24 máj 12, 13:42:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41146 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #90 Dátum: 13 márc 19, 20:53:57 »

Abból kiindulva, hogy Dragon megjelent a szigeten. Pont akkor bármi megeshet. Szerintem ez Odának egy plusz szál lesz, ha szükséges akkor előhúzza majd.

Az 5. fejezetben nem láttam sehol sem Dragont. Meg látszik,hogy le van takarva az arca kendővel. Tashigi is valószínüleg Kuinat helyettesíti a történetben. De elég epic lenne ha mikor menne a forrdalmáros arc megjelenne Sabo és Kuina is de valószínűleg ez nem fog megtörténni. Meg akkor lehet Zorro vesztene a lelkesedéséből, hiszen akkor az ígéret annyira nem számítana.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #91 Dátum: 13 márc 21, 00:30:58 »

Zoro támadásai összegyűjtve:
Nevet


3 kezes kardstílus:
- Oni giri
- Enbima yomezu: Oni giri
- Tora gari
- Ougi: Sanzen sekai
- Toro Nagashi
- Tatsumaki
- Ushibari
- Gazami Dori
- 108 pund hou
- Karasuma gari
- Gyuuki yuzume
- Ichi gorilla
- Ni gorilla
- Nigori zake
- Hyou kin dama
- Daibutsu giri
- Yasha garasu
- Ougi: Rokudo no tsuji
- Kokujo o tatsumaki
- Rengoku: Oni giri


2 kezes kardstílus:
- Takanami
- Sai kuru
- Iai: Rashomon
- 72 pound hou
- Nigiri touro
- Nigiri outoro
- Hirameki samon
- Maguma
- Daigekken

1 kezes kardstílus:
- Iai: Shishi Sonson
- 36 pound hou
- Hiryu kaen
- yakkodori
- 360 pound hou
- Iai: Shi shishi sonson

9 kezes kardstílus:
- Kiki kyuutoryuu: Asura
- Asura: Ichibugin
- Asura: Makyuusen
- Asura: Ugui
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #92 Dátum: 13 ápr 17, 20:37:48 »

Zoro az egyik legjobbkarakter a storyban , az animét még kiskoromban láttam először és ő volt az egyik kedvencem már akkor, nagyon bejön ez a samurájos kardos cucca Nevet
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/533730_448233191929695_1267541946_n.jpg ezt nemrég találtam róla, kicsit komoly lenne így a mangában Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #93 Dátum: 13 ápr 21, 15:46:04 »

Zorronak mivan a balszemével? direkt van neki csukva, vagy arra a szemére vak?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #94 Dátum: 13 ápr 21, 16:22:03 »

A neve Zoro. Ahogy már írták a másik topikba, Zorro  egy köznépi hős aki a spanyol elnyomás ellen harcol.
A kérdéshez visszatérve, nem derült ki eddig. Szerintem csak simán megvakult az egyik szemére. Habár kitudja...lehet kinyitja majd valamikor 200 rész múlva és neki is "sólyom szeme" lesz.  Nyelvesít
De ahogy előbb említettem szerintem csak félvak lett.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #95 Dátum: 13 ápr 24, 19:43:16 »

Halihó Mosolyog

Szerintem a szeme megvakulásának még lesz egy külön története, elvégre Zoro nem az a gyenge szereplő, akinek csak úgy megvágják a bal szemét.
Majd egy flashback-kel biztos mindenre fény derül, bár az is lehet, hogy csak simán edzés közben.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 19:44:21 írta Rain » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #96 Dátum: 13 ápr 24, 20:29:51 »

Szerintem Zoro sebhelyének lesz vmi története ha el jön az ideje Oda nem szokott csak úgy dolgokat oda rakni és "ez van és kész". Bár már elég kiváncsi vagyok erre a szem dologra meg arra is hogy milyen erős is valójában, mert azt már tudjuk hogy megfigyelés és a fegyverzet hakit is tud használni csak hogy milyen szinten műveli azt... itt az a kérdés. Amúgy véleményem szerint eléggé erős és már előre sajnálom azt az ellenfelét aki ellen teljes erővel fog majd harcolni. Mert ahogy láthattuk a megfigyelés színe már Mr.1 elleni harcban felébredt benne (mikor tudta hová kell állni hogy ne essenek rá a törmelékek). A másik meg hogy a Hónémber ellen nem használt hakit csak megfélemlítette (ez is egy érdekes technikája amire kíváncsi vagyok még ) Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #97 Dátum: 13 júl 13, 00:10:36 »

Sziasztok új vagyok, olvasom itt egyesektől Zoro bal szeméről, miből gondoljátok ennyire biztosan hogy megvakult azért mert vágás nyoma van rajta?
Szerintem az se kizárt, hogy valami titkos erő rejlik Zoroban, amivel a bal szemével tudja aktiválni, volt már erre példa nézzetek utána Bleach --> Kenpachi-ról, szerintem hasonló lehet Zoro esetében is, de lehet tévedek.... Mosolyog
Naplózva
Haru01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #98 Dátum: 13 júl 20, 21:12:04 »

Nekem ő az egyik kedvencem. Arról 'álmodom', hogy nem csak a képzeletemben, hanem az animében is összejön Robinnal. Annyira össze illenek!  Mosolyog Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #99 Dátum: 13 júl 20, 23:34:22 »

Zoro meg a szerelem... xD Ő se különb Luffy-nál.........  Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #100 Dátum: 13 dec 04, 11:10:45 »

Megnézve a 730. mangafejezetet...sokaknak SPOILER lehet...

Na a 730. fejezet után én azt gondolom, hogy Zoro a 2 éves edzés alatt vissza került a rendes útra. Emlékeztek még, amikor ugyanolyan erősek voltak Luffy-val? Mi van ha a 2 éves edzés nála olyan eredményeket fejtett ki, hogy megközelíti luffy erejét? Nem mondom, hogy ugyanolyan erős, de nem sok a különbség. Én azért gondolom ezt mert nekem Luffy és Zoro tipikus Roger és Rayleigh-re hasonlítanak.
Zoro-nak is a ''megvágott'' szemével majd lesz valami. Az is lehet, hogy új szeme lett, mert az edzése közben a régi szeme úgy megsérült, hogy megvakult és ő nem akarta a vakságot, persze Mihawk is felajánlhatott neki valami fajta lehetőséget, hogy meg lesz örök életére vakulva arra a szemére, de ha úgy adódik, akkor aktiválódni fog a ''specális szem'' ami kifejezetten erősebb ellenfelek ellen lesz jó.
Jó alkalom lenne, ha most kiderülne már mi lett a szemével, mert Fujitora ellen nem tudom elképzelni még akárhogy sem.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #101 Dátum: 13 dec 04, 12:26:19 »

Soha nem volt lemaradva szerintem, egyet kivéve enies lobbynál, ott is csak egy "op fürkészre" lehet hivatkozni.
Mikor felfogta a sebesülést amit Luffy kapott moria ellen ott lehetett látni (meg a mancs-mancs gyümi ellen), hogy ott van a szeren.
Amúgy jó hogy az író megérdemelt helyére teszi Igen még mindig a kedvencem  Pojén

szeme meg metgvan még úgy gondolom; csak az alkalomra vár hogy kinyithassa (vagy lehet megörökölte cyclopsét haha!)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #102 Dátum: 13 dec 05, 00:31:48 »

Azért ez nem ilyen egyszerű. Alapjában véve Zoro soha nem lehet olyan erős mint Luffy. Maga Zoro is azt mondta, hogy ha ennyit sem tudna akkor nem fogadná el kapitányként. Tehát maga is elismeri, hogy Luffy erősebb nála. Az viszont biztos, hogy valójában sokkal erősebbek mint amit eddig mutattak nekünk. Ez a manga törvényszerűsége. Mindig annyit mutatnak ami elég az adott ellen legyőzéséhez és a kabátújukból rángatnak elő újabbnál újabb képességet, technikát ha szűkséges. A lényeg végül is az, hogy Zoro soha nem lesz olyan erős mint Luffy, erről maga a mangaka fog gondoskodni számunkra. Jóllehet néhány esetben egy-egy ellenfél jobban illik Zorohoz mint Luffyhoz. Most is pont úgy alakítja a mangaka az ellenfeleket amelyek illenek egymáshoz. Zoro és Fujitora éppen ilyen eset.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #103 Dátum: 14 jan 27, 15:40:34 »

Van egy érdekes dolog, amit az animébe vettem észre. Még régebbi részeken, tán a Gyojinos arcnál volt egy flashback Zoroval. Mikor mindenki visszaemlézett az edzésére, és kaptunk egy kis morzsát. Az emlék akkor volt, miután Zoro könyörgött Mihawknak, hogy taníta. Mihawk kivitte a páviánokhoz, de akkor a szemén már ott volt egy sebhely. Mondjuk könnyen el tudom képzelni, hogy ez egy hiba az animátorok részéről. Ki mit gondol?
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #104 Dátum: 14 jan 27, 16:04:45 »

az, hogy sebhely van zoro szemén az eddigi legnegatívabb dolog az op-ban. igen oda, ezt azért valjuk be elrontottad.

zoro röhejes lett az új kinézettel, ezzel a harcsa szájjal meg a fél szemmel, na meg a kimonoval. kár volt változtatni az alap designján, mert az úgy volt jó, ahogy volt. fél szemmel meg olyan, mintha kancsal is lenne, egyáltalán nem illik hozzá.

amúgy meg már le is tehet arról , hogy ő legyen a legjobb kardforgató a világon, hisz a félszemű embereknek rengeteg minden kiesik a periférikus látásukból és emellet elvesztik a 3D-s látást.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!