24 máj 03, 06:55:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a Fairy Tail vége? Indokold is! (2 soros szabály!)  (Megtekintve 15783 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Dátum: 12 jún 03, 16:19:59 »

Sziasztok. Ezt a témát azért hoztam létre hogy megtudjuk pár ember hogy gondolja a végkimenetelét a fairy tail-nek.
Remélem megmarad ez a téma Mosolyog.

Én szerintem makarov megfog halni és gildarts is egy nagy csatában ahol zeref és achnologia az ellenség. Erza túléli és majd ö vezeti a fairy tail-t tovább és szent mágus lesz. Gray, Natsu és lucy S-osztályú mágusok lesznek. Mira és testvérei maradnak aktívan a céhben. Fried az elfogató osztag parancsnoka lesz ikszdé. Laxus feláldozza magát a csatába hogy natsu bevigye a végsö támadást. A többiek meg megmaradnak ott ahol vannak a céhben.

Moderátor:
Maradhat a téma.
Viszont 2 soros szabályt vezetek be rá (2012.06.07. 12:00-tól). Vagyis minden hozzászólásnak legalább 2 teljes sornak kell lennie. Ellenkező esetben törlésre kerül.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 11:10:11 írta Chakra » Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1 Dátum: 12 jún 03, 18:06:01 »

Az biztos hogy baromi nagy csata kellene lennie Zeref és a Fairy tailesek között.  én is esélyesnek tartom h a nagypapi meg hal és Natsuék ezen totál felpörögnek és szharrá rúgják Zeref seggét. De nem tartanám kizártnak hogy megjelennek a sárkányok is mert így még inkább táposak lennének a fény útján járók.
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2 Dátum: 12 jún 03, 18:29:59 »

Régebben kerestem egy ilyesmi témát csak mivel nem találtam így hagytam az egészet ^^

Számomra elég nehéz elképzelni Zerefet, mint főellenséget, főleg azért mert eddig nem tűnt gonosznak... kiváncsi vagyok vajon be fog-e kattanni?  Gondolkozik Szerintem a végső csata az Achnologia ellen lesz ahol az összes sárkányölő együtt megküzd vele. Esetleg a többi sárkány is besegít a mágusoknak vagy csak végignézi a harcukat.

Szerintem még Lucy-nek is lesz 1-2 fontosabb szerepe a történetben. Megszerzi az összes aranykulcsot és megtanulja egymaga használni az Urano Metriát. Ha jól emlékszem többen is említették Laylát, hogy milyen jó csillagmágus volt, könnyen elképzelhető (vagyis inkább biztos vagyok benne), hogy Lucy túlszárnyalja anyját. El tudom képzelni, hogy olyan erőre tesz szert, hogy megküzd Zereffel (feltéve ha tényleg gonosz lesz). Bár ez egy elég beteg elképzelés, inkább csak reménykedek, hogy az egyik kedvencemből egy erős valaki lesz  Hümm-hümm.

Makarov szinte biztos, hogy meghal, még annak ellenére is hogy eddig mindig megúszta, sokszor táncolt már a halál szélén de szerintem nem lesz legközelebb akkora szerencséje, hogy túléli.

Crime Sorciérétől is sokat várok, bírnám ha egy ismert és sok taggal rendelkező független céhhé nőné ki magát, ahová az olyan erős sötét mágusok kerülnek akik rátértek a "fény útjára". Például szívesen viszontlátnám még Ikarugát, eléggé megkedveltem még ha elég szánalmas is volt ahogyan kikapott Erzától.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 18:31:57 írta P4ndora » Naplózva

Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3 Dátum: 12 jún 11, 19:47:26 »

Én nem tartom szükségszerűnek, hogy Zeref után véget érjen a sorozat, elvégre egy történetet nem lehet befejezni, csak abbahagyni. Az FT világában számtalan kiaknázatlan dolog van még, ott van mindjárt a 100 éves küldetés, amire szerintem Natsu is vállalkozik majd (és valószínűnek tartom, hogy ennek keretei közt küzd meg Acnologiával), emellett a térképet sem ismerjük még behatóbban. Elvégre van számos más földrész, rengeteg gonosszal... Bár lehet, hogy csak a fan beszél belőlem, nem igazán szeretném, hogy a közeljövőben vége legyen.

Egyébként Zerefet szerintem nem lehet legyőzni, elvégre akkor már megölték volna régebben. Talán elzárni. Ez esetben viszont, amikor a sorozat egy monumentális csatával véget ér és Zeref egy időre eltűnik, vele együtt Mashima pihenőre megy, később pedig új széria kezdődik, más főszereplővel. (Mondjuk Romeo.) Bár ez nem valószínű.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #4 Dátum: 12 júl 11, 22:18:32 »

Ahhoz,hogy válaszolni tudjak arra hogy hogyan lesz vége a fairy tailnek,tudnom kell mi a célja.És azt kell hogy mondjam ahány szereplő annyi célja van a sztorinak. Vegyük Natsut (elvileg ő a főfőszereplő),Natsu viszont akarja látni igneelt és leakarja verni gildrats veséjét.Lucy nagy csillag mágus szeretne lenni (asszem). No a lényeg szerintem az ft-nek addig nem lehet vége amíg mindenki célja teljesül,meg nem küzdenek még vagy száz erőtelep szerű ellenféllel,megnem fejtjük a 777,07,07 rejtélyét,és slayers módra fel nem forgatják a világuk többi részét.Eltudok képzelni még egy idő ugrást is,mely alatt párokban edzenek az összhang csapáson.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #5 Dátum: 12 júl 12, 10:52:19 »

Ez érdekes kérdés . A többi főbb animének meg lehet határozni a végét , pl. Narutóban már jó pár éve az Akatsuki teljes megsemmisítése a cél , Sasuke jó útra térítése . A Bleach-ban még a fillerekben is a Lelkek világának megmentése a cél ( főszerepben Ichigoval  Nevet ). A One Piece végének azt tudom elképzelni , hogy megtalálják a nagy kincset , bár én nem ennek örülnék .

A Fairy Tail viszont teljesen más , " Örök kaland " . Eddig nem látok más véget , mint Zeref legyőzése ( bár én nem látom őt gonosznak Tenrou sziget arc óta , de ez más téma ) . A másik amit a legvalószínűbbnek tartok az utolsó arc-nak az a Sárkánykirály ünnepe , ahol szerintem kiderül , hogy mi volt X777.07.07.-én .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
fafelyjonny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #6 Dátum: 12 júl 20, 17:17:05 »

hát kövezzetek meg ha nem tetszik az ötlet!.....na jo inkább ne! Nevet na az én ötletem az lenne hogy mint kiderül zeref nem létező személy csak egy illuzio akit vmi hiper kemény képességekkel ellátott tag mozgat a háttérböl.a végjáték szerintem az lessz hogy megjelenik az a hatalmas sárkány aki már egyszer borsot tört a höseink orra alá és elpusztitja a céh központot és elrabolja a sárkány ölöket. elviszi öket arra a hegyre ahol állitolag a sárkányok tanyáznak és itt észreveszik natsuék hogy nem csak öket hozták ide hanem a világ összes sárkányölöjét...ekkor megjelenik zeref elmagyarázza a lényeget és eltünik(már mint az illozió)ekkor hőseink rádöbbennek hogy ök kellenek ahhoz a főbossnak hogy a sárkányok erejét kinyerhesse(igen mivel ő volt aki azon a bizonyos napon egy varázslattal elfogta a világ össze sárkányát)és ez álltal megidézhessen egy mitologiai világpusztitó mit tom én mit.(legpasszolobb egy marha nagy sárkány lenne)amit meg is idéz...(jah amugy ahhoz hogy megidézze, a sárkányölök összes mágikus erejét elkell hogy szivja.)
közben a céh romjainál ahol az olvaso azt hitte hogy mindenki meghalt kiderül hogy páran tulélték.(erza,lucy,gray,juvia...STB.)ők elindulnak hogy kideritsék mi történt és belefutnak majd a főboss tagjaiba akiknek természetesen az a feladatuk hogy kinyirják a jokat ami egy-két tagnak sikerül is.(hát igen pár jo ki fog hulni)na de ezután mégis sikerül nyerniük a joknak.és végül megtalálják a natsut aki félig ki van mulva de aztán életre pofozzák és ő bepipulva neki megy a főtagnak a többiek segitségével. legyözik de az halála elött még kineveti öket és gratulál ahhoz hogy hagytak elég időd ahhoiz hogy megidézhesse azt a nagy dögöt.megidézi...meghal.höseink hullanak mint a legyek végül már csak natsu és erza marad de aztán erza is kidöl.natsu vesztésre áll de akkor a semmiböl megjelenik gerard akinek sikerült kiszabaditania sárkányokat a mágikus pecsét alol.a sárkányok natsunak adják az erejüket aki egy végső támadással életét feláldozva lepecsételi örökre a nagy sárkányt.



na ennyi az ötletem.
bocsesz ha egy kicsit sok lett.meg ha kicsit tul csavartam a történet szálat Nevet
Naplózva

Az élet egy sz@r játék,de a grafikálya az nagyon odavág!

egy kalandtörténet folytatásokban. Ha érdekel kattints a linkre! http://riseofthecrystal.blogspot.hu/
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7 Dátum: 12 júl 21, 19:17:50 »

Fantázia 10 pont.  Helyesírás ennek fele ^^  De az ötleteid nem rosszak.

Mi lesz a vége? Hm. Szerintem végül Zeref nem lesz gonosz így előkerül az igazi főellenség.  A Sárkányok visszatérnek Sárkányölőikhez. A Céhek egyesült erővel támogatják majd Natsut és a többi sárkányölőt, hogy megmenthessék a világot. Bátran küzdenek, lesz 1-2 halott, de végül a jók győznek. Röviden ennyi  ikszdé
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #8 Dátum: 12 okt 09, 22:10:45 »

Hát ezen még nehezen lehet eldönteni mi lesz vége de hamár feljött kérdés akkor..
Valami hasonló mint 400ével ezelött de picitt normálisabban amikor sárkányok és emberek béke lesz
De még sok rejtély lesz még meglepetés még ott démonok is..
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #9 Dátum: 13 márc 26, 23:54:23 »

Azt aki nem olvassa a mangát figyelmeztetem spoiler is van benne!!!

Zeref gonosz. Elvégre mikor elment azt mondta, hogy ennek a kornak vége. (Megjegyzem szerintem nem arra gondolt, hogy majd csillámpónikat varázsol és minden szép lesz.)

A Sabertooth megváltozik és olyasmi lesz mint az FT -talán egy új vezér- a sárkányok visszatérnek. Azok a sárkányok akik régen az emberek pártját választották most is azt fogják. 2 nagy had áll szemben egymással: Az egyik, a céhek és a sárkányok szövetkeztek, hogy legyőzzék az ellenséges hadsereget ami áll Zerefből, Acnologiából, a 10 szent mágus 4 legerősebb tagja (az ishvaliak) és a többi sárkány. Igen kiélezett harc lesz sok áldozattal mindkét félttől. Ráadásul szerintem itt ismerjük meg néhány szereplő igazi erejét (pl. Kagura, Gérard). Szerintem itt jön képbe a Lumen Histori. Nem tudják legyőzni Zerefet vagy Acnologiát (netán egyiküket sem) és elzárják őket a Lumen Historiba.

A másik végkifejlet pedig lehet, hogy megtudjuk mi a kapocs Zeref és Natsu közt. Mivel Zeref abban bízik, hogy csak Natsu tudja megölni ezért nem elzárják hanem Natsu legyőzi.

60-40%-t adok ezeknek a végkifejleteknek a 2. javára. De a Lumen Histori szerintem erre van vagy esetleg valami más világ lehet (értsd: Edolas) talán tündérek, sárkányok világa.
Persze ha az a sok sárkány tényleg eljön amiről a mangában beszélnek akkor megint teljesen más vége lesz amire szintén van ötletem ikszdé
Még rengeteg gondolatom van csak nem tudom leírni őket Nevet Egy kész regény van a fejemben csak a végéről Mosolyog

Tudom van néhány szóismétlés, helyesírási hiba, elnézést értük, de eléggé fáradtan írtam.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 26, 23:58:04 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #10 Dátum: 13 ápr 08, 20:59:50 »

HOgy az egésznek mi lesz a vége nem tudom.
A mágia játékok utolsó napja viszont szerintem félbe fog szakadni. A sebhelyes ember mondta, hogy az ünnepséget régen a sárkányok napjának, vagy a sárkánykirályénak nevezték.. no a lényeg, hogy achnologia biztos megint felbukkan már csak azért is mert Zeref már megjelent.
Szerintem Gerard bajba kerül a köpenyes idegennel szemben.
Levy naplója megint csak azt erősíti meg, hogy achnológia eljön és lesz nemulass.
Igazából nem is érdekel a vége ameddig ez marad a színvonal. Eddig minden arc jobb volt elődjénél.
Engem a Luxus Orga, Erza Kagura harcok érdekelnek. És az a 777.7-es vagy hányas rejtély ami már a story eleje óta adott.    bye bye   És remélem valami értelmeset bogoznak ki a sárkány temetőből is.

Makarov tipikusan Fehérszakáll, Yama Jin, Jyraiya, karakter, magyarul 1-et tudok biztosan a végével kapcsolatban, hogy addigra vagy akkor a kisöreg meghal. Viszont kétlem, hogy Erza lesz a vezér. Natsuék pedig már most S szint fölött vannak a második eredet miatt és már a Tenrou szigeten S szinten voltak. Kb mint Naruto ők se fognak rendes rangot kapni, talán majd csak a végén. Gildarts olyan mint Jyraiya, nem mesternek való. Luxus lesz az!
Ezek a tippjeim Nyelvesít.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Amika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #11 Dátum: 13 jún 28, 19:35:11 »

Szerintem úgy fog véget érni, hooogy Lucy becsukja a könyvet, - mert ugye egy regényt ír az FT kalandokról - betelt. Fel áll, s boldogan kiszalad lakásából, ahol a többiek már várják. Közösen elindulnak a céh felé és Lucy vissza emlékezik minden fontosabb eseményre, ami történt vele illetve az egész céhvel. Szerintem így fog majd véget érni  Mosolyog
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #12 Dátum: 13 jún 28, 21:00:03 »

Szerintem az lesz a vége: Lucy felriad az álmából 6 évesen mert ezt álmodja, hogy megnő és mágus lesz.  Ha igazán troll Mashima akkor meglépi ezt.
Amúgy a vége egy ilyen Zeref vs FT lesz (az utolsó Arc), viszont az utolsó rész az szerintem oléyasmi lesz, hogy megmutatja a FT szereplőket hogy alakult a sorsuk 10-15 év múlva. (Mondjuk: Gazille és Levy plusz gyerekük stb., hogy a szerelmi szál se maradjon ki.)
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #13 Dátum: 13 aug 07, 11:01:53 »

Én szerintem is Zeref lesz az utolsó ember aki ellen harcolni fog valaki/valakik.Nekem se tűnt gonosznak Zeref a Tenrou szigetes arc óta, de megmondta ő maga is."Ebben a korban nem szándékozom semmit se tenni.Nem vagyok senki csatlósa, de ellensége se.De ha vége ennek a kornak, nekem is lépnem kell".Vagy valami ilyesmi.Majd mikor Mavis-el találkozott elmondta hogy "Döntöttem.Ha továbbra is megtagad a világ engem, akkor én is megtagadom a világot".Tehát nem lehet ez a Zeref egy jó gyerek ha csak ezekből indulunk ki.Szerintem (legalább is szeretném ha így lenne) a Fairy Tail-t is leveri Acnologia és mindezt Zeref a háttérből figyeli.Natsu talpon marad meg Makarov is, majd mikor végezne velük Acnologia (remélem) feltűnik Igneel aki megkűzd vele, hogy Natsunak és Makarovnak legyen esélye megtámadni Zerefet.Makarov meghal a Zereffel folytatott csatában majd Natsu szokás szerint elveszti a józan eszét és begurul.Remélem leveri Zerefet, Igneel pedig valahogy eltűnik miután legyőzte Acnologiát, vagy még azt is el tudom képzelni hogy csak úgy tudja legyőzni ha ő maga is meghal.Majd ahogy az előttem írók egyike is mondta, Lucy becsukja a könyvét amibe a Fairy Tail történeteit írta, és elmennek Natsu-val és Happy-val a céhbe, ahol Laxus vagy netán Natsu a mester :DD
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

LadyTitania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #14 Dátum: 13 aug 21, 21:27:24 »

Aki nem olvasta a mangát, annak egy enyhe spoiler-veszély!


Szerintem valami hasonló vége lesz, mint a Rave Masternek (valaki olvasta? Az eleje elég nyögvenyelős, és látszik, hogy ez Mashima első műve, de utána egyre jobb lesz). Mármint, mindkettőt maga Hiro Mashima írta  Nevet
Na mindegy, gondolom sokan nem olvasták, akkor inkább írok a saját verziómról x3. Szerintem a végső harc Zeref és az FT között lesz (mint ahogyan előttem írták). Az utolsó fejezetekből látszik, hogy Zeref lesz a főgonosz, és Mavis válaszából látszik, hogy FT lesz Zeref megállítója. Továbbá szeretném azt hinni, hogy Lucy-nek lesz valami nagy szerepe a végén, mármint elég nagy rejtély övezi az anyját meg úgy a kulcsok hátterét. Úúú remélem kiderül, miért nem tudott Natsu és Gajeel kiszabadulni Freed rúnáiból (ugye mindenki aki 60 vagy nem tudom mennyi felett volt az nem mehet át a rúnán). Nevet
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!