24 máj 31, 21:00:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150721 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #120 Dátum: 13 júl 28, 18:59:27 »

Kijött az új fejezet:

http://www.mangareader.net/magi/191

Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #121 Dátum: 13 júl 28, 19:23:27 »

Erre a mangára mindig érdemes várni. Nevet

Kouen és Alibaba elég rendesen megsérültek (főleg Koen) attól a szörnytől. Alibaba karján már rendesen látszott az izomzat.
Kougyoku sem semmi és a támadása is jó. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #122 Dátum: 13 júl 28, 19:37:17 »

Kougyoku ez egyik kedvenc karim, szóval repestem az örömtől, amikor átütötte a Médiumot. Nem mellesleg a karakterre sokkal szimpatikusabb és szerethetőbb, mint a másik reménytelen szerelmes, vízhasználó leányzó a Fairy Tailből. ^^
Alibaba és Kouen nem semmi sérüléseket szereztek. Jó lesz elkerülni a fizikai kontaktust a továbbiakban a Médiummal.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #123 Dátum: 13 júl 28, 19:52:40 »

Hacsak nem akarnak Collosus Titan ember méretű változatává alakulni. ikszdé Alibaba karja már olyan.

Tényleg szimpatikusabb Kougyoku, mint Juvia, de azért megnézném őket harcolni egymás szerelméért.
Jó lenne egy Magi/FT crossover. Natsuék találkoznának Aladdinékkal a sivatagban egy küldetés gyanánt. A többi meg jönne magától.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #124 Dátum: 13 júl 28, 20:04:44 »

Támogatom az ötletet. Morgiana fenékbe billenthetné Erzát és örökre boldog lennék. Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #125 Dátum: 13 júl 28, 20:24:42 »

Főleg most, hogy gyerek alakban van. Ördögi
Akár még a mostani FT fejezeteknél is lehetne.
Natsuékat gyerekekké változtatják kivéve Wendyt és erejük is lecsökken. A kincsvadász céhtől megtudnák, hogy egy másik kontinensen van egy igen erős tűzmágia használó nevezetesen Alibaba. A kincsvadászok gyorsan átmennek oda néhány FT taggal, és ott találkoznak Aladdinékkal a Magnostadt arc után. Elmondják a helyzetet és segítenek nekik. Sinbadék keresnék a megoldást a varázslat ellen, közben a többiek segítenének nekik és kis edzést is adnának, hogy újra tudják rendesen használni meglévő erejüket. Valami ilyesmi lenne a felállás:
Erza-Morgiana (itt már újra lenne a történetben)
Alibaba-Natsu
Aladdin-Wendy vagy Lucy
Gray-... fogalmam sincs.
(Bocs az offért. Agymenésem volt smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 21:08:07 írta zitagirl » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #126 Dátum: 13 júl 28, 20:40:58 »

Gray-Judar. Jég vs. Jég.  Mosolyog
Aladdin és Lucy találkozása érdekes lenne. Aladdin megint befúrhatná a fejét valahova. ^^
Mindkét széria az A-1 Pictures kezében van, szóval ha Mashima és Ohtaka rábólintana, akkor semmi akadálya nem lenne a dolognak. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #127 Dátum: 13 júl 28, 20:58:51 »

Egy ovának is jó lenne.
Akkor valami ilyesmi lehetne:
Az FT városába elmenne Aladdin és ott találkozik Lucyval pontosabban a melleivel. Lucy két hatalmas pofon leadása után megmutatja a várost és a céhet. Később megjelenik Alibaba és Morgiana Aladdin után kutatva. Miután megtalálták a céh épületében Natsuék egy kis beszélgetés után barátságos harcot rendeznének ebben a felállásban:
Natsu-Alibaba
Erza-Morgiana
Aladdin-Lucy
A harcok után Makarov bizonyossá válik, hogy honnan jöttek és hogy Aladdin egy magi. Sinbad küld egy üzenetett hogy a környéken rengeteg a fekete rukh és hogy intézzék el. A csapat elmenne oda és találkoznának Judallal, aki fekete dzsinneket irányít. Jó nagy harc lesz és végül sikerül győzniük Judal meg elmegy. A diadalra jó nagyot buliznának és a végén Aladdinék elmennek a következő hajóval másnap.

Én örülnék egy ovának. Megmagyarázható és nem is térnek el annyira, mint pl. Naruto és Bleach.

Kérlek Ohtaka, Mashina! Az olvasók/nézők kedvéért!
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 21:01:17 írta zitagirl » Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #128 Dátum: 13 júl 29, 06:26:41 »

Ne haragudjatok, de ez nekem elég idiótán hangzik. Neeem A FT és a Magi valahogy nem tudnám elképzelni, meg aztán én legalábbis sosem szerettem a Crossowereket...
Örülök, hogy Kouen mégsem teljesen legyőzhetetlen, mert az kissé unalmas lett volna, ha neki jutott volna minden ellenfél legyőzése. Gyokuen pedig a mintaanyuci, képes lenne akár végignézni azt is ahogy leölik az összes kölökét. Koumei viszont nagy arc, bírom az ilyen típusú karaktereket.  kacsint
És végre Kougyoku is megmutatta, hogy mit tud. Sose kezdj ki egy dühös nővel...  bow bow Szerintem érdekes párt alkotnának Alibabával. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 08:00:13 írta BlackPoet » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #129 Dátum: 13 júl 29, 09:03:47 »

A Fairy Tailben és a Magiban is a mágia dominál, szóval nem hinném, hogy annyira idióta ötlet lenne. ^^
Alibaba és Kougyoku? Nem is lenne rossz. Ha Morgiana beadja a derekát Hakuryuunak, akkor meg is történhet. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #130 Dátum: 13 júl 29, 09:44:59 »

Morgiana és Hakuryuu Nevet

Miért lenne idióta ötlet?
Ugyanúgy mágia dominál mindkettőnél. Meglehet magyarázni azzal, hogy Aladdinék kontinensén ilyen a mágia. Ugyanannál a stúdiónál van a két anime. Még a párosítások is jók lennének. Szerintem igen sok minden adott egy crossoverhez és még jónak is kisülhet és nem csak fanservice lenne benne.
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #131 Dátum: 13 júl 29, 10:38:25 »

Ezért írtam zita, hogy én nem rajongok a crossowerekért és sehogy sem tudom elképzelni. Nevet Ennyi.... Az viszont biztos, hogy Aladinnak az lenne maga a paradicsom, a csupa nagymellű nő között. ikszdé ikszdé Boldogíthatná Kana-onesamát és Erzát. Ördögi

Hát engem most már tényleg az érdekelne, hogy merre csámboroghat Hakuryuu. Gondolkozik
Naplózva

Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #132 Dátum: 13 júl 29, 16:10:50 »

Na, úgy látom élvezitek a mangát. Az animéjéért oda meg vissza vagyok, elkezdjem én is?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #133 Dátum: 13 júl 29, 16:40:19 »

Nyugodtan kezdd csak el, hiszen sok apróbb dolgot átugrottak vagy megváltoztattak az animében, nem beszélve arról, hogy bizonyos eseményeket előrehoztak. A végén már össze-vissza ugráltak a fejezetek sorrendjéhez képest és Sötét Király Alibaba is filler volt. Alibaba sem úgy találkozott Aladinnal, ahogyan az első részben bemutatták. Aladdin először a 6. részben megismert két kereskedőlánnyal találkozott, amit kihagytak az animéből, pedig a lányok mondták is, hogy már találkoztak a kis Magival.

18. rész feldolgozott fejezetei: 77, 78, 80, 81, 82
19. rész feldolgozott fejezetei: 79, 83, 84, 85, 86
20. rész feldolgozott fejezetei: 86, 87, 88, 89, 90, 113
21. rész feldolgozott fejezetei: 90, 91, 92, 93, 94, 95
22. rész feldolgozott fejezetei: 96, 97, 98, 110
23. rész feldolgozott fejezetei: 99, 100, 101, 102, 111
24. rész feldolgozott fejezetei: 102, 103, 104, 107, 108
25. rész feldolgozott fejezetei: 105, 109, 113, 114, 115
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #134 Dátum: 13 aug 04, 12:25:00 »

Vasárnapi ajándék: Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=uZ8cFBcXYsk

Határozottan ígéretesnek tűnik a dolog. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!