24 máj 10, 21:39:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakuman  (Megtekintve 8909 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #30 Dátum: 13 jún 27, 17:12:02 »

na én 3 napja végeztem vele Nevet elképesztően tetszik és most, hogy vége ürességet érzek ikszdé Eiji mikor mondta, hogy had vessen véget egy sorozatnak amit utál ha ő les az első számú azt hittem én is utálni fogom, de nekem is az egyik kedvenc karakterem lett Nevet Hiramaru is nagy arc Nevet igazából nekem majdnem minden karakter tetszik a maga módján. Takagi meg szerintem kicsit hasonlít Light-ra Nevet elég jól látszik, hogyy ugyan az rajzolta mint a Death Note-t Nevet A második évad vége elképesztő jó volt. A harmadik évad végén az tetszett nagyon, hogy Mashiro egy külföldi autóval ment el Mihohoz, és visszaemlékezett arra amit a nagybátyja akart Nevet
10/10
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 27, 17:13:02 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #31 Dátum: 14 máj 01, 23:41:02 »

Nos eredetileg csak azért kezdtem el, mert a Death Note két alkotója írta, és rajzolta ezt a (remek)művet is. A slice os life általában nálam teljesen érdektelen. Összességében kicsit sem bántam meg, hogy bele kezdtem ebbe a nem is olyan rövid történetbe. A történetvezetése bámulatos, nem hittem volna, hogy ilyen hosszú ideig lehet vezetni egy ilyen típusú animét, de úgy egyik probléma után mindig jön a másik.
Az első évad nagyon alapja volt az egésznek. Tulajdonképpen Ashirogi Muto álmát ismerjük meg benne, és hogy a mangaka párosunk amatőr szintről hogyan szerez magának egy manga sorozatot. Hattori az egyik kedvencemmé vált, nagyon sajnáltam hogy leváltották, mint szerkesztőt.
A második évad tulajdonképpen arról szólt miként folytatják a még ingatag útjukat, és válik belőlük profi mangaka, mivel itt sokszor értek el két számjegyű helyezést. Nekem ez az évad volt a leggyengébb és ennek az újdonsült szerkesztőjük volt az oka. Amennyire bírtam Hattori karakterét annyira utáltam Miura karakterét. Talán az évad végére egy picit lejjebb ment ez az érzésem. A másik rossz dolog meg amit Nakai művelt. Teljesen kiábrándultam az ő karakteréből is.
A harmadik évad lett a kedvencem, végre visszakapták Hattori-sant, és ez az évad már tényleg a Nizumával való harcukról szólt. Az évad vége meg nekem olyan semmilyen lett... Bár nagyon megható volt, meg minden, de többet is lehetett volna nyújtani. Én például nagyon örültem volna annak ha látjuk Mashiro fiát, és azt mondja az apjának hogy ő is mangaka akar lenni. Mosolyog

Külön említést érdemel Eiji neve, bár ő az elején még nagyon furcsa volt, és sokáig az is maradt, látszott a végén hogy ő is érettebb lett a végére. Összességében ő annyit tett Ashirogiért amennyit ők adtak neki. Nagyon sokáig motiválták egymást. Az ő CROW-jára kíváncsi lennek, mint valódi anime. Nevet
A másik említésre méltó karakter Hiramaru. Már rég nevettem annyit, mint amikor ő beszélt a szerkesztőjével. Egyértelmű ő egy poén karakter lett. Nevet
Nanamine karakterével az volt a bajom, hogy ő két rész alatt kiütött rajta a Yagami Light nevű fertőző betegség aminek a végső stádiuma az hogy megőrül az adott egyén. Pedig több részt is érhetett volna a karaktere, ő volt az egyetlen "gonosz" karakter az egész szériában mégis hamar eltűnt.

Újra leírom, hogy kicsit sem bántam meg az elkezdését, s ajánlom mindenkinek aki szereti a fordulatos animéket. Mosolyog
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!