24 máj 10, 05:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Usagi Drop  (Megtekintve 5376 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #15 Dátum: 14 jan 12, 11:33:38 »

Tavaly előtt nyáron néztem, egyszerűen magával ragadó és nagyon aranyos! Az egész hangulata, a rajzolása, az ahogy Daikichi és Rin egy csomó mindent megtanulnak. ikszdé Nagy kedvenc lett! Nevet
 És én mindig kíváncsi vagyok a mangákra. Most is elolvastam. Vagyis nem teljesen, mert egy adott pont után már csak a végére voltam kíváncsi. Csalódnom kellett, sőt kiakadtam teljesen. Inkább ne olvassátok el, maradjunk meg az anime elbűvölő világában, fölösleges lenne elrontani...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #16 Dátum: 14 jan 12, 13:20:24 »

Én a mai napig bánom hogy elolvastam a mangát =D Nem gyengén illúzió romboló volt. Aki végignézte az animét, és tetszett neki, ahogy Luna is mondta NE kezdjen bele a mangába.

edit: asszem linkeltem ide anno egy tök jó amv-t  Gondolkozik

edit2: Meg is van ^^

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=it9MabSz4ps" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=it9MabSz4ps</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 12, 13:21:25 írta Lew » Naplózva


Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #17 Dátum: 14 júl 26, 18:11:32 »

Imádom Nevet az animének nagyon egyedi, kellemes, elragadó benyomása és hangulata van. Aranyos kis történet. Viszont tegnap elolvastam a mangát és hát... Mit ne mondjak nagyon elrontotta az egész történetnek az alapját, nagyon bánom, hogy ilyen a folytatás. Én azokat a 10 évvel későbbi dolgokat inkább kihagytam volna. Felesleges volt, elrontott mindent, ráadásul még csak a végét sem mondhatjuk boldognak. Arról meg ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem olyan volt mint az anime első fele, mintha két más mangát olvastam volna.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!