24 máj 03, 07:38:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beszólások, aranyköpések, kedvenc jelenetek  (Megtekintve 9874 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #15 Dátum: 13 júl 29, 01:07:06 »

Nagyon sok jó jelenet volt, de van egy kedvencem illetve lehet nem ez a kedvencem de valamiért ezt megjegyeztem és most csak erre emlékszem mint kedvencem. A Fairy Tail legelején volt amikor Natsuék mentek a Galuna szigetre és Mirajane figyelmezteti a mestert hogy eltünt egy S rangú felkérés, mire az 2-3 másodpercig tovább issza a kávéját/táját majd hirtelen leesik neki és kiköpi az egészet és olyan fejet vág amilyet ritkán látni Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #16 Dátum: 13 júl 29, 01:24:38 »

Kedvenc jelenetek pl ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/12
és

-Amikor Kana elmondta Gildartsnak hogy a lánya és ő azon tanakodva hogy ki az anyja felsorolt vagy 20 női nevet  smirksweat és az a fej amit Natsu és Happy vágtak az egészhez.  ikszdé

-Amikor Ultear a tengerben volt benne a vízben és valahogy látta Ur emlékeit és rájött hogy hazudtak neki.

-Amikor Lucy testét irányították és így egy kicsit elpáholták Natsut (Lucy testével) akkor Happy beszólt valami ilyet hogy: "Lucy elveri natsut, pedig nem is Edolasban vagyunk".  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
LadyTitania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #17 Dátum: 13 aug 21, 21:41:39 »

Fúú Gildarts nagy arc, vele számtalan kedvenc jelenetem van Nevet Amikor nem tudja ki Cana anyja és felsorol egy csomó nevet (bár ezt előttem írták, de akkor is, olyan vicces:D). Meg amikor a szigeten vannak, és Gildarts kiröhögi Laxust, csakmert kitiltották, én azon olyan jót röhögtem, főleg Gildarts arca miatt xD Meg a játékoknál volt, hogy Gildarts küldetésen, és egy kis faluban van, mindenki szereti, elkezd csajozni is, aztán meglátja Cana-t a tv-ben, és úgy megörül, hogy elpusztítja a falut (Chapter 299) xD
http://mike71789.deviantart.com/art/Gildarts-Troll-Face-335235570

Másik kedvencem Happy 2.0, azaz Natsu és Gray a manga elején, amikor Erza rájuk szól. Nevet
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #18 Dátum: 14 feb 08, 18:26:27 »

A Laxus vs. Céhes arcban amikor Lucy nyer Bixlow ellen ,és Gazille mondja Natsunak ,hogy az a pompomlány tud harcolni?
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #19 Dátum: 14 feb 09, 13:23:02 »

Az edolas-os arcban, amikor a sárkány lovag ellen harcolnak, Gazille elkezdi enni a vas sárkány farkát, a király meg megszólal: Ez meg a farkát eszi? xD
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #20 Dátum: 14 feb 14, 17:38:26 »

Egyértelműen, amikor Erza sétál a parton, és depizik (hehe:D) ott van Happy és egy törött szívet rajzol a homokba, aztán kiröhögi Erzát.. Na nekem az egy olyan pillanat amit kb. ötször tekertem vissza és mind az ötször majdnem sírtam a röhögéstől. xD
De amúgy Happy általános trollságai, amikor a Nagy Mágia Játékokon kinevetik a Fairy Tail, valaki mondja, hogy had nevessenek csak és akkor Happy is kineveti őket. Nevet
Naplózva

Λиιмε ғαп
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #21 Dátum: 14 márc 23, 22:38:53 »

A legviccesebbek Happyhez kapcsolódnak Nevet

Natsu, de te nem bírod az utazást, akkor meg...?
HAPPY NEM JÁRMŰ!!!


(még amikor 1. Oracion Seis elleni csatáknál Gemini felveszi Gray alakját és Natsu ellen harcol)
Happy: Gray! Hogy tehetted ezt! Még ha elvette volna a haladat meg is érteném, de nem tette!

Best: mikor megy az újságíró, hogy ír egy cikket az egész céhről:
Happy, miért vagy kék?
Mert macska vagyok!

+összes random Elfman "férfi" beszólás és kocsmai verekedés Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 23:37:16 írta catgay13 » Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!