24 máj 09, 15:07:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 149493 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #570 Dátum: 15 szep 29, 19:10:24 »

Idézetet írta: Bastian - Anno még a Sinbad no Bouken 1. és 2. OVA-ja kapcsán, 2014. március 14.
...Azt azért leszögezem, hogy várhattak volna addig, amíg elég tartalom gyűlik össze egy legalább 13 részes animére. Jövőre nem valószínű, hogy lesz Magi, most pedig már arról beszélnek, hogy augusztusban jöhet a második Sinbad no Bouken OVA.

Köszönöm!
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-09-29/magi-adventure-of-sinbad-gets-tv-anime/.93548

A készítők ugyanazok, akik az OVA-kat is csinálták. Attól eltekintve, hogy kivágtak dolgokat, a minőséggel nem volt gond. Sőt, szerintem jobban illett a Magi világához a Ley-duce által használt rajzstílus, mint az A-1 által alkalmazott. A kérdés már csak az, hogy honnan akarják kezdeni az animét? Logikus lenne, ha ezt rebootnak tekintenék és az elejéről indulnának, kihagyások nélkül, ugyanakkor a poszter a Valefor ívet mutatja valamiért...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #571 Dátum: 15 okt 05, 12:10:14 »

Kijött az új fejezet:
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c282/3.html

Ritkán látni olyat, hogy egy korábbi hamis spoiler idővel bekövetkezik a sztoriban. Ohh My God
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #572 Dátum: 15 okt 05, 18:50:22 »

Hát le a kalappal, egyes fannoknak tényleg igazuk van.
Ez már valami a javából.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #573 Dátum: 15 okt 07, 14:00:15 »

Húúú, hatalmas fejezet volt! Jó fejezetek voltak így is, de ez magasan vezeti a prímet.

Hakuuryu szépen kiöltözött az ünnepségére. Tisztára Avatár feelingje volt a dolognak, pont mint mikor Zuko lett a tűz ura. A sebhely teszi, én mondom. Nevet Annál a rövid visszaemlékezésnél, milyen mosolya van már Aladdinak.  Mosolyog Szerintem Kogyoku nincs tisztában vele, hogy a bátyjai életben vannak, hisz Aladdin csinálta az illúziót.

Olba és Toto nagyon nagy volt. Most nem állhatsz bosszút Olba. Ez a legrosszabb időzítés. xD Először arra gondoltam, hogy a régi "anyját, akarja megbosszulni, utána esett le, hogy úgy tudják, hogy megölte Alibabát.

Ez az! Gyokuen visszatért! bow Tudtam, hogy túl jó karakter ahhoz, hogy csak így kiírják. Most, akkor Dávid, Szinbád csak új életet kezdett? Vagy most kicsit belevagyok zavarodva.
Gyokuen, amint meglátta, hogy közösek az érdekeik, egyből rávetette magát. xD Kellene ahhoz a képhez egy "Szeress" felirat.  Hümm-hümm ilyet sem láttam még. A fény és a sötétség összefog. Avagy a két legerősebb szereplő. Ráadásul minden nekik kedvez. Szinte az egész világ Szinbád szövetségében van benne, csak Reim tartja magát (hiányzol Seherezádé!), de a szövetség ellen esélye sincs. Meg hiába lesz most 2 év időugrás, nem látom okát, hogy a főszereplők miért akarnának megerősödni. Jó Aladdin tanulja a mágiát, meg Mor is erősebb lesz nyilván, de pl Hakuuryu lehet megáll a jelenlegi szintjén, ahogy Alibaba és Judar is. Alapból nem bírnának el Gyokuennel, aztán most ott van Szinbád is, akiben ott van Il Illah.
Teljesen elfelejtettem, Hakuei-t. Pedig Gyokuen lánya és jócskán van hasonlóság. Nagyon elvette a figyelmemet az a csók. Túlságosan is gyanús volt. Akkor Bastian meg is van az egyik fontosabb szereplő halála. Pápá Hakuei. Te jó ég, így is annyira utálta őt Haku-chan, hogy lefejezte. Mi lesz most, mikor megtudja, hogy Hakuei-t is elvette tőle? smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #574 Dátum: 15 okt 07, 18:24:18 »

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c241/1.html

Azon nevetek, hogy volt egy hamis spoiler, ami azt írta, hogy Hakuei(aki valahogy odakerült a találkozóra) ránéz Aladdin-ra és a tekintete átváltozik az Arba/Gyokuen-féle nézésre. Beindult az agyalás, hogy Arba képes megszállni másokat, meg testeket váltani, megszületett "Arbakuei", erre kijön a fejezet és mindent lerombol. ikszdé

A rend kedvéért, ez volt az említett spoiler. "Arbakuei" létezik! O.O

Alibaba és Judar jól megszívta. Alibaba testéről alapból azt mondták, hogy az életfunkció idővel leállnak, de ha még lesz is test, amibe vissza tud térni a "lelke", az a test akkor is 2 évig nem látott se ételt, se italt, se mozgást. Mi lesz így a nagy visszatérésből? Vagy Belial mágiája megóvja, ugyanakkor befagyasztja a testet? És ott van még az öregedés kérdése is. A másik problémájuk az, hogy kihez, kikhez térnek majd vissza. Most, hogy Aladdin és Mor is elkötelezte magát Hakuryuu mellett, gondolom nem fognak rögtön lelécelni tőle csak azért, mert Alibaba visszatért. Alibabának ott lennének még Olbáék, de Judar pozícióját meg Aladdin vette el. Megtanulnának együtt élni egymással, vagy hivatalos lesz az Alibaba-Judar duó és külön utakra mennek? Gondolkozik

És, ha már duók, a fény és sötétség kombójánál elállt a lélegzetem. Ha jól értelmezem a dolgokat, akkor David nem egyezik meg Szindbáddal, hiszen láttuk, ahogy David játszott a babaházával, viszont mivel Szindbád születésénél a jelenlétét már rengeteg "nagykutya" megérezte, ezért Szindbádnak kell lennie David reinkarnációjának. Ezért látta benne őt Gyokuen. Szindbád viszont egyből tisztázta a strici tenyerével, hogy ő Szindbád és a saját útját járja, amiből kíváncsi vagyok, hogy mennyi igaz. David lehet, hogy manipulálja a manipulátort.
Gyokuen mami túlélésének abszolút örülni tudok. Ahogy Tilon is mondta, túl jó karakter volt ahhoz, hogy kiírják. Ráadásul, "Arbakuei" is felmerít pár kérdést. Hakuei él-e még, vagy csak megszállták? Tudja-e Paimont használni Gyokuen? Annyi biztos, hogy most Szindbádnak is lett egy magija, ráadásul a legerősebb. Reszkethet a világ! Ohh My God
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #575 Dátum: 15 nov 04, 13:28:32 »

Ennyire vártam a TS utáni első fejezetet, erre "Ehh". Sokkal másabbra számítottam. Ezek szerint még egy jó ideig nem látjuk Aladdint és Mor, hogy mivé nőtték ki magukat a 3 éves időugrás alatt. Az Origin Dragon megállt pihenni valahol 1 évet. xD

Szóval minden szép és jó a világban csak eltűntek Alibabáék és Haku-chan. Akkor vajon ki vezeti most a Kou Birodalmat? Kogyoku? Ő rá is kíváncsi vagyok, hogy milyen állapotban van a bosszúvágya, meg, hogy mivé cseperedett. Nevet Aladdin vajon nőt pár centit 3 év alatt...? Áhh. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #576 Dátum: 15 nov 04, 17:10:30 »

Nekem nagy csalódás a Magi nem erre számítottam Magnostadt után. Az előző ív se tetszett ez meg már nem is nagyon érdekel. Kiveszett minden belőle:(. Azt hittem majd elmennek szépen erőt gyűjteni és dzsinneket szerezni, erre semmi kaland csak undorító politika és háború egy szem jó harc nélkül. Most meg már a rejtélyeket is lelőtte.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #577 Dátum: 15 nov 04, 17:23:01 »

Nem volt rossz fejezet, de nem is vágtam hátast tőle. Talán valami grandiózusabbra számítottam, nem információ áradatra, ugyanakkor ezek az információk elengedhetetlen részei a történetnek.

Alibaba alapból nem sokat változott külsőre. Reméltem, hogy egy picivel másabb lesz a haja vagy hasonlók, de kb. olyan, mint volt. Tisztára, mint Lyon az FT-ből. Nagyon nem látszik rajta, hogy öregedett volna bármit is a történet során. LOL, és mindkét karakter hangját a drága, Kaji barátom adja. Nincsenek véletlenek. xD
Ohtaka-sensei legalább nem felejtette el a testének állapotát, amire ki is tértem, hogy érdekel, miként oldja majd meg. ^^

A szabályok közül az "euró" bevezetése tűnik számomra a legérdekesebbnek. Ahhoz képest, hogy a koui papírpénz térhódítását anno meggátolták, Szindbád lazán behozott egy egységes valutát az egész világra. Nem tudja még, hogy mibe vágta bele a fémtárolóját. ^^""

A főszereplők pedig felszívódtak... Ebből lesz majd az igazán epic belépő, már látom előre. A kérdés csupán az, hogy kivel is kellene most harcolni elsőként, ha látszólag béke honol? Pojén

UI: Vajon Aladdin kinézete meg fog egyezni Sehi víziójával? Hümm-hümm
https://i.ytimg.com/vi/F4CFJ-LUv6c/mqdefault.jpg

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #578 Dátum: 15 nov 06, 12:24:08 »

Újabb megosztó fejezet érkezett:
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c284/3.html

Ugyanabban a mangában vagyunk még? smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #579 Dátum: 15 nov 06, 16:54:33 »

Hát ez a rész  nem tudom mi volt. Nem merem véleményezni a dolgokat addig amíg nem tudunk többet. Kinek van idő varázzsal kapcsolatos Dzsinnje?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #580 Dátum: 15 nov 09, 10:46:43 »

Az igen. Látom valaki már nagyon várja az új Star Wars filmet. Pedig nem is olyan rég ugyanebben a városban még a kolosszeumban harcolt edzés gyanánt. Most meg Palpatine császárt készül meglátogatni.

Kicsit csalódtam, hogy még mindig a barátjának tarja Haku-chant. Hisz szó szerint megölte őt. Mort meg ilyen csupa izomként asszociál. Mondjuk nem tévedt sokat. xD Pedig az Arc végére mellette vagy Kogyoku mellet fog kikötni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #581 Dátum: 15 dec 10, 11:18:58 »

Nincs egy kicsit késő az utazáshoz és kalandozáshoz? Az elején vártam volna ezt nem most. Alibaba képességeivel meg várhattak volna még nem ilyen senki háziak ellen kellett volna villognia. Így kevésbé volt badass. Az meg világos volt, hogy erős mikor Dengaiban edzett:D<----- asszem így hívták BleachbenxD
Minden esetre kíváncsi vagyok mennyi ideig akarja húzni az találkozást. Gondolom mindegyikre elmegy jó pár fejezet. Ami talán nem is baj.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #582 Dátum: 15 dec 12, 19:29:58 »

Dangai, de jó hasonlat. Nevet 3 éve volt, hogy megtanuljon bunyózni, kellet is most hogy nincsen meg Amon. Judar-chanra vagyok kíváncsi, hogy milyen izompacsirta lett belőle. Régen még Kogyoku is lenyomta szkanderban, szóval csak erősödhetett. Nevet

Te jó ég, ezt a Budelt is milyen régen láttam xD Tiszta Oda technika. Ő is azt nyilatkozta elvileg egyszer, hogy emlékeztek arra a szereplőre a 4.részből/x fejezetből? (Buggy) Mert központi szerepet fog játszani az egyik arc-ban. xD Tuti most ő lesz Alibaba kísérője, aki megmutatja az új világot.

Én csak 3 személyre vagyok kíváncsi: Aladdin, Mor és Kogyoku. Amúgy ezen kívül egyetlen olyan Time Skippel rendelkező sorozatot ismerek ahol ennyi fejezet után, még mindig nem láttunk minden főszereplőt. Ez pedig a Bleach. Ha pl Morgiana belépője is olyan jó lesz, mint Rukiáé, akkor semmi kifogásom sem lesz. Hümm-hümm

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #583 Dátum: 15 dec 13, 19:57:20 »

Pontosan mi számít neked utazásnak, kalandozásnak, Hiei-dono, amit a manga elején kellett volna? Gondolkozik
Kalandoztak eleget ahhoz, hogy ne legyen vontatott a sztori. Amon labirintusa, Balbadd, Szindria, Zagan labirintusa, a Nagy Hasadék, Magnostadt, Reim, Kou stb. Nem mondhatod, hogy kevés területet jártunk be. A Szindbád mangával pedig az összkép még nagyobb. Most, hogy Alibaba visszatért, szerintem természetes, hogy bejárjuk vele a világot. Egyrészt látjuk, hogy tényleges mennyit változott a világ, másrészt fel kell kutatni Aladdinékat is. Két legyet ütünk vele egy csapásra.

A Szindbáddal folytatott beszélgetésből ismét az jött le nekem, hogy ebben a mangában szinte bármelyik fél mellé oda lehetne állni, mert voltaképpen nem akarnak rosszat, csak nem biztos, hogy a saját önző gondolataik és álmaik rákényszerítését a világra mindenki díjazni fogja, nem beszélve a módszereikről. Szindbád és Kouen... Mindkettejük más módszerrel akart elérni valami nagyot, amiből Szindbád jött ki győztesen. Meglátjuk, hogy Davidnak vagy másnak sikerül-e fogást találni rajta, előhozva egy gonosz ént belőle. Egyelőre nem szimatoltam cselszövést a részéről, aztán lehet, hogy jól palástolta...

Alibaba zúzását kifejezetten élmény volt nézni. Utoljára mikor is láttunk tőle hasonlót? Hát nem mostanában, az biztos. Oké, hogy nagyobb ellenfelek ellen ütött volna igazán, de mit tegyen az ember, ha elkobozták a fémtárolóját és valószínűleg mindenki másét is. Kíváncsi vagyok, hogy valahogy visszaszerzik-e őket a közeljövőben vagy megyünk labirintusokat hódítani. Már, ha maradt még kiaknázatlan labirintus. ^^"

LOL. Budelre totál nem számítottam. Ohtaka is biztos úgy volt vele, hogy azokat a melleket nem szabad örökre a feledés homályába taszítani. xD

A jelenlegi koui császár, illetve császárnő remélem, Kougyoku lesz. Mást nem tudnék mondani, akinek Alibaba örülne és esélyes lenne a pozícióra.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #584 Dátum: 15 dec 13, 20:30:28 »

Azt hittem jóval több toronyba látogatnak el és jóval több várost falut látogatnak meg együtt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!