24 máj 10, 18:13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 135727 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #750 Dátum: 13 máj 13, 19:20:00 »

Ugye?! Nekem is az a hülye ruha volt a plafon. Hmm... Arthur meg a medvéje aranyos volt~ ^-^

Ha már elõkerültél, Flexi, és így benne vagy a dolgokban, akkor Skóciának van már hivatalos neve? Mert nekem Ian, de egy csomóan Alistair-nek hívják, de amikor rákerestem, nem találtam semmi konkrétat. Majd egyszer megint felbukkansz, és ezt elolvasod, remélem. ikszdé Különben DA-ra is felnézhetnél Heta-skodni ám, nem haragszok meg érte. Hümm-hümm Meg cosplay-es képeket is mutathatsz, itt is akár. ^-^

( Nekem is van egy fél méteres plüssmedvém, Mr Puff, de ez titok. )

Skócia mivel nem hivatalos karakter, csupán OC, így nincs hivatalos, sokszor feltűnik mint Allister, Allistor, Allistair, Ian, Logan, Dylan, Iain. Mondjuk ebben épp az a jó, hogy OC szóval egy alap karakter és stílus megvan, utna alakítgathatod, headcannons meg minden..

dAn hát most...új dAm van, de nem mondhatnám, hogy használom..
És azért megharagszol, hogyha nem megyek fel? Nevet

Ohh háth...*zavartan vakarja a tarkóját* még nagyon kezdő vagyok..



Most nézem tumblről felszívódott pár gifem...*facepalm* cseszekedik velem a gifpal.

Egy-két képet rakok azért.

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/113/a/b/arthur_by_arthurpridekirkland-d62rj9m.jpg

Kedvenc kommentek amiket kaptam:
"Egy szemem van, de az nagy."
"You look like a milkybar kid in his teenage emo years."

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/113/7/e/arthur_by_arthurpridekirkland-d62rg3i.jpg

Hédi:

Najóóólvan a 2p lényege Flexeesen (rövidített szarvasverzió. tartomány: nem megbízható)

Tényleg nem nagy cucc. Szóvaaaal RP Gamekben amikor mondjuk 2-en választják Amerikát, hogy ne ugyanaz legyen, előtűnik a 2p (2 player) verziója. Míg az 1P az eredeti, addig a 2P egy torzított, kifordított Amerika lesz, átalakult jellemmel és kinézettel Pontosan nem tudom, hogy hogyan lett ez de valószínűleg a fanok csinálták.

Most vegyük Angliát.

1P Anglia személyisége mindenkinek tiszta, kötözködős, bunkó, mocskos szájú, sokszor utálatos, titokban barátokra vágyik, rossz főzés terén stb.

2P Anglia: pszichopata, Russia durvábbik változata, egy mániákus késes őrült, aki vigyorogva közelít feléd valami éles tárggyal és bizonygatja hogy nem fog fájni.. és remek szakács, legalábbis a Cuppycake-ja isteni~

Szóval a karaktereknek nem csak a külsejük, de a belsejük is más.

Lényegében tömören ennyi lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 19:32:59 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #751 Dátum: 13 máj 15, 22:11:40 »

Yay, akkor nem köthetnek belém, hogy Alistair, nem pedig Ian! ikszdé
De, megharagszok. Nagyon foglak utálni. Jó, nem. Mondanám, hogy sajnálhatod, mert így nem láthatod a legújabb Iggy-s rajzomat, de még nincs kész, úgyhogy így jártam. ikszdé
Szerintem jó Arthur vagy, illik hozzád vagy te hozzá. Nem tudom. ikszdé

2P~
Szerintem azért annál összetettebb dolog, mint Flexi leírta. Többféleképpen hozzá lehet állni. A pszichopata nézet, ahogy észrevettem, főleg a fangirl-ök fétise. Egyes hetásokat még ki is akasztja, hogy pl 2P Arthurt sorozatgyilkosnak állítják be, aki cucpake-ekbe süti bele az áldozatai maradványait. Igen, elég morbid dolgokat találnak ki az emberek. Technikai KO
Én is inkább azt az elméletet pártolom, ami szerint a 2P-k az eredeti karakterek személyiségével többé-kevésbé ellenkező személyiséggel rendelkeznek.
Például, Francis egy nőcsábász. Mindig a külsejével van elkeveredve. 2P Franciaország elhanyagolja magát, nem érdekli semmi, egyáltalán nem ért a nőkhöz. Arthur meg kicsit bunkó, egy beképzelt Brit. 2P Arthur, vagy Oliver, viszont végtelenül aranyos, imádja a cuki, fidres-fodros dolgokat, imád sütni, stb... Egy légynek sem ártana, amíg nem utál valakit nagyon-nagyon-nagyon. Legalábbis szerintem. ^-^
Talán 2P Amerika meg 2P Kanada a leg'vérszomjasabbak', de ők sem pszichopata állatok, csak az eredeti, mindig jókedvű 1P karaktereik ellentétei. Amúgy 2P Al vega. ikszdé

Egy órája véletlenül ráfutottam DA-n ennek a videónak a készítőire, és ott azt írja, hogy mindkettő fiú, amin fennakadtam. Angliát simán lánynak néztem, és még mindig úgy vagyok vele, hogy lány, és csak poénból írta amoda azt, hogy fiú, vagy nem tudom. Nem értem. Nyá, valaki segítsen! ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #752 Dátum: 13 máj 17, 14:31:25 »

...or Scott!

Ohh thank you m'lady~

Igen, ezzel egyet kell értenem, csak rohadt lusta voltam többet írni, és nem, nem vagyok egy beképzelt bunkó! Ebbe az egybe belekötnék!! É-én egy gentleman vagyok, csak...vannak rossz napjaim, és az a köcsög francia folyton provokál...a puszta létével.

2p Alfie vega?? Hoppá...

Amúgy úgy tudom, hogy 2p Arthur nem szereti az olivér nevet *pislog* mondjuk ettől teljesen függetlenül annak hívom.

Szerk: Olivernek ez a sütis dolga...nekem Sweeney Todd jutott eszembe először.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 14:33:02 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #753 Dátum: 13 máj 17, 23:46:51 »

Igen, Scottie! ikszdé Ezt a kettőt vagyok hajlandó elfogadni. Lesütöttszemek

You're welcome~

Na, na, olyat nem is mondtam, csak, hogy kicsit bunkó meg, hogy beképzelt Brit, de jól áll neki. Hümm-hümm Ja... Az a bloody frog...

Az. Nem tudtad? Nevet Én is jót röhögtem rajta. Nevet

Nem szereti? Ezt meg én nem tudtam. Nem érdekel, nekem akkor is Ollie. ikszdé Most, hogy mondod, tényleg jó hasonlat. Nevet
(Arthur lelépett egy időre, majd visszatért Oliverként és a cupcakejaival gyilkol. Jó, nem. ikszdé)

BTW... Gratulerer med dagen, Norge! Pirul
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #754 Dátum: 13 máj 18, 09:02:09 »

Én is a Scottot és az Iant kedvelem és találtam egy rohadt jó Ian rolplayert...és magyar. Részben az én rohadt UKbros fankodásom miatt lett ő is UKbrosos, meg telenyomattam a facem hurrhurrral, arra rákeresett és just megimádta *nevet*
Minden esetre nem unalmasak a napjaink ˘˘ ő is az Iant kedveli..
Én is hurrhurrrpn keresztül szerettem meg őket, még valamennyire a ScotFrat is szeretem, de arra cseszett féltékeny leszek..mint ugy Arthur rper...*morog* az OTPim közül kettő ezzel kilőve, ha ezek egymást falják.
De legalább az Iggycest megmaradt nekem.

a by the way után nem értettem semmit *pislog* de gondolom valami Norvég...
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #755 Dátum: 13 máj 21, 20:46:11 »

Lol, ScotFra-val pont egy hete találkoztam először. Mit ne mondjak, érdekes elmélet. Legalább Scottie helyre teszi a franciát. ikszdé

Hiába veszem elő a legújabb részt, ha egyikőtök sem látta még, de nem tudom megállni. A lényeg, hogy valakiről már egy jó ideje egyre jobb a véleményem, de a 15. rész után tényleg megkedveltem a drágát. ^-^

17-én volt Nor 'szülinapja'. Nevet Igaz, késtem vele vagy 47 percet. smirksweat
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #756 Dátum: 13 máj 22, 18:38:08 »

Én láttam, és ha jól tippelem akkor Francis, bár nem volt nagyon kiből tippelni *nevet* mert asszem ő volt és Lisa a 15-ösben. Én még nézem, bennem van remény *kuncog*

Yeah, de a FraScot sem rossz, van egy kifejezetten kedvelt képem though...

http://24.media.tumblr.com/354275c97ac36b58894e66bdd6506a7b/tumblr_mkanmabD2t1rc79ado1_500.png this one~ shit. Ez annyira jó..

Végülis, ha az Auld Alliance-t vesszük, akkor hát...érdekesnek érdekes, de van valóság alapja, ami nálam azért egy jó pont. (pont én mondom, mint ScotEnges *headshot*)

És hol voltál te április 23-án?? Mondjuk nincs Arthurnak hivatalos, de majd talán a töriből kihámozok valamit, úgy is most kezdtem belevetni magam a UK történelmébe .-. szeretek kaparászni, aztán csak kiások majd valamit, talán nyáron...
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #757 Dátum: 13 máj 22, 21:38:46 »

Igen, Francis. ^^ Al is benne volt a végén. (Tony tényleg állandóan azt hajtogatja, amit hallottam, hogy hajtogat? ikszdé)

A franciák tényleg nem nagyon szeretnek borotválkozni, mi? ikszdé
A ScotEng-nek is van valóságalapja, nem?

Ó, bocsánat... Lesütöttszemek 24-én csináltam DA-t magamnak, úgyhogy pont lekéstem őméltósága szülinapját. Bánom is, hogy nem köszöntöttem fel időben... (amúgy ha nem lógnék annyit DA-n manapság, akkor Lukasét sem tudtam volna)
Miért nincs hivatalos? 23-ával mindenki el volt keveredve. Jó lesz az neki! ikszdé

Italia ikszdé https://www.youtube.com/watch?v=13Vae_lmIi8
Mit csinálnátok, ha veletek ilyen történne? ikszdé https://www.youtube.com/watch?v=IZMAzyMxu2c
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #758 Dátum: 13 máj 24, 13:29:15 »

Yeah~ én szerettem őt eddig is~ v-vagyis nem. egy nagy szart. a franciák hülye kis *********k.
Igen, pontosan azt....két szót tud. Kivéve a paint it white-ban mert ott beszélt egy kicsit rendesen is ha jól emlékszem.

Ami azt illeti nincs. .-. vagy nagyon kevés. a skót-angol utálat, nem "nyílt titok" hanem egyszerűen tény. ami azt illeti, igazából a felföldi rész, meg ott a Skye sziget az ami tudtommal még így nagyon skót rész, szóval ott még a Scottish Gaelt beszélik, arrafelé nagyon nagy az angol-ellenesség, de ott az alföldi rész az ami ilyen keveredett, szóval ott vannak angolok meg skótok meg...arra van a keverékebb rész. .-.
A valóságalapja talán a United Kingdom magam, meg azért mégis be voltak szorítva egy szigetcsoportra, és a skótoknak talán a fele az ami még brit-barát vagyis több mint a fele, a legutóbb amit láttam az az, hogy a skótok 45% akar elszakadni a UKtől, azóta nem hallottam nagyon híreket..
szóval valamennyi alapja van, de leginkább angol utálat jellemző .-.
személyes tapasztalat nincs, csak ugye a sztereotípiák, meg a facebookos oldalak, amik a UKtől való elszakadásra bíztatják az embereket és ott is vannak azért szép kommentek..

Majd a videókat is megnézegetem~
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #759 Dátum: 13 máj 26, 14:07:34 »

De eddig nem hajtogatta! Csak egyszer hallottam tőle, hogy f___ing b_ch (amikor Amerikának a google maps azt tanácsolta, hogy ússza át az óceánt, ha Németországba szeretne menni), és így, ebben a formában azóta se. Csak az 5. szériában nyílt ki Tony csipája ennyire... ikszdé Ja, a filmben beszélt rendesen, amíg nem érte el szegényt a vég. Nevet

Dehogy nincs! ikszdé Te is mondtad, maga a UK az!
(Amúgy meg, ha Oroszországot rá tudták erőltetni Gilre (Hmm...), mondván, hogy utálatból csodás kapcsolat lehet, akkor ez Scottra meg Iggyre is érvényes. ikszdé)
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #760 Dátum: 13 máj 26, 22:38:43 »

Igen, egy csodás Union, amit a skótok leigázásával értek el, so romantic <3 És hát...pontosan. A ScotEng is ilyesmi. A vérbeli skótok azok előbb rohannak a biztos halálba, mintsem elismerjék, hogy Anglia a főnökük *nevet*
Alba gu braaaath~

Igen,csak a filmbe mondogatta, amúgy a sorozatban annyira nem.. az űrlények már csak ilyenek >>

Last one >>

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/114/a/2/say_a_word_and_i_ll_kill_you___by_arthurpridekirkland-d62u78h.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 26, 23:02:12 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #761 Dátum: 13 jún 02, 23:36:56 »

Azt mondjuk nem értem, miért ábrázolják őket állandóan úgy, hogy Ian 'neveli'/veri össze Arhurt, amikor Anglia igázta le Skóciát, ahogy mondod, nem pedig fordítva... Abból nem az jönne le, hogy Iggy erősebb Scottnál?

Iggybrows! Elég hatásos. ikszdé Nevet

Ez olyan édi. https://www.youtube.com/watch?v=QqdVfNxlfz8 ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #762 Dátum: 13 jún 03, 21:05:59 »

Lehet ezt már kifejtettem itt....de ezek szerint mégsem?

A pixiven vannak főleg iylenek, elméletileg onnan terjedt el ez a Scotty összevisszaveri szegény Artiet aki magatehetetlenül szenved a g*ci bátyjától.
Nem. NEM ÉS NEM. Arthur egy kicseszett hódító, Európa assholeja a franciával kezet is rázhat akár, mert amik ezek műveltek *szemforgat* talán épp ezért bírom annyira őket.

Erről a témáról órákig tudnék beszélni és elég sokat de lerövidítem mert álmos vagyok..

So igenis Arthur volt az a történelem szerint, aki összevissza szivatta a skótokat - ez a másik fan tábor. De igazából...nem, nem ilyen egyoldalú, kezdve azzal, hogy a skótok elvakultan küzdenek a szabadságért, mert hú szabad nép hú de jó, közben meg gazdaságilag ne érné meg nekik? Most is próbálkoznak de ez egyszerűen szívás lesz HA összejön, mert szerencsére nem mindenki fanatikus felföldi skót. Az alföldi népek békésebbek.
Közben meg Arthur szépen leigáztak őket, súlyos adók, háborúk, szóval az ő részéről erősebb volt a szivatás.
De ez így van Írországgal is, annak az északi része ugye maradt, amíg ott volt maga Írország -mert kikérik maguknak a Dél-Írország kifejezést- ott is az Angliához közelebbi rész, ahol már keveredtek a népek ott volt a széthúzás, vagyis az angolok felé húzás.
Of course sokat szívtak Arthur miatt, igyekszem minél több ilyen filmet nézni és informálódni, pl a Braveheartot néztem meg nem régen, és rohadtul tetszett.
Pl bemutatták hogy nem minden skót egyforma, mielőtt valaki azt hinné hogy mindegyik elvakult angolgyűlölő, mert hát sztereotípia.. mert ott voltak a skót nemesek, akik inkább afelé hajlottak, hogy ne legyenek lázadások.
A másik meg a hittérítők...ugye először -ha jól tudom- az angoloknál volt ez a húdenagykereszténység de ebbe a témába legszívesebben nem szólnék bele ugyanis ehhez nem értek, és jelenleg csak sejtéseim vannak mert nem néztem utána...
Voltak ugye a kelta istenek, többistenhit meg minden...a skótoknál az alap volt. Most nagyon gondolkodom a walesieken és az íreken... inkább ezt a témát egyelőre hagynám, vagy ha valaki tud erről pontos információt nyújtani szívesen fogadom, akár egy oldal, ha tud, mert még nem kerestem rá.
Szóval lehetséges hogy ugye a kereszténységet is ők erőltették a szigetiekre, ahogy rájuk is erőltetve lett maybe.
Szóval a történelem során rendesen odapiszkáltak egymásnak de azt sem mondhatjuk, hogy CSAK Arthur, mer...bár legtöbbször ő kezdeményezett meg nyomta el a skótokat meg parasztok és vadállatok, de a skótok sem olyan gyengék, hogy ne tudtak volna ellene tenni és visszavágni... van is egy blog, lehet A-chan te értékelni fogod, kell hozzá egy kis történelmi háttér, de oylan jó, hogy adnak is hozzá leírást ha nem értenéd! So...nekem bejött..
Az megint más, hogy mit szeretek. Mert pl sokan ki vannak akadva a Scott elnyomja/neveli Iggyt dolgon, de nekem egy bizonyos szintig bejön amíg Arthur nem "kurvul el" és Scotty nem "egy eszement vadállat".
Mert egy bátyó szerepe a nevelés is, és nekem tetszenek a kiskori képek, amikor még védelmezi a fiatal Artiet meg van egy kis...testvéri szeretet, meg én like-olom a BDSMet is, szóval ScotEngbe azt is szeretem. És ezért jó a szerepezés, mert ha ilyen képek nem is akadnak, az ember talál magának egy Iant és hopp *grin*

Először is itt lenne a szóban forgó blog: histeriacomic.tumblr.com Ezen annyit szakadtam, hogy az már fáj..az arcok meg a rajzolás is akkora jó... és az egymáshoz való hozzáállás is el lett találva. Ez egy korrekt munka, és rohadtul bejön!!
Ez az egyik ami a legjobban bejön talán..: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543968_148783018609195_20200911_n.jpg

Pár kedvencem hurrhurrrtól ami valahogy kifejezi a viszonyuk Nevet

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/14920_148462011974629_466064273_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/23318_148462031974627_1921894674_n.jpg ahh annyira g*ci Arthur. imádom.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/3822_148462055307958_2049837795_n.jpg Ritka veszekedés mentes pillanataik egyike.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/65861_148560678631429_968432364_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/321471_148560705298093_516398655_n.jpg ...mert a jenkiken bárki bárkivel tud röhögni.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539640_159299210890909_626274454_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/406165_148462008641296_1019350481_n.jpg ...és ha valami gáz van a skótok skótok maradnak..

Gépen pluszba elkentem és így olyan bolyhosnak látszik! I had to Nevet

Most megint passzolok, este van már nekem a videónézegetéshez smirksweat

Edit: http://ukbrothersarthur.tumblr.com/post/52002264811/d-damn-it-rubs-his-eyes

Edit2: És egy kis USUK Scottyval meghitve, az egyik kedvenc DJm. Mondjuk nem sokat olvasok DJket..
http://www.youtube.com/watch?v=abObAhiBuWE&list=WLF3_9_Bpzslaf7LloEWYMCqbGsSLEjjWh
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 03, 21:53:44 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #763 Dátum: 13 jún 05, 20:27:08 »

Ezek szerint mégsem... ikszdé

Nem járok pixivre. Még jó, megütne a guta...

Ahhoz képest, hogy álmos voltál, szép kis regényt írtál. Nyelvesít Amúgy körülbelül egyetértek, én sem szeretem, ha Arthur húzza állandóan a rövidebbet. Azt a dj-t is olvastam már, de nem tudom, nekem kicsit Scottie viselkedése sok volt.

Épp pár napja találtam rá a csaj DA profiljára. Nevet Itt az első fele annak, amit linkeltél, de szerintem már láttad. ^^
http://evilapple513.deviantart.com/art/THE-KINGS-COLOURS-PART-1-244585888

Kiskorukban tiszta aranyosak voltak. Egy csomó olyan képet láttam már, ahol Arthie nyuszi, Ian meg róka és vigyáz a kisöccsére. El is voltam velük nagyon keveredve. x3
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #764 Dátum: 13 jún 09, 17:50:37 »

Körülbelül? Na mi nem tetszik? Hmm?

Yes, már..már mindet Nevet azt a blogot végignyálaztam, de köszi a linket!

Yes~ Azok annyira aranyosak..

Most mondanám, hogy a kisregény a szokásom, de perpill ennyire futotta... smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!