24 máj 10, 15:26:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 135724 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #15 Dátum: 09 aug 15, 23:01:24 »

Oké kössz majd ráveszem magam mostanában oszt meglesem Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 15, 23:02:36 írta Nucklear » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #16 Dátum: 09 aug 16, 10:51:10 »

Hungary-chan, nagyon nagy arc a mangában..... 
France karácsonyi kívánsága nagy volt Nevet....

Amúgy Itali-chan?  A pici vagy a nagy? Mert engem csak a nagy idegesít ^^.
Amúgy Austria-san, az animében nem éppen úgy bánik Hungary-channal mintha a felesége lenne ^^"
Meg az is gáz, hogy homofóbnak hisznek miatta minket ikszdé....
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #17 Dátum: 09 aug 21, 14:01:43 »

De jó, hogy a Hetalianak is van témája *.*!
Látom, a legtöbben Hungary-chant kedvelik Mosolyog (bár nálam 10-ből 6 pontot kap  smirksweat ) Szinte fetrengtem a röhögéstől, mikor France, Spain és Korea (majd Germany, England és Japan) csatlakozni akarnak hozzá ikszdé

Az én kedvenceim: England (ráadásul egy teszt szerint rá hasonlítok, bár letagadnám emiatt: >>klikk<< X"D) és a Hello Kitty fanboy ikszdé // halálos ikszdé: >>Kawaii aru! :3<< //


Amúgy Austria-san, az animében nem éppen úgy bánik Hungary-channal mintha a felesége lenne ^^"

Lehet, hogy félreértettem valamit, de ha jól emlékszem érdekházasság van köztük -Austria részéről legalábbis ikszdé-, mivel így akart védekezni Prussia (L) ellen...  Hümm-hümm
Naplózva


Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #18 Dátum: 09 aug 24, 22:32:38 »

esetleg tudna nekem valaki segíteni? ^^"

annyi lenne a kérdésem, hogy: furcsa-e az, ha egy rész olyan 24 MB körül van, vagy ezek tényleg ilyen rövidek?
kerestem torrentes lehetőséget, ahol nem kell regelni, találtam is, de ott egy rész ugyebár 24 MB körül van... a [gg] webrip félét töltöm, amihez a magyar felirat is van. (legalábbis a többségének).
remélem jókat, töltök, mert ha nem, kiborulok. ugyanis totálisan megtetszett ez az anime, és fej nélkül, kezdtem keresgélni töltési lehetőségeket.
huhh, remélem tud majd valaki, valami jót mondani nekem, hogy pici lelkem megnyugodjon. xD

Szerk.: most komolyan... megnéztem youtube-on egy részt... illetve akartam... öt perc után, nézem a kiírást... ez már a második rész. micsoda? öt perces egy rész... őőő, jó. >_>  nemszóltam semmit, mostmár tudom miért olyan kevés megabájt-nyi egy rész. x"DDD

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 24, 23:04:02 írta Eszty-chan » Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #19 Dátum: 09 aug 25, 09:00:18 »

PASTAA!!  Nyelvesít
Igen-igen, 5 percesek, de szerintem annál jobb Nevet 5 percben egy tonnányi kreténség ikszdé
Én a múlt héten néztem végig majdnem egyhuzamban a meglevő 30 részt..hát..betett eléggé erősen, de rettenetesen tetszett Nevet
Kötelező kedvenceim, Italy de inkább Hetalia ikszdé, Germany, Japan, America (csak azért, mert retek nagy bunkó ikszdé), és England :3 De persze mindenkit szeressünk :3



Az én kedvenceim: England (ráadásul egy teszt szerint rá hasonlítok, bár letagadnám emiatt: >>klikk<< X"D)


OMJ! ikszdé Szegény Anglia már ikszdé ezt sosem néztem volna ki belőle ikszdé
amúgy a meztelen hapiról nekem rögtön France jutott eszembe Nevet


Szerk.: Most nézem, hogy az tényleg France ikszdé ejnye-bejnye Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 09:07:11 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #20 Dátum: 09 aug 25, 11:04:04 »

Szerintem bőven elég öt perc egy résznek.. xD akkora agyrohasztás van benne,hogy én képtelen lennék egyhuzamban 30 részt megnézni,elég volt az a 9,ami az eddigi rekordom xD
De tényleg nagyon tetszik,imádom,hogy mindenki kretén,imádom Italy hülye beszívott fejét,a PASTA~ Szeretet-t meg úgy mindenkit x3 (de eddig Germany tetszik a legjobban :3 amikor megpuszilja Italyt *-*) Hungarytól mondjuk én sem vagyok annyira kiszédülve,de lehet megnézem a mangát is,hátha ott több/jobb szerepet kap kicsi hazánk.
HETA-LII-AA!!!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 11:06:35 írta TaraAkera » Naplózva

Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #21 Dátum: 09 aug 25, 14:32:23 »

hát én most egyhuzamban megnéztem 14 részt, szóval... xD (az persze egyből leesett, hogy Anglia hangja az Sasuke-jé, meg Ishidáé. xD)
ezvalami... huhh... erős idegzetűeknek ajánlott. xD
Italy-chan az nagyon hülye! =D
Nihon hogy beilyedt mikor Italy-chan megölelte. xD és azok a hangok... xD meg mikor Italy, Germany fenekét fogdossa... "óóóh, jó puha... ah, ez csak Germany..."  tényleg nőmániás.xD
egyszeri nézésre jó volt, de nem tudom, hogy képes lennék-e mégegyszer megnézni. :X Nevet 

Naplózva


ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #22 Dátum: 09 aug 25, 18:34:53 »

Szegény Italy-chan tényleg sötét ikszdé (bár miután láttam Rome-jii-chant, valahogy megértem az okát... Hümm-hümm ) A 8. részben is hatalmasat alakít: "Flörtöltem valakivel, mert helyes csajnak nézett ki, de valójában France volt az, álruhában!" Majd később még Germany-t is megalázza... Szerintem simán felért egy kínzással ikszdé

A CD-k is hozzák az anime színvonalát  Mosolyog Eddig az összes character CD-t (+ az Ore-sama no CD-t) hallottam és azt kell mondjam, kiváló munkát végeztek a seiyuuk  Hümm-hümm
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #23 Dátum: 09 szep 02, 22:53:03 »

Szerintem a heti részből még jobban meglátszik, hogy Romano és Italy-kun miért ilyen zakkantak ikszdé és Italy a végén milyen büszke volt magára, egyem a szívét Nyelvesít
ha meg 8. rész, nekem ott ez tetszik: " Doitsu! Doitsu! Észak-Afrikában voltam, amikor nem tudtam bekötni a  cipőfűzőmet és England is ott volt!" ikszdé
Mangában eddig az tetszett a legjobban, amikor Italy és a mi kis német katonánk szerepet cseréltek ikszdé

Am CD-ket honnan szedtél le?
Én ma szedtem le Doitsu, Nihon, England verzióban a Maru Kaite Chikyuu-t és nagyon profik Nevet
America előzetesét is hallottam..hát az behalás mennyire jó Nevet nagyon amcsi stílusú, hogy félig rock félig rap zene mintájára csinálták meg ikszdé na meg Russia is kihagyhatatlan Nevet KOLKOLKOLKOL! ikszdé

a kedvenceimet meg kiegészíteném még Romanoval Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 02, 22:54:30 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #24 Dátum: 09 szep 03, 21:28:08 »

Jujj, és olyan aranyos volt Doitsu azzal a hajjal! *.* Mikor szomorú arcot vágott, kicsit hasonlított England-re X3
De nálam a 29. rész viszi a pálmát ikszdé Szegény Latvia annyira szerencsétlen + mikor Russia kiugrik a repülőből… („Vodkaaa~”) Gyilkos epizód…ikszdé

Nos, az Italy, Doitsu, Nihon, és England CD-kre a google-n találtam rá (elég sok találatot hoz elő kacsint ), Gilbo (L) albumát pedig innen szedtem le >>klikk<< (Érdemes körülnézni az oldalon, van pár jó dolog fönn kacsint )Egy számot énekel, de az ütősre sikerült n_n
Maru Kaite Chikyuu~ *nyálcsorgat* Imádom az összes verziót :3 Amúgy már megjelent America (még éneklés közben is hamburgert zabál X'D) és France teljes verziója is, Russia és China (csak pár napja mutatták be az előzetesét >>klikk<< X3) változatát pedig szeptember 25.-én adják ki. Nemrég láttam egy helyet, ahol a többieké is fel volt tüntetve (pl: Lithuania+Poland, Austria+Prussia), de már nem találom T_T


//Off: behalok az avatarodon! *.*//
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #25 Dátum: 09 szep 03, 22:31:25 »

Ohh nagyon köszönöm  Pirul Ezen a bajszos jeleneten mindig behalok ikszdé
 a Tied meg természetesen kawaii aru Nevet
És igen...most már nem csak Pasta~~~, hanem Vodka~~~ is van ikszdé a Baltikumokat meg sajnálom is de olyan jókat lehet röhögni rajtuk, hogy ott remegnek, mint a téli napokon egy gülü szemű csivava ikszdé
Ha kedvenc rész kéne választanom, szerintem az a 7. rész márcsak Romano miatt is, meg a 12. rész, amikor France hozzá akar menni Englandhoz ikszdé (CALENDAR! ikszdé)

Köszi a linket, bár nekem valami nem stimmelt de azóta rátaláltam pár dologra thanks to the youtube, pl America (iszonyat röhejes és tényleg hallani ahogy a hambit tolja magába ikszdé) és France verziót Nevet
A China verzió meg először iszonyat furcsán hangzott, de most már nagyon tetszik Nevet
Amúgy meg ha őket kiadják, akkor szerintem egy Hungary-chan verzióval is előállhatnának, a háttérben csattognának az ostorok, viszketne a bodza és betyárok kurjantgatnák hogy HINNYE! Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #26 Dátum: 09 szep 04, 08:59:47 »

oh my~ az egyik kedvenc részem lesz a következő már alig várom a hétfőt :3
remélem Italy "erogenous zone" részét sem hagyják ki az animéből mert az valami hatalmas X'D
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #27 Dátum: 09 szep 04, 20:28:59 »

Erogén zóna? húú ez érdekesen hangzik xD
America verzióját nekem is volt szerencsém hallani, Valaki átküldte a linket Nyelvesít xD nagyon tetszett közben a gitárnyúzós zene,de én frászt kapok már magától a karaktertől..ez van,nem szeressem ámérikán pípl smirksweat
Russia a repülőbőlugrálós jelenet miatt (is) második kedvencemmé nőtte ki magát (Doitsu mögött persze-->a 32-es rész..wááá! *-* xD),nagyon bírom hogy olyan jóllakott gyerek feje van,aztán hirtelen elsötétedik az aura,a Baltikumok meg majd szétesnek a remegéstől xD
Hungary version meg nem hinném,hogy lesz...de szerintem csináljunk mi egyet közösen:D legalább a szövegét.. x'D hé' hé' apus,adjál szilvapáleszt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 20:33:07 írta TaraAkera » Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #28 Dátum: 09 szep 04, 21:31:54 »

konkrétan erre gondoltam: http://i32.tinypic.com/2vcgie0.jpg  Pojén

am az ED változatok közül nekem Igirisué és Nihoné a kedvencem (többek közt a seiyuuk miatt~ Hiroki-san az egyik kedvencem *_*)
a karakter dalok közül is tetszik a legtöbb... főleg Romanoé, Nihoné és Igirisu Pub & Go száma... az nagyon nagy X"D
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #29 Dátum: 09 szep 04, 21:56:14 »

Jézus isten! Nevet hát ez... nem gondoltam volna hogy az a feledtébb tetszetős kis pöndörke ennyire érzékeny pontja lenne xD "It is my...uhh..ahh" xD
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!