24 máj 10, 07:09:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 35181 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #45 Dátum: 14 okt 23, 19:22:37 »

Ezt nem épp ebben a témában kellene megvitatni, de egyelőre megteszi ez a kitakarás is, így csak az tudja elolvasni, aki kijelöli az eltakart részt.

Szerintem is jo ez a kitakarás, csak jelölni kéne majd hogy milyen spoiler

pl

anime spoiler, magyar manga spoiler (amig le van forditva), meg rendes manga spoiler

Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #46 Dátum: 14 okt 23, 23:06:39 »

Utálom érte magam, de sajnos nem bírtam türtőztetni magam, és tovább néztem más fordítással, és ahogy láttam, egyre csak jobb lesz ez az egész dolog. De attól függetlenül, a ti fordításotokkal is mindig megnézem majd a részeket! Mosolyog

Szerk: Most végeztem az 1. évad utolsó részével. Valaki nem tudja, hogy mikorra várható (angol felirattal) a 2. évad?
Vagy esetleg aki tudja, hogy hol olvashatom magyarul a mangát írja meg privátban! Előre is köszönöm! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 00:57:49 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #47 Dátum: 14 okt 25, 12:09:36 »

Tudomásom szerint a 2. éved valamikor tavasszal érkezik. De hallottam már mást is...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #48 Dátum: 14 okt 28, 15:26:25 »

Hát ami a mangában folyik az valami elképesztő Hmm? Nem tudom, hogy olvassa e valaki még rajtam kívül (gondolom igen). Én most a 39. fejezetnél járok, mert magyarul még csak ott jár, de amik most történnek, fogalmam sincs, hogy ki, kivel, miért, hogyan?  Hmm?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #49 Dátum: 14 okt 28, 15:32:29 »

Ez inkább animés topiknak indult, de mivel az szünetelt hosszú ideig, elkezdtük kibeszélni a mangát is:

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7738.525
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #50 Dátum: 14 nov 01, 17:26:14 »

Ez inkább animés topiknak indult, de mivel az szünetelt hosszú ideig, elkezdtük kibeszélni a mangát is:

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7738.525

A topikban csak a magyar fejezetekröl beszélnek, vagy az újakról is? Azért kérdezem mert nem akarok spoilerbe futni Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #51 Dátum: 14 nov 03, 18:15:27 »

Ez inkább animés topiknak indult, de mivel az szünetelt hosszú ideig, elkezdtük kibeszélni a mangát is:

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7738.525

A topikban csak a magyar fejezetekröl beszélnek, vagy az újakról is? Azért kérdezem mert nem akarok spoilerbe futni Nevet
Amik már kijöttek magyarul csak olyanokat láttam. Azt hiszem nemrég jött ki a 62.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #52 Dátum: 14 nov 05, 08:39:26 »

Nem értem minek kérdezte meg Erent, hogy ember e vagy sem, ha teljesen mindegy, hogy mit válaszol... Az a csávó egy ki**** elmebeteg! xd
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #53 Dátum: 14 nov 09, 22:41:56 »

Azt már esetleg lehet tudni, hogy a 2. évad mennyit fog magába foglalni a mangából? Ugye az első évad 25 rész, akkor ha a második évad is annyi lenne, akkor egész jó részekre lehet számítani. Pont az 50. fejezetben hal meg Hannes Szomorú
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #54 Dátum: 14 nov 20, 17:30:30 »

Bármilyen extra rész, (a 25 rendesen kívűl) vagy valamilyen film van esetleg? (mint a Narutobol is volt pár ilyesmire gondolok)
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #55 Dátum: 14 nov 20, 18:26:59 »

Én egyelőre 3 OVA-ról tudok. Azok fent vannak online, ha le akarod tölteni őket, akkor passz. Az első OVA jó, eléggé manga hű, olyan dolgot dolgoz fel, ami benne volt a mangában (állítólag, mert én nem olvasom a mangát). A másik kettő filler asszem, ebben sem vagyok biztos, merthogy még nem láttam őket Nevet De már ideje lenne megnézni őket.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #56 Dátum: 14 nov 20, 21:18:27 »

Értem, majd megkeresgélem. Kösz! (végre rajtam kívül is ír valaki ide bow smirksweat)
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #57 Dátum: 14 nov 22, 17:25:24 »

Egy dolgot nem értek: ha kell nekik az információ a pincéből, akkor miért nem mennek pl északra, fel a fal tetejére és ott végig Eren falujáig, biztonságban. És utána miután felderítették a környéket éjszaka belopózhatnak a házba, mikor a titánok sokkal inaktívabbak...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #58 Dátum: 14 nov 22, 19:10:03 »

Ahhoz, hogy fel tudjanak jutni a fal tetejére, kell hogy legyen valaki a fal tetején, aki felhúzza őket. Anélkül max. a háromdimenziós manőverövvel juthatnak fel, de akkor gyalogolniuk kell, mert a lovak és az ellátmány lent marad a fal tövében. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #59 Dátum: 14 nov 22, 23:16:31 »

Azt a rakat ágyút és felszerelést is fel kellett vinniük valahogy a fal tetejére... Viszont egyik félreeső kisvárosban építhetnek a fal mellé egy fa szerkezetet amin lovakkal is fal tudnak jutni. Azt is furcsállom, hogy a koncentrikus köröket nem osztották fel pl 4 részre, hogy ilyen esetben sem a teljes lakosságot kelljen evakuálni. De persze csak én agyalom túl Mosolyog

Leszedtem a maradék pár részt is, összességében nekem tetszett a sorozat, újszerű, szereplők is jók, a rajzolás pedig nagyon szép. A story pont kezd izgalmassá válni, az elején mikor Eren meghalt azt mondtam hu, ilyen korán főszereplőnek tűnő egyén nem szokott meghalni, de rövid időn belül megjött a válasz is.

Szóval akkor 25 résszel zárult az első éved. Van infó, hogy mikorra várható folytatás animében?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!