24 máj 14, 09:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zanpakutók  (Megtekintve 43725 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #30 Dátum: 11 dec 30, 00:49:50 »

Nagyon jól tudom, hogy miként lehet valaki kapitány és mik a követelmények, hogy azzá válhasson valaki. Viszont csak a jelenlegiekből Zaraki képviseli ezt a vonalat. Ha visszaolvasod az idézett szöveg fölötti komenteket, akkor láthatod, hogy kinek és mire válaszoltam. Röviden Yoruichi volt a téma. Neki pedig ismernie kellett a bankait. Hogy miért nem használja a fegyverét az megérne egy misét még filler formában is?

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 01:52:05 írta rini67 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #31 Dátum: 12 jan 07, 20:13:52 »

a legjobb szerintem azé a deidara-hasonmásé, talán kira a neve? ami megduplázza a súlyát annak ami hozzáért  Ördögi
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #32 Dátum: 12 jan 12, 15:01:49 »

Zanpakuto osszehasonlitasokaz irok, melyik jobb, miert?
Ashisogi jizou vs Suzumebachi
Benihime vs Katen kyoukotsu
shinsou vs Sougyo no kotowari
Tenken vs Tengumaru
Haineko vs Tobiume
Suzumushi vs Hyourinmaru
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #33 Dátum: 12 jan 12, 15:34:24 »

A zp-k között szerintem nem lehet egyértelműen eldönteni, melyik a jobb, hiszen ez adott szituációtól függ, és nem mellesleg mindegyik igencsak függ a használójától. Suzumebachi egy lassabb shinigami kezében már közel sem lenne olyan hatékony, pont úgy, ahogy Soifon harcstílusához sem passzolna mondjuk Ashisogi Jizou.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #34 Dátum: 12 jan 26, 19:48:58 »

Én már nagyon kíváncsi vagyok Minazukira harc közben. Amúgy észrevettem hogy amikor még a bleach elején Unohana gyógyította Hitsugayat, akkor előhúzta a kardját, és abból zöld fény jött ki. Az valamilyen másik rejtett képesség? http://www.youtube.com/watch?v=0ETCJLM7l7Y Szerencsére Kubo mondta, hogy meg fogjuk ismerni Unohana kardját Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 19:50:01 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #35 Dátum: 12 feb 05, 19:02:21 »

Azt észrevette már vki, hogy Ichigo a 46. részben egy tökre ugyanolyan karddal harcol Zangetsu ellen, amilyen Hiyori shikaija? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/129/13

És azt, hogy tök jól néz ki Benihime eredeti katana alakja? Nevet http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/130/11
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 19:04:30 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #36 Dátum: 12 feb 05, 19:21:47 »

És azt figyelted, hogy itt még megvolt Yoruichi zanpakutouja melyet azóta sem láttunk? ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #37 Dátum: 12 feb 05, 19:25:39 »

Valóban, egy kis wakizashinak mondanám. Már nagyon szeretném látni mind a shikai, mind a bankai alakját Nevet
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #38 Dátum: 12 feb 05, 19:32:01 »

Én gondolkodtam azon, hogy Yoruichi macskává válása a zanpakutoja miatt lehetséges, hogy esetleg az a képessége, hogy a használója képes állatok alakját felvenni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #39 Dátum: 12 feb 05, 19:44:24 »

Megnyugtatlak! Szerintem soha nem fogjuk meglátni azt a shikai és bankai formát Yoruichitől. Előbb fogunk megismerkedni Kenpachi kardjának nevével mint Yoruichi zanpakutoujával.  Különben lehetséges, hogy ő is belelépett abba a csapdába, hogy azért nem látjuk sohasem azt a kardot mert egyesült Yourichivel, mint abban "Az elzárt kard őrjöngése" című OVA filmben. Így esetlegesen az tényleg bejöhet, hogy miért tud macskává változni. Esetleg akár más, komolyabb alakot is felvehetne.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #40 Dátum: 12 feb 05, 19:53:07 »

Ez az egyesülés érdekesen hangzik de akkor felmerül a kérdés, hogy miért csak macska alakot vesz fel.  Vagy például, ha ez lenne a Shikaija, akkor mi a Bankiaja ? És mi előnye származik abból, hogy képes állatok alakját felvenni ? Hát harcban nem sok.

Nekem ez a véleményem Yoruichi Zanpakutójáról:
Én nem tudom, miért de valami nagyon kegyetlen képességet képzelek a kardjának. Ez megmagyarázná, hogy miért nem használja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #41 Dátum: 12 feb 05, 20:00:18 »

Én meg inkább nem gondolok ilyet róla. Lehet, hogy erős de lehet, hogy nem. Szerintem inkább valamiért nagyon megutálta, meggyűlölte és ezért nem használja soha sem. Talán egyszer lehull róla a lepel. Még van 5 éve Kubonak, hogy elgondolkodjon róla. Szerintem az a rész nem lenne semmi ahol ezt bemutatná Yoruichi.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #42 Dátum: 12 feb 05, 20:01:24 »

Yoruichi harcstílusa a közelharc, így egy nagyobb macska karma pl. eléggé meg tudná dobni a képességeket... a bankai pedig lehetne a hibridalak... Pl. gepárd lába, medve mancsa stb. egyszerre. Vagy esetleg bankaiban mitológiai állatok alakját veszi fel. Szerintem egy ilyen kardban van lehetőség. Sőt, ha nem csak állatok alakját képes felvenni, hanem valamilyen szinten embereket is képes leutánozni? Egy ilyen képesség ideális lenne a titkos mozgó alakulathoz, mert ideális merényletek végrehajtásához.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #43 Dátum: 12 feb 05, 20:12:45 »

Yoruichi mindig is emlékeztetett engem Nii Yugitora, mindkettő macskás, szóval lehet, hogy az a kulcsa Yoruichi shikaijának, hogy macskákat idéz, vagy azzá válik vagy ilyesmi.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #44 Dátum: 12 feb 05, 20:15:51 »

Hát nem tudom:)) Shikai nélkül is képes macskává válni...Ha meg az a shikai-ja, akkor nem valami erős.) ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!