24 máj 04, 00:43:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach:Hell Chapter  (Megtekintve 17248 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
squier
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #30 Dátum: 11 aug 28, 08:31:06 »

Azt már lehet tudni,hogy mikor lesz hozzá magyar felirat??
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #31 Dátum: 11 aug 28, 09:03:57 »

szerintem 1-2 napon belül de ott van angol feliratos verzió nézd meg azt
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #32 Dátum: 11 aug 29, 22:26:17 »

Én most néztem végig. Hát hogy őszinte legyek, nekem előző movie sokkal jobban tettszett. Azt végig izgultam. Míg a Hell Chapteren pedig majdnem elaludtam. Kétszer is. Viszont azt fontos megjegyeznem hogy magát a film történetét jól belelehet illeszteni a  manga történései közé. Mintha kapnánk egy rövidebb ívet. Bár első filmet nem láttam, a második és harmadik nem illeszkedik ennyire a történetbe.  .Viszont én úgy érzem nem is zárták le rendesen a negyedik film történetet. Egy csomó kérdés maradt bennem.
A rajzolása kifejezetten elnyerte tettszésem. Az animének is lehetne ilyen rajzolása (fillereket nem lesem) Gyönyörű. Illetve tettszett még a film elején de már a Bleach felirat után lévő pár perc. .Nosztalgikus érzés támadt bennem. Nyelvesít.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 11 aug 30, 01:07:37 »

Nekem is az eleje tetszett a dolognak a közepe már unalmassá vált a vége pedig pocsék lett. Amúgy az endinget nem ugyan az énekli aki az első Soul Eater op-t?
Kicsit fáradt vagyok szal részletes elemzésre nem futjaxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #34 Dátum: 11 aug 30, 11:29:13 »

Hát hogy őszinte legyek nekem nem volt különösebb bajom a movie-val, mondjuk a 3. űberszánalmas movie után (aminél először fordult elő, hogy animén majdnem bealudtam xD) ez kifejezetten pörgős és szórakoztató volt, bár a vége szerintem is eléggé lezáratlan és sok kérdés felvetül, amire nem kapunk választ, de hát ez sajna Kubo védjegye. :/

A lényeg, hogy jó kis movie volt,  ha a második és a harmadik is csak ilyen lenne, akkor egy rossz szavam se lenne rájuk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 11:32:40 írta Csibe » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #35 Dátum: 11 aug 30, 17:48:59 »

Mivel már van hozzá felirat így nem húzom át a Spoilert, de aki még nem látta a filmet az ne olvassa tovább !

Nem volt rossz film. A rajzolás nagyon szép volt mindenhol. Az új zenék se rosszak illettek a Pokolhoz. Sok fordulat nagyon tetszett. Nem volt az az érzésem, hogy nem történik semmi rossz a szereplőkel és, hogy simán nyernek.

Amikor,Orihime nem tudta gyógyítani Yuzut, meg Renji és Ishida mint a múmiák, azt gondoltam magamban, hogy "ez így nem lesz jó!"  >.<# De, amikor mondta a Boss, hogy Rukiának annyi, na akkor gondoltam,hogy "ilyen nincs ez nem történhet meg!" Neeem De  Ichigo megmentette Rukiát és a többieket, ahogy reméltem, az új Badass Pokol páncéljával. Kúl
Nekem egy valami volt furcsa,hogy a Boss talpnyalói, ha nem tudnak meghalni, akkor hol voltak amikor Ichigo vissza ment ?
A kapitányokat nagyon hiányoltam. Alig szerepeltek közölük páran, és nem is csináltak semmit. Jól nézet ki ishida új trükkje. Csak most jöttem rá, hogy nem is az az idegesítő Orihimében, hogy annyit Kurosaki-kunozik, hanem az ahogy még rádob 1 lapátot a Kun-ra és így lesz Kurosaki-kuuuuuuun ! ikszdé A Pokol is jól meg volt csinálva.  Na meg végén Matsumotón jót nevettem.^^

Lényegében nem csalódtam a filmben. Hozta amit vártam tőle (kivéve a kapitányokat). Nevet De végül is érthető mert Ishidáék nem is szerepeltek, (vagy csak 1 kicsit és biztos nem harcoltak az eddigi filmekben) csak Ichigo meg a kapitányok.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #36 Dátum: 11 szep 01, 21:13:09 »

A filmről a véleményem. Nem volt rossz de igazán kiemelkedő sem. A grafika nagyon tetszett de néhány szinkronhang kevésbé volt az álmom. Az eleje meglehetősen dejavu érzést keltett bennem mint gondolom másokban is. Nagyon tetszett a zenei alávágás amely szerint nagyon jókor a helyzethez vagy hangulathoz illő zenei aláfestést kapott. Nem volt rossz a történet de nem is volt kiemelkedő. Ami viszont nagyon nem tetszett. Mindig megdöbbent az az ellentmondás, hogy Ichigo bankaiát a sebességgel azonosítják, erre azt látom szinte minden filmben, hogy a legutolsó sánta, kiöregedett, béna és vak teknős is lazán alázza 100 méteren. Főleg úgy, hogy ezt egy olyan személy vagy személyek teszik velük, akik az életben nem tanultak sonidot vagy shumpot. Az ilyen ellentmondás nálam komolyan visszarántja az véleményemet. Az még sajnálatos volt számomra, hogy nem voltak olyan látványos harcok mint a 3. részben.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 22:22:41 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 szep 03, 00:58:29 »

A rajzolással nem volt bajom. Ezzel mondjuk szerencsére sosem volt gond a Bleach anime/mozik terén, még a töltelék részek is normálisan vannak megrajzolva.

Viszont a történet... -.-
Eleve olyan témához nyúltak, amit háborgatniuk sem kellett volna.
Az elején a Hollow-Ichigo vs. Ulquiorra kis "visszaemlékező" bunyó egész pofás volt. De utána az a jelenet, ami hajszálpontosan ugyanaz volt, mint az 1. rész legelején... Először azt hittem, valami visszaemlékezés és megtudunk valami kis plusz infót, ami majd a történet megértéséhez kell, de nem...

Összesítve, részemről ez nagyon lapos volt. Olyannyira, hogy nem tudnék egyetlen kiemelkedő pillanatot sem említeni.

u.i.: Még mindig az első mozi a legjobb. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #38 Dátum: 11 szep 03, 08:35:55 »

Harmadszorra nézve végig már mindent tisztán látok. Az eleje vitathatatlan hogy a legjobb rész a filmben, tökéletes. De én az azutáni részt nem értettem akkor születik meg az a Kokuto fazon? Nem vágtam le különösebben.   Aztán egy dejavű rész jött aminek nagyon nem örültem, de az a harc az iskolánál az még elment. A pokol az úgy ahogy van szerintem jó mert ha jóltom akkor valahogy hasonló a japán kultúrában elképzelthez. Ami nem tetszett az rukia győzelme az is emlékeztetett valamire. De azt a dagadt pacákot nagyon bírtam olyan hülye volt hogy az már fájt ikszdé Aztán ugye jött Ichigo hollowá változása sajnos lelőttem magam előtt az előzetesekkel a poént hogy ez a Kokuto is gonosz de mindegy de neki is nagyon tetszett a hangja rohadt jól mondta az Hollow Ichigo ceroján lovagolva azt hogy "szabadíts ki" valami rohadt jó. Hát utána egy csöpögős jelenet hát az rohadtul nem tetszett, aztán vissza a pokolba ami nagyon jó volt megcsinálva byakuya segítségével. Majd az utánna lévő harc hát az olyan zavaros és sok kérdés mardt fenn utána bennem a befejezést meg semmittelennek és elsijetettnek éreztem.
Naplózva
miharu17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #39 Dátum: 11 szep 16, 18:29:40 »

Nekem nagyon tettszett ^^ Ez volt az egyik legjobb mozi Nevet Bár, számomra az eleje még kicsit unalmas volt, de amint beléptek a pokolba onnantól vált csak igazán érdekessé Mosolyog Főleg az a rész volt az egyik legjobb amikor hollowá változott, és majdnem elpusztította a poklot xD De, szerintem annak ellenére hogy kicsit érzelgősebb volt, szerintem az is szép volt,amikor hazavitte a húgát. Olyan aranyos volt, hogy úgy aggódott érte Nevet Azután, a vége számomra kicsit olyan bonusnak számított, hogy újra visszatért a pokolba xD Bár, a külön rész után abban reménykedtem, hogy talán találkozhatunk a pokolban pár Espadaval, de szerintem így is remek volt ^^ Mosolyog
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #40 Dátum: 12 máj 23, 20:28:09 »

Én imádtam ezt a moviet, és nekem a vége tetszett a legjobban, mik ichigo abban a "pokoli" szerkóban volt  Ördögi
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #41 Dátum: 14 márc 31, 13:29:07 »

Ez a kijelentésed kicsit furcsán hat ha az ember belegondol. >.<#
Azok a külön álló speciálok csak röviden.
Mangaba alapból nem adná el magát annyira.Nem mellékesen ilyen hosszúba nem is éri meg belevágnia,kivéve ha félbe hagyná az adott mangáját.Túl sok időt venne el.
Utóbbit meg ne merje probálni! Ördögi


OFF:Érdekes belegondolni hogy már a 4ik Film megjelenése előtt és a bemutatót is itt olvastam,de csak rá egy évvel regisztráltam.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!