24 máj 21, 00:50:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit csinálnál, hogyha bekerülnél az egyik anime világába?  (Megtekintve 49770 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #45 Dátum: 08 dec 20, 22:03:42 »

Tisztelettel Zoll-sama -nak!
Igen igen... * az én is normális vagyok, ezt a hangok is mondták már *  szerű kijelentést díjjazom nagyon... hijába főttkrumpli...no mind1
Viszatérve eredeti üzenetéhez a  kisninják nekem nem a fejemben rohangálnak, hanem mindenhol látom őket, valamikor még az Orochimaru-nak öltözött kistesómnál is valóságosabbak Pojén  >.<# nem is tudom, hogy miért.

____________________________________________________________________________________________________________
Igen a témához visszatérve... régóta gondolkozom én is ezen, hogy mi lenne, hogy ha anime szereplő lehetnék,
¤Első lehetőség: Mellékszereplő lennék valahol, akit később úgy is kinyírnak--->1. lehetőség átugrása Kiüt
¤Második lehetőség: Főszereplő legközelebbi barátja/ hozzátartozója, aki az életét áldozza szerettéért, a főszereplőért---> 2. lehetőség átugrása Leüt
¤Harmadik lehetőség: Főszereplő lennék...hmm...akiért mindenki életét adja, és a végső csatában hősi halált hal...--->3. lehetőség átugrása No comment
¤Negyedik lehetőség: NAruto világába kerülnék, megkeresném kakashit, és isteníteném ... kifejlesztenék egy olyan jutsut, amivel nem halhat meg ééés ... vége az anime-nek Byebög Sly Győztes
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #46 Dátum: 08 dec 20, 22:13:22 »

Ha Kakashi +halna akk átruccannék a Dragonballba és átvinném a kristálygömböket (de lehet h az túl sokáig tartana összeszedni smirksweat) v kifejlesztenék 1 olyan téridő jutcut h az időben utazok és a múltban szétrúgom a gyílkosának se**ét, mielőtt még +ölné.  Gondolkozik (nem fogok +özvegyülni Pojén)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #47 Dátum: 08 dec 20, 22:21:31 »

oi oi oi!

egyrugóra jár az agyunk...kivéve az özvegy szöveget...×Đ    nálam max 1 apa-fia kapcsolatról lehetne szó  Nyelvesít
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #48 Dátum: 08 dec 22, 00:05:49 »

Hmm...milyen sokan szeretnének a Naruto világába bekerülni^^
Csak ott a gond h az alap téma annyiról szólt h mit csinálnál ha bejutnál oda...arról nem h 1ből hiper képességekkel rendelkezel és zsebrevágod az Akatsukit Nevet ...szal lehet pár Kunaival néznétek 1ből szembe és rövid pályafutásotoknak 1ből végeszakadna abban a szép világban Nevet

Én maradok az FMP-nél Nevet...irány a Mithrilhez, hátha belejönnék az AS kezelésébe Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #49 Dátum: 08 dec 22, 12:44:36 »

én maradnék külső megfigyelő néha belebotlanék "véletlenül" 1-1 szereplőbe ikszdé és há megpróbálnék dumálgatni haverkodni
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #50 Dátum: 08 dec 23, 21:30:04 »

ha bekerülnék a narutoba én mindenképpen segítenék sasukenak leigázni konohát
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #51 Dátum: 08 dec 29, 23:44:48 »

Először is Rament ennék.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 30, 00:28:31 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #52 Dátum: 08 dec 29, 23:49:37 »

Először is a legfontosabb, megölném S a k u r v á t, aztán megmondanám Narutonak, h ki az apja, aztán segítenék neki harcolni (a nuku nindzsa tudásommal^^") aztán visszahoznám Sasuket, helyreraknám és happy lenne mindenki. Majd ennék jó sok Rament, mindenkivel spanolnék stb stb... xD  Nevet
Naplózva
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #53 Dátum: 08 dec 30, 00:08:27 »

Hát ha én bekerülnék a Narutóba: Nem valami Szuper Ultra ninja lennék, hanem egy jounin féle főszereplő Mosolyog

1.Megkeresném Itachit  és megmondanám neki mondja el az igazat Sasukénak a klánról
2.Ha Sasuke bepöccen és még mindig el akarja pusztítani Konohát, akkor én őt pusztítanám el Nevet
3.Vissza mennék Konohába és segítenék Kakashinak Pein ellen
4. Megjelene Naruto és végignézném hogy veri el Peint de ha nehézsége addodna  besegítenék neki
5.Utána Én, Itachi és Naruto + pár főszereplő összefognánk és megölnénk a maradék Akatsukist és Madarát= Happy End Nevet Nevet

Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #54 Dátum: 08 dec 30, 09:22:39 »

az elöttem szólónak:

az 1es pont rohadt nagy hülyeség mert ita nemvéletlen nemmondta el az igazatazvolt célja h szöszke ölje meg és igy megszerezze a végső sharingant . mellesleg nemhiszem h itachi életben hagyna hacsakgy odamenél pofázni 1 sort h micsináljon xD
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #55 Dátum: 09 jan 01, 03:10:58 »

Naruto világában:
Létrehoznék 1 klánt (Isakawa klán, vezetéknevem japánul).
Lenne 1 doujutsum (Nekogan, azért hívnák így mer amikor aktiválva van úgy néz ki mint 1 macska szeme)
ennek a képessége a telekinézis (dolgok akarattal történő mozgatása), ennek továbbfejlesztése a:
Qantum-Nekogan látom az elemi részecskéket és azokat is mozgatom (vagyis szétszedem és felépítem az anyagot, de elveszi az erőmet)
[a "sima" nekogannak élénk citromsárga a QN-nek 1 kicsit sötétebb "krém" sárga színe van]
(ezt csak nők tudják használni, mert ahoz h birtokold és továbbadd elég 1, de h használd 2 "X" kromoszómád kell h legyen...  Nevet magát a "sima" nekogant )
Ahoz h aktiváld a Qantum-nekogant el kell h veszítsd a szüzességed...  Ohh My God (elég perverz kekkeigenkai  smirksweat)
Amit tennék:
 - szétszedném Yahiko-pein (+a többiét) testét a qantum-nekogannal h +védjem Kakashit. (még előtte taliznék Kakashival h tudjam használni a QN-t  Nyelvesít)   v lehet h nemis kell QN elég ha a "sima"- Nekoganal kitépem belőle a pearcingeket (chakravevőket v miaz) és majd az igazit bontom atomjaira ikszdé
 - legyőzném az akatcukit, Kisame kardját elvenném és +ölném vele Kisamét (nembaj h nemtudom +fogni a kardot mer nem a kezemmel fogdosnám hanem a "sima" nekogannal...)
 - +keresném Sasukét és jobb beleátásra bírnám (ha nemlehetne akk 1  QN vs. MS élethalálharc lenne Isakawa Ayumi [azaz én] és Uchiha Sasuke közt)
 - orvosi ninja lennék ( a QN-el nemrossz ötlet, jobblennék mint Tsunade...) és én lennék Konoha fizikusa és kémikusa is  Pontosan
 - 1esíteném a klánomat a Hatake klánnal és az lenne a Hatakawa klán  >.<# (Kakashi örülne 1-2 Nekogan-os utódnak)  Gondolkozik
 - anyum nem ebből a klánból való, olyan ereje lenne h szellemeket idéz + dumálgat velük, ezt énis tudnám, ezért médium lennék  Hümm-hümm és feltámasztanám a hullákat (nem olyan Pein módszerrel hanem úgy rendesen) mert a QN-el összeraknám a sérült testüket és mert médium vagyok visszahívnám a lelküket (pl. +menteném Shizunét)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #56 Dátum: 09 jan 03, 15:34:06 »

hehe, attól függ melyik világba...
Ha pont Naruto világába, valszeg beállnék Shinobinak  Nevet
De ha kukucska világába, akkor levetném magam arról a hegyről..................  smirksweat
Naplózva
Sasuke1521
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


császár


« Válasz #57 Dátum: 09 jan 06, 17:43:46 »

jólvan gwin nemharagszom rád!
na mindegy
am úgy sokaknak jó ötleteik vannak ennek örülök
amúgy én átmenék a bleach világába és kitanulnák egy_két trüköt és átmennéka naruto világába!
és megölném peint persze narutoék segítségével
amúgy bocsi hogy ne tettem sehova mondatvégi írásjeleket de valami gond van a billetyűzettel
de ez nem nyelvtani szabályok oldala ezért gondolom elnézitek bye bye
Naplózva

mert én már csak ilyen vagyok :p
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #58 Dátum: 09 jan 06, 21:26:09 »

Ayumi-chan! Esetleg amerikai elnök nem lennél?Nevet Úgyfest téged egyetlen animekarakter sem tudna legyőzni, de még akkorsem, ha összefognának...xD
A kitalált nevek nemrosszak, meg látszik, hogy jól átgondoltad. Beleférne az igazi sztoriba is, csak kissé kiegyenlítetlen lenne a helyzet...Nevet

Én a Naruto világában elvégezném az akadémiát és örökre genin maradnék, mert akkor nem kerülök kínos helyzetekbe, de nem is kell kutyaszart söpörnöm az utcán, nameg "jólmegismerkednék" Inoval is:P...szóval a legkényelmesebb életem lenne...^^ Peint meg legyőzném a "konohai titkos mutatóujj" jutsuval!xDxD

De legszívesebben az Initial D világában élnék, egy benzinkútnál dolgoznék, és minden éjjel/hajnalban a környező hegyekben driftelnék...
Naplózva

Geeez...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #59 Dátum: 09 jan 07, 00:16:19 »

Nembaj, "ha lúd akkor legyen kövér" - tartja a régi mondás.  Nevet
Am amilyen idegbajos és öntörvényű természetem van néha, ezekkel az erőkkel kiírtanám az akatcukit, és másokat is akik nemtetszenek (Kira effektus >.<#), azután + túl erősnek gondolnak majd és én leszek a főellenség...  smirksweat és ha kiakarnak majd nyírni akkor +haragszom és magamsem fogom tudni h jó vagyok v rossz.  Technikai KO
De az tuti h ha bekerülnék akkor nagy erőhajhász lennék mint Oro Pontosan ez a hsz-eimben is jól látható.  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!