24 máj 09, 22:33:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boku wa Tomodachi ga Sukunai  (Megtekintve 2446 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Dátum: 13 aug 14, 14:41:26 »


16 éven aluliaknak nem ajánlott!


Vicces,romantikus,iskolás keverék Mosolyog Az elején nem volt szimpatikus.Ezért meg sem akartam nézni.Aztán kellemesen csalódtam :/

Szokás mondani, hogy a barátság az, ami megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül. Sajnálatos módon a mai diákok egy része nem rendelkezik egyetlen egy baráttal sem. Nehéz nekik a beilleszkedés és emiatt a sorsuk sem felemelő az iskolában. A többiek nem értik meg őket, így kénytelenek magukba fordulni. A történetben fellelhető iskolába egy nap viszont új tanuló érkezik, egy fiú, Hasegawa Kodaka. Egy sajnálatos félreértés miatt nem barátkozik vele senki, mindenki elfordul tőle. Egyik délután viszont megismerkedik Mikazuki Yozoraval, akiről szintén kiderül, hogy nemigen rendelkezik barátokkal. Ez ellen mindketten tenni szeretnének, ezért a lány megalapítja a Szomszédok Klubját. Ide hasonló helyzetű emberkéket várnak, mint ők. A klub első tagja meglepő módon egy népszerű lány lesz az iskolából, Kashiwazaki Sena. Természetesen nem cél nélkül érkezik a klubba, ahogy a további tagok sem. Ugyanis a klub tagjainak száma a történet előrehaladtával nőni kezd. A minél szorosabb kapcsolat érdekében egyre több szabadidős tevékenységet szerveznek. Játszanak a törzshelyükön, eljárnak karaokézni és úszni a strandra. Ám a veszekedések is mindennapossá válnak. Vajon sikerül-e a klub által igaz barátokra lelniük?

Részek Online:

Moderátor: Aki ügyes rákeres, reklámozni meg felesleges

A második évad Boku wa Tomodachi ga Sukunai NEXT néven van fent a neten szintén 12 résszel. Nagyon megtetszett az anime, csak azt sajnálom hogy nem olyan happy end lett amit happy endnek nevezhetnénk.. :|
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 16:52:19 írta Shiro » Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Spof86
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


« Válasz #1 Dátum: 13 aug 16, 20:33:16 »

Mivel a történet innentől fog kezdődni, ez csak amolyan bevezetés volt.
Ha jól tudom még két karakter be se mutattak nekünk.

Szerintem lesz 3. évad br-t kiadják->ova és szerintem bejelentés jön.
Vagy 1-2 év múlva...jön csak, de a legjobb egy 2 szezonos folytatás lenne jó.
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #2 Dátum: 13 aug 16, 21:39:59 »

Igen igen még nagyon friss az anime Nevet De én azért várom a 3. évadot Mosolyog
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3 Dátum: 13 aug 17, 12:59:13 »

A LN-ben már elég rendesen beindultak az események =)
Naplózva


Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 máj 15, 05:44:23 »

Tippem szerint 1 évad és még 1-2 ova lesz. Az ln-ben mikor Sena és Kodaka beszéltek, szakadtam xD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!