24 máj 31, 13:40:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #405 Dátum: 14 aug 06, 20:56:13 »

Melyik álmáról is beszélünk? Vagy mit is álmodott mert ez a rész nem ugrik be pontosan. Én csak arra emlékszem, hogy Gyokuen megölte a tűzben a testvéreit.

A Sinbad no Bouken még kimaradt de akkor azt is pótolnom kell.^^

Lehet, hogy Alibaba pont azért veszi majd el, hogy meg tudja akadályozni az esetleges merényletet. Nevet
Az a jó, hogyha elveszi Kogyokut, akkor még hárembe csaphatja Mort is. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #406 Dátum: 14 aug 07, 14:35:59 »

Éééés végigolvastam a mangát! *w* Bár még pár dolog kimaradt, mert a manga elejét olvastam el egy darabig aztán pedig onnan folytattam ahol az anime abbamaradt. Nevet (meg itt-ott még beleolvastam a mangába köztes helyeken)

Engem az érdekel, hogy Alibaba feleségül veszi-e Kogyokut? ikszdé
Na meg a másik nagy kérdés, hogy hogyan lettek ebben a világban is Magik. Na meg a Fanalisz nép.
Kétlem, hogy elvenné. Tuti kitalálnak majd valami kibúvót.
A fanalisziak engem is érdekelnének. Bizonyára okkal vannak a nagy sötét szakadék túloldalán (vagy benne?). Az a cucc Solomonék világának a hasadékaira emlékeztet.
A magikat meg valószínűleg Ugo-kun intézi. Nem véletlen, hogy annyiszor visszaküldte/feltámasztotta Yunant, illetve Titust. Gondolom ha meghal egy Magi ő küldi új testbe, a legtöbb esetben emlékek nélkül. Afféle reinkarnációk lennének? Bár tény, hogy többen vannak, mint három. >.<

Melyik álmáról is beszélünk? Vagy mit is álmodott mert ez a rész nem ugrik be pontosan. Én csak arra emlékszem, hogy Gyokuen megölte a tűzben a testvéreit.
Amikor először visszaemlékezett Hakuryuu az anyjára, úgy kezdődött, hogy pityeregve mesélte neki, hogy azt álmodta, meg fogják ölni az apját meg a testvéreit. Vagy ilyesmi. Az apját tuti említette.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 14:38:40 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #407 Dátum: 14 aug 07, 16:33:44 »

Solomonék története lassa a végére  jár.
Ezután mi lesz?


Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #408 Dátum: 14 aug 14, 18:52:31 »

Látom Ures nem vagy a szavak embere. Egyből a lényegre törsz. Nevet

Még egy februári interjúban Ohtaka elhintette, hogy bizony lesznek karakter halálok a történet haladtával és nagyjából fél távnál tart a manga jelenleg.
http://www.animenewsnetwork.com/interest/2014-02-27/magi-manga-creator-teases-death-of-characters
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 18:53:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #409 Dátum: 14 aug 15, 09:41:47 »

De ne haljon meg senki. ;_; Ez kivételesen egy olyan manga amiben senkit se utálok, még a negatív szereplőket sem. :I Na jó Gyokuent az undorító fanatizmusa miatt... de őt ki nem?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #410 Dátum: 14 aug 15, 18:49:03 »

Azért van pár olyan szereplő, akinek olyan kevés szerepe van, hogy szinte semmi. Pl Szinbád Householdjában annyian vannak aztán csak Masrur, Yam-san és Sharkan a fontos meg talán Jafar. A kou i királyi családban viszont tényleg nincs olyan, aki felesleges lenne. A Reimben is van pár fanalisz, akiket ki lehetne írni.
Mondjuk mindig azok a halálok a legváratlanabbak, akiket szeretünk vagy fontosabb szerepük van. Mondjuk ilyen Muu vagy a fentebb felsorolt szereplők. Szerintem ha lesz valami vérengzés. akkor Muu biztos feláldozza magát pl Mor-ért vagy Tituszért.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #411 Dátum: 14 aug 15, 18:57:37 »

Érdekes lenne Arba miként változik át Gyokuenné,  és Solomon hogy lefogja e győzni Arbát?
És Ugo miként változik át Djinné?
Ohtaka tartogat még egyéb apróságot is, de jól fogja rejteni a mangában.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #412 Dátum: 14 aug 15, 19:15:16 »

Arba már Gyokuenné változott, szóval ez nem túl nagy rejtély. Nevet

Raw viszont már van, ha érdekel valakit.
http://www.mangabee.com/magi2014/235/1/
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #413 Dátum: 14 aug 16, 19:02:41 »

Tudom Arbának már mennyi hatalma van szóval, Solomonnak is nehéz eset.
Az Al-thamen közül Falan helyzete ismeretlen,     Ithnant legyőzték, Gyokuen még aktív, Falant lehet hogy Sinbádék legyőzték, ez kifog derülni az AoS-ban és Wahid meghalt amikor kiszabaditották Ill Ilah-t.
Aladdinék többre is jutnnának ha nem csak Solomon emlékeit néznék meg.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #414 Dátum: 14 aug 22, 08:55:59 »

Azért van pár olyan szereplő, akinek olyan kevés szerepe van, hogy szinte semmi. Pl Szinbád Householdjában annyian vannak aztán csak Masrur, Yam-san és Sharkan a fontos meg talán Jafar.
Olvass Sinbad no Boukent. Bár én is csak most álltam neki, de így azért érdekesebbek Szindbád emberei. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #415 Dátum: 14 aug 23, 14:53:53 »

Kéne. Nevet

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c235/1.html

Solomon végre csinál is valamit! Kár, hogy Sheba halála kellet. Kicsit szomorú, hogy Solomon még csak nem is tud róla/vagy nem törődik vele, hogy hol van a felesége.

A dzsinneket megmagyarázták egyetlen kockával. Dzsinnek lettek hála a fémtárolóknak és Solomon mágiájának...

Wahid olyan volt mint a Függetlenség napja című film végén a hapsi, aki belerepült a sugárba ezzel felrobbantva az anya hajót.  Nevet

Akkor most nem is Solomon teremti meg az új világot, hanem Ugo? A történelem könyvekbe nem ez van írva.

Hülye kérdés de Arba visel ruhát? ikszdé Csek mert ezen nem úgy tűnik:
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c235/16.html
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 23, 21:41:49 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #416 Dátum: 14 aug 23, 20:48:16 »

Ohtakából szerintem sokat kivesz a Sinbad no Bouken. Komolyan kezdem úgy érezni, hogy inkább arra összpontosít mostanság a Magi helyett. Amennyire részletesen kezdődött a visszaemlékezés, annyira összecsapott lett a vége. A kevésbé lényeges dolgokat építette, kifejtette fejezeteken keresztül, de amikor jönne a lényeg, akkor hamar véget vet neki. Komolyan mondom nem értem. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #417 Dátum: 14 aug 24, 19:22:35 »

Othaka egy kicsit összecsapta ezt az egész Solomonos történetet, ezután gondolkodni lehet mi a franc fog történni. Legalább AoS egy akció sorral megdússithatná, annak nagyon örülnék. Ezután a sorrendben kifog csatlakozni Sinbadhoz, tippelek Yamraiha vagy Sharrkan vagy Masrur.
De amit én a legjobban várok az Hakuryuu bosszúja, és a következő nagy harc.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #418 Dátum: 14 aug 25, 07:24:53 »

Kicsit szomorú, hogy Solomon még csak nem is tud róla/vagy nem törődik vele, hogy hol van a felesége.
Nekem az egész visszaemlékezés alatt egy képkockán sem tűnt úgy, hogy Solomon szerette volna Shebát. (vagy bárki mást)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #419 Dátum: 14 aug 25, 18:51:09 »

Úgy látszik Ugo mindenkit felpróbál viditani a világra még nem jött Aladdin magzatával. Ezután hogy alakulnak a dolgok az majd a kövi fejezetekben tudatjuk meg. Addig is Othaka a következő fejezetével valami izgalmat hozon végre. Ugo harcba szállhatott volna Arba mellett és segíthet volna Solomonnak legalább.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!