24 máj 14, 17:57:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zanpakutók  (Megtekintve 43758 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #45 Dátum: 12 feb 05, 20:20:30 »

A shikai számomra azért logikus, mert ha kidou lenne, akkor ahhoz lélekenergiát használna, tehát könnyen kinyomozta volna ss, hogy hol van. De nem tudták, hogy hol van. Meg azért nem lenne egyszerű végignézni minden macskát még akkor sem, ha esetleg csak abba az alakba változhatna.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #46 Dátum: 12 feb 05, 20:22:20 »

És mit gondoltok Urahara bankaijáról? Fogjuk valaha látni? Mondjuk sztem igen mert ha még Unohana (aki eddig nem is harcolt) is fog bankaiozni, akkor Uraharának is illendő lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #47 Dátum: 12 feb 05, 20:28:42 »

Röviden nem biztos, hogy erős de annál hasznosabb képesség ez a macskává változás Yoruichi esetében.

Szerintem az ő bankaiát sem foglyuk látni. Ha mégis akkor szerintem meg is hallnak a történetben. Valamelyik részben pedzegették is, hogy nem éppen békében fognak meghalni. Márpedig ha Kubo valóban leakarja zárni a történetet akkor ez tartozhat a végéhez is.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #48 Dátum: 12 feb 05, 20:30:16 »

Annyit sejthetünk Urahara bankai-áról, hogy nem erő alapú, hiszen nem lett volna jó Chad edzéséhez. Amúgy a történetszál alakulásától függ, hogy láthatjuk-e. Hiszen míg Unohana egy szervezet része, Urahara független SS-től. Ráadásul általában ha ő megjeleik, akkor valami megmentőként jeleik meg (Matsumoto megvédése Luppitól, Aizen elleni megjelenése), tehát az ellenfélnek olyan erőt kell birtokolnia, amivel még a kapitányok bankai segítségével sem bírnának. Ettől függetlenül, mivel elég népszerű karakter, lehet, hogy használni fogja.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #49 Dátum: 12 feb 05, 20:33:13 »

Én úgy gondolom, hogy most már a Seireiteibeli szabad bejárás miatt gyakrabban fog feltűnni, és harcolni mint eddig, és ezért sűrűbben veszi majd elő a kardját.

És Ukitake bankaija? Az övét sztem tutira látjuk, de vajon milyen lehet? nem tudom, hogy lehet továbbfejleszteni a visszalövős képességét a kardnak. De lehet, hogy egész más képessége lesz a bankainak, mint pl Soifon esetében is.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 20:36:09 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #50 Dátum: 12 feb 05, 20:48:04 »

Ezeket valójában csak találgathatjuk mert mindegyik típusra van példa. Például Renji bankaja az egyik véglet míg Soifoné a másik. Renjié követi a shikai formát míg Sio Fong teljesen eltérő technikát igényel. Hozzáteszem, hogy Renjié szintén egy nagyon kiforratlan verzió és nem kételkedem abban sem, hogy Soi Fongé is kiforratlan még. Nem csodálkoznék azon ha Soi Fongé is változhat a történetben és egy sokkal kisebb is lehet a fejlődése folytán. Tehát bármilyen változat előfordulhat. Valószínű például, hogy Aizen is éppen ilyen megfontolásból nem használt bankait mert így nagyobb előnyt tudott kisajtolni a kapitányok megtévesztésével mintha bankait használt volna.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #51 Dátum: 12 feb 07, 20:17:34 »

Szerintetek lesz yama bankai? ha igen, akkor az tényleg pokolian tüzes lesz Nevet  Kúl
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #52 Dátum: 12 feb 07, 20:24:54 »

Ha lesz, akkor olyan ellenfelek lesznek itt, akikhez képest AIzen kiscserkész volt. ÉS senki más nem foog még csak aktívan szerepelni sem az arcban a jó oldolról, vagy ha mégis, meg.. sebesül, ez blícs, oszt annyi. MAx. még Ichigo juthat egy kis levegőhöz mellette.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #53 Dátum: 12 feb 07, 20:26:01 »

Hát olyan ellenfelek lesznek akik ellen a 0. osztagnak is jönniük kell majd.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #54 Dátum: 12 feb 07, 20:31:33 »

Yama-bá keményebb a nulladik osztagnál. Nem egy-egy tagjánál, az egésznél. Aki bőven ezer fölött ennyire badass, aza  mindenkori élvonalban van, és kész. Akinek a shikaia ekkorát szól, anaka  bankaia egy nagyobb meteorral ér fel. Nem ilyen ksi kaviccsal, mint amivel MAdara dobálózik.. inkább afelé húzó hatásra gondolok, mint amvel hatvanöt millió éve volt egy igazán kemény menete Gaianak.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 12 feb 07, 20:34:56 »

Hát szerintem azért a egész 0. osztagnál tutira nem jobb mert mondjuk yama elment az ájzen elleni küzdelemre a 0. osztag meg még egy embert se küldött... Nevet
Amúgy az utolsó arc nagyon zsír lesz tele lesz új bánkájokkal + remélem a 0. osztagosoknak is menő kardjuk lesz.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #56 Dátum: 12 feb 07, 20:39:26 »

Erre most had mondjak annyit:
A földet megtámadja egy sereg ufó. Chuck NOrris elmegy leverni őket. Szerinted szarakodnánk vele mi, vagy bármilyen ország, hogy bármiféle erősítést küldjünk? Minek?
Ha nem lenne túl sznob a vénség bármikor harcolni, ha szükséges, Ichigo hülye final getsugája sem kellett volna. Odamegy egyedül, eéget mindent, és pont. Kubo persze em biztos, hogy így gondolna, de amekkora erőt adott neki ez lenne az alap. Az meg hogy mikor hazsálja és mikor nem, ugye a mangakán és nem a logikán múlik igazából.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #57 Dátum: 12 feb 11, 17:43:33 »

Szerintetek Jakuho raikoban nyomkövetős rakétát lő? Mert amikor Baraggan ellen lőtte ott nem egyenes pályát tett meg, hanem "keringett".

Amagai bankaija hasonló mérettel rendelkezik, mint Soifoné, szerintetek melyik hasznosabb egy harcban?

Ha vki nem emlékezne Amagai bankaija Raika Goen kaku, képes óriási tűzlabdát lőni, sok kisebb tűzlabdát, lángszóróként működik, képes lánghullámot lőni( szó szerint) és ha a pengét a földbe szúrja, akkor a föld alól tűzoszlopok fogják közre az ellenfelet, és úgy égetik el.

Soifoné meg óriási robbanást tud okozni egy lövéssel.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 17:52:40 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #58 Dátum: 12 feb 11, 18:01:39 »

Nekem Amagai bankaia hasznosabbnak tűnik. Nagyon sok a felhasználási területe míg Soi Fong egyetlen eddig ismert képessége a rakéta amely nem mér kellemetlen hátránya is van. A használata leszipkázza a használója szellemi erejét és még el is löki azt. Ezzel szemben nagyon sok és változatos támadások hajthatók végre Amagai bankaiával, nem beszélve arról, hogy képes védekezésre is.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #59 Dátum: 12 feb 11, 18:07:16 »

Igazad lehet, és tényleg több a felhasználási lehetőség.
Ezek alapján felhoznék pár csatát Amagaijal, a megfelelő topicban, ha gondolod, leírhatod a véleményeget.

Sakanadénak vajon milyen lehet a bankaija?

Tudjátok melyik kardot sajnálom, hogy már nem fogjuk többet látni? Nejibabant. Szerintem nagyon jól ki volt találva, és rendkívül stílusos egy zanpakuto.

Szerintetek, ha csak a shikait nézzük, akkor Haineko vagy Senbonzakura jobb? Mivel mind2 majdnem ugyanazt tudja sztem csak a kinézetből lehet dönteni. Szerintem Haineko jobb.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 20:45:34 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!