24 máj 03, 11:01:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a Fairy Tail vége? Indokold is! (2 soros szabály!)  (Megtekintve 15785 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Amika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #15 Dátum: 13 aug 27, 16:24:19 »

Kigondoltam egy másik lehetőséget is.  Nevet Szerintem ez is valószínű befejezés lenne legalábbis szerintem egész aranyos lenne, ha hasonlóképen érne véget

Szóval Zerefnek és Acnologianak is vége. Valamilyen hatalmas csatában, aminek áldozatai is lennének. Nagypapi helyét átveszi Laxus, mint örökös. És a végszó pedig ez lenne: -Nos, gyerekek így késtük bele magunkat a történelembe, mint Fairy Tail. - A mese után Wendy nagyi vissza rakja a könyvet a polcra, amin ez áll: Lucy Heartfilia - Fairy Tail. Visszaül a hintaszékébe (xD) és jó alaposan szemügyre veszi a FT új generációját. Lenne egy második Gray, Cana, Natsu, Juvia stb. Egy kis cseverészés után a gyerekek elköszönök Wendy nagyitól, aki elindul haza, megáll felnéz az égre és ott lesz mindenki a céhből az égen. Megkönnyezi a dolgot és megy tovább. Remélem elég érthető voltam xD
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #16 Dátum: 13 aug 29, 02:06:32 »

A visszaemlékezős,múltról mesélős végkifejletek általában jól szoktak sikerülni és meghatóak.
Kis jövő biztos lesz.A nagy harc pedig elkerülhetetlen,de nem vagyok benne biztos Zeref lesz a főellenség.
Az biztos hogy fontos szerepe lesz.Inkább ilyen köztes szereplőnek tudom elképzelni.
Persze valamennyire küzdhet jók ellen is megfelelő indokkal egy ideig. Az Achnologia és a sárkányok elleni harcban olyat lát,tapasztal(érez) az FT-től,amitől megbékél.Mielőtt eltűnne átadja a "kort" nekik,és ad valamilyen "örökséget".Akár az is lehet hogy Mavis rá várt ilyen hosszan és végül együtt kerülnek át máshová kacsint
Naplózva

bluegirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #17 Dátum: 15 szep 02, 21:18:33 »

Mivel meg nincs vege a sorozatnak sem a manganak. Ezert meg barmi lehet. De szerintem ez fog torteni:
Zeref kirabbantja a haborut, Fairy Tail pedig, mint mindig akcioba lendul. Persze egyedul meg a legnaygobb magus ceh sem er semmit egy egesz eros kontinens ellen . Biztos hogy az osszes kozeli cehet mozgositanifogjak. Rengetegen fognak meghallni. Fairy Tailbol is mert az nem lenne jo hogy a Zeref bandajabol csomoan meghallnak , Natuek meg orom tantszot jarnak. Ott boztos megfog hallni a nagypapi.
Gray, Lucy, Wendy, Erza, Natsu mennek kuzdenek a fomuftik ellen. Natsu persze Zereffel fog kuzdeni de persze eddigra jo nehany segget szetrugot.
Gazille, Levy, Elfman, Mira, Lisanna, Kana, Laxus Persze mint fontosabb szereplok ok is dogivel reszt fognak venni a csataba.
Natsu megfogja tudni az igzsagot az eleterol hogy ki is o igazabol.
De ennek hatasara tuti hogy attol meg szet veri Zeref fejet.
A haborut Lucyjek fogjak megnyerni, mert a tundermesek csak igy ernek veget.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!