24 máj 03, 14:46:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Élőszereplős film/sorozat  (Megtekintve 4625 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Dátum: 13 aug 07, 18:06:58 »

Sziasztok!

Én igazából kíváncsi lennék a véleményetekre hogy lehetne-e élőszereplős sorozatot csinálni a Fairy Tail animéből, és ha össze is hoznák vajon milyen kategóriájú lenne? Mennyire lehetne megcsinálni "epic"-re és hogy mennyire lehetne élvezni? Érdekel a véleményetek Nevet

Moderátor, Chakra:
A téma címébe belekerült a "film" szó is.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 10, 07:31:33 írta Chakra » Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1 Dátum: 13 aug 07, 18:31:07 »

Sorozatot szerintem semmikép sem, mert lehet bármilyen epic lenne, az anime szintjét sosem fogja hozni. + Minek kellene élőszereplős sorozat, mikor ott az anime?^^
Maximum egy élőszereplős filmet tudok elképzelni (Live Action Movie) ami mondjuk a Galuna szigetig dolgozná fel a cselekményt. Persze azok elég rizikósak, mert általában elszúrják őket. Talán jobb lenne, ha a Lullaby-s arcot dolgoznák fel. Abban úgyis van elég akció és a szereplőket is rendesen ki lehetne dolgozni. Főellenségnek meg ott lenne a Lullaby maga. Az úgy egész jó lenne. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #2 Dátum: 13 aug 07, 18:46:53 »

Az a baj hogy eddig élőszereplős filmet amit animéből készítettek, csak a Death Note-ot láttam. De egy Fairy Tail-esre kíváncsi lennék de nagyon Nevet
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3 Dátum: 13 aug 07, 21:00:10 »

A Death Note megfilmesítése szerintem jól sikerült, de az is többrészes lett ugye. Ezekből lehetne filmet csinálni, de a hosszú shounenekből semmikép se.
Arcokból talán lehetne, de nem igazán fűznék hozzá sok reményt. A legtöbb arc is olyan hosszú hogy képtelenség belesűríteni annyi időbe mint amit egy film megengedhet magának. A Lullaby, a Galunából, és a Phantom arcból lehetne különálló filmeket csinálni, de csak akkor ha csak Japán emberek készítik, és maradnak a manga alapján.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 21:01:42 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4 Dátum: 13 aug 07, 21:32:53 »

Bár nem sok Fairy Tail részt láttam, még is azt hiszem hogy nem lehetne jó élőszereplős filmet(sorozatot meg végképp nem!) csinálni! Ez egész egyszerűen majdnem minden anime feldolgozásnál így van. Mondjuk a Death Note valóban egész jó volt filmben. Nekem is tetszett.
Naplózva

Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #5 Dátum: 13 aug 07, 21:52:48 »

A Death Note animét nem is volt nehéz megfilmesíteni, hiszen nem voltak benne nagy effektek.
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

pankeper
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22

eperke


« Válasz #6 Dátum: 13 aug 09, 12:10:51 »

Fúúú... nem tudom, hogy mennyire lenne életképes dolog. Először is a szereplőket nem biztos, hogy jól adná vissza, azért valljuk be, kockahasak dögivel és nagy cicik. Szóval, azt is nehéz lenne, hát még a személyiségüket Nevet
na meg..  3D-s exceedek-ek nem biztos, hogy akarok látni, úgy érzem, hogy nem lenne ugyanaz :/
Nem tetszik nekem az ötlet, persze, ha megcsinálnák, megnézném, de nem lenne a kedvencem.
Naplózva


Ha színház az egész világ, akkor én akarom kezelni a süllyesztő ajtaját.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 13 aug 10, 07:30:47 »

Én még nem is az exceedek megvalósításától félnék a legjobban. Mert ha okosan játszák meg, akkor akár alacsony növésű, macskaszerű emberkékkel is meg lehet oldani. Az ehhez szükséges maszkos (maszkos és nem számítógépes effektes) munkát pedig 2013+ -ban már remélhetőleg meg tudnák oldani, mert kicsit nevetséges lenne, ha nem.

Ami itt igazán érdekes lenne, a szereplők, a hangulat és a mágiák. A szereplők ugye érthető, hogy miért. A mágiáknál két út lehet. Vagy abszolút látványfilmet csinálni, és akkor nagy látványos varázslatokat készíteni (ez bukó szokott lenni), vagy inkább a történetre menni rá és csak ott varázsolni, ahol nagyon kell, illetve apróbb, trükkös mágiákat kitalálni. És persze a hangulat, amibe minden belejátszik. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #8 Dátum: 13 aug 10, 20:50:02 »

Ha valami nagy és híres producer csinálná biztos hogy meg lehetne csinálni élvezhetőre. 2013 van, egy kis tüzet meg egy kis jeget csak meg lehet animálni. A szereplőkből meg a legjobbakat beválogatni akik alkalmasak a szerepre és kész is van. Szerintem nagyon jóra meg tudnák csinálni Nevet
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9 Dátum: 13 aug 10, 21:06:29 »

Én valahogy nagyon nem kampányolnék egy live actionért, mert túl sok benne a buktató. Valahogy nekem, mint elrettentő példa, a Dragon Ball, mindig ott lebeg a szemem előtt és ez azért kihat mindenre. (akkor is a szívgörcs kerülgetett, amikor valahol azt híresztelték, hogy a Bleach megfilmesítési jogai el lettek adva a WB-nek) Szerintem túl komplex ez az egész ahhoz, hogy egy jó filmet lehessen belőle csinálni, a szereplőket meg eltalálni... atyaég xD Az animációval még nem is lenne bajom, mert Hollywood is már adott a világnak fogyasztható filmeket, de erősen kétlem, hogy egy anime miatt olyanokat ugrasztanának, mint Abrams, Spielberg és társai, mert itt a zsé az, amiből híján lennének. Ha meg maradna japán kézben, akkor is még mindig sok a buktató és én a mágiáktól paráznék a legjobban. Talán nem is Gray, vagy Natsu mágiája lenne a bukta, hanem mondjuk egy olyané, mint Urtear, vagy esetleg egy olyan rohadt egyszerűt, mint Erza ölt-váltja elszúrnak. Meg aztán, és itt visszatérek Hollywoodra, 13-as karikát kapna, magyarán az erőszakfaktor majdhogynem minimalizálása, ennek estek már filmek áldozatul, például Az éhezők viadala, ott is pont egy olyan jelenet, amit nagyon epicre meg lehetett volna csinálni, de csak  annyi jött ki belőle, hogy a kamerát rángatják. Aztán van benne még olyan bukta is, hogy a hardcore rajongók úgy néznének rá, mint egy véres rongyra a már említett filmművészeti remek miatt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 13 aug 11, 12:22:05 »

Akimindenttud:

Hiába a "nagy és híres producer", ha kb. azt se tudja mi az anime/manga, és egyet sem látott vagy olvasott eddig, fogalma sincs ezekről. Olyan ember kellene, aki otthon van ebben a témában. Ezért maradnak a japánok, vagy olyan külföldiek, akik valamilyen szinten otakuk. ^^ Természetesen az otaku szintet nem úgy értem, hogy látott 10 részt a Dragon Ballból és 2 évadot a Pokemonból, mert akkor inkább ne is csinálja. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!