24 máj 10, 22:38:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no taizai/A hét halálos bűn (spoileres megbeszélés)  (Megtekintve 56090 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #150 Dátum: 15 ápr 13, 17:37:18 »

122.fejezet
Elégé jó ötletnek tartom hogy a vörös és szürke démont visszahozták a képbe.
Hendrickson meg jóvá teszi azzal a hibáját hogy segíti a ifjú generációt a Démon klán elleni harcban. Ez a lélek evésből egyből Soul Eater ugrott be.
Naplózva

Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #151 Dátum: 15 ápr 14, 18:38:42 »

Hát meg kell hagyni a lelkek tényleg úgy néznek ki mint a Soul Eaterben. Nekem is ez jutott eszembe.

A vörös és szürke démon visszahozása kellemes meglepetés, már csak az a kérdés, hogy vajon képesek lesznek-e legyőzni, még így Hendyvel karöltve is.

Éééééés Gilnek megint új a kardja. Hanyadik ez? Negyedik?
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #152 Dátum: 15 ápr 15, 13:05:40 »

122. fejezet
Egy helyszínváltás, hogy tovább fokozza Suzuki-sensei a hangulatot. Zseniális húzás. bow

Érdekes volt a démonok beszélgetése. Szóval, a Britanniában lévő túlcsorduló erőnek már csak a töredéke van jelen és azt is állatok, növények, de legfőképp az emberek hordozzák. Az emberek lelkének begyűjtésével, egyszerre bánnak el velük, mialatt  az erejüket is fokozatosan visszanyerik vele. A lélekgyűjtők pedig a vörös és a szürke démonok. Vajon a idéző démonlánynak az idézés lenne az alap képessége?

Még a lovaknak is elegük van Howzerből és Griamoreból. Az orrlyukas technikát biztos Hol Horsetól tanulta, Howzer. ikszdé

Egy pillanatra megijedtem, hogy Griamore haszontalan lesz, ha offenzíváról van szó, de jól kihasználta a Perfect Shell-t. ^^

A fejezet végén, pedig a jedi visszatér! Nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el a Tízparancsolat megidézése óta, de Hendrinek volt elég ideje arra, hogy kimásszon a Zhuhur Völgyből, szerezzen magának ruhát és fegyvert és elérjen egy közelben lévő falut. Hümm-hümm
----------
Nem lepődnék meg, ha a Kérdezz&Felelek részben rákérdeznének Gilthunder változó kardjára. ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #153 Dátum: 15 ápr 21, 16:20:56 »

Kijött az új fejezet: http://manga.redhawkscans.com/reader/read/the_seven_deadly_sins/en/0/123/

Nem sok említésre való dolog történt. A harcról annyit, hogy meglepően hamar vége lett hála Hendy druida mágiájának.

Ami igazán említésre méltó lenne az az, hogy ez a fejezet szépen felvezeti a következőt és találgatásra bírja az embert. Szerintem megtudjuk, hogy Dreyfust hogyan szállta meg Fraudrin (asszem így hívják), emellett talán arra is fény derül, hogy Meliodas miért pusztította el Danafort. Talán azért mert rájött, hogy Fraudrin megúszta a lepecsételést és fel akarja azt oldani? Lehet, hogy Fraudrin Danaforban rejtőzködött aztán Meliodas így akarta megölni, mert Fraudrin valami olyat tett a királysággal, amit csak így lehetett megállítani?

Majd megtudjuk a következő fejezetekben Pojén
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #154 Dátum: 15 ápr 22, 12:43:15 »

123. fejezet
Rövid volt a harc, de jól van ez így. Legalább kiderült, hogy a Bűnökön kívül is vannak karakterek, akik tudnak valamelyest boldogulni a démonok okozta krízissel. Mosolyog

Griamore hálás lehet Hendricksonnak azért az öklelésért. ^^"

Tetszett, hogy a szürke démon technikái voltaképpen megegyeznek azokkal a technikákkal, amiket Hendrickson sütött el, amikor a szürke démon formájában volt. Remek kis átkötés volt. :]

Griamore mutatott végre egy új technikát, amivel természetesen nem védte meg Hendrit. Azt kell, hogy mondjam, várható volt. smirksweat

A Howzer-Gilthunder-Hendrickson hármas sikeresen elbánt a fenyegetéssel. Nem számítottam arra, hogy a Purge egy druida technika lesz, arra pedig végképp nem, hogy Zaratras is egy druida volt. Vajon, miket tudhatnak még a druidák, ha az Acidot is tőlük tanulta, Hendrickson?

Egy olyan visszaemlékezés jön, ami gyökeresen felforgathatja az eddig látottakat és rengeteg eseményt összekapcsolhat. A Nanatsu eddig jól bánt a visszaemlékezésekkel, szóval ennek fényében, nagyon várom már az elkövetkezendő fejezeteket. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #155 Dátum: 15 máj 01, 10:28:54 »

http://readms.com/r/the_seven_deadly_sins/124/2767/1 itt a legújabb rész amiben sok mindenre fény derül  Nevet !

Kíváncsi vagyok hogy mit érthetnek a kövi rész címén?! "Defeat the Ten Commandments"
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #156 Dátum: 15 máj 01, 15:18:13 »

124. fejezet
Téves. A legújabb fejezetet érdemes inkább itt keresni. Red Hawk Scans > MangaStream. Lesütöttszemek

Érdekes. Dreyfus azt mondja, hogy ha jól emlékszik, akkor a druida nők azok az Istennők Apostolai, a férfiak pedig a Papok, akik segítik őket. Nos, ez azt jelenti, hogy Elizabeth is druidának számít, hiszen az Istennők Apostola jelzőt már használták rá korábban.

Hendrickson egyszerűen csak a Vallásgyakorlók táborába tartozott, mint a druidák többsége. Az Acid képessége gyerekkorában ébredt fel, amikor a holtak sírját kellett őriznie. A képessége miatt, azonban gyávának és elátkozottnak tartották, ezért kiűzték a faluból.

Egyre inkább az az érzésem, hogy Dreyfus, Break képessége az akaraterejével van erőteljes összefüggésben. Amíg megingathatatlan a meggyőződése, addig kibír és legyőz szinte mindent, legyen az sav, vagy egy megszálló varázsige, de amint meginog a hite, akkor csúnyán sebezhetővé válik.

A tény, hogy Hendrickson nem tudta használni még a Purge-t a visszaemlékezésben, szépen összekapcsolja a dolgokat az előző fejezettel és azzal, hogy mennyire bánja, hogy milyen tehetetlen volt akkoriban. ^^

Fraudrin, a démon neve, aki megölte Lizt. Ez bizony ütött, de még mekkorát! Ohh My God
Először is, ha Meliodas tette a semmivé egyenlővé Danafort, akkor könnyen lehet, hogy Fraudrin ugyanazt el akarta sütni vele Lionesben, miután begyűjtötte Elizabeth vérét a "banánhéjas" mutatványa után. Meliodas megérkezik a helyszínre, ahol Hendrickson ott áll a látszólag halott Elizabeth előtt. Ha ott Elizabeth tényleg meghalt volna, akkor szerintem Liones Királysága már nem létezne.
Másodszor pedig, Meliodasnak elég sok helyen lesz dolga. Fraudrin és Zeldoris alap, de szinte biztos, hogy Estarossának is lesz valami köze hozzá, szóval picit elfoglalt lesz a szőke barátunk a jövőben.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 01, 15:19:14 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #157 Dátum: 15 máj 12, 07:43:39 »

Itt az új fejezet: http://manga.redhawkscans.com/reader/read/the_seven_deadly_sins/en/0/125/

Hát igen. Mint kiderült Gowther megmentette a Bűnöket azzal, hogy módosította Galan memóriáit.
Sejtettem, hogy Merlin nem kerül ki a képből ilyen könnyen, na de lélekátvitel...
Ideje edzeni Hét Halálos Bűn
Ééééééés bekövetkezett amitől a Diane az emlékei visszanyerése óta tartottam. Újra elvesztette őket.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #158 Dátum: 15 máj 13, 13:40:01 »

125. fejezet
Tetszett az elején lévő Liz - Elizabeth párhuzam. Lehet, hogy Elizabeth tényleg Liz reinkarnációja lesz. Mosolyog

Ahogy az sejthető volt, Gowther módosította Galan emlékeit, így élve megúszták a Bűnök. Merlin karperece miatt, Gowther nem fogja többé elveszíteni az irányítást önmaga felett, már ha a karperec egyben fog maradni a sztori végéig. Mindenesetre, Slader rögtön lecsapott szemüveges barátunk villantására. ^^"

Nem gondoltam volna, hogy ha bármit is megment Merlin, az a lelke lesz majd. Legalább hasznát tudják majd venni a tanácsinak és nem kell teljesen kimaradnia a buliból.

Azok a csúnya számadatok elég egyértelműk... Edzeni kell, nincs mese! Escanor bekapcsolódására, valamint Elizabeth és Arthur erejének felébresztésére roppant kíváncsi leszek. :]

King természetesen tovább szenved. Ki hitte volna... >.<
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #159 Dátum: 15 máj 20, 19:37:58 »

126. fejezet
http://manga.redhawkscans.com/reader/read/the_seven_deadly_sins/en/0/126/page/2

Kiderült, hogy Diane emlékeiből nem King lett egyszerűen kitörölve, hanem Gowther egy Lost World nevű mágiát alkalmazott rajta, ami fokozatosan törli ki kedvenc óriáslányunk emlékeit. Megértem, hogy Gowther mindenáron érzelmekre vágyik, de az az ütés Kingtől nagyon is kijárt neki.

Merlin elsütött egy Gondolatkivetítést, így legalább nem egy gömbhöz kell közvetlenül beszélnie hőseinknek. Mosolyog

Mókás volt a lovag, aki a Diane Fan Club egyik tagja lehet. Pojén

Matrona... Egy újabb remek átkötés Suzuki-senseitől. Ha emlékeim nem csalnak, akkor Diane ezzel a névvel indult a Byzel Harci Fesztiválon. Az érkező Diane Gaidenből pedig valószínűleg ki is fog derülni, hogy ki vagy mi is ez a Matrona. ^^

----------
A teljes Diane Gaiden. ^^
http://manga.redhawkscans.com/reader/read/the_seven_deadly_sins/en/0/126/1/page/2
http://manga.redhawkscans.com/reader/read/the_seven_deadly_sins/en/0/126/2/page/2

Valahogy ezt most nem éreztem annyira átütő erejűnek, mint a Ban vagy a King Gaiden-t. Örültem, hogy végre többet is megtudtunk Dianeról és az óriásokról, de ez a "fabrikált" irigység túl könnyű megoldásnak tűnt arra, hogy Dianera rávarrják az irigység bűnét. Matrona viszont iszonyat vagány egy karakter volt. Kár, hogy csak ennyit láttunk belőle. :/
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 21:50:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #160 Dátum: 15 júl 07, 10:51:33 »

Na gyerekek egy kicsit összegezem hogy mi történt az elmúlt fejezetekben.  Mosolyog
Végre elkezdőt a nagy edzés saga.
Voltak benne meglepetések. Megtudtuk hogy Matrona él és hogy Diane biztos vele fog edzeni.
Meliodas erejéről is megtudtunk néhány dolgot és most már biztos hogy kontrollálni fogja. Nevet 
Elizabeth szint úgy Meliodasal van. Ki gondolta?  ikszdé
King és a többiek meg egy érdekes barlangba menne ahol már  hendricksen sem bírta. ikszdé
Ami Bant illeti remélem vissza tér és nem lett meg ölve mert a múltkori után elégé úgy tűnt. 
Escanor  jöhet nem már mert a külön fejezetben nagy kedvenc lett.  Ördögi
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #161 Dátum: 15 júl 12, 21:29:00 »

Sziasztok!

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic Mosolyog

Már nagyon várom a következő részt, holnap este jön... Nekem nagyon megtetszett ez a manga, pedig ritkán szoktam olvasni mangákat. Itt az oldalon nem terveznek több fordítást?

Kíváncsi vagyok minként fognak edzeni, és mennyire fog ez egyáltalán számítani.. és igen, már rég előkészítették Escanor belépőjét, azt hittem amikor küzdenek a dárdás démonnal, ott fog belépni, megmentve Merlint :-)))

Ban ha kap egy kis időt, akkor brutális lehetne a démonok ellen. Ha ekkora erőt képes lenne elszívni, akkor kegyetlen lehetne.

De nagyon tetszik a történet, eredeti, és nem tudom kitalálni mi lesz a következő csavar Mosolyog az ilyen mindig bejön.
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #162 Dátum: 15 júl 14, 12:27:45 »

http://www.mangacap.com/nanatsu-no-taizai4/132/

Hát mit mondjak ez jó kis fejezet volt  smirksweat
Ilyenkor várom a csodát hogy legyen magyar fejezet  ikszdé
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #163 Dátum: 15 júl 20, 08:46:16 »

http://www.mangacap.com/nanatsu-no-taizai4/133/

A sensei nagyon szereti egymásnak ugrasztani a bűnöket  Ördögi
Biztos voltam hogy egy King-Hendricksen páros megy edzeni  Nyelvesít
Ez van  ikszdé
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #164 Dátum: 15 júl 20, 11:59:44 »

Hát a kövi részre nagyon várni fogok, mindig is látni akartam Sin vs Sin párbajt!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!