24 máj 17, 01:57:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930259 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10530 Dátum: 16 feb 23, 09:57:20 »

Saphi egy mexikói csaj egy néger bakkal? Nafene.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10531 Dátum: 16 feb 23, 10:47:20 »

Bazd Capac én is hétvégén kezdtem újranézni. Nevet Influenzásan, két vizsga előtt tökéletesen megfelel. :3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10532 Dátum: 16 feb 23, 10:59:12 »

Egész jól leosztottad Capac.  Nevet Aes Dr. Kelsonak valóban nem rossz.  Nevet Viszont szerintem senki nincs a fórumon annyira menő és szexi mint Cox.
JD illik rád, meg Lewre se rossz Turk. Carla egyik felsorolt csajhoz sem illik. Elliottal én mindig magamat azonosítottam.  Nevet
Ted és Micsudi ez gonosz.  ikszdé Stance viszont totál nem illik bele a képbe ott.
Jordan-Sabaku na az jó.  Nevet Meg gman mint mindenes is epic. Roberts nővért velem, hogy hoztad össze az totál wtf.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10533 Dátum: 16 feb 23, 11:11:11 »

Nem tetszik! Durci Nem vagyok olyan, mint Carla, de egyikünk sem olyan, akiket ott felsoroltál. Nevet Sőt, utálom azt a csajt a sorozatban, a legjátszmázósabb mind közül.

Ezek viszont nagy találóak. Nevet
Dr. Kelso -> Aes - (Ide írnám, hogy régebben, Hiei)
Dr.  Cox -> Syzy
Turk -> Lew
Mindenes -> gman
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 11:12:07 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10534 Dátum: 16 feb 23, 11:20:24 »

Egy elméleti kérdés.
Mit gondoltok arról, ha valaki, a másik engedélye nélkül kiadja az ismerőse telefonszámát egy ovb-snek? És amikor az illető számon kéri, hogy miért tette, azt válaszolja emberünk, hogy az ovb erőszakos. Muszáj volt kiadni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10535 Dátum: 16 feb 23, 11:22:34 »

Hasonló cipőben jártam, de én nem adtam ki. Azt mondtam, bassza meg, nem vagyok köteles kiadni és azzal ne zsaroljon már, hogy az én ismerősömnek ez jó, ne legyek köcsög.
Olyanok az OVB-sek, mint a kéregetők az aluljáróban akik az agydaganatos betegeknek kéregetnek mikor meg nem adsz nekik, egy rohadt köcsögnek elhordanak.

Gdat, mindig van választásod. Nevet Vagy az adott személynek.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 11:23:40 írta Minagi » Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10536 Dátum: 16 feb 23, 11:38:33 »

Bakker sajnálom pont ezért hagytam végül ott őket, mert totál nem arról szólt a dolog mint képzeltem, karriert akartam a tanácsadás mint olyan jó lett volna de a bizu beszervezős mlm része az geci, és a vezetők olyan kurva manipulatívak hogy olyat még nem baszott a kurva úristen erre a világra. Én meg fiatal hülye voltam aki el akart érni valamit az életben. Szomorú Azóta többen jelezték ezt...... kell egy ujjpercem Gdat? hazapostázom! már úgyis van gyakorlatom az ujjam levágásában :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10537 Dátum: 16 feb 23, 11:39:53 »

Szerintem  Saphira pl pont illik,mert Carlának is mindig igaza van Nevet Minire meg azért meg mindig segít mindenkinek.
Noe lehet hogy nem passzol ikszdé Verát meg kifelejtettem,de csak azért mert nem jelölt be fészbúkon.

Syzy azért lett Cox mert a kemény külső alatt egy érző ember rejlik.Nagyon mélyen.
Reméltem hogy a Micsudi-Ted és Gman-mindenes párhuzam jó lesz.

Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10538 Dátum: 16 feb 23, 11:50:39 »

Illik a Ted, nálam pechesebb loosert a kék ég még nem látott (Ted amatőr). Illetve levágatom a hajam is. nem kopaszra de rájöttem hajfüggetlen az hogy milyen ronda a fejem szóval bye bye haj. még nemtudom mikor lesz az esemény de majd teszek fel képet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10539 Dátum: 16 feb 23, 11:51:19 »

Vera üzeni, hogy BEKAPHATOD. De legyen neked karácsony, (bejelöllek) csak tegyél bele. *-* Lenne is rám illő szerep de nem árulom el. x"D Rád bízom a döntést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 11:52:09 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10540 Dátum: 16 feb 23, 12:09:05 »

Már látom magam előtt a jelenetet Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MwMPZR3sS2o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MwMPZR3sS2o</a>

0:25-nél még gman is feltűnik a videóban  ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10541 Dátum: 16 feb 23, 12:44:00 »

Bele is raktalak Vera  Ördögi Mini is kapott egy sajátot.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10542 Dátum: 16 feb 23, 12:58:02 »

Most mondanám, hogy nem érzem igazságosnak a választásodat dee...akkor hazudnék. ikszdé
Bár elképzeltem azt a beszélgetést Minivel karöltve, amit Elliott és Jordan nyomott le:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NOFFh9wA0A8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NOFFh9wA0A8</a>
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 13:05:30 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10543 Dátum: 16 feb 23, 13:29:08 »

Coelho ettől a videótól elővettem a "warface"-t. Csak gondolom te sem ijedtél meg...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10544 Dátum: 16 feb 23, 14:38:47 »

Mi az az OVB?  Nevet

Cox karaktere egyáltalán nem ilik Syzyhez. Syzy nem néz ki keménynek kezdjük ott. Az, hogy Mini elfogult vele szemben az oké, de Capac esetében ez kicsit más színezetet kap.  ikszdé

Azt viszont kifejthetnéd, hogy én hogy lettem Roberts nővér.  Nevet

Micsudi a haj levágatás nagyon jó ötlet. Sokkal jobban fog állni.

Naplózva


Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!