24 máj 10, 08:08:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 80
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Animék a hazai televíziók adásaiban. (Változás a téma nevében. Olvasni 1. hsz)  (Megtekintve 218992 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #15 Dátum: 07 júl 08, 22:30:33 »

Az ANIMAX-nak van sze,pont a legközkedveltebblehető legjobb animéket vette meg 8) Bleach,Death Note,és ami a lejobb:Fullmetal Alchemist Nyelvesít Hű mi lesz majd ha a jövőben is ilyen szintű animéket vesznek meg! :o
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #16 Dátum: 07 júl 08, 23:13:52 »

Remélem én is hogy lesz minőség! Mert már odáig ment minden, hogy be se kapcsoltam...
24órás lesz? De jó! Csak sztem nálunk rögtön nem is lesz... és akkor k*rva mérges leszek... mint mikor az új DB részeknél levették az RTL2nket, meg a német Vivát, mikor az elkezdett animét játszani...grrrrr
No, de ez most már jobb lesz... remélem...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #17 Dátum: 07 júl 09, 15:20:57 »

micsoda?? megvette a DN -t meg a Bleach -et meg a Fullmetal Alchemys-t?(vagy mit )
jaj az nagyon jóóóó, mikor fogják adni?????
igen is vannak most is profi szinkornizálók akik a japánoknál is jobbak, sőt mikor először néztem japánul animeket azt mondtam magamba: (atya ég magyarok sokkal jobbak )
csak azóta mondanak a szinkronokra rosszat mióta Jetixen megy/ment a Naruto

Az Animax az A+ -ból lett és tudtommal azt a magyarok kezdték.... vagyis csak fogják itt adni.... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 09, 15:22:02 írta Gaarahun » Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #18 Dátum: 07 júl 09, 15:39:59 »

5 évn belül lefut maj mind a 3 Nevet Ezek még később jönnek,maximum egyszerre 3 anmét hoznak be,amiből 1 a nagy dobás.OFF:Az FMA remekmű,nézd meg,és mellesleg Alchemist Nyelvesít
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 09, 16:37:01 »

Remélem eszükbe sem jut leszinkronizáni az új sorozatokat. Eredeti szinkronnal sokkal jobb, és az animexos felirat biztos jól lesz lefordítva. Sztem a fanok is a japán hanghoz+felirathoz vannak szokva.
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #20 Dátum: 07 júl 09, 20:24:50 »

Feliratosan tényleg jobb lenne.
Csak kár hogy nekünk olyanok hogy 20:00-kor elkezdödik és 21:03-kor csak ugy slussz eltünik az adás (és akkor kiborulok.) Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #21 Dátum: 07 júl 09, 20:52:18 »

Nekünk meg egyáltalán nem jön be... :'(
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #22 Dátum: 07 júl 09, 20:55:25 »

én örülök hogy van feliratos de már idegileg ki vagyok akadva hogy lusták leszinkronizálni, és a felirat meg pocsék, szörnyen roditottak!!!!!!
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #23 Dátum: 07 júl 10, 02:10:52 »

Nekem meg müholdas tv-m van es a felirat roman rajta -.-, vagy asszem roman de lehet cseh is... Nem tudjatok miert ? Elvileg magyarnak kene lenni de..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #24 Dátum: 07 júl 10, 07:02:02 »


 Semmi bajom a  Yu Yu Hakusho-val, de kb amóta elindult ez a csatorna, azóta nem került le a műsorról. Először jó volt, még másodjára is élvezhető, de könyörgöm!!!! (4.-re már idegesítő) Ue. az Inuyasha-val is, kimozdulhatnának ez első 100 rész bűvköréből. Akkor még reménykedtem, h tényleg újul a csatorna, mikor hirtelen 3 új soroztot kezdtek adni (Spirál, Arc, READ), de nem!!! Számomra csalódás. Mot esetleg nem akarnak vmi új reménnyel kecsegtetni??? Egyedül a Pokoli lány az újítás? A csatorna nevén változtatni nem nagy szám, akár minden héten megtehetik......











 
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #25 Dátum: 07 júl 10, 11:32:55 »

most a pokoli lány meg az a Japán Shout Park izé van Nevet
hát de biztos fognak csak még nem most ....
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #26 Dátum: 07 júl 10, 19:48:09 »

Az Inut tovább fogják adni, már szinkronizálják. Kitartás! kacsint
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #27 Dátum: 07 júl 10, 20:03:57 »

...pl. DN-ben is többször volt, h az angol szöveg hosszabb, mint amennyit a japánok beszélnek...
De ez sokszor azért is van, mert amit az egyik nyelv 2 szóval kifejez, azt egy másik nyelv csak hosszabban tudja körülírni. Mosolyog

Egyébként külön meg lehet majd rendelni ezt a csatornát szerintetek? Nekem még A+ se volt soha a minimax után, lehet hogy tévészolgáltatót kéne váltani.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 10, 20:04:56 írta Karasu » Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #28 Dátum: 07 júl 15, 09:25:46 »

remélem is hogy tovább fogják adni az inuyahát az Animaxon
szerintem az Animax-on vetíthetnék a Narutot magyarul az király lenne

Moderátor: Nem lehet dupla postolni. Ha van még mondanivalód, szerkeszd a hozzászólásod a Módosítás gombbal!
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 15, 15:31:39 írta Goku2000 » Naplózva
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #29 Dátum: 07 júl 15, 18:22:54 »

Mivel már a szinkronnal szép számmal megvannak, ezáért tuti levetítik. Csak az a kérdés, hogy aRTl Klub-tól kell-e megvenni az inut vagy sem.  De ha ilyen tempóban vetítik, akkor kb szeptemberre érkeznek csak meg az új részek. emlékszem a Gravi is mennyit késett.
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 80
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!