24 máj 03, 19:15:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Élőszereplős Film  (Megtekintve 5823 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Dátum: 13 máj 05, 14:42:20 »

Ha van kedvetek beszélgethetünk erről is, mert hamarosan esedékes lesz Nevet

Szerintetek meg lehetne jól csinálni?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 05, 14:43:19 írta trunsel » Naplózva
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 máj 06, 10:13:33 »

Szoktam gondolkodni ezen. Bár mondjuk jó lenne tudni, hogy hol tart jelenleg a projekt. Van már kész forgatókönyv? Egyáltalán kik írják? Ki fogja rendezni? Producerek? Színészek válogatása hol tart?

Nem lenne lehetetlenség megcsinálni, csak egyáltalán nem mindegy kik állnak a projekt mögé/mellé. Mert, ha mondjuk a Dragon Ball film teamje, akkor isten ments! De, ha mondjuk Spielberg, vagy Abrams, vagy Snyder, vagy Bay vagy egyéb nagyágyú állna film mellé, még ha csak producerként, akkor sem járnák rosszul. Josh Whedon jó lenne rendezőnek, ha már a Bosszúállókat olyan királyul megrendezte. De én azt se bánom, ha kezdő rendezi meg, csak legyen jó - bár egy ilyen akciófilm igen nagy falat lehet elsőre.

Ahhoz, hogy jó filmet kapjunk, minimum 125-150 millió dolláros büdzsére lenne szükség, a sok CGI miatt.  És még lehet keveset mondtam minimumnak (és akkor a marketing büdzséről már ne is beszéljünk, ami fellökné a minimum büdzsémet 200 millióra és ez is csak minimum összeg).

A színészeken is elgondolkodtam, de csak arra jutottam, hogy Ichi-t egy ismeretlen, de tehetséges színészpalántának kellene játszania, nem lenne jó, ha egy már ismert színész arca elvonná a figyelmet a karakterről. Mellékszerepekbe jöhetnének ismertebb arcok, akik bevonzzák a mozikba azokat, akik nem ismerik a Bleach világát.
Ha én lennék a rendező, mindenképp Bradley Cooperrel játszatnám el Urahara Kisuke-t. Oké, Cooper nem épp úgy néz, ki mint Kisuke, de szerintem nagyon jól el tudná játszani. Cooper nagyon jó színész, nem csak jóképű és másnapos. Mosolyog

A film története... Ugye eredet történet lesz? Máshogy nem is igen lehetne kezdeni, főleg úgy, ha a stúdió hosszabb távon gondolkodik. Vagyis minimum 3 film(+1 - mint az Alkonyat, meg az Éhezők viadala) Persze, ez nagyban függ az első film sikerétől. Érdemes követni ezt a vonalat, hisz így épült fel az új Batman, a Vasember, stb...
Én így tudnám elképzelni a filmeket, már ha nem nagyon térnek el a manga történetől. Persze mindent ugyanúgy leadni a mozikban nem érdemes és nem is lehet.
Első film: Ichi megszerzi az erejét és Rukia megmentése. Itt már be lehetne vezetni Aizent, mint a második film fő gonoszát.
Második film: Aizen + arrancarok vs Ichigo + halálistenek
Harmadik film: az a quincy-s rész, amit most ír és rajzol Kubo. A végén pedig mindenki boldogan él, míg meg nem hal. Nevet

Hirtelen ennyi jutott eszembe az ötleteléseimből. Nekem ez a véleményem. Bár lehet túlságosan is beleringattattam magam. smirksweat Remélem, nem lett nagy katyvasz.

Nektek van ötletetek, hogy mégis ki játssza az egyes karaktereket. Rendezőként kit látnátok szívesen? Történet?
Naplózva
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2 Dátum: 13 máj 06, 14:03:39 »

Parancsolj Nevet

A Warner Bros. mindenképpen szeretné tehát elkészíteni a Bleach anime sorozat előszereplős moziváltozatát, amelyet Peter Segal, Az 50 első randi és a Ki nevel a végén? rendezője hozhat tető alá, valamint elvállalta a produceri feladatokat is. A forgatókönyvet nem más, mint A titánok haragja írója, Dan Mazeau követheti el, aki szeretné minél történethűbben átadni nekünk a Bleach alapsztoriját, ami a következőképp szól: A történet főhőse egy egyszerű srác, Kurosaki Ichigo, aki éli átlagos mindennapjait, míg nem egy fiatal lány személyében be nem robban az életébe egy halálisten, ak megpróbálja őt és családját megvédeni a rájuk támadó lidérc elől. A harc következtében a lány, Rukia ereje legyengül, ezért végső elkeseredésében átadja maradék erejét Ichigo-nak, majd megöli ezzel halálistenné változtatva a fiút. A Bleach mozi előreláthatólag 2014-ben lát napvilágot. Ennyi amit tudunk eddig Nevet



Am sztem nagyon sok lenne az első film amit írtál, főleg ha történethűen néznénk, nem férne bele ichigo halálistenné alakulása ishida inoue meg chad szerepe stb.. , majd byakuja meg renji, majd meghal ichigo, utána visszaszerzi az erejét elmennek soul scietibe majd leveri ikkakut renjit, meg Kenpachit meg byakuját, és még aizen-t és a kis öncsilkossági történetét belerakni.Ja meg a bankait. Ez mind rengeteg lenne sztem. Az első film max addig tartson hogy épp be akarnak menni soul scietibe. De a legjobb az lenne ha úgy érne véget h legyőzte ichit byakuja és utána megjelenik Urahara, ez így pont csattanó lenne. A második filmnek kéne Byakuja leveréséig, és aizen elmenekülése. Harmadik meg még mindig úgy gondolom, hogy sok lenne aizen leveréséig, emrt rengeteg mindent dolgoz fel, szal a harmadik film vége hmm.. hol is legyen mondjuk inoue megmentéséig.Mivel ott van a Vaizard saga meg amikor lemennek hueco mundoba ez elég sok történet. És max a negyedik lenne aizen leverése Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 14:17:25 írta trunsel » Naplózva
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #3 Dátum: 13 máj 06, 14:42:22 »

De igazából, ha tényleg szerintem ahhoz hogy igazán megismerjük a Bleach univerzumot , a karaktereket, kapitányokat hadnagyokat ichigoékat ,Aizenéket, Arrancarokat stb.. lehetne ezt még naphosszat írni, azt a rengeteg történetet amit feldolgoz, az a sok szál sok harc, ha tényleg nagyon ütősre, és érthetővé, szerethetővé ,megismerhetővé,akarnák ezt az egészet megcsinálni, és nem csak összekapkodva az egészet, akkor az én meglátásom szerint a legjobb egy Harry Potter típusú 7-8 részes filmsorozatnak kellene lenni...Most nem? Gondoljatok csak bele...
Naplózva
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #4 Dátum: 13 máj 06, 15:17:44 »

Komoly? Ők akarják megcsinálni a Bleach filmet? Hát... asszem, kezdhetünk egy kicsit aggódni.

Első film történetének lehet tényleg kicsit sok, amit írtam, de nem is kell mindent átvenni a mangából. Nem is fognak.  Az a gond, hogy a filmbe kell egy főgonosz, akit le lehet verni a végén. Igaz, így az én ötletem se a legjobb, de legalább lenne benne egy csomó harc míg meg nem jelenik Aizen, addig a shinigamik lennének a "gonoszok". Szerintem az kevés, hogy Bya és Renji jön a végén, azt elverik Ichit. Ennél több kell. Két és fél órába beleférne, azt hiszem. Mindenki végig üli, ha jó. Mosolyog Bár ez így elég sok karakter, akiket mind el kellene helyezni az univerzumban a laikusok számára. Meg amúgy is igen sok a szereplő a Bleachben. Valószínű, hogy néhány karakter kimarad vagy alig lesz látható. A mellékszereplőrre gondolok.

Egyébként, simán el tudom képzelni, hogy a Warner Bros. a Bleachben látja következő Harry Pottert, szóval simán kinéz nyolc rész is. Mosolyog
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5 Dátum: 13 máj 06, 15:55:52 »

Én egy ilyen filmel kapcsolatban sem álmodnék nagyokat.

Egy eredettörténetbe max az erőátadás,Ichi-Rukis szösszenetek,erőgyakorlás,meg mondjuk egy Grand Fisher férne bele,mint főellen,esetleg még két shinigami árnyat tudnék elképzelni  a film utolsó pár másodpercébe,ez amit kb ki lehetne a dologból hozni ésszerű keretek között,persze megfelelő körítéssel,amit mondjuk nagyon kétlek...

Nem látom amúgy értelmét,sztem nincs annyi lehetőség benne,hogy kaszáljanak vele,akkor meg úgy sem csinálnak,max valami gagyit.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 15:59:38 írta Fed » Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #6 Dátum: 13 máj 06, 18:41:34 »

Szerintem ez egy egyszeri alkalom, külön sztoris film lehetne. mint a Bleach Anime Movie-k.
Aztán ha a költség duplája vissza jön lehet folytatják ezt a külön szálat, vagy a manga alapján kezdenek felépíteni egy triológiát. Igazából tényleg szép és jó, hogy filmet akarnak csinálni de ezt kb. a HM-es csaták idejében kellet volna már bemutatni ha tényleg a manga alapján dolgoznák.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7 Dátum: 13 máj 06, 18:52:04 »

Én egészen másként csinálnám meg. Ugye az egész Rukia megmentős évad a 63 részt foglal magába. Ami ugye másfél-két órás fimbe lehetetlen az egészet belesűríteni. Kell a filmbe egy főgonosz, akit le is kell abban a filmben győzni, hogy a néző jó érzéssel menjen ki a moziból. Most ha, azzal lenne vége a filmnek, hogy Ichigo-t Byakuya 1 másodperc alatt leverte az úgy nem jó. Az adott rész főgonoszát le kell győzni még abban a filmben, hogy jó legyen. Erre kiváló példa az első Mortal Kombat film. Az egész film alatt Shang Tsung volt a főgonosz és csak a film végén jelent meg az igazi "főgonosz" Shao Kahn, hogy felvezesse a folytatást.

Na szóval, én az egész eredet történetet, hogy Ichigo hogyan szerezte az erejét és a társak bemutatását, így a film elején az első 10-15 percben letudnám. Egyszerűen túl sok idő menne el a felvezetéssel. Aki azt sem tudja, hogy a Bleach nem fehérítőről szól azt az annyira nem rágódik azon, hogy miért vannak az embereknek képességeik. Most úgyis szuperhős lázban ég az egész világ. Nevet Ha sikere lenne a filmnek, akkor majd lehet egy eredet filmet csinálni, ahol részletesebben kitérnek a szereplők múltjára és abban lehetne Grand Fisher vagy a Menos a fő ellenség és azzal lehetne vége, Hogy Byakuya és Renji elindul az élők világába. Kicsit előreszaladtam.
Szóval akkor rögtön kezdődhetne az edzéssel ott úgyis elvan magyarázva az egész kardos/shikaios dolog. És mehetne utána a felmentő csapat SS-be. Két szálon futna a sztori, Ichigoék körül és a másikon Rukia körül. A film főgonosza értelemszerűen Byakuya lenne és utána lenne a meglepetés, hogy igazából Aizen a főgonosz. Aztán a gonoszok távoznak a megszerzett "Hogyokuval" mint mikor Voldemort megszerezte Dumbledore pálcáját.
Zárásban Ichi megkapja a Helyettes Jelvényt és a búcsú Rukiától, SS-től. A manga állása szerint akár még csók is lehetne Ichigo és Rukia között. Pirul Az emberek elvárnak valami ilyesmit, ha már az egész film kettejük körül forgott. De csakis, ha addigra rendes megerősítést kap a páros a mangában.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #8 Dátum: 13 máj 06, 22:10:58 »

Nem akarok senkit elkeseríteni de ez a film még csak nem is készül xD Semmi infó nincs róla tehát az elkövetkező 2-3 évben jöhet maximum de ez már 2010 óta van papíron ha esetleg elkezdődne újra az anime talán de így kizárt szerintem de amugy egy jó filmhez egész jó alapanyag lenne. Bár akkor még ott vannak a szereplők is, mondjuk Uruhara Johnny Dep?Nevet
Naplózva
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #9 Dátum: 13 máj 07, 08:56:13 »

Johnny Deppre én is gondoltam. Nevet
Naplózva
Nii-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


Hadnagy


« Válasz #10 Dátum: 13 szep 20, 09:28:58 »

Erre kiváncsi leszek...
Hogy sokba fog kerylni ez biztos.
Márcsak a szórkozás kedvéért fogom lehetöleg megnézni ha elkészyl

ötleteim nagyon nincsenek
Tilon megoldását csak helyeselni tudom
Naplózva

A marhának olcsó szórakozásai vannak az idiótának pedig ingyenesek.
(á´la Finlandia)
(igazán nem lényeges de:hosszú ö-t és magyar y-betyt. nem tudok írni ugyanis Finn országban egy kicsit más keybordok vannak)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #11 Dátum: 13 szep 20, 10:36:16 »

Ebből a filmből lehet sohasem lesz semmi xD
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #12 Dátum: 13 szep 20, 18:46:54 »

Láttátok az avatar:Utolsó léghajlítót?Na abból sem lesz több film...
Szerintem a Shounen kategóriának az anime/manga területén kellene maradnia.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 13 szep 20, 20:52:47 »

Azért maradjunk annyiban, hogy meglehet csinálni tisztességesen. A probléma a pénzel van. Egy ilyen történet rengeteget, több száz millió dollárt emésztene fel. Maga a technikai lehetőség és tudás már a birtokunkban van. Azt megfizetni viszont igazán borsos összeg lenne.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!