24 máj 04, 03:52:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach:Hell Chapter  (Megtekintve 17250 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #15 Dátum: 11 aug 24, 10:09:14 »

Sokat várok ettől a filmtől, mert nekem egyre jobban tetszettek az egymást követő filmek. Mosolyog Szóval eddig a 3-madi nekem a favorit. De a Bleach filmekben nem szoktam csalódni, nem úgy mint a Naruto mozikban... Azok meg pont fordítva vannak az első volt a legjobb utána már egyre rosszabbakat csináltak. Legalábbis a Shippuudenben.  De ennek a forgató könyvébe bele segített Kubo is. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #16 Dátum: 11 aug 24, 10:33:52 »

Én nem várok sokat tőle mert akkor könnyen csalódik az ember. Amúgy most kerültek fel torrent oldalakra a 480-as felbontású RAW verziók. Csak hát az még kevés, de aki így is megakarja nézni annak ez lehetőség.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 10:38:08 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #17 Dátum: 11 aug 24, 10:50:22 »

Hát volt az animében az  a kedvcsináló rész. Az nekem tetszett. És az alapján bizakodok. Mosolyog
De amúgy az az epizód az benne is lesz a filmben vagy az csak ilyen előzmény szerű ? Gondolkozik Bár majd ha lesz magyar felirat úgy is meglátom.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #18 Dátum: 11 aug 24, 11:02:11 »

Azt nem tudom, hogy benne lesz vagy nem. Még nem láttam a filmet de már 90%-a lent van.  Ördögi Sejtésem szerint én inkább utalást gondolok arra a történetre olyan flashback módon.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #19 Dátum: 11 aug 24, 11:30:09 »

Én megvárom hozzá a feliratot, mert úgy az igazi. Kúl Mert most japánul meg nem nézem, angolul meg elég idegesítő, ha nem ismerek egy szót smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 11 aug 24, 11:34:47 »

Én sem akarom most megnézni de általában belepörgetek. Általában előre beszerzem a filmeket. Most jó a seed. Később meg csak a felíratott kapcsolom hozzá. Nem kell foglalkozni a film beszerzéssel.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #21 Dátum: 11 aug 24, 11:48:00 »

hát én megnéztem(átpörgettem), engem egyáltalán nem kötött le, szóval nekem nem jött be.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 11:49:19 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #22 Dátum: 11 aug 24, 11:49:53 »

Már én is töltöm lefelé, de nálam olyan mint a Karácsonyi ajándék: Karácsony előtt felbontani tilos. Nevet Avagy felirat nélkül megnyitni tilos. Hümm-hümm
De mi az, hogy belepörgetsz ? Úgy saját magadnak lövöd le a csattanókat. Hmm?

Azért jó lesz látni újra Ichigo Hollow maszkját. Már nagyon rég volt utoljára, hogy viselte volna. A mangában meg még régebben. Nagyon bírom a hangját amikor rajta van a maszk. Mosolyog
De amúgy olyan fura, hogy már több száz hollow-t levágtak és csak egyszer nyílt meg a pokol kapuja csak azért, hogy lássuk olyan is van. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #23 Dátum: 11 aug 24, 11:57:15 »

Csak az a baj ezzel, hogy engem ichigo, renji, rukia, meg ishidáék egyáltalán nem érdekelnek. Így hát ez a film nekem nem jelent semmit. ichigo erejére sose voltam kíváncsi, sem a bankaija, sem a hollow képességei nem hoznak lázba  Neeem

Meg aztán én azokat a moviekat kedvelem, aminek a végén van egy nagy össznépi purparlé Nevet mármint shigigamikkal, néhány kapitánnyal, bankaijal Nevet

Azért pörgetek bele, mert ha nincsenek benne a kedvenc szereplőim, akkor nem is fogom megnézni, még magyar felirattal sem. Tudom furcsa, és talán hülyének is gondoltok. Nevet én ilyen vagyok Mosolyog ez van ezt kell szeretni Nevet vagy éppen nem muszáj Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 11:59:38 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 11 aug 24, 12:04:05 »

Én a Naruto Shippuunden 4. moziját is csak egy hete néztem meg pedig elhiheted, hogy nem most szereztem be. Nemigazán lövök el semmi poént, mert az igaz ugyan, hogy belepörgetek de nem a film érdekel ilyenkor elsősorban hanem a minőség. Képes vagyok várni néhány hetet, hogy legalább angolul, de inkább ennyi idő után magyar felirattal megnézhessem. Főleg ha a Narutoról veszek példát.

Domynyk - Van ilyen is. Te ezt én azt szeretem. Hol van itt a probléma. Vannak olyan részek amelyeket te szeretsz és vannak olyanok akik nem. De vannak olyanok is akik egyiket sem, sőt kifejezetten gyűlölik. Ez szinte olyan mint a politikai pártok.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #25 Dátum: 11 aug 24, 12:05:07 »

Hát a trailerekben majdnem az összes kapitányt mutatták általában kardal a kézben. Bár a trailerekből én hiányoltam a Soifon és Yoruichi párost. Nevet Mert a dupla Shunko mindig üt és ezt a készítők is tudják. Kúl Azért remélem benne lesznek. Meg Kenpachi is szemkötő nélkül Yachiruval a hátán.

De akkor nincs benne kapitányos tömegbunyó ?  Hmm? Hiszen minden filmben van ! Ebben is kell lennie valahol ! Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #26 Dátum: 11 aug 24, 20:44:14 »

Hát várom már , hogy le legyen fordítva . Egyszer volt egy "részlet" , abból lehetett volna 1 normális fillert csinálni talán .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #27 Dátum: 11 aug 26, 14:24:02 »

Azért azt úgy halkan megjegyezném hogy én is türtöztetem magam mert le van szedve de nem fogom megnézni. De volt egy gyenge pillanatom és eldöntöttem hogy megnézem a 'Bleach' feliratig. Valami eszméletlen jó esküszöm grafika meg minden valami hihetetlen élmény volt az a 2 perc. Tilon szerintem azt te is nyugottan megnézheted mert lnincs benn semmi beszédl és valami eszméletlen jó hát én már ezerszer megnéztem azt a két másodperecet és sen tudom megunni Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 26, 14:24:48 írta balint002 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 26, 20:03:59 »

Köszi Balint, hogy figyeltél a Spoilerre. Mosolyog De én nem merem megnézni amit írtál. ikszdé Majd ha kijön a felirat bepótolom.^^ Ha szerinted nincs miért aggódnom, akkor megnyugszom, hogy benne vannak a dolgok amiket akartam, hogy benne legyenek. Nevet  Akkor örülök, hogy újra egy remek mozit kapunk !
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #29 Dátum: 11 aug 27, 01:38:27 »

Én már láttam a filmet japán hanggal és innen onnan összekapartam már annyi japánt, hogy értettem is, hogy miről beszélnek, de úgylátom, hogy sokan még nem nézték meg szóval nem spoilerezek, de

Szerintem nincs olyan jó mint a gyémántpor lázadás, de hozza a Bleach filmes hangulatot, szóval szerintem elég jó.

Ami viszont nem tetszett, hogy azal ellenben, hogy kb sz*rrá promózták, hogy húúúúú pokol, kb semmi extra a pokol maga, semmi hangsúly nincs rá fektetve (kb játszódhatna tök máshol is) és hát, nem volt nehéz kitalálni, hogy ki is a főellenség a filmben. A gonoszok mindenféle nyomós indok nélkül űberbrutálisak és érdekes módon csak a nők támadnak föl meztelenül Nevet (majd megértitek).

Szerintem teljesen jó film a pokoli fejzet. Jó a motivációs erő, hogy miért mennek le a pokolba, a főgonosz nem egy sekélyes valaki (érdekes módon mélybb karaktere van mint Aizennek aki azért volt gonosz mert miért ne) hanem van célja, a karakterek mutatnak mindenféle érzelmet és kijön az emberi oldaluk, szóval szerintem bőven megéri ezt a másfél órá talán még moziban is.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!