24 máj 17, 15:46:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 155308 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #780 Dátum: 12 júl 30, 15:50:10 »

Addig a testét meg 5x kinyírják. Kockázatosság miatt, szerintem 5 percnél tovább nem maradhat egy testben, mert meghalhat. Ilyen Ino technikája is csak gyengébb. Ha sokáig hagyja ott a testét megölik Mosolyog  Kockázatos
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #781 Dátum: 12 júl 30, 15:53:28 »

Offolunk, de ezt még leírom. Tévedtem, akár akkor is ki tudott volna lépni a testéből, amikor Edo-s volt, viszont ő maga mondta, hogy attól még irányítás alatt lett volna. Ezért kellett a többiek bezárják abba az erőtérbe. Az Edo feloldását követően pedig már nem irányíthatták, ezért mondta, hogy most már megszüntethetik az akadályt.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 15:54:05 írta TsunadeHime » Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #782 Dátum: 12 aug 10, 19:24:23 »

Na....
nekem olyan kérdésem lenne, h van az a "kő béka nyelőcsöve/ torka" jutsu amit kisame és itachi ellen használlt jiraiya,
azt a jutsut valaki elmagyarázná nekem, hogy az hogy sebez, hogy öli meg az ellenfelet, meg h hogy van az h egy élő béka torkát odaidézte vagy mivan :O????
ja meg h szerintetek az használható-e szabad területen vagy inkább csak ilyen  szobákba, folyosókba  ?!
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #783 Dátum: 12 aug 10, 19:27:39 »

Ez egy Genjutsu. Különösebb sebzése nincs, csak a ahsználó azt teszi velük amit akar. Kedvére irányítja a béka torkot. Ez olyan mint a többi genjutsu.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #784 Dátum: 12 aug 10, 19:45:49 »

ha erre gondolsz, akkor ez még véletlenül se egy genjutsu. És ha tényleg erre gondolsz, akkor szívesen megmagyarázom Mosolyog

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb57886/naruto/images/6/60/Ninja_Art_Toad_Mouth_Trap.png
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #785 Dátum: 12 aug 10, 20:03:33 »

Jah bocsi, keverem az eget a földdel Nevet

Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #786 Dátum: 12 aug 13, 13:22:19 »

Igen, Tsunadehime, pontosan arra gondolok, és azt nagyon megköszönném ha elmagyaráznád Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #787 Dátum: 12 aug 13, 13:28:54 »

Hát megpróbálom, amennyire emlékszem a technikáról azt leírom:

Ez egy egyfajta tér-idő jutsu, hiszem Jiraiya nem egy teljes lényt, hanem csupán annak a gyomrát idézi meg a Myoboku hegyről. ( ez a békák "faluja", Jiraiya és Naruto is itt tanult). Ez a technika képes gátolna az ellenfeleket a mozgásban. A gyomor falai akár csapdába is ejthetik őket. Szinte lehetetlen kitörni onnan. Még Itachi is csak az Amaterasu-val volt képes lyukat ütni a béka gyomrán. Aki egyszer bekerül oda és nincs olyan technikája, amellyel ki tud szabadulni annak vége  ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #788 Dátum: 12 aug 13, 15:44:29 »

Nem csak a gyomor falai ejtik csapdába, hiszen látható volt, hogy mozgásba is lendülnek azok a falak és megfogják az áldozatot. Szóval megragadja az áldozatot és össze is képes nyomni az. Olyan mint egy légyfogó. Amúgy mindegyik idézés tér-idő jutsu kategóriába tartozik. Szóval ahol elhangzik a Kuchinose no jutsu az már tér idő kategória. Ilyen az Edo Tensei jutsu is.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #789 Dátum: 12 aug 22, 14:42:30 »

megint egy minimális off:
gondolkodtam Dan technikáján.... mondtátok, h ottmarad a teste és védtelen meg minden, de aztán elolvastam a mangát megint és animét is megnéztem, ha ez tényleg így lenne, akkor nem sietette volna anyira Chouza-sant, mert kijön szellemként a testéből addig lepecsételhették volna, és nem kellet volna az erőtér meg nem kellet volna enyire rettegni tőle... remélem még anime ban kicsit jobban ki lesz fejtve a technikája, mert ez nagyon érdekel...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #790 Dátum: 12 aug 22, 16:03:17 »

De a testét hiába pecsételték volna le ha a szelleme szabad maradt volna. Nem a teste a lényeg az EDO-nak, hanem a szelleme. A test csak egy test.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 16:03:53 írta TsunadeHime » Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #791 Dátum: 12 szep 02, 22:26:12 »

http://indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_114resz_magyar_felirat

Most néztem meg újra ezt a részt... valahogy kiment a fejemből ez az Orochimaru visszaemlékezés... fillernek filler, de akkor is valós manga eseményeket rak össze és dolgozza ki jobban.

Most kicsit más fényben látom Orochimarut... az a mangában is elhangzott Jirayától, hogy szerinte azért lépett erre az útra, mert újra látni akarta a szüleit.
De őt tényleg eddig az Ultimate gonosznak gondoltam Madara mellett.... ebből mégis csak az jön le, hogy őt is valahol a jó vezérli.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #792 Dátum: 12 szep 29, 21:51:19 »

Megint egy minimális off:
Most olvasgattam Dan "Reika no jutsuját" (szellemé válás) és ahogy nekem Chuza beszédéből ahogy elmagyarázta a sinobinak meg más fórumokon olvastam meg ilyesmik, nekem az jött le, hogy nem kilép a testből a szellem, hanem maga Dan változik át egy "egy élő szellemé" és képes hihetetlen sebességre, és megölni ellenfeleit... (abba nem vagyok biztos h fizikálisan öli meg őket, mármint pl egy qunai késsel vagy ütéssel vagy hasonló)... (márcsak a nevéből is lehet következtetni)

én ilyenre tippelek, mi a véleményetek?

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #793 Dátum: 12 szep 30, 07:41:15 »

Nekem az nem érthető,hogyha kilép dan a testéből,akkor az a szellem amivé változott az sebezhető-e? Én szerintem az lehet hogy egy tömény csakra és dan lelke ölt úgymond testet.Eggyáltalán meddig tudja fenntartani ezt a létformát? De a teste ottmarad ezért egy embernek vigyáznia kell rá,mert könnyen megölhetik és akkor nem térhet vissza,örökké meg nem lehet szellem.
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #794 Dátum: 12 szep 30, 11:27:17 »

Igen, ez akár nem is hülyeség hogy egy tömény chakra és maga Dan szelleme öl, viszont azt láttuk hogy a másik teste felett biztos hogy képes átvenni az irányítást, (elájult tsunade) és chakrát is képes neki átadni..
Viszont nekem abból hogy "szellemmé válás jutsu" meg hogy "egy élő szellemmé változik"  meg mondom amiket egyéb idegen nyelvű fórumokon olvastam az jött le hogy nem kilép a testéből, hanem önmaga Dan változik szellemmé, hisz akkor nem szellemmé változás lenne a jutsu neve, és nem lenne annyira félelmetes a jutsu mert akkor ha kilépne a testéből akárki megölhetné egyből... (akkor nem egy kage szintű jutsu lenne)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!