24 máj 11, 20:12:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte  (Megtekintve 29526 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #45 Dátum: 15 aug 29, 23:58:16 »

Nem maradtál le semmiről. Az előbbi csupán egy Clannad utalás volt. Az is Key/Maeda által írt széria. ^^
https://www.youtube.com/watch?v=kAd60t-XipY

A 7. részben van az említett jelenet, 10:54-nél. Fehér elvtárs még meg is jegyezte, hogy emlegettük, emlegettük az Angel Beats!-t erre csak beraktak egy easter egg-t róla. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #46 Dátum: 15 aug 30, 09:34:51 »

Oh.. akkor csak én voltam lemaradva.  smirksweat
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #47 Dátum: 15 aug 31, 20:28:32 »

10. rész preview: http://www.dailymotion.com/video/x33tkep
(Ha nem akarsz spoilert, ne nyisd meg)

Valaki letudná fordítani? Nem találom angol felirattal, japánul meg azt a pár szót tudom, ami az animékből rámragadt.  smirksweat
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #48 Dátum: 15 aug 31, 21:49:15 »

Ne vedd biztosra, de nagyjából ilyesmik hangzanak el:

- Végre eljöttél!
- Találkoztunk már a jövőben?
- Hiszek neked.
- A múltban majd ismét találkozunk.
- Mi ez?
- Nincsen varázsige a holtak visszahozására.
- Indulj!/Csináld!
- Egy képességgel rendelkezők közti küzdelem.
- Ez csak egy átmeneti búcsú.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #49 Dátum: 15 szep 01, 10:14:11 »

Hát, ha csak nagyjából is, akkor is nagyon jónak ígérkezik ez is. bow Köszönöm a fordítást bow
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #50 Dátum: 15 szep 05, 23:22:09 »

10. rész

A rész első fele visszaemlékezés, ahol megtudjuk, hogy Shunsuke miként alapította az iskolát a képességgel rendelkezők számára.
A második felében kezdődött el az izgalmasabb rész ugyanisYu elvette Shunsuke time leap képességét, és visszament Ayumi megbetegedésének napjára, és sikeresen megmentette bow

Mondanom sem kell..Ez a rész most nagyon boldoggá tett. Mosolyog Pirul
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #51 Dátum: 15 szep 06, 18:03:14 »

Egy héttel utánatok,de én is megnéztem a 9. részt Nevet
Bastian miért álltál le a felirattal? Szomorú a rész viszont nagyon tetszett.Jó volt ez az időugrás/alternatív valóság cucc a koncerten,meg a kutató labor is.Azért meglepődtem amikor láttam a vizes srácot Nevet egyből leesett hogy ez ő lesz,meg jó is volt újra látni Ayumit.
Azért azt sajnálom hogy nem jöttek össze a koncert alatt.Az már biztos hogy Nao bírja Yut,ő meg viszont.
Az meg külön jó hír hogy a 10. részben Ayumit megmentik Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #52 Dátum: 15 szep 06, 18:22:19 »

Leálltam?! Amíg tőlem nem hangzik el ez egyértelműen, addig ne terjesszünk rémhíreket. ikszdé
A felirattal kapcsolatban pedig türelmet kérnék. Nem szerettem volna nagyon elmaradni, de itthon megkezdtük az előkészületeket a térkövezéshez, szóval ásással és talicskázással telt az elmúlt, közel egy hetem ebben a remek időben. Este pedig már ki van égve az agyam ahhoz, hogy a felirattal foglalkozzak.
A helyzet körülbelül ugyanez, azzal a kivétellel, hogy most már a tényleges térkövezés zajlik és betársult az "Ögyetem" is hozzá. Egyik "rosszból" a másik rosszba, a szabadidő meg korlátolt. Félni nem kell, leszállítom a szériát magyar felirattal, csak senki ne várja azt, hogy hipp-hopp elkészülök vele, főleg úgy, hogy már így is le vagyok maradva. Nem ígértem speedsubot, így a pampogók se találhatnak rajtam fogást. Nem szalad el a széria sehová. kacsint
----------

10. rész
Kellemes kis epizód volt ez. Határozottan kellett egy ilyen. És most jöhet az a csúnya "DE", hogy ünneprontó is legyek:
Relatíve simán alakultak a dolgok. Ayumit megmentették és mindenki boldog. Mivel van még 3 epizódunk hátra, valami negatív dolognak biztos történnie kell. Kapásból az ugrott be, hogy vajon Yu számára nincs-e mellékhatása a képességek lopásának? A bátyja megvakult a sok időugrástól, de ő szabadon lopkodhat? Nem lennék ebben olyan biztos... És ez csak Yu. De mi van, ha Naoval lesz valami, aki igencsak passzív volt az elmúlt epizódok során. Burkoltan érkezik a tragédia a feje fölé? Felkészítem a kokoromat a legrosszabbra...

A shipperek gondolom örömtáncban törtek ki, amikor Ayumi utalgatott a Yu x Nao-ra, mielőtt Yu kikísérte volna Naot és ahelyett, hogy szinkronban mondták volna, hogy "Az ki van zárva!", mint a 6. epizódban, most csak Nao száját hagyta el ez a mondat. Hümm-hümm

A következő rész címe pedig *Dobpergés*: Charlotte
Kiderül a nagy rejtély...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #53 Dátum: 15 szep 06, 18:31:12 »

Ja nem olvastam akkor azt a hszt bocsi Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #54 Dátum: 15 szep 07, 16:56:34 »

11. rész preview: https://www.youtube.com/watch?v=fKCtuFxqxA0 (NE NYISD MEG! SPOILER!)

Nos japánul, még azóta sem tudok,  smirksweat szóval Basitan, ha majd lesz 1-2 perc szabadidőd, megkérnélek, hogy ezt is fordítsd  Hümm-hümm Nekem már az is rosszat sejtet, hogy eléggé szomorú hangnemben mondták Ayumi nevét... Plusz ez a sok kiabálás benne sem arra utal, hogy egy vidám rész lesz  Neeem A jelenetek alapján Charlotte elég veszélyes karakter lesz. Szerintem az utolsó 3 rész az ellene való harcról fog szólni.  Ohh My God
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #55 Dátum: 15 szep 07, 19:40:41 »

Én is csak hallás alapján próbálkozok. Ilyen téren Naoval nehéz dolgom van, mert amíg Yu beszédét egyértelműen érteni lehet Kouki Uchiyama mély hangja és hangsúlyozása miatt, addig Sakura Ayane "leharapja", "dünnyögi" a szavainak végét. Volt valamelyik részben, hogy kíváncsi voltam arra, hogy pontosan mit mondott japánul, mert nem tetszett az angol, de rengeteg időbe telt, amire sikerült összeraknom a keresett szót a beszédéből. xD

Az előzetes:
- Mi a fene ütött beléd/Ki a fene vagy te?!
- Képes vagy rá.
- Nincs idő rá, hogy bámészkodjunk!
- Hasztalan!
- Azonnal ereszd el őket!
- Az Omlás aktiválódott.
- Ugyanez volt Ayumival is. Túl későn ébredsz rá, miután elvesztetted...


2 hozzáfűznivalóm van:
- Nem tudjuk, hogy az új karakter lesz-e Charlotte.
- Mondjátok, hogy a 7. másodperc után nem Yu szemét vágták ki? O.O
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #56 Dátum: 15 szep 07, 20:29:26 »

Jun senseire úgy tűnik, hogy nagy hatással volt aSteins;Gate , hisz a legutóbbi részben eléggé érződött annak az animének a cselekménye.

Yu nagyon OP lett így, hogy a bátyja és a húga képességét magához vette. Így is nagyon erős volt, de már szinte, sőt talán tényleg legyőzhetetlen. És emiatt talán már nincs is jelentősége a cselekménynek. Valami rosszul sül el és valaki meghal, elkapják őket, Semmi baj, hisz Yu visszamegy az időben és elkerüli a kedvezőtlen végkimenetelt, már ha vissza kell mennie, hisz van telekinézise, repül, bármit képes elpusztítani. Az időugrás csak hab a tortán. A bátyja legalább egy tucatszor kezdte elorrol az egészet, mielőtt megvakult, és nyilván azelőtt is használta jó párszor a képességét, szóval a vakság Yu-nak nagyon messze van még.  Szóval most nincs olyan helyzet, amit Yu ne tudna megoldani.

]Volt egy elméletem, miszerint Yuék csak úgy tudják elkerülni a fájdalmas jövőt, ha elkerülik a találkozást Tomorival. És az lenne az anime vége, hogy elmennek egymás mellet az utcán, hisz sosem találkoztak. Ez szerencsére alapból egy hibán alapult, hisz Pooh. Nevet miatt találkozniuk kell. A másik meg, hogy Yu bátyja már  jóval a találkozásuk előtt is megpróbálta oldani a helyzetet sikertelenül, Szóval ugyanaz lett volna a vége, ha találkoznak, ha nem. (fogság)

Elnézést a sok tintáért, de ez már régóta bennem volt. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #57 Dátum: 15 szep 07, 21:09:07 »

- Mondjátok, hogy a 7. másodperc után nem Yu szemét vágták ki? O.O
Szerintem ő lesz az..  Ohh My God És gondolom azért, mivel neki a szemeiben van úgymond az ereje, hiszen azzal aktiválhatná a time leap képességet, valamint a szemében van a képesség lopás erő is. Szóval a szemei nélkül kb. megvan lőve. Igaz, mellette még mindig megvan számos képessége, de látás nélkül nem sokra megy velük.. Legalábbis szerintem  >.<# Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #58 Dátum: 15 szep 09, 20:50:59 »

Nem tudom hogy volt-e már de itt a tejes op...elvileg Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GBQDAaQu_mM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GBQDAaQu_mM</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #59 Dátum: 15 szep 12, 21:21:50 »

Tetszetős a teljes változat is. ^^

@Tilon

A Byousoku 5 Centimeter-t nézd majd meg valamikor. Hümm-hümm

11. rész
Oh, my Arceus...
Maeda bá ismét lecsapott! De ne rohanjunk ennyire előre...
Bejött az üstökösös elmélet a Charlotte-tal és még a körítés is jó volt, ahogy a középkori boszorkányüldözéseket összekötötték a képességek megjelenésével. Sőt, az öreg professzor, aki segített Yunak a múltban már régóta egy vakcinán dolgozik, ami segíthet meggyógyítani a betegséggel[képességgel] rendelkezők. Mindenki boldog. The end. *Ending felcsendül* Ja, nem...
Még szép, hogy nem csak Japánban, pontosabban a Shunsuke által megfigyelt környéken tűnt fel a betegség. Egy külföldi fickó ezen felbuzdulva GATE-eset akart játszani és megzsarolva Shunsukéék sofőrjét, először Kumagamit, majd Naot kapta el, csak azért, hogy Yut elcserélje értük. Kivágatta Yu egyik szemét, megakadályozva ezzel az Időugrást, azzal viszont nem számolt, hogy Yu a földdel teszi egyenlővé az épületet az Omlással. És, ha már Kumagamit annyira megkínozták korábban, hogy se foga, se körme nem maradt, szerencsétlen srác még az életét is odaadta azért, hogy megvédje Naot az épület romjaitól. Így szenderült álomba Micimackó. ;_;

UI: A Nao fanservice teljességgel indokolatlan volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 12, 21:26:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!