24 máj 13, 01:41:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte  (Megtekintve 29571 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #60 Dátum: 15 szep 13, 14:15:58 »

Az valami jóság?  Hümm-hümm

11.rész

Áhhh, nem hiszem el, hogy ennyire felcseszett Yu! Hogy lehet ilyen béna? Na de kezdjük az elején. Nagyon örültem, hogy az elméletem helyesnek bizonyúlt és Charlotte az üstökös neve és az miatt alakúltak ki a képességek. Nevet
Pooh az elején még menőzött is, de az amcsik csaltak a drogokkal. Úgy tényleg nem sok esélye lehet szegénynek, hogy megtartsa a titkaikat. Viszont nem értem, hogy miért nem hívta fel legalább Onii-sant, hogy figyelj, most elkapnak, szóval mindenki veszélyben van. Simán megtehette volna. Furuki családja meg... De ilyet, hogy segíteni akar a srácoknak, de már a legeleje óta zsarolják és így árulja el őket. Hát nagy segítsék, mit mondjak... Ez a hapsi is csak magára gondol.Ha már az elején beszámolt volna Onii-sannak, akkor biztos ki tudták volna valamilyen úton módon szabadítani a családját. Az lenne jó kis Karma, ha a családját már rég elintézték volna, vagy nem is ott vannak, ahol mondták neki.

Yu meg a sister-komplex xD. Ez már örökké rajta marad. Nevet

Na szóval, Yu, hogy lehetsz ilyen béna?! Egy egész részt végigharcolt, és nem képes elbánni egy ninja csajjal? Leellenőrizte, hogy a két muksó fegyvertelen, aztán betámadta a ninjacsaj. Azt megértem, hogy az ellen nem tudott, mit tenni, mert nem volt rá ideje (mondjuk mennyi idő megvédeni magát a telekinézissel, mint mikor összedőlt az épület? Talán olyan, mint valami körökre osztott játék, hogy a maga körébe csak egyvalamit csinálhat és az a Loot volt. xD) Na de utána... Ott van előtte, relatív messze két fegyvertelen ártalmatlan ember, mögötte meg kartávolságban egy fegyveres ninjacsaj. Melyik a veszélyesebb? Megérdemelted, Yu. Jól elcseszted és miattad halt meg Pooh. Nézzétek el, hogy Yu-nak írom, de így vezetem le a feszültséget. xD.

Az azért elég gáz, hogy már nem lehet időugarni. Könnyen jött, könnyen ment. Túl erős képesség volt úgyis.

Jól mondtad, Bastian, hogy Tomorival lesz valami.

Tomori szépen kiütött egy csávót, de lesokkolt, mikor meglátta a csupa izom állatot. Nevet Szép elterelés volt. xD Csak engem emlékeztetett ez az X-men 2-ben lévő jelenetre, mikor ugyanígy a katonák az éjszaka közepén éjjellátókkal felfegyverkezve behatoltak az iskolába és elrabolták a diákokat? Nevet X-men + Steins Gate; = Charlotte. Nevet
De szívesen megnéztem volna egy olyan jelenetet, hogy Yusarint is betámadták volna, de Misa szénné égette volna a támadóját.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #61 Dátum: 15 szep 13, 18:54:16 »

Az bizony. Egy elgondolkodtató jóság. Hümm-hümm

Egyébként, nagyrészt egyetértek az írottakkal, csak nem akadtam ki ennyire. Gyakorlatilag, Yu ölte meg Kumagamit, aki ha nincs, akkor Nao is az áldozatok közt lett volna. A zsarolók persze megúszták.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #62 Dátum: 15 szep 13, 20:47:50 »

Na kicsit késve, de megnéztem a 11. részt.
Elég idiótának érzem magam, amiért azt hittem, hogy Charlotte majd egy személy lesz smirksweat. Abban viszont nem értek egyet "teljesen", hogy Yu ölte meg Kumagamit. Jóhogy ügyetlenkedett, hiszen kb. sz*rt se látott miután a csaj belevilágított a szemébe. Ha látott is, akkor is max foltokat. Az összeomlás képességét meg sajnos nem tudja megakadályozni. Ha egyszer dühös lesz, vagy nagy veszélyben van akkor aktiválódik, szóval az, hogy ő ölte meg, szerintem erős kifejezés.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 13, 20:48:36 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #63 Dátum: 15 szep 13, 20:53:19 »

Csak kíváncsiságból, de miért takarjátok ki amit írtok?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #64 Dátum: 15 szep 13, 20:55:31 »

Mert atom spoileres és nem szeretnék lelőni az egészet...logika Spock.
Amúgy kicseszett jó volt a 11. rész!
Kb már mindeki leírta előttem szóval én nem fogok feketézni ikszdé remélem hogy ezután már Yu és Nao végre összejönnek ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #65 Dátum: 15 szep 13, 21:15:16 »

És az mióta számít spoilernek, ami már egy ideje kijött? Ha nem látta még valaki, akkor az nyílván nem jön fel fórumra elolvasni a véleményeket..
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 13, 21:29:24 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #66 Dátum: 15 szep 13, 21:24:21 »

Nem kötelező a sötétítés, egyéni döntés kérdése, hogy használod-e. Viszont volt rá már precedens, hogy egy széria magyar feliratára várakozók böngészték a fórumot és belefutottak egy spoilerbe, hiába volt kiírva, hogy x. rész a spoileres hozzászólásban. A spoilerbe futás felelőssége őket terhelte, mégis elég nagy hisztit csaptak belőle. Az ilyesmit szeretné a többség valószínűleg elkerülni, ezért jó fejek és sötétítenek, pedig mint mondtam, egyáltalán nem kötelező.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #67 Dátum: 15 szep 13, 21:32:25 »

Ja ééértem. Kicsit furcsa volt.. nem mertem kijelölni, nehogy olyat olvassak amit még nem akarok tudni , de aztán mégis, mert minden részt láttam. És akkor láttam meg, hogy az aktuális epizódról van szó, és nem értettem. Más anime topicban ilyet még nem láttam, de oké.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #68 Dátum: 15 szep 14, 05:05:13 »

Ha már kint van az anime rész, akkor nem kell a spoiler jelzés. Ha nincs még magyar felirat, akkor sem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #69 Dátum: 15 szep 14, 08:21:01 »

Amúgy azt nem értem hogy Yunak miért kell mindkét szeme az időutazáshoz.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #70 Dátum: 15 szep 14, 10:12:16 »

Amúgy azt nem értem hogy Yunak miért kell mindkét szeme az időutazáshoz.
Hát ez egy ilyen képesség. Szerintem ahhoz van köze, hogy ugye a képesség használója szép lassan megvakul. Szóval mindkét szemére szükség van a képesség aktiválására, de, ha csak egy szemmel akarod használni, lehet, hogy az nem elegendő. De végülis egyik képesség sem tökéletes..  Hümm-hümm
Ja és egyébként.. Szerintem 1 szemmel már a képesség lopást sem fogj tudni használni.. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 14, 10:13:55 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #71 Dátum: 15 szep 14, 10:16:14 »

Nos ez valószínűleg így van.Amúgy neg Annyi képességet lopkodott már össze hogy hamarosan nekimehet Sylarnek Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #72 Dátum: 15 szep 15, 22:07:41 »

12. rész preview https://m.youtube.com/watch?v=oHenTrZqjuA (SPOILER!)

Hát mégis csak szomorú vége lesz a sztorinak  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 15, 22:12:45 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #73 Dátum: 15 szep 16, 06:44:17 »

Akkor ez végülis csak egy minisorozat lett? Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #74 Dátum: 15 szep 16, 15:00:53 »

Hát igen..  Szomorú 13 résznél szerintem többet érdemelt volna ez az anime. Legalább 24-re kellett volna csinálniuk.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!