24 máj 15, 21:16:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 560
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 613502 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8340 Dátum: 13 okt 23, 15:37:03 »

Dante: Akkor is elmegy a dupla energy, ha egy bizonyos mennyiségű csatát lenyomtál. Talán még a team xp is beleszólhat.

bandee: Elég annyi IF, amennyi a min. követelmény. Régebben Luna-t szedtem ki 120IF-el (asszem ennyi kell neki).

Egy ideje én is ütöm már a Gigas-t, de nem igazán akar kiesni. Talán át kéne térni egy másik LW-re.

Szerk.: Hát persze, hogy most esik ki a Gigas Glove Nevet. A következő célpont a Coma Puncher lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 15:39:28 írta laci1005 » Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8341 Dátum: 13 okt 25, 21:13:03 »

köszönöm szépen laci !  ennek örömére ki is pottyant a MURAMASA !!
reset és alkezdtem impót végre a saját csapatommal is. a másik amit kaptam most hardon szenved egy itychi fnj-ért hogy FM -en segitsen a tsukiyomi ...
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8342 Dátum: 13 okt 28, 09:24:12 »

Nah itt is jó ideje nem jártam.
Először is gratula mindenkinek az lwk-hez, szintekhez,eventhez.

Bár már olyan szinten nincs időm ,hogy néha csak 2-3 naponta 1x lépek fel elértem az idényre kitűzött kis célomat,azaz elverekedtem extremen karakura elejéig.
Sajna tényleg annyira nem volt időm ,hogy még temp summot vagy jounint sem vettem ,illetve érdekes ,hogy hiába nem játszok és alig jön pénz még az is sok ,mert olyan lassan haladtam ikszdé

Igazából már elfelejtettem ,hogy milyen csapatot akartam csinálni ,szóval csak az biztos ami benne van már a csapatban ,szóval valszeg valami full nin akart lenni , bár mi a bánatot akarhattam danzuoval  Gondolkozik

A következő event mi lesz mid vagy hard?


Szerk.:
Tessék csak kérdeznem kell és Udon ki is irta a következő eventetXD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 28, 11:04:40 írta Verbatimo » Naplózva



Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #8343 Dátum: 13 okt 30, 10:40:34 »

engem majd a hard event érdekel Nevet FNG-ket bármikor tudok szerezni egy rerunnal, FNJ már neccesebb

sajna nem nagyon esik LW mostanába, kb toporgás van de sebaj előbb utóbb haladok majd
sajnos átlagba heti 2 napot tolom
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 10:41:10 írta Negritis » Naplózva



-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #8344 Dátum: 13 nov 04, 01:26:32 »

nah ma amikor elkezdtem a napi vadászatomat kb egyből kiesett végre a Luna Sword és mivel már elég rég óta farmolom simán kivittem a  rókát is... minden megvolt szal már easy-n lehetek végre Nevet
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8345 Dátum: 13 nov 08, 08:21:34 »

grat :DD  én végre fő teammel is impon vadászom a levantinet. bár még csak 5-ből 4 szer nyerek Nevet de innentől már ütni kell mint a rókát ! hú most kezd leesni hogy az milyen sokára lesz Mosolyog miremegint eljutok odáig. és még mindig nincs meg a két sor de zenét nem linkelek, PHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhEACEEE
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8346 Dátum: 13 nov 08, 18:04:20 »

Dante ,gratulálok a szinthez!
Remélem easy-n nem kell majd az LW re várnod.

Hát bandee ha levantine akkor csak azt tudom mondani sok kitartást vagy nagy szerencsét  ikszdé


Nagy fáradságok árán (az ám ,heti min 3x-i fellépéssel ikszdé) ,de megvan FNJ orochimaru a csapatnak,így már csak a summom nincs meg a végleges teamemből. Lassacskán de kotrodok elöre.
Naplózva



-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #8347 Dátum: 13 nov 09, 00:48:58 »

köszi. nem hiszem hogy most nagy gondom lenne vele, mert az elején kiszedem a dragonbone-t azt az elég lesz erre a szintre... később úgyis dobhatom meg akkor si könnyen és hamar kiesik Hümm-hümm
Naplózva

Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #8348 Dátum: 13 nov 09, 17:16:22 »

Végre elkezdődött a Medium event, de az eventes csapatommal továbbá sem tudok csinálni semmit. Resetelnem kell és újrakezdeni Mediumon? Késve kezdtem el az előző eventet, így nem értem az easy végére, szóval mit kellene csinálnom?
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8349 Dátum: 13 nov 09, 18:56:57 »

Ha az ezelőtti befejezetlen eventes csapat még mindig akkor igen.
Le reseteled és lesz egy olyan ,hogy mid(event) vagy valami hasonló ,azon kezdesz újat.

Sok sikert az eventhez.
Naplózva



grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8350 Dátum: 13 nov 09, 19:46:12 »

Szép estét! Az utóbbi időben nem játszottam, de hát eventet nem hagyunk ki, úgyhogy most muszáj XĐ
Dinamikus kezdés (6. hely) után most 19. vagyok, de lesz ez még így sem... a régebben említett csapatot fogom megvalósítani, talán egy Jirobou FNG megszerzése fog megtörténni Mosolyog impot úgysem viszem ki, csak majd hard event után!

szerk: érdekes a mostani metagame, a homokjouninos-nagygaarás csapatok előrébb vannak, mint a taijutsu bolondjai XĐ 84. Mosolyog go-go!
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 11, 08:37:10 írta grandpa666 » Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8351 Dátum: 13 nov 13, 07:35:00 »

sziasztok csak annyit  ujságolok el hogy kiesett a levantine, alig pár hét alatt 400 IF-el.következő célpontot keresem  közbe várok mapon a naru team.re Mosolyog gondba leszek a továbbvivendő lw-kel Nevet icha icha-levantine- muramasa-luna-revive-garuda, egyelőre ezeket viszem, de még csak most kezdtem impot, messze  a vége ki tudja mik esenek még Nyelvesít

Szóval LEVANTINE eső van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! üssétek !!!!!!!!!!!! ikszdé
Naplózva


grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8352 Dátum: 13 nov 15, 17:48:00 »

Hát nekem most sem sikerült kihasználnom a csapadékot... De azért Kösz az időjárásjelentést  Mosolyog

eventen van 2 endgame jouninom meg a tűzország kiviteléhez szükséges LW, de a top messze vanmost... De van sok pénz, amit elszórhatok, hurrá!
Naplózva

Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #8353 Dátum: 13 dec 03, 08:19:01 »

Asszem mocskosul elcsesztem...
Beginner rerun megvolt, aztán gondoltam ha már új geninek, akkor tolok még egyet gyorsba. A dupla adag pontok és a napi ryo csábítására Eventen indultam, de ott meg nem voltak lw-k, magyarán az összes eddigi amit kiszedtem, nem volt az inventory-mba...b***hatom, visszamentem beginerre kicsapkodni őket újra.
Naplózva


bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8354 Dátum: 13 dec 03, 13:15:32 »

Szia, nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem nem veszett el semmi, ha ujat kezdesz és nem event-et, hanem sima szervert, akkor ott kell hogy legyenek majd az LW-k. Mivel event az teljesen külön tészta és oda nem vihető tovább semmilyen LW. Amikor végzel egy fokozattal, akkor a reset page oldalán be kell állítani a továbbvivendő LW-idet.
Nekem meg nem esik semmi Nevet de ha beledöglök is kiszedem amiket kinéztem magamnak. Hard rerunon már nem kell sok szint sztem a genineknek. a többi tagom meg már elég fejlett a szinthez és az ütős lw-k miatt a genineknek se fog kelleni 40 lvl, gondolom.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 560
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!