24 máj 31, 01:28:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150672 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #285 Dátum: 13 nov 04, 11:21:53 »

Magi 202.
Nem hiszem el, de már megint: Szegény Alibaba! ikszdé Komolyan direkt szívatják szegényt. Nekem kicsit váratlan ez a OrbaxToto páros. Ráadásul rögtön hivatalos is. Legalább egyel kevesebb rivális Morgiana számára, nem mintha sok lenne belőle.

Most kicsit megzavarodtam. Nem csak azoknak lehet Household Vessel, akik segítettek kiüríteni egy vártornyot? Vagy csak én tudtam eddig rosszul?

A kalózok most viking hajón közlekedő, középkori katonák. Nevet Komolyan miért kell erőltetni a sisakot? xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #286 Dátum: 13 nov 04, 12:46:26 »

Most kicsit megzavarodtam. Nem csak azoknak lehet Household Vessel, akik segítettek kiüríteni egy vártornyot? Vagy csak én tudtam eddig rosszul?

Jól tudod, viszont akad egy másik módja a Household Vessel megszerzésének. Pusztán egy erős köteléket kell kialakítani egy Labirintus Hódítóval. Mint láthattuk, Orba és Toto abszolút odaadóan viselkedik Alibabával, szóval nincs gond. Teljesen elismerik és hűségesek. ikszdé

Valaki jelezze majd nekem, ha az anime készítői nem változtatnak a mangán. Mi a fene volt az múltkor, amikor Aladdint, a Magit bealázzák egy buborékkal? :S
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #287 Dátum: 13 nov 04, 18:52:23 »

Jaj, Alibaba. Valahogy ez neki nem jön össze. ikszdé Nem baj, legalább Morgianának kevesebb vetélytársa van. smirksweat
Toto és Olba kapcsolata nekem is furcsa volt, de nincs gondom vele.

Az anime sem volt rossz, bár nem tudom minek kellett azt csinálni Aladdinnal, mert így tényleg nem volt értelme, max. hogy magikat kiröhögik, hogy egy buborék lefegyverezte őt. A többivel nem volt gondom. Cenzúra nem igazán lesz szerintem. Alibaba anyukáját is teljesen takarás nélkül mutatták az egyik jelenetben. smirksweat
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #288 Dátum: 13 nov 05, 11:30:11 »

Legalább most nyáladzhattak a  Morgiana fanboyok. Gondolkozik Nem tudom, de számomra az a csaj Hinata szintjén mozog, unszimpatikus és baromira irritáló. Ördögi Ördögi Ezért sem érdekel, hogy mi lesz vele és Alibabával.
Szegény Alibaba, már a kisöcsi is lekörözte. Egyébként én most már csak azon röhögnék, ha kiderülne, hogy kamu ez az egész nagy szerelemi kapcsolat, és az egész csak azért volt, hogy megszívassák Alit.
A kalóz (vikingekkel) való harc nekem tetszett és sokkal jobb ez a megoldás így, mintha Olba is kapott volna egy Jinnt.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #289 Dátum: 13 nov 11, 12:49:22 »

Kingdom of Magic 6. rész:
Adtam még egy esélyt az animének és az anime rendkívüli módon meg is hálálta. Szerintem az évad eddigi legjobb részét láthattuk. A háttérzene, ami az opening után elindult Hakuryuu támadásánál nagyon adta.  Kúl A harci jelenetek jól átjöttek az érzelmek pedig még jobban. Szabályosan kirázott a hideg, amikor Hakuryuu rámosolygott Madaurára, majd hirtelen lefejezte. Ohh My God A mangában még fel is emelte a fejet és odadobta Orbáéknak amolyan "Itt az anyátok" alapon.
Azt ahogyan megcsókolta Morgianát jól kivitelezték. Érződött benne a váratlanság Mor részéről. A mangában mintha lett volna egy kép Hakuryuu gondolatairól, ahogy Alibabát képzeli el, amikor Mor nemet mond neki. Mindenesetre a kalózok is jó helyre kerülnek hála Alibabának, szóval majdnem teljes a happy end. Szóval egy közel tökéletes résszel örvendeztettek meg bennünket a készítők. Jövő héten jön Natsu.  ikszdé

203. fejezet:
Az animében HakuMor, a mangában pedig AliMor. Pusztán véletlen egybeesés?  Hümm-hümm A történet nem haladt sokat, viszont Alibaba arckifejezései ismét kárpótoltak. Nevet Azt tudjuk, hogy Mor szereti Alibabát, de a fejezet végén szerintem egy hatalmas félreértésről van szó. Alibaba azt hiszi, hogy Mor szerelmet vallott, holott ilyenről nem volt szó ráadásul Alibaba szavai sem minősülnek nálam egy szerelmi vallomásnak, szóval Mor nem fog úgy viszonyulni hozzá, mint egy barátnő. Élvezetes lesz látni, ahogy Alibaba szerelmeskedik Mor körül és Mor meg vágja a O.o fejeket, hogy mi a fene folyik itt.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 11, 12:52:47 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #290 Dátum: 13 nov 11, 17:32:15 »

203.fejezet
Ez a fejezet nagyon kész volt. Addig a pillanatig, míg Olba nem mondta, hogy még ott van neki Morgiana addig megint egy szokásos szegény Alibaba fejezet volt, de onnantól... Az arckifejezésem: O_O Ennyi fejezet után Alibabának felnyitják a szemét? Erre vártam mióta elkezdtem a mangát. ikszdé Persze 2 oldalon keresztül még ott volt egy kis feszültség, hogy Alibaba tényleg csak barátként tekint rá.
Ezt a perverz fejet. xD http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c203/11.html
Alibaba nagyon aranyos volt, mikor megkörnyékezte Mort. Kaptunk egy kis háttérinfót is, hogy Alibaba apja nem csak sima király, de háremkirály is volt. Nevet
Ha félre is értett valamit Morgiana az nem baj, hisz ő csak örül, hogyha Alibabával lehet. Majd megfog lepődni, ha Alibaba kimondja a mágikus szót, vagy fizikailag is kiakarja fejezni az érzelmeit. Hümm-hümm Azért most hatalmas előre lépés történt, még ha Mor esetleg félre is érti. Csak tartson ki a páros a manga végéig.
A következő fejezet címe nem sok jót ígér.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 11, 17:47:37 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #291 Dátum: 13 nov 14, 21:12:25 »

Pótoltam a hiányosságom.

5.rész
Alibabáék nagyon gyengének tűntek az elején, hogy nem tudnak csinálni semmit a kalózokkal. Az is furcsa volt, hogy ott áll előttük egy nagyobb csapat gyerek, de ők valahogy felszívódnak, mikor Orba használja a képességét.
Kár, hogy a nagy tengeralattjárót teljesen kihagyták. Végre lett volna egy menő jelenete Alibabának.
Jó, hogy a kis gyerekeket nem vették ki. Így érződött, hogy mennyire szeretik Madaurát. Mikor elkezdtek sírni az veszélyesebb volt, mikor csak a tőrökkel hadonásztak. xD Legalábbis jobban hatott a csapatra.
A fordítók bakiztak kicsit, hogy Mor a nevelőszülei utasítására bántott embereket. Hisz tudjuk, hogy a gazdag srác, nem jut eszembe a neve kényszerítette mindenre.
Madaura tárolójának aktiválása nagyon szép volt. Az volt a legszebb jelenet a részben.
A kicsi Hakuryuu hangja nagyon rossz volt xD
Mikor Aladdin vissza  zökkentette Alibabát a rózsaszín füst és a romantikus zene kombó kegyetlen volt azzal a szemezéssel. Elég forró volt a hangulat. Pojén
El is felejtettem, hogy itt Hakuryuu itt már képes teljes dzsinn felszerelésre, még ha csak félig is. Hmm...Fél dzsinn felszerelés? Hümm-hümm

És az a erőszívó meg mi volt? Utána néztem és sehol sem volt ilyen. Gondolom azért csinálták, hogy Magnostadtot még jobban gonosznak mutassák.
Megtaláltam! Akkor mégis volt ilyen, csakmi feledkeztünk meg róla.^^
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/v13/c127/9.html

6.rész
Elég jó kis rész volt. végre teljesen visszatértünk a manga szerinti cselekményhez. Hakuryuu harca nagyon szépen megvolt csinálva.A visszaemlékezése is rendben volt. Igaz volt egy kis cenzúra vagyis inkább kihagyott jelenet.
Nagy volt, mikor a feldühödött csőcselék, ahogy megtámadták madaurát. Kúl Megérdemelt egy kis verést. Kár,hogy kicsit ezt is cenzúrázták. De legalább Hakuryuu szépen levágta, amit lekellet vágni. Nevet De a trófeát nem mutatta meg a gyerekeknek xD.
Végre Gyokuenről is megtudtuk az igazat, hogy szép kis pozícióban van az Al -Thamennél.
Azért elég sokat próbálnak szépíteni Haku karakterén, hisz Olbát se akarta most megölni. A jelenete Morral nagyon jól sikerült. Tényleg rendesen átjöttek az érzelmek. Kár, hogy most elhagyta a csapatot.

A következő részben a többiek is szétválnak. Azért az is lesz valami. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #292 Dátum: 13 nov 18, 17:38:33 »

Kint az új fejezet: http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c204/1.html

Igazad lett Bastian, valóban egy félreértés történt. Szokásosan, megint szegény Alibaba. Nevet Szerintem ennyire padlón még nem volt. De nagyon aranyos volt mikor mondta, hogy vár Mor-ra. Pirul Így legalább ki fog tartani a végéig a kapcsolatuk és nem az lesz, hogy most összejönnek utána meg valami miatt szétmennek.

A vége elég izgalmas lett. Talán megtudunk pár dolgot Szinbádról, amit legszívesebben eltitkolna. Yunanból is lehet csinálni egy jó is rossz is karaktert.  Ugoról is érdekes dolgok derülhetnek ki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #293 Dátum: 13 nov 18, 18:19:54 »

Kingdom of Magic 7. rész: Lassacskán csak eljutottunk Magnostadtba, de előtte történt néhány emlékezetes pillanat. Először is, Alibaba vélhetően megette a Gumigyümölcsöt és Gumiember lett belőle. Látványosan arrébb rakta Mort az új képességével. ikszdé Azt a kéjenc arcot, amit Aladinnal vágtak a csajok gondolatától. Kiröhög Szüneteltetnem kellett a lejátszást, mert nem bírtam ki hosszabb röhögés nélkül. Utána mintha még sziszegő hangokat is adtak volna ki, amikor beléptek a bordélyba. Nevet Alibaba a tőle megszokott módon, megint pórul járt. Remélem valaki elkezdte már gyűjteni már az arckifejezéseit. Pojén Natsu hangja meglepően jól hangzik Kouha szájából. Tudtam én, hogy nem lesz gond vele. A pusztításhoz elvégre mindketten jól értenek. A kardját olykor körülvevő fekete energia viszont nem igazán tetszett. >.<#
Jól láttam, Aladdin haját befonta a rész végére? smirksweat Az angol felirat készítőinek pedig nem ártana jobban utána nézniük a neveknek, mert nem most láttam először a Leam, Laem, Magnoshuttat és társait.

204. fejezet: Nem vártam volna, hogy a félreértés ilyen hamar tisztázódik, de talán jobb is ez így. Alibaba hozta a szokásos formáját. A szegény pára még a haját is kitépte ezúttal. Nevet Az arckifejezéseit tényleg el kell kezdeni gyűjteni. ikszdé Beleszól-e vajon az AliMorba a hősszerelmes Sasuryuu? smirksweat Éppen ideje, hogy Yunanról is megtudjunk ezt-azt. Kúl

Mor itt mire gondol? Legalsó sor, bal kép. Hmm?
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c204/8.html
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 18:21:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #294 Dátum: 13 nov 18, 19:29:38 »

Az Hakuryuu akar lenni.
Folyton elfelejtem megemlíteni, hogy a manga rajzolása egyszerre szép és csúnya, mintha egy gyerek rajzolta volna. xD

7.rész
Alibaba szépen megetette Morgianát. Nevet Utána Gomu Gomu No arrébb helyezés váratlan volt. tényleg a menüben lehetett a gumi gyümölcs. Az utána lévő fejeken én is rendesen szakadtam. Aladdin is gyorsan az ágyba zavarta Mort, miután megtudta az úti célt. Alibabának már számítania kellet volna egy újabb bökkenőre a bordélyházban. Itt is történt egy apró félreértés. Pojén
Végre elkezdődik a Magnostadt Arc. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #295 Dátum: 13 nov 18, 20:45:58 »

Nem is tudtam, hogy van még egy ilyen jó manga. Nevet

A 177. fejezetet olvasom már és nagyon örülök hogy belekezdtem. Nevet Megunhatatlan. Remélem, nem csak szerintem lett eltúlozva Barbatos dzsinn egyesülése. smirksweat

Amúgy egy dolgot eddig nem értek meg még mindig. A királyjelölt kifejezést. Ha jól vettem észre, akkor a kou birodalomba is több vártorony fosztó van mint egyetlen egy személy. Na most lehet több ember is királyjelölt? Egyáltalán mi a célja ennek? Alibaba is az, csak nem értem milyen királyt akar belőle Aladdin.

Az anime 1. évadjáról:

Már előre is bocsánatot szeretnék kérni, de semmi pozitívumot sem tudok mondani vele kapcsolatban. Egyszerűen olyan elkapkodott lett, hogy nem jött volna át a lényeg némelyik helyen, mint pl a mangában. Tehát ha az animével kezdtem volna, akkor semmis lett volna nekem az egész kassim és balbadd ügy. Semmi érzés nem volt benne. Bár ez az én véleményem. Azt sem értem, hogy miért kellett másfajta befejetést csinálni neki. Alibaba mint fő ellenség az 1. évad végén. Röhögni is lusta voltam. Na de mindegy. A lényeg az hogy: Miért nem követi a mangát?
Sokkal jobb és jobban átjön az érzés némely pillanatnál.
Morgiana '' nem lehet többet gyereked '' jelenete is epic badass pillanat volt. Rendesen izgultam érte. Aztán jöttek 3-an a 8 tábornokból...Nagyon menő lett volna az animében, csak ennyit se tesznek meg...

Lemerem fogadni a fej eltávolítás sem lesz látható hakuryuu által. :'D
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #296 Dátum: 13 nov 18, 21:05:36 »

Nem is tudtam, hogy van még egy ilyen jó manga. Nevet

A 177. fejezetet olvasom már és nagyon örülök hogy belekezdtem. Nevet Megunhatatlan. Remélem, nem csak szerintem lett eltúlozva Barbatos dzsinn egyesülése. smirksweat

Amúgy egy dolgot eddig nem értek meg még mindig. A királyjelölt kifejezést. Ha jól vettem észre, akkor a kou birodalomba is több vártorony fosztó van mint egyetlen egy személy. Na most lehet több ember is királyjelölt? Egyáltalán mi a célja ennek? Alibaba is az, csak nem értem milyen királyt akar belőle Aladdin.

Mit értesz "eltúlozva" alatt? Barbatos Erő típusú Dzsinn. A Mágusok többsége meg ugyebár gyenge fizikailag így nem csoda, hogy úgy ment át rajtuk Mu, mint kés a vajon. Az 1 perces korlátról sem szabad megfeledkezni. Nekem iszonyatosan bejött és nem éreztem túlzónak. Kúl

A legmegfelelőbb Királyjelölt lesz elméletileg a következő Salamon. A Kou Birodalomból minden Vártorony Fosztó(először és utoljára használom ezt a kifejezést, mert még mindig iszonyat furán hangzik számomra) egyben Királyjelölt is. Az, hogy hogyan kerül ki a legmegfelelőbb Királyjelölt még homály fedi.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 21:06:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #297 Dátum: 13 nov 18, 21:08:30 »

Na igen, csak sajnos ezzel azt az érzést keltette bennem, hogy aladdin ''edzése'' hiábavaló volt. ikszdé
Persze nekem is bejött, csak nem tudok megbarátkozni azzal a gondolattal, mi lett volna ha alibaba nem állítja meg. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #298 Dátum: 13 nov 18, 21:33:39 »

Végre eljutottam odáig, hogy elolvassam az elmúlt 2 fejezetet.

Alibaba a világ legnagyobb szerencsétlenség. Szegénykém ha így folytatja, akkor nem tudom mi lesz vele.

Sinbad is Yunan egyre érdekesebb. Úgy néz ki, itt sem minden fekete és fehér. A múltjukra kíváncsi lennék, ami lehet a következő fejezetekben látni is fogunk. Ugoról is tán megtudunk néhány új dolgot. Nem hiszem, hogy nagyon sötét dolgot fogunk megtudni róla, de érdekes lehet.

Animét nem tudtam megnézni, de igyekszem bepótolni.

Ez a király választás meg nem hiszem, hogy az új Salamonért menne. Szerintem Aladdin lesz az, de ez majd kiderül.   
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #299 Dátum: 13 dec 02, 18:11:49 »

Egy kis pótlás:

Kingdom of Magic 8. rész: A rész felénél úgy éreztem, hogy nagyon sok fejezetet feldolgozott csak a rész fele, aztán döbbenten tapasztaltam a rész végén, hogy az egész rész csak 2 fejezetet tett ki. Nagyon jól kihasználták Aladdin tréningjének lehetőségeit a készítők. Az új hangok is rendben voltak. Myersét, mint korábban említettem Gyokuennek képzeltem el. Sebaj, biztos neki is jó hangot fognak találni. Végezetül tetszett Aladdin kombinációs bemutatója.  Kúl

Kingdom of Magic 9. rész:Szintén csak 2 fejezetet dolgozott fel a rész és itt is többnek tűnt kettőnél. A hangokra ismét nem lehet panasz. Azt mondjuk nem értem, hogy Seherezádét miért kellett a rész végén megmutatni. A megjelenése a rész végéhez képest 3 fejezettel később lenne, de ezek szerint nem bírták kivárni. Munak elég furcsa feje volt a jelenetnél. ikszdé Összességében megint egy tetszetős részt kaptunk.

205. fejezet:Hát nem pont a királyjelölt kérdése került terítékre?! Nevet Konkrétumot nem igen kaptunk, de legalább azt leszűrhetjük, hogy a későbbiekben nagy jelentősége lesz. Szindbád pedig túl tökéletes jelölt és Yunant ez megrémíti. Yunan Alkímiai Mágiája igazán lenyűgöző. Azt hittem először, hogy Mokuton lesz.  ikszdé Azon néztem egy igazán nagyot, amikor mondta, hogy már kilencszer újjászületett, ezért többször is látta Ugot.

206. fejezet: Egész Balbaddból egy hatalmas kínai negyed lett. smirksweat Igazából, más nem nagyon fogott meg a részben. Alibaba megkapta a barátnős beszólást a kisbaba kigúnyolása miatt. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 18:14:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!