24 máj 31, 13:47:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #165 Dátum: 13 aug 25, 12:20:55 »

Az egyik anime bolt honlapján már láttam, hogy meg lehet rendelmi az elsőt. A másodikat még csak előrendelni lehet. Angolul vannak, de nem érdekel. Nagyon gondolkozom azon, hogy beszerezzem őket,  tán szülinapomra ezeket kérem.

Hát ha így halad továbbra is, akkor nagyon jó lesz a manga. Szerintetek van esély arra, hogy olyan népszerű lesz, mint a nagy három, FT és az AOT?
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #166 Dátum: 13 aug 25, 12:48:18 »

A 3 nagy + FT népszerűsége már a múlté (kivétel OP):

Az 1. linknél fontos kiemelni, hogy a Magi anime 2012 októberében indult, emiatt nem volt nagy hatással az éves felmérésre! Ugyanakkor a 2. linknél pedig látható, hogy a féléves felmérés ellenére 1,5x több Magi manga fogyott mint a korábbi 1 évesnél.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 13:01:56 írta CsukiIce » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #167 Dátum: 13 aug 25, 13:12:03 »

Igazság szerint a Nagy 3-as már régóta nem létezik, legalábbis Japánban. A One Piece eddig mindig első volt, a Naruto pedig második egészen tavalyig. A Bleach már régóta tízen kívül van. A Fairy Tailnek nem tett jót az anime szüneteltetése, le is estek az ötödikről a kilencedik helyre(Mondjuk az új kötet a Rave Masteres OVA-val 4. helyen nyitott a héten, úgy hogy az ellőtte lévők plusz 1 vagy 2 héttel korábban jöttek ki. ^^) Az új Nagy 3-as valószínűleg a One Piece, Magi, Kuroko no Basuke, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter, Naruto hatosból kerül majd ki. Reálisan a Naruto már nem igazán szólhat majd bele, de azért számolok még vele.

A Magiban nekem a világán kívül azt tetszik leginkább, hogy a "kedvenc" sablonjaim nem igazán jelentkeznek vagy ha jelentkeznek, akkor észre sem veszi az ember. Gondolok itt az érzelmek erejére, a barátok miatti erőnövekedésre és hasonlókra.  Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 13:13:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #168 Dátum: 13 aug 25, 16:22:38 »

SPOILER! (ellenőrizve - megbízható)
A 194. fejezet fordítása: http://mangahelpers.com/t/aegon-rokudo/releases/38567

Köszöntsük barátunkat a klisét. bow (Oh hogy én ezt a pojént hányszor láttam már, megszámolni se tudom) De legalább Sin is visszakerül a képbe. És vajon merre kujtoroghat Ryou? Elvégre már csak ő és Júdás barátunk hiányzik, hogy teljes legyen az összkép. Nevet Nevet Én azért még kíváncsi vagyok Kouen fejére mikor kiderül, hogy igazából anyuci a bad guy, pardon az ő esetében a bad görl.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #169 Dátum: 13 aug 25, 16:49:33 »

Az anyuci a bad girlt, csak Hakuryuu és Hakuei mondhatja. Kouen az unokaöccse Gyokuennek. ^^

Kinn is van az új fejezet:
http://www.mangareader.net/magi/194
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #170 Dátum: 13 aug 25, 18:13:41 »

Így teljesen sokkal jobb. Nagyon jól néznek ki a dzsinn felszerelésekben. (Nem érdekel, hogy klisé ez, de most jobb lett volna, ha a semmiből lett volna nagyobb erejük?)

Morgiana jól néz ki hosszú hajjal. Kúl Csak aztán mutasson is sokat az erejéből.

Bastian a te linked nem jó, de találtam egy másikat. http://imgbox.com/acnssyiM
Nagyon jól néz ki.

Azt tudom, hogy a három nagy már nincs japánban, csak ezek örvendenek nálunk igen nagy népszerűséget.
A Shingeki no Kyojin biztos benne lesz, hisz már most mindenki ismeri és imádja. OP az még mindig toppon lesz az tuti. Magi meg még nem biztos, hogy itthon is siker lesz. Annak azért örülök, hogy legalább már itthon is kapható a manga (még ha csak rendelve is, de kapható).
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #171 Dátum: 13 aug 25, 19:07:32 »

Látom Szindbádot sem kell féltenem, ha seregről van szó. smirksweat A Balalark Saika még mindig király. Kúl

Link javítva. ^^ Mu egyszerűen brutális. Ohh My God

Remélem Morgiana nem nőtt túl Alibabán. Alibaba kemény 1 centimétert nőtt Szindria óta és 168 cm most. Morgiana 145 cm volt mióta utoljára láttuk. Talán 24 centimétert nem sikerült nőnie. A Fanalisoknál persze ezt a lehetőséget sem zárhatjuk ki. ikszdé

Jövő héten valószínűleg leülünk picit beszélgetni. Nem is bánom, hátha megtudunk egy-két dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 19:08:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #172 Dátum: 13 aug 28, 11:31:43 »

Már a 160-ik fejezetnél járok.
Durva dolgok folynak Magnostadtban. A Kancellár keményen lenézi az átlag embereket, csak mert bár bürokrata miatt. Persze  kicsit érthető, hisz a lánya erre az útra tolta, mikor a halála előtt elkezdet kételkedni, hogy tényleg az átlagembereket kellene-e segíteniük. Persze ettől még nem kellene felsőbbrendűnek tekintenie a mágusokat, mert ennyi erővel nekik meg Aladdint kellene szolgálniuk, hisz ő Magiként felettük áll.
Azt is mondja, hogy a mágusok csak a tudást keresik és nem akarnak mást. Biztos nem látott még gonosz mágusokat, mint Judal (iagz ő magi de akkor is).
Az 5-ös körzeten rendesen meglepődtem, főleg mikor az édes hármast mutatták. Hümm-hümm Viszont Marga nagyon aranyos.

A korábbi fejezetekben Hakuryuu szépen levágta Aum Madaura fejét. Nevet Utána meg lesmárolja Morgiana-t. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 11:53:54 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #173 Dátum: 13 aug 31, 07:55:53 »

Spoiler!!!

Kint a 195. fejezet fordítása: http://mangahelpers.com/t/aegon-rokudo/releases/38615

Érdekes volt a végét olvasni: 5x Extreme magic. Nevet

Jó volt a múltheti is, de mégsem "ütött" akkorát mint vártam. Most azért reménykedem!  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 07:56:28 írta CsukiIce » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #174 Dátum: 13 aug 31, 08:16:09 »

Klasszikus poén: A kedvenc részem az volt, amikor azt mondták Extreme Magic. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #175 Dátum: 13 aug 31, 11:00:12 »

Na ez is jónak ígérkezik.
Klasszikus poén: A kedvenc részem az volt, amikor azt mondták Extreme Magic. Nevet
Nevet
Most szinte mindenk belead mindent. Ha ezután sem győznek, akkor már nem tudom mi lesz.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #176 Dátum: 13 aug 31, 11:27:03 »

Nem hittem volna, hogy egyből elkezd háborúzni  Reis és Magnostadt persze a Kou sem maradhat ki a buliból. Nevet Én végig a Reimnek szurkoltam, hisz Scheherazade jó. Ezért is lepődtem meg, hogy Aladdin Magnostadt oldalán harcol, annak ellenére, hogy látta ez inkább népirtás, mintsem háború. Azért a Fanalisziak odatették magukat. Mu nagyon bika, csak kár, hogy időkorlátos a Djinn Equipja.

Sajnálom Scheherazadét és Titust. Az elöbbinek ugye max egy hónapja van még hátra. Viszont tetszett, mikor olyan ideges fejet vágott. Titus meg a akciójával csak rontott a helyzeten.Szomorú

A Kou birodalom királyi sarjai jó erősek, igaz már mindegyikük keményen megsérült csak Koumei nem xD.

Mint lenni szokot pont időben érkezett az erősítés Szinbád csapata és a másik Magi személyében.^^ Morgiana ismét karjaiba vette Alibabát. Pirul Tényleg jól néz ki hosszabb hajjal. Kíváncsi leszek, hogy lesz-e előrelépés a kapcsolatukban.

Mostmár csak Judal és Hakuryuu hiányzik és teljes lesz a szereplőgárda. Nevet Ha legyőzik azt a bábút kíváncsi vagyok, hogy folytatódni fog-e  sztori, mert ez így kicsit vég gyanús. Reméljük, hogy az eladási lista elég indok, hogy még folytatódjon.

Áhh... a spoilert...nem szabad...megnézni... ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #177 Dátum: 13 aug 31, 12:08:17 »

Maradj erős Tilon! Én gyenge voltam és nem tudtam ellenállni a kísértésnek.

Egyetértek, nagyon vége szaga van most, de még nem mondták sehol, hogy vége lenne hivatalosan. Még azért sok mindent nem tudunk és csak nem fogja az olvasóit lógva hagyni Ohtaka.

Ha jól emlékszem, akkor szeptemberben folytatódik a Sinbad manga is. Remélem a pilot manga történései után is érdekes lesz.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #178 Dátum: 13 aug 31, 13:16:52 »

Mangahelpersen írta valaki, hogy Ohtaka azt nyilatkozta valami rendezvényen, hogy a történet nagyjából 1/3-nál vagyunk. Az információ hitelességét sem megerősíteni sem megcáfolni nem tudom.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #179 Dátum: 13 szep 01, 14:31:54 »

Sziasztok!

Na most egy kérdésem lenne erről a mangáról/animéről. Mielőtt bele kezdenék érdekelne, hogy mi a 25 részes anime mennyire áll kapcsolatban a mangával. Tehát mettől meddig van feldolgozva, vagy mi az ami kimaradt az animéből, de a mangában benne van. Kényelmesebb lenne nekem is hátra dőlve nézni az animét, de a ti véleményetek érdekel, hogy szerintetek melyik a jobb?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!