24 máj 10, 04:52:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shaman King  (Megtekintve 82100 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #465 Dátum: 14 feb 18, 23:03:16 »

Már azóta kiadtak két részt. Azért csak 18-ig volt, mert két hónapig a Mappa Douji folytatását adták. És ahhoz hozzászólva:
http://2.bp.blogspot.com/-43E0nfQliUw/UtyFY68kVfI/AAAAAAABJHM/Zc7YAg8sBCs/035.png?imgmax=2000

Ha lesz rajztáblám, ezt a képet mindenképpen kiszínezem. ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #466 Dátum: 14 feb 18, 23:29:46 »

Azóta már rájöttem én is, azért köszi!

Remélem az orrát is újrarajzolod, mert itt kegyetlen rossz. De egyébként az egész kis melléksztoriban annyira túl tisztán és tisztának volt megrajzolva a kis Hao, hogy már kislánynak tűnt. (Nem mintha ez abban a korban nem lett volna mindennapi, amiben a történet játszódik.)

Itt az első panelt viszont megnézném színesben.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #467 Dátum: 14 feb 18, 23:47:44 »

Szinte már fel sem tűnt az orra, mert a mangaka minden képen nagyon rossz orrokat rajzol. ikszdé

Hát, azért nem volt tiszta. Már akkor is azon gondolkodott, hogy ebben a világban mindenki csak magával törődik, bezzeg ha eltenne mindenkit láb alól, akkor ő lenne a menő. Nevet Meg vicces volt, hogy milyen gyorsan megragadta a lehetőséget.

(Remélem így értetted a tisztát, lehet félreértettem. Nevet) Amúgy tényleg nagyon kislányos volt, főleg azzal a ronda hajjal, az mindent vitt. De azért tetszett utána az időugrás, kezdetben egy kislányos-hallgatag-visszahúzódó gyerek volt, öt év múlva meg szemrebbenés nélkül visszapofázott a császárnak. Azzá Haová lett, akit szeretek.  Nyelvesít

Az viszont meglepett, hogy ez a nemtudommi az "ellenség". Azt hittem, olyasvalaki lesz, akit Hao múltjában ismerünk meg (hiszen a templomban, a koponyája előtt Hao még köszön is neki, mondván, hogy "rég látta", bár lehet csak a sámán viadalról ismerték egymást.) Bár gondolom csak egy maszk van rajta és nem így néz ki valójában, bár akkor is egy törpe. Nevet

Viszont így már nehéz megérteni az Asakurák történetét. Eddig csak úgy volt, Hao emelte fel őket, és tette a családot naggyá, de eszerint ő volt az első, aki ezt a nevet kapta. A mellékág helyében én is igazságtalannak tartanám ezek után, hogy ennek ellenére mégis őket hívják mellékágnak. Nevet

Egyébként fura lesz, ha két szálon halad a történet és adnak ki újabb Zero részeket is, főleg azért, mert azokat mangafoxra/streamre/readerre sem rakják fel, és mindig külön kell figyelni, hogy egyáltalán van-e új fejezet.

Ja, és most, hogy itt van a fiatal Yoh, megállapítottam, hogy a történet további részében nagyon fog hiányozni. Sosem volt Yoh a kedvencem, de valahogy nélküle nem tudom elképzelni a Sámán királyt. Hana meg nem pótolja, mert egy gyökér.
Naplózva

tomi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #468 Dátum: 14 feb 20, 01:02:24 »

várom a 2.évadot!!!lesz???
Naplózva

Tomi-kun
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #469 Dátum: 14 feb 22, 18:08:10 »

Második évad? Nos, inkább előröl kellene kezdeni és végig vinni az egész mangát. Mint a Fullmetal Alchemistnél.
Én úgy tudom most nem terveznek ilyesmit.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #470 Dátum: 14 feb 22, 18:13:26 »

várom a 2.évadot!!!lesz???
Már 2007 óta emlegetik (az pedig nem tegnap volt) ezt a 2. évad dolgot és azóta sincs semmi róla.
Az egész anime egy filler úgy ahogy van (az eleje talán nem de mivel nem olvastam a mangát nem tudom mennyi az eltérés ott) olyan mint a "sima" FMA.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #471 Dátum: 14 júl 25, 21:11:11 »

Agyfaszt kapok ettől a mangától. Shaman King Flowers... az egy dolog, hogy 25-26 fejezet jött ki több, mint 2 év alatt, mert havonta adják ki, de most még a magazin is megszűnik, amiben kiadják? (forrás)
Említik, hogy ez októberben lesz, de ne aggódjunk, mert folytatva lesz a manga, hát kösz, remélem, hogy hetente.

Saphi, te szoktad még olvasni, vagy neked is eleged lett, hogy hosszú hónapok óta nem történik semmi említésre méltó?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #472 Dátum: 14 júl 27, 17:52:10 »


Én még követem, de sajnos nagyon nehéz belőni, hogy mikor jön ki egy-egy új fejezet. Például most legalább három hónap kihagyás volt, már azt hittem, nem is lesz új. Bár jelenleg elég lapos a történet, nem sok minden történik. Vagy az is lehet, csak azért érzem így, mert tényleg nagyon ritkán fordítják/adják ki a fejezeteket.

Az viszont meglepett, mekkora gyökerek a manga olvasói, azt hittem, kicsit komolyabbak, de kb. az elborult Naruto-olvasók szintjén vannak, akik még mindig azt hiszik, hogy Jézus Hao ellensége, mert a templomosok őt szolgálják. Szomorú
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #473 Dátum: 14 júl 27, 18:29:09 »

Az elborultságról nem tudok, hol olvastál ilyet?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 30 31 [32]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!