24 máj 10, 05:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin  (Megtekintve 7703 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #15 Dátum: 12 ápr 09, 18:09:28 »

13 rész van lefordítva az aa-n csak jobban kell keresni. Nevet

Putir: Van más verzió is, meg más szereplő is. Amúgy is mindegyik lehetne egy példakép. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 18:11:19 írta Gdat88 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #16 Dátum: 12 ápr 09, 18:10:49 »

CsukiIce, köszi a linket, rendeb lejöttek nekem Nevet De AA-n csak 3 részhez látom a feliratot... :/

Bejelentkezel az oldalukon -> rákeresel az animére -> legörgeted az oldalt teljesen -> legalul a letöltések között ezt keresd: Tagok által készített feliratok (1 db fájl van ott)
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #17 Dátum: 12 ápr 09, 19:30:06 »

Köszi CsukiIce Nevet Megyek is továbbnézni mindjárt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #18 Dátum: 12 ápr 18, 19:45:29 »

Az ismertető végett kezdtem el nézni és nagyon jó anime.Egyből be férkőzött a top 5 be pedig még csak a 16. résznél vagyok,már most nagyon kiváncsi vagyok hogy mi lessz tovább de a fránya iskola nem hagy animézni Nevet Amúgy én is bakaról szedtem le max sebességgel és az angol felirat is szuper,tehát ha valaki angolos annak ajánlom kacsint Mongyuk valamivel nehezebb szavakat használnak mind a whynot vagy gotspeed vagy esetleg horriblesubs de nagyon jók így is,főleg hogy káromkodnak mind álat Nevet
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #19 Dátum: 12 okt 08, 22:42:42 »

Eszméletlen... nem gondoltam volna, hogy egy ilyen stílusú sorozat ennyire meg tud ragadni... és mégis... nagyon-nagyon szeretem... hihetetlenül érdekes és egy darab felesleges mozzanat nincs benne, ami a sok fanservice után kifejezetten jó Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 22:44:00 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #20 Dátum: 12 okt 09, 05:06:18 »

Jaja. Én tegnap kezdtem el nézni angolul, mert feladtam, hogy az elkövetkező évezredben tovább fordítják. Nevet
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 okt 09, 14:43:08 »

hát én várok még egy pár hetet de sztem én sem fogom tovább bírni Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #22 Dátum: 12 okt 09, 15:16:31 »

Jó munkához idő kell... De én általában úgy szoktam csinálni, hogy ha mindig kiadnak egy részt, akkor leszedem az összes többit és egymás után nézem meg minden megjelentet. xD Már láttam sokszor az első részeket, de nem tudom megunni. ^^
szerk: időközben kijött a 8. epizód! Jól bevonzottuk ezt gyerekek! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 18:43:32 írta Ishida » Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #23 Dátum: 12 okt 09, 19:54:18 »

igen én is most láttam xD de milyen rész volt már? imádtam  bow
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #24 Dátum: 13 jan 09, 02:37:04 »

Mivel a fordítós csávó ekkora paraszt, (Kész a 13. részig, de ő az abbamaradt és ő végig akarja azt is fordítani ami kész, csak hogy ott díszeleghessen a neve) inkább megtanultam angolul és végignéztem. Nevet Volt ami motiváljon.
Gyönyörű anime volt és így az utolsó rész után is bátran állítom, hogy magasan a legjobb anime amit valaha láttam. Kár vagy nem kár, hogy ilyen kevesen ismerik. Egyfelől sajnálom, mert mindenkinek látnia kéne. Másfelől örülök, hogy csak kevés ember ismeri és így inkább a magaménak érzem, mintha divat lenne. Az én személyes barátom ez anime, nem egy celeb. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #25 Dátum: 13 aug 08, 09:48:16 »

A nagy tehetséggel megáldott fordító most jutott el oda, hogy egy év alatt lefordította a 13. részt, ami már egy éve le van fordítva. De ő azért is lefordítja ugyanazt.

Képzeljétek, írtam egy verset. Az a címe, hogy Huszt.

Bús düledékeiden, Husztnak romvára, megállék;
Csend vala, felleg alól szállt fel az éjjeli hold.
Szél kele most, mint sír szele kél; s a csarnok elontott
Oszlopi közt lebegő rémalak inte felém.
És mond: Honfi! mit ér epedő kebel e romok ormán?
Régi kor árnya felé visszamerengni mit ér?
Messze jövendővel komolyan vess öszve jelenkort:
Hass, alkoss, gyarapíts: s a haza fényre derűl!

Igaz, hogy Kölcsey már megírta, de azért legyetek hálásak a munkámért, mert én is legalább akkora gonddal írtam meg.

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #26 Dátum: 13 aug 08, 10:03:32 »

Ne aggódj, most egy másik fordító vette át a projectet, majd kiderül ez mennyivel lesz gyorsabb. Sajnos eddig a szezonos animékre lehetett fogni a lassú kiadást, ezekuán meg majd arra lesz fogva, h ingyen van és csönd. De nem baj, ott van angolul annak akit érdekel kb.
Az meg, hogy az elejétől lett kezdve a fordítás, evidens, mert egy megszűnt csapat munkája. Szarra, bizonytalan minőségre, vagy szimplán csak más csapat munkájára a legtöbb ember nem szeret alapozni.
Naplózva
Pitor
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 13 aug 08, 10:04:08 »

Nem tudom mit vártál.
Úgy rak fel bárki is a saját oldalára animét, hogy mondjuk 14. résztől van csak felírat? Nevet Ráadásul az NKWT is ezt csinálta(amivel nincs bajom) és emiatt támadta 1-2 ember.

Meg ha megcsinálták volna 2 hét alatt az összes részhez a feliratot akkor most nem tudnál angolul se. ikszdé

Amúgy meg már elkéne kezdenem folytatni az animét csak mint ha olyat hallottam volna , hogy a felétől unalmas, de azt lehet más animére mondták.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #28 Dátum: 13 aug 08, 15:03:32 »

Ha megcsinálták volna, mondjuk egy hónap alatt akkor azt mondom, hogy ok. De csaknem egy évet várni arra, hogy kész legyenek ugyanazzal teljesen fölösleges volt. Nem tudom elképzelni, hogy ki az aki azt megnézi.


Amúgy a második felében tényleg lesznek kevésbé jó részek, de aki megszerette a szereplőket azért élvezni fogja azt is.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #29 Dátum: 14 máj 27, 17:40:14 »

Na épp ma fejeztem be ezt a shortot (bár kiderült, hogy igazából nem is olyan rövid, mangában 235 fejezetes)  és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Először is; egyetértek Gdat88-al. Amilyen gyors és lineáris történetvezetéssel rendelkezett az anime az első felében, a másodikban teljes ellentettjévé vált. Nem is tudom, olyan Barátok Közt-ösre, hogy minden szereplőnek volt külön életbemutatása, problémái és céljai. Nem is lenne ez baj, ha ugye az első is hasonló lett volna, de ez egy az egyben megváltozott a sorozat felénél.

Nekem is az első 13-14 rész tetszett jobban. Az Öreg és Ishihara harcai nagyon izgalmasak voltak és maga a börtönös jelenetek is. Szinte minden percüket élveztem, bár meg kell mondjam, túl gyorsan barátkoztak össze Sakuragival. Amilyen lassú és vontatott lett a második felére a sorozat, inkább ide kellett volna a lassabb tempó, mert így nem nagyon jött át nekem a random flash friendship dolog. Ettől függetlenül miután elfogadtam, szép és megható jelenetek kaptam. Nem semmi, hogy mindent megtettek egymásért és segítettek az Öregen. Ishihara egy utolsó szemétláda volt, de én mégis megkedveltem. Elég kemény, hogy nem tudta elfogadni Sakuragi halálát. Végig meg akarta ölni és miután nagy nehezen ez be is következett, akkor meg már az volt a baja, hogy nem él ikszdé

Szóval a sorozat első fele majdnem hibátlan. A második, viszont... Szomorú, de ki kell mondjam: minden 2. részt végig untam... nagyon.
Fedetlen, Káposzta és a becsapott Lily történetei annyira nem érdekeltek, hogy az már szó. Alapból, miután találkoztak a fánál és lerendezték a javítóintézet korruptjait, szerintem ezután max 2-3 részben le kellett volna rendezni az "élet folytatását", nem átmenni ilyen állóvízszerűbe. Persze itt is lettek azért szép jelenetek. Például Joe éneklése, Mario-ért való tanúskodás, Teknőc képsorai, ezek mind nagyon ütöttek, de a vége... Hát srácok az utolsó rész nálam mindent vitt. Amikor Mario használta a jobb kezét a szorítóban és megszólalt az opening zenéje: BEST SCREEN EVER! Nem egyszer néztem vissza Nevet És Mario álma, hogy azt szeretné, ha mindenki célja valóra válna, nagyon megható volt.
Ezt a történetet nagyon ajánlom mindenkinek, aki szereti animén keresztül nyomon követni a rendíthetetlen barátságokat és akaratokat. Azonban engem eléggé zavart, hogy állandóan csak a probléma és probléma volt, semmi sem akart szépen egyenesen menni. Tehát elég frusztráló is volt egyben.

Erre az animére csak egy 8/10-es értékelést tudok adni, mert egy short-nak nem szabadna untató részekkel rendelkeznie, és itt volt pár. Azonban még mindig egy igényes műről van szó, hisz a Madhouse keze van a dologban kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!