24 máj 09, 21:17:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai  (Megtekintve 1329 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Dátum: 13 aug 19, 15:08:52 »

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai avagy Oreimo
Főszerepben Kousaka Kyousuke egy fiatal iskolás fiú huga: Kirino. A kettőjük kapcsolata a történet kezdetén nem túl jó, viszont Kirino anime és eroge őrülete újra kibékíti a két testvért. Van, hogy Kyousukenek kell Kirinot segítenie vagy akár kihúzni a bajból ezáltal egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Persze a történet közben szereznek otaku barátokat net segítségével: Saorit és Kuronekot(Rurit)
Az egyik kedvenc animém, már az első évad is tetszett de a másodikkal hatalmasat nőtt a szememben. Tegnap fejeződött be a történet 3 OVA-val. A vége engem nagyon emészt, nem tudom elhinni, hogy ez a vége. Nagyon nagy kár, hogy így fejeződött be, egyáltalán nem erre számítottam az utolsó 3 OVA nagyon meglepő egyben szomorú és boldog is. Örök kedvenc marad még ha ilyen is a vége.
Részek:
1. évad:12 rész, 4 OVA (a 12. részt kétféle képpen fejezték be, az OVA 1. része az igazi )
2. évad 13 rész, 3 OVA
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 márc 17, 19:13:48 »

Hát sokadszorra ma ismét elkezdtem nézni Nevet végeztem az első évaddal ismét, hát igen az érzés felülmúlhatatlan ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!