24 máj 17, 01:39:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 103767 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #420 Dátum: 12 jún 05, 12:24:16 »

Felsoroltad mind az öt kagét  ikszdé

Én remélem, hogy senki nem fog meghalni. Egy nemzet sem maradhat vezető nélkül háború idején. Sokan írtátok, hogy Tsunadénak meg kell halnia ahhoz, hogy Naruto-ból hokage lehessen. Ennek épp az ellenkezője igaz. Naruto szellemileg még messze nem áll készen e poszt betöltésére. Ha Tsunade meg is hal ebben a harcban, Naruto-ból akkor sem lesz egyből hokage. Esetleg Kakashit kérnék meg ismét. Ő nem lenne rossz vezető, hiszen az esze és az ereje is megvan hozzá. De én valahogy nem tudnám őt elképzelni, amint egész nap egy irodában penészedik és papírokat tologat...
Szóval a legjobb választás még mindig a jó öreg Tsunade.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 05, 12:24:49 írta TsunadeHime » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #421 Dátum: 12 jún 05, 13:42:07 »

Ez apapír tologatásos rész Narutonak se jönne be. Csak azért mondja, hogy hokage mert az a legnagyobb rang, de szerintem rájön, hogy királyabb az olyan élet amit Jiraya élt. Vagy pedig szolidan fog élni a faluban és mindenki tisztelni fogja illetve hősnek fogják tartani. Vagy ha mégis hokage lesz, akkor biztos lesz egy jobbkeze aki mindent megcsinál helyette, Ő majd csak aláír 1,2 dolgot Nyelvesít. Naruto egy kalandozó, nem fogja lekötni magát ilyen fiatalon.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #422 Dátum: 12 júl 05, 21:47:31 »

Szerintem az utóbbi, mert Naruto célja kiskorától fogva hogy hokage legyen, és ebben semmi sem akadályozhatja meg szerintem  Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #423 Dátum: 12 júl 06, 22:19:15 »

Én mondjuk Minatot sem tudom elképzelni aktakukacként.. Bár mondjuk ő könnyne kiröppent az irodából ha épp jobb dolga volt.. Nevet
Na de Naruto? Fura volna.. Különben is már szinte kage szinten van, csak nem valami bölcs, na de kérem hát ily fiatalon hogy lehetne az? Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #424 Dátum: 12 júl 07, 18:24:44 »

Hát szerintem narutónál tuti hogy bajok lennének az iratokkal ikszdé vagy megkérne valakit amikor már nagyon sok hogy segítsen Nevet Nem tudom elképzelni amint köztük van O.O
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #425 Dátum: 12 júl 09, 13:06:55 »

Van egy "Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?" c. téma: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=393.0
Ezt inkább ott. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #426 Dátum: 12 júl 15, 20:23:33 »

Mostani 5Kage-tól többet vártam el nem hiszem hogy Madarát nem bírják legyőzni de én kedvelem Madarát remélem nem patkol el hamar. Ha belegondoltok hogy Hashirama volt az első hokage és Madara alulmaradt a harcban akkor Hashirama is milyen erős lehet? Pedig az már nagyon rég volt azóta sokkal képzetebb shinobik lettek és csomó technika látott napvilágot szerintem.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #427 Dátum: 12 júl 15, 20:25:22 »

Ezt ha végiggondolom, akkor az 5 kage sokkal gyengébb, mint 1 (Hashirama).
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #428 Dátum: 12 júl 15, 22:10:32 »

Az 5 Kage erős, nem kell őket lebecsülni. A probléma ott van, hogy Kishi szerette volna megmutatni Madara és Hashirama képességeit. Ezért húzódott el ennyire a harc és ezért tűnik Madara egy Istennek. A Kagék nagyon le vannak butítva. Mi lett a Raikagéval és az ő bijuu méretű chakrájával? A Mizukage két Kekkei Genkai-val egy vadállat kellene legyen... Most csak annyit tesz, hogy panaszkodik  Szomorú Amit értékelni lehetett az egészből az Onoki és Tsunade vasakarata, hogy még a legreménytelenebb helyzetben sem hajlandóak feladni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 05:41:56 írta TsunadeHime » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #429 Dátum: 12 júl 15, 22:15:28 »

Az 5 Kage erős, nem kell őket lebecsülni. A probléma ott van, hogy Kishi szerette volna megmutatni Madara és Hashirama képességeit. Ezért húzódott el ennyire a harc és ezért tűnik Madara egy Istennek. A Kagék nagyon le vannak butítva. Mi lett a Raikagéval és az ő bijuu méretű chakrájával? A Mizukage két Kekkei Genkai-val egy vadállat kellene legyen... Amit értékelni lehetett az egészből az Onoki és Tsunade vasakarata, hogy még a legreménytelenebb helyzetben sem hajlandóak feladni.

Egyet értek viszont a remény náluk nem halt még meg legalább is Onokinál biztos nem nagyon küzd az öreg. Attól tartok hogy ez lesz a halála.. már így is elég idős
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #430 Dátum: 12 szep 05, 10:59:32 »

Moderátor:
Pár hsz. törölve.
A kagék erősorrendjének van saját témája, itt: Naruto - Szavazás / A legerősebb kagék
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #431 Dátum: 13 jan 03, 15:32:49 »

... Az első hokage, Hashirama a génjeiben hordozta ezt a gyógyítási metódust. Így képes volt ezt kiterjeszteni a körülötte lévő emberekre is. ...

Ezt honnan tudjuk? Adj kérlek egy manga oldalszámot.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #432 Dátum: 13 jan 03, 15:46:39 »

Régi Kage-kból eddig egyedül a második mizukage volt erős és badass, a többiek, főleg Muu és a harmadik raikage, nem csak béna copycat-ek, de ráadásként igen csúnyán megerőszakolták őket (a nagy jinchuurikk/bijuu gyilkos kage-t hülyére veri egy árnyék klón... ha, ha, ha).

Illetve Hiruzen még, mert ő tisztán látta a világot, de még is mindent megpróbált, hogy mindenkinek jó legyen valahogyan (más kérdés, hogy pl a tanácsadói és Danzo rendszerint szabotálták).

Maiak közül meg egyedül Onoki, aki említésre méltó, a többiek meg...
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #433 Dátum: 13 jan 03, 21:16:07 »

Huhuuuu naon nem értek veled egyet...

Hallod az hogy a mostani Kagek közül csak Onooki a jo, azért mert egy kis részre felnyomták az öreget, erős meg minden, de sújos tévedés hogy csak ő az említésre méltó köztük...

Másrészt abba se értek egyet, hogy Mu, vagy a sandaime raikage gyenge lenne...
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #434 Dátum: 13 jan 03, 21:41:37 »

Nem azt írta, hogy gyengék, hanem hogy nem villantottak semmi újat, ami igaz. Engem pl a 3. Raikage fekete villáma felettébb érdekelt volna, ugyanis nem elégít ki a tudat, hogy egy Darui szintű kankójankó jounin hadonászik vele.
Muu kb nevetségessé lett téve, edos létére kettéválás után nem bírt por elemezni, ez mi?? Holott verte volna Oonokit is, aki nélkül nem győzték volna le a kis fáslis ficsúrt...
A 2. Mizukage legalább szétszívatta a sereg agyát, pedig még segített is nekik ahol tudott...

A jelenlegi kagék közül pedig tényleg egyedül Oonoki az, aki megüti a kellő szintet. Ha bármelyik falu kagéjét hozzáhasonlítjuk a korábbiakhoz, hát nevetséges eredményt kapunk.
Tsunadét pipálja az első és Minato.
"A"-t a faterja
Gaara-t a vashomokos ürge
Mei-t pedig Vigyori, de lehet a 4. Mizukage is jobb volt nála, ezt nem tudjuk.
Oonoki meg kb ugyan azt tudja, amit Muu, noha a múmia rejtőzködő képességét nem használta ki eléggé. De mentségére legyen mondva Krumpliorrnak, hogy egy vén trotty, és ahhoz képest ott van a topon.
Szóval egyik kage sem bírta felülmúlni a régieket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!