24 máj 12, 16:35:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ao no Exorcist/A kék ördögűző - befejezett  (Megtekintve 36740 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #60 Dátum: 11 szep 13, 17:52:37 »

Szerencsejátékban sosem voltam nyerő, de majd ha a lottó is ilyen kiszámítható lesz mint ez a filler akkor neked adok tippet először. X"D
A végére tényleg izgalmas lett, Yukio démonitását már ezer éve várom, szóval jólesett végre látni is. Remélem nem legyintgetik el a lángjait egy rész alatt, jó lenne egy kicsit őrülten látni az öcsikét. Csak kár, hogy ehhez Rint meg kellett szadizni azon a 'kereszten'... az elég brutális képi világúra sikerült. o˛o"
A végére azt kívánom, hogy legyen egy Angel- Amaimon helyzetcsere... legyen csak hörcsög az a szőke biccs és egyék meg a kóbor macskák! Mangában sem bírtam ( főleg mert megskalpolta Rin lábát D< ), de most minden szereplésénél kést kívánok belé. De úgy sem nyírják ki mert ő az über powa... D:
A nagypapit meg szívja be a Gehenna kapu. Na ott hirdessen keresztes hadjáratot! ikszdé
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #61 Dátum: 11 szep 14, 11:39:51 »

Előbb-utóbb csak behozom a lemaradásom... Végre meg tudtam nézni a két legutóbbi részt. Nevet
A 21. részben sem bírtam már az öreget, de most végképp utálom. Milyen aranyos, hogy "hőst" csinál Rinből...
Nekem erről a démonvadászatról valamiért a második világhádobús "tudjukki" ugrott be. "Lemészárolni mindent a szent cél érdekében.". Yukio kifordult magából, így pont beleillik a majdnem szokásos "minden áron jót akarok, de nem veszem észre, hogy csak sz.rt csinálok" animés megoldásba... Az érdekelne, hogy mitől jött elő az ereje. A megrázkódtatástól, hogy a bátyját kivégzik, vagy a kapu miatt? Érdekes lesz, de szerintem össze fogják csapni a végét.

Manga: Toudou Yuki-chan lelkére akar beszélni. ^^ Hogy sikerül-e? Szerintem lehet. 65%-ot adok neki...
Ki az a Kou-chan, akiről Shiemi beszélt? Én vagyok a hülye, hogy nem tudom? o.O
Az utóbbi két fejezetben kezdtem észrevenni olyan dolgokat, amiknek eddig is ott kellett volna lenniük: Yukio anyajegyei, és most Kuro lábán a fehét folt. Az anyajegyeken nem is voltam annyira felakadva, mert azokat elnézhettem scanhibának is, de egy fekete macskán egy elég feltűnő fehét foltot ne látni... Tényleg ennyire vak volnék, vagy eddig az nem volt ott? ikszdé
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #62 Dátum: 11 szep 14, 18:33:59 »

Szerintem ezt a Yukioból démon csinálást még Katou-sensei előtt ellőtték animében, mert lesz itt ebből a Toudouzásból még valami az biztos. Bár nem hiszem, hogy teljes agymosás nélkül Yukio átállna az oldalára, mert mondjuk ha belemélyed ebbe a testvérutálatba, akkor sem akarhatná józan ésszel, hogy minden társa megpusztuljon. Csak nem borul el ennyire az elméje, ha elborul.. Hmm?
Szerintem ez a Kou-chan valami bazinagy félre fordítás, látszik is, hogy ezt nem a jac fansub alkotta... már az impure-t sem használják..o.O Ha a chan-hoz ragaszkodunk, akkor itt vagy egy Nii-chan van vagy egy Yuki-chan. Ki mással ilyen személyes ez a lány?ikszdé
Hát A-chan... az a fehér folt eddig is ott volt.X'D Ami Kuro-n megváltozott az max az első szereplésénél feltűnő 'kifelé álló foga' vagy mi. Az már teljesen nyomtalan, lehet akkor csak az őrült formájában volt látható. X"D

+:
Mi a jó isten nyila ez??ikszdé Aki éti az magyarázza el nekem is. Yukio letépte Angel-ről a ruhát vagy hogy jutott hozzá ehhez a gönchöz? X"DD http://www.zerochan.net/767736
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 10:47:44 írta Shiko » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #63 Dátum: 11 szep 17, 05:12:09 »

Paladint csináltak szerencsétlen pápaszemesből. ikszdé A befolyásos nagypapi áldásai... (már csak a szárnyak hiányoznak ikszdé Ezzel az erővel akkor Shura mi? Az Atyaúristen? ikszdé)

Szerintem sem fog átállni, csak nem úgy fog viszonyulni a testvéréhez, mint eddig. Simán kinézem belőle, hogy olyan "morcos" lesz, mint az animében. Lesütöttszemek

Gondoltam, az Nii-chan akart lenni, de hogy lehet egy "nii"-t egy "kou"-val összekeverni? Nem is hasonlít... ikszdé

Akkor tényleg vak vagyok... :'D Ahogy visszanéztem, az elejében a foga is vagy ott volt, vagy nem. Elég a macskamentabor ivászatos részt visszanézni... ikszdé
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #64 Dátum: 11 szep 17, 15:09:06 »

Amúgy tényleg, még bele sem gondoltam eddig, hogy Shura mekkora nagyágyú. Mert az egy dolog, hogy az elején jól megcsapkodta Rint, meg ott van a felügyelő szólítgatás, de ezeken kívül miről is beszélünk? Apró megjegyzések meg akciók vannak ahol meg van említve, hogy mire képes. Toudou első akciójánál megemlítik, hogy ért valamicskét a gyógyításhoz, az előző manga fejezetnél láttuk, hogy ráolvasni is tud, van egy pár familiáris kígyója, kardforgatásban nem kell bemutatni... éppen hogy lőni nem láttam még, azon kívül az összes meistert vágja...azért nem semmi. o_o"
Na ami meg most ütött szöget a fejembe... ha Yukio démon lesz (anime vagy manga, mindkettő játszik), akkor annyi a doktori meisternek. Nehezen fog úgy démon ellenes gyógyszereket összeütni, ha nem tud normálisan hozzájuk érni...  Hmm?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #65 Dátum: 11 szep 17, 16:20:11 »

Nem kell csodálkozni azon hogy Shura nagyágyú, elvégre még a Paladin sem vette félvállról és tudjuk ki volt a mestere. Ami érdekes hogy amilyen erősnek lett beállitva Shiro, ahhoz képest amit eddig láttunk belőle, hát nem olyan nagy szám.

Szerintem mangában Yukionak ha lesz is démonereje akkor sem annyi mint Rin-nek, hanem csak egy minimális, mert ha lett volna neki arról már tudnánk. Esetleg arra tudok gondolni hogy neki is lepecsételték az erejét mint Rin-nek ám ö egy sokkal nyugodtabb és összeszedetebb jellem ezért nem ébredt még fel neki, de erre kevés esélyt látok.

Hát igazából szerintem meg tudná oldani a gyógyszerkeverést. Max gumikesztyüt húz meg kémcsöveket használ.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #66 Dátum: 11 szep 22, 18:24:38 »

Shiro szerintem nyugodtan lehet nagyágyú, csak eddig nem igazán foglalkoztak vele, úgyhogy nem ismertük meg rendesen. Csak lőtt párat és kb ennyi. Ebből nem nagyon lehet leszűrni, hogy milyen erős. Nem hiszem, hogy csak poénból kapta volna meg a paladin rangot.

Most néztem meg a 23. részt. Szóval kinek nem lett nagyobb ereje, mint Rinnek? Nevet
Szépen megkavarták a dolgokat. Sátán magányos és szomorú, mert minden, amihez hozzáér elég... Erre jön egy nő, akinek semmi baja a lángoktól és "összebarátkoznak" xD... Sátán "beleszeret"(?), csinál neki két gyereket, majd meg akarja menteni a nőt a máglyától, ezért öli meg véletlenül a világ vallási vezetőinek jó részét, miközben testet keres magának. xD
Tizen pár évvel ez után meg megszállja az egyik fiát, hogy vérfürdőt rendezhessen Assiahban...
Ez ugye nem csak szerintem kusza egy picit? Nevet

A maradék egy részben meg Rin leveri Sátánt úgy, hogy Yukionak semmi baja se legyen, és mindenki boldogan él, míg meg nem hal! xD De jó lesz! Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #67 Dátum: 11 szep 23, 10:45:03 »

Én sem mondtam hogy gyenge lenne, de amit eddig mutatott az alapján gyenge. Nyílván nem sz*rral gurigázik ha Paladin volt =D

A 23. rész sztem egy epic fail volt =D Az hogy beállitják Sátánt jónak és aztán öldöklésbe kezd valóban furcsa egy kicsit xD

Kiváncsi vagyok mit akarnak csinálni 1 rész alatt. A történetet szerintem minimum még 3 részbe telne nyormálisan lezárni, erre belesüritik 1 részbe. omg...
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #68 Dátum: 11 szep 23, 16:11:17 »

Utolsó rész?
Rin átiratkozik egy másik kurzusra, hogy szembe tudjon nézni  Sátánnal, megmenteni Yukiot, (esetleg megmenteni Sátánt)

Mindez arra szolgál, hogy beharangozza a jövőre induló második évadot, melynek Ao no Psychologist lesz a címe.

Mert valljuk be, a Sátánhoz nem őrdögűző kell, hanem dilidoki. ikszdé
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #69 Dátum: 11 szep 25, 15:30:07 »

[A téma áthelyezésre került]
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #70 Dátum: 11 okt 04, 12:33:24 »

Kíváncsi vagyok mit fognak kihozni a filmből.
Állítólag az is lesz, bár, hogy mikor azt még nem írták.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #71 Dátum: 11 okt 16, 01:05:30 »

Nagyon örülnék ha a Kyoto arc-ot dolgoznák fel benne, vagy ha addigra nem is zárul le ez a történet szál mangában akkor legalább ahhoz kapcsolódó valamit. Ha már ilyen un-eredeti lett az anime vége, legalább a filmben legyen valami origin. ^^"
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #72 Dátum: 11 okt 30, 23:48:36 »

Személy szerint lehet, hogy jobban örülnék egy új évadnak, mint egy szimpla filmnek, de talán majd eljutok egy olyan szintre, ahol már bárni megteszi, csak Aono legyen... x)

Amúgy lehet, hülye kérdés, de mivel csak az animét fordítjátok, és ez annak a projektnek a topicja lett, a mangát itt nem lehet kibeszélni. Vagy? ^^"
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #73 Dátum: 11 nov 01, 22:54:46 »

Szerintem nyugodtan lehetne beszélni a mangáról, mivel ahol most tart már semmi köze az animéhez. De ez csak az én véleményem. ^^"
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #74 Dátum: 11 nov 05, 17:55:12 »

Mindenesetre addig is beszélgessünk a specialokról.
Ao no Exorcist: Tokubetsu Bangai Hen Kuro no Iede című special amely Kuro kis kalandját mutatja be 24-25 percben nekem nagyon tetszett, szerintem annak is tetszeni fog akinek a manga jobban bejött, mint az anime.

A másik pedig egy Special/Omake sorozat eddig 4 rész jött ki belőle, de mivel mindegyik körülbelül egy-másfél perces és tömény humor bárkinek ajánlom.

Nyaa torrentsen fent is van mind angol felirattal.
(Remélem nem reklám elvégre a(z) NKWT is használja a nyaa-t.)

Amíg nem jön ki a movie addig is van mit nézni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!