24 máj 14, 11:41:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 685365 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3315 Dátum: 15 dec 14, 14:30:31 »

Hú tényleg, igazad van, Chakra. El is felejtettem, hogy Wendy Ezellel együtt a Face szobrot is elpusztította, mert ugye magát az aktiválását nem tudta megakadályozni (azt tette Charle egy önmegsemmisítő kóddal), ez zavart meg : D
De így belegondolva valóban hülyeség, hogy így egy teljes céhnek nem volt akkora ereje, mint a DF Wendynek  smirksweat És mivel még minőségi animálást sem voltak hajlandóak beletenni, így tényleg elég béna töltelék lett.
Nem akartam pontozni a részt, mert elég vegyes íze lett, de így csak egy 2/5 vagy 3/5 szint max.

A következő részre én is kíváncsi leszek, már csak a sárkányokért is. Illene nagyon jó hangulatot kreálniuk (mint a Lucy-Aquarius résznél) és persze az is jó kérdés, hogy mennyire lesz cenzúrázva az a bizonyos jelenet.
Naplózva

SugoiMardGeer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #3316 Dátum: 15 dec 14, 19:43:19 »

263. Rész

Az elején kaptunk egy eléggé hosszú bemutatást az előző részekről. (Egy kicsit tényleg One Piece feeling.)  ikszdé
Az opening pedig szerintem ehhez a részhez lett kitalálva.   Nevet
Valaki írta, hogy Gray kicsit démonosodása, és Natsu Dragon Force-ja is eléggé béna lett, de én nem értek eggyet, nekem mind a kettő nagyon tetszett.  bow bow
A filler jelenetek nekem se tetszettek kitudja mennyire.  >.<#
Amikor volt az a jelenet, hogy Natsu és Gray VS Mard Geer, szerintem valami kegyetlen jó lett (A meganimálást már nem számítom bele.) mind az OST-k, mind a hangulata miatt.  bow
A sárkányok megjelenéséhez pedig csak annyit, hogy a mangában sokkal jobban átjött.  Mosolyog

Legjobb jelenet: Natsu és Gray VS Mard Geer
Legrosszabb jelenet: Nem volt. (Az, hogy vége lett a résznek.  >.<# )
A rész értékelése pontszámmal: 5/5
Naplózva
mako6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #3317 Dátum: 15 dec 14, 20:36:44 »

Az igaz hogy az ARCot a céhek "nagyágyúi" nem tudták elpusztítani de azt se felejtsétek el h nem Wendy robbantotta fel az ARCot hanem Charle valamit csinált a rendszerbe h önmegsemmísítést csináljon aminek az ára az volt h ők is felrobbantak de megmenekültek hála Doranbaltnak. (bocsi ha nem így írják)
Naplózva
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #3318 Dátum: 15 dec 15, 20:32:03 »

Igaz, hogy ketten robbantották fel, de most itt konkrétan a szoborról volt szó, ami kiáll a földből. Wendy szétütötte, mikor beküldte a final flash-t Ezelnek.  Pirul
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3319 Dátum: 15 dec 17, 12:48:54 »

Sajnos csatlakozom azokhoz,akiknek ez az arc animálás csalódás okozott. Voltak szép pillanatok,de azonban többsége igénytelen animáció egy 2014munkához képest. Eddig nem nagyon akartam piszkálni A-1pictures,de ezek után én se fogom  szeretni. Most komolyan az egyik legjobban megírt sárkányt és a Fairy tail történetében az egyik legepicebb harcát egy harmadrangú animációval produkálnak elöl ?Na ne már ...Nem tagadom,hogy én egy rohadt nagy Acnologia fan vagyok.
Mert egy részben szeretem a sárkányokat,másik pedig sajnos manapság nem nagyon találsz epic sárkány az animéknél.
Amikor megjelent Acnologia mangában,akkor fangörcsöm elindult.De amikor megláttam az  animében,akkor elszabadult a ló nálam. Most komolyan nézzük meg   a 122.résznél és a 257 Acnologia megjelenését. A 2.animáció  között ég és föld különbség van. Számomra ennél nagyobb csalódás már nem tud okozni a-1pictures a Fairy tail animében. Maradjanak inkább a sulis animéknél,mert ott nem kell sok képkocka. A Shounen harcokat pedig hanyagolják.
Az utolsó nagy reményeim a Magiban és Saoban vannak. Mert ott egy Madhouse minőségű animáció van. Csak azt ne rontsák el.
Azonban minden elismeresem a szinkronszineszeknek .Rengeteg animét követek,de itt érezhető a legjobban,hogy a szinkronosok beleélik magukat.Mai napig csak dicsérni tudom őket.Ostok kapcsán se csalódtam.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 17, 13:25:00 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #3320 Dátum: 15 dec 19, 11:20:07 »

Nem mondom hogy nem sikerülhetett vna a rész jobbra,de a végén azért együtt tudtam érezni Natsuval Nevet Szomorú a cenzúrát egész jól megoldották csak vér nem volt  smirksweat Kövi részt még jobban várom!
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3321 Dátum: 15 dec 19, 12:44:46 »

Egyelőre csak jeleneteket néztem,de szerencse nem vártam sokat .Az egész rész szó szerint lapos volt .Az anime nagyot hibázott már megint,mert elsőnek Igneel tépte le Acnologia kezét majd utána Acnologia darálta félbe Igneel testét.Én csak gratuálni tudok A-1,mert a legfontosabb jelenetet elrontották. Én csak ezt a 1 harcot vártam és pont ez a volt a legrosszabb mind közül.A Naruto tsunade fillerek sokkal hangulatosabbak mint ez.

Ami talán értékelhető volt mai résznél. Az Natsu és Igneel visszaemlékezése. Nem fogom pontozni,mert az egész harc minősíthetetlen és érzelemmentes volt. Szép kis karácsony a-1....
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 12:46:47 írta Dungeon Lord » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3322 Dátum: 15 dec 19, 13:43:13 »

Egész jól elvoltam a rész hangulatával. Lehetett volna jobb is, de szódával oké. Mondjuk a visszaemlékezések nagyon sokat dobtak rajta.
Sajna a többi sárkány már nem fért bele, de majd a következő részben. kacsint
Viszont hiányoltam, hogy Skiadrum az árnyéksárkány nem "égett". Erre gondolok (nem spoiler): http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/413/4
Azon egy kicsit néztem, hogy Mard Geer "könyvesítése" előtt pár könnycsepp jelent meg a szemében. Pedig az ő karaktere aztán végképp nem egy érzelgős típus volt. És a mangában sem volt ilyesmi. Bár az elég megrázó lehet, ha több 10-100 évig munkálkodsz valaki érdekében, aztán az ellök magától...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3323 Dátum: 15 dec 19, 16:00:02 »

Nekem egészen tetszett a rész. Persze nyilván lehetett volna jobb is, de a hangulatát nagyon eltalálták és szerencsére nem volt teljes cenzúra (bár megfigyelhető, hogy ha nem emberi testről van szó, akkor nem törődnek a cenzúrával.. [bár az Erza vs Kyoukánál is - igaz csak képzeletben - de mutatták a félig félbeszakadt Erza testét] ), így elég nagy sokkot adhatott a csak animéseknek is Igneel szétmarcangolt teste.
Persze az elején, az opening előtti 2 percet egy az egyben bemásolták az előző rész végéről, de igazából belefért. A következő epizód viszont elég sok mangaoldalt fog feldolgozni, szóval szerintem nem is nagyon lesz időhúzás.
A sárkányok Skiadrumot leszámítva elég menők lettek. Én sem értettem, Chakra, hogy miért nincs rajta "árnyéktűz".
4/5-öt adok a részre. Ha másért nem is, legalább azért jó ötlet volt berakni a többi céhet, hogy egy menő hangulatot hozzanak létre a sárkányok - emberek közti hatalmas erőkülönbség demonstrálására (mintha a sok Arc egymásutáni elpusztítása nem lett volna elég epik közönség nélkül is Nevet )
Várom a jövőheti részt, azaz az utolsó epizódot Tartarosból. Aztán majd összegzem a dolgokat és megírom, mennyivel lett jobb/rosszabb animében ez az Arc.



Amúgy ez a tüzes csaj és a kis kabalás manó valami crosscover karakterek? Feltűnően sokat mutatják őket, főleg a csajt, az már a Jövő Rouge-os ívben is kapott néhány perc fókuszt.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 16:03:04 írta Csabi28 » Naplózva

SugoiMardGeer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #3324 Dátum: 15 dec 19, 21:31:40 »

264. Rész

Személyszerint nekem ez a rész nagyon tetszett!  Nevet
Az arc rombolgatós rész is nagyon tetszett. Nekem még így is nagyon epic-nek tűnik Skiadrum. (A mangában tényleg epicebb)  Nevet
Zeref megjelenése nagyon BADASS volt. Mard Geer-t pedig nagyon sajnáltam.  Neeem Neeem
Végezetül pedig az Acnologia VS Igneel. Amit Dungeon Lord is írt Ignnel halálával kapcsolatban, hogy kicsit meg lett változtatva, az eléggé zavart engem is.  >.<#
Azt leszámítva viszont az egész nagyon érzelemteljes lett. (A visszaemlékezés is nagyon jó volt.)  bow

Legjobb jelenet: Igneel halála. (Nem olyan értelemben, hogy örültem neki.  Szomorú )
Legrosszabb jelenet: Ismét, amikor vége lett a résznek. (Mert már most nem bírok várni a következőre.)  smirksweat
A rész értékelése pontszámmal: 5/5
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3325 Dátum: 15 dec 22, 10:16:29 »

...


Amúgy ez a tüzes csaj és a kis kabalás manó valami crosscover karakterek? Feltűnően sokat mutatják őket, főleg a csajt, az már a Jövő Rouge-os ívben is kapott néhány perc fókuszt.

Mivel a Twilight Orge céh harmatgyenge seggarcok gyülekezete (puszta ököllel és bunkósbottal az Arcok ellen... -.-"), így fel kellett dobni valakivel. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3326 Dátum: 15 dec 22, 10:57:41 »

...


Amúgy ez a tüzes csaj és a kis kabalás manó valami crosscover karakterek? Feltűnően sokat mutatják őket, főleg a csajt, az már a Jövő Rouge-os ívben is kapott néhány perc fókuszt.

Mivel a Twilight Orge céh harmatgyenge seggarcok gyülekezete (puszta ököllel és bunkósbottal az Arcok ellen... -.-"), így fel kellett dobni valakivel. Nevet
Azért érdekes mágiája van a kiscsajnak.Remélem még fog szerepelni,mert a sok idióta közül ő talán ér valamit.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 10:59:55 írta Dungeon Lord » Naplózva
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3327 Dátum: 15 dec 22, 19:10:48 »

266   Fairy Tail Zero: Fairies in Your Heart
FAIRY TAIL ZERO 心の中の妖精 (FAIRY TAIL ZERØ: Kokoro no Naka no Yōsei)   Jan 9

267   Fairy Tail Zero: The Beginning of the Adventure
FAIRY TAIL ZERO 冒険の始まり (FAIRY TAIL ZERØ: Bōken no Hajimari)   Jan 16
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3328 Dátum: 15 dec 22, 19:36:06 »

FT Zer0. *.*
Akkor a Tartaros történetszál után most már biztos, hogy nem filler, hanem a Zer0 jön. Király!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #3329 Dátum: 15 dec 25, 19:59:31 »



A kimaradt részeket hol találom?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 25, 20:00:38 írta imi112 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!