24 máj 31, 06:48:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150681 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #105 Dátum: 13 jún 23, 22:39:11 »

Meg még az arc sincs befejezve, így sajnos nagyon nagy esély van fillerre a végén, és a tapasztalatok alapján nem lenne valami jó ez a megoldás. Meg most tényleg ezzel folytatnák és teljesen kihagynák a Zagan arc utániakat.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #106 Dátum: 13 jún 23, 22:56:23 »

Feltételezve, hogy követik a mangát és 25 részben lesz megint adaptálva:

- Maximum 2 részt szánnék a Sindria arc befejezésére(elhatározások, hogy edzenek és külön utakra mennek, Alibaba és Kougyoku barátsága)
- Maximum 3 részt szánnék a kalózokra és Hakuryuu elválására.
- A többi 20 pedig mehet Magnostadthoz, plusz közben egy pici Reim és Sötét Kontinens. Lezárásnak pedig talán Seherezádé és Aladdin beszélgetését tenném be, vagy a mostani eseményeket egészen odáig, amíg a Fekete Dzsinnek nem indultak meg. Az lenne a cliffhanger.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #107 Dátum: 13 júl 01, 10:14:56 »

Na itt volt minden. Minden dzsinn megjelent, volt egy kis beszélés, és utolsó oldalak vittek mindent most. Remélem majd valaki kiszínezi azokat.
Kouen nagyon gyanús most már. Érdekli a másik világ, de nem hinném, hogy a jó miatt érdekelné. Kicsit érdekes volt ennyi dzsinnt látni egyszerre, és eléggé változatosak is, viszont nem gondoltam volna, hogy lesz macska dzsinn is. ikszdé

Nagyon várom a kövi fejezeteket és ha Aladdin beszámol a másik világról, tán többet is megtudhatunk Salamon idejéről.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #108 Dátum: 13 júl 01, 21:03:07 »

Igazán odatette Ohtaka mester a fejezetet. Ennyi Dzsinn Felszerelést álmomban sem vártam volna. Kúl
Ami felkeltette a figyelmemet az Hakuryuu hiánya illetve nem mutatása. Lehet menthetetlenül bekattant és csak a bosszú foglalkoztatja Gyokuen ellen, vagyis ignorálja majd Kouen hívását? Gondolkozik Hakuei Dzsinn Felszerelését pedig megcsodálhattuk az anime után a mangában is. Nem tudom, hogy Ohtakának volt-e beleszólása az animébe, de meghagyta az ott ábrázolt formát. Mosolyog Szegény Koumei gyakorlatilag semmi felvezetés nélkül kerül bele a lecsóba, mint a Kou Császárság egyik Dzsinn használó hercege. Szinte semmit nem tudunk róla a többi, ismert herceggel ellentétben. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #109 Dátum: 13 júl 14, 23:12:48 »

http://www.mangareader.net/magi/189 Új fejezet Nevet Meg ahogy nézem még a 188-at se olvasta senki/írta azt be a témába.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #110 Dátum: 13 júl 14, 23:25:31 »

^
Ezt a fejezetet és az előzőt is vártam, hogy valaki majd belinkeli.  Nevet

A Kou sereg szép erődemonstrációt tart Kouennel az élén. Szegény Alibaba nem mostanában fog villogni a tüzes képességeivel, ha jelen van a Láng Császár. >.<# Egyre gyanúsabb Hakuryuu hiánya. Valami készül... Pontosan
Kougyoku és Alibaba aranyosak voltak. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #111 Dátum: 13 júl 15, 05:42:17 »

A mostani fejezetek nagyon jók. Nevet
Kouen simán ver mindent. Jelenleg szerintem csak Sinbad tudná legyőzni őt. Sőt szerintem lesz is csata köztük. Ördögi
Ami még érdekes, hogy ha még 10 000 fekete dzsinn jelenik meg akkor az még Koennel is sok idő lesz. Gondolkozik
Hakuryuu biztos megjelenik még. Rengeteget fejlődhetet ő is, és neki is jó ereje van.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #112 Dátum: 13 júl 21, 20:00:18 »

Tecccccik ez a manga Nevet. Az új fejezet is nagyon jó lett, Kouen nagy arc, de végre Ali baba is megmutathatja mit tud. A poénokról nem is beszélve, hiszen pont jókor süti el a mangaka és pont elegendőt.

Tessék olvasni a 190. fejezetet!
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #113 Dátum: 13 júl 21, 20:15:11 »

Nagyon jó volt a fejezet. Nevet

Végre Alibaba is megtudta mutatni az erejét. Kouen meg egy állat. Nevet Jobb lesz, ha Aladdin szépen elmond mindent, különben baj lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 20:16:55 írta zitagirl » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #114 Dátum: 13 júl 21, 20:20:26 »

Nagyon örülök, hogy rám cáfolt Ohtaka és Alibaba mégis zúzott. Kijárt már neki. Kúl
Kouen beteg. Szakadok a röhögéstől. Kiröhög

Az anime weboldala is új képpel gazdagodott, ami előrevetíti a második évadot:
http://hcd-1.imgbox.com/acntrb2g.jpg?st=3-WU_UpGHXp6fnH4U_9bkw&e=1374436292
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #115 Dátum: 13 júl 21, 20:20:38 »

Oké, én hivatalosan is imádom Kounet Nevet Eleinte kicsit féltem hogy túlságosan fog Sinbadra haosnlítani, de ez az ember egy vadállat ikszdé

Ennek örömére msot az anime is érdekel, pedig nem túl lelkesen néztem az első évadot se.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 20:24:05 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #116 Dátum: 13 júl 21, 20:25:25 »

Nagyon jól néz ki a kép. Nevet
Nagyon remélem, hogy nem lesz filler ending. A mostani fejezeteket bűn lenne kihagyni és ez a  manga megérdemelné a nagyon jó animét.

Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #117 Dátum: 13 júl 21, 20:30:49 »

Én azt remélem, hogy nem keverik a mangát a fillerrel. Az a legrosszabb kombináció. *Zagan arc és Sötét Király Alibaba* >.<
Azon gondolkodom, hogy hol lehetne lezárni értelmesen a második évadot. Eddig nagyon Alibaba belépőjére hajlok.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #118 Dátum: 13 júl 21, 20:33:38 »

Az A-1 pictures sajnos nagyon szeret mindent telefillerezni, szóval ezek hiányára sajnos nincs túl nagy kilátás...  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #119 Dátum: 13 júl 21, 20:38:57 »

Igen, az tűnik a legjobbnak évad befejezésre. Már el is képzeltem, hogy miként lenne. Ending zene és a végén megjelenne Alibaba a hajó orránál.

Az A-1 pictures sajnos nagyon szeret mindent telefillerezni, szóval ezek hiányára sajnos nincs túl nagy kilátás...  Neeem

Én azért remélem, hogy tanultak a hibából.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!