54 »

Még sok a párhuzamos szál, meglátjuk, mi lesz ebből.
Naplózva



 
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #59 Dátum: 11 júl 21, 23:33:53 »

Hát két éve nekem ez kedvenc animem volt. Még versenyeztem is az egyik osztálytársammal, hogy ki éri utól hamarabb az akkor aktuális részeket. Egy lapkészitővel még egy amatőr fan oldalt is csináltam de aztán elmult. Ha Kubo ebből még valami jót ki tud hozni akkor lehet tovább fogom nézni, de jelenleg nekem nem tetszik.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!