24 máj 09, 23:02:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: The Breaker / The Breaker: New Waves Manhwa  (Megtekintve 4510 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #15 Dátum: 14 márc 07, 15:58:12 »

...
A következmény az lenne, hogy Shiwoon még durvább edzésbe kezdene, hogy megállítsa 9AD-t. Pontosabban, a saját felelősségének tekintené a megállítását.

Eljött ez a pillanat is. bow
http://www.mangareader.net/the-breaker-new-waves/151
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #16 Dátum: 14 márc 07, 16:49:19 »

Igen, ez egy jó felvezető volt a következő edzéséhez. Szerintem most már más szintű edzéseket fog kapni, amit szerintem mindenképp Kwon fog csinálni neki. Kwon alapból eddig a 2. legerősebb a történetben ''elméletileg'' mert előtte még ott van az 1. nagymester és ő a 2. csak, de attól még ki fogja hozni Shiwoon-ból a maximumot. Most hogy ezt ilyen nyíltan ki jelentette, akkor mutatni is kell valamit, hogy ő képes is rá. Még igazi mester szinten sincs és még az igazi mesterek közül is kang-sung eddig a legerősebb. Tőle meg még messzi van. Mindenképp brutális edzés lesz, de mindenképp kwon-tól. Szerintem a fekete menny és föld technikákat fogja maximalizálni meg a láb technikáját. Van még mit csiszolni rajta. Mindenképp erős lesz.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #17 Dátum: 14 márc 21, 13:51:49 »

Kijött az új fejezet. Kúl

http://www.mangabird.com/breaker-new-waves-152

A S.U.C hivatalosan is egy nudli. Én naiv, pedig azt gondoltam, hogy az erejük miatt hallgatnak rájuk és vannak követőik.
Hát, tévedtem. >.<#
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #18 Dátum: 14 márc 21, 15:48:51 »

Igen, ezzel egyet kell értsek. Nekik is csak ennyiben rejlik az erejük. A probléma az lenne ha az összes tagjuk, tehát a pórnép is jinnie szinten lenne. Az már adná a szituációt. Be kell vallani azt is azért hogy az 5 parancsnok + ''vezetőjük'' + öregjük az erős.
Erősorrend:
Öreg maszkos --> Ryuji ---> Vezető ---> Maradék 4 parancsnok

Ryuji veszélyesebb minden téren a vezetőnél. Az öreg meg megmutatta amire képes.

Azt hittem Shiwoon edzését láthatjuk, de tévedtem. Még ma elfognak kezdődni az események. Shiwoon képes csaták alatt fejlődni, de a kérdés mennyit. Ja, és egyébként most értünk el arra a pontra szerintem ahol a S.U.C. pusztulását láthatjuk.

Kwonnal mit fognak kezdeni amúgy A S.U.C.-osok? Ha szabad utat ad neki Shiwoon szétkapná az egész szervezetet egyedül. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #19 Dátum: 14 márc 28, 13:55:59 »

The breaker new waves 153. fejezet:

Az eheti fejezet is nagyon adta. Nevet
Szemüveges csávónak mindig keresztbe tesznek. ikszdé Azon azért meglepődtem, hogy Te-Ul is egy nagymester. Ki tudja hányadik lehet, de tuti elég kiegyenlített lett volna ha megküzd Kwonnal.
Másik kedvencünk: Ji-Gun, a mosoly kard. Most ő küzd meg Cool Guy-al. Értelmetlennek találom, de ez most mindegy.

Nem tudom ezt hogy fogják lezárni, de oltári nagy esemény lesz és harcok. Ezt előre elmondhatom. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #20 Dátum: 14 márc 29, 11:59:32 »

Remélem előbb-utóbb megtudjuk a nagymesterek között sorrendet. Jó volt újra látni a Dokit. Kúl

Cool Guy nem tudom mi a fenét akar. Kétszer már elagyabugyálták rendesen, de úgy tűnik triplázni szeretne. smirksweat

Kang-Sungnak nincs sok ideje hátra. Sír
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #21 Dátum: 14 ápr 05, 19:42:26 »

The breaker New Waves 154. fejezet

Ez is jó fejezet volt. Szerintem ami kiemelkedőbb volt, az a bomba az épületben, ami megölte Ji-gun társait. Lehet nem ölte meg, de szerintem eléggé úgy tűnik.
Kezdem utálni, hogy a ''vezető'' rang miatt nem tud Jinnie már egy ideje Shioon-al úgy beszélni ahogy tud. Sőt... Shioon még vissza se válaszol neki... Gyáááá
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!