24 máj 03, 12:48:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FT rajongói alkotások (képek, színezések, amv-k, stb.)  (Megtekintve 57921 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 jún 30, 16:28:40 »

Én is találkoztam már DA-on olyan rajongói mangával ami hasonlóan járt... ikszdé A fordítást támogatom! Ha kell segítek is. Faceg Nevet
Ezt is láttam és emlékszek is rá. Nevet Annyit röhögtem annó rajta. ikszdé

Mostmár egy időre leálltam a kötelezőkkel, úgyhogy nagyobb az esélye, hogy mostanában befejezem a FT-s rajzom is. ^^

Közben találtam még párat. ^^
Natsu
Ez meg aranyos. :3
És egy chibi Natsu. :3 De miért ilyen színű a szeme? Gondolkozik
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #16 Dátum: 11 jún 30, 17:04:05 »

A Nikkie féle NaLu fanartok közül nekem az első tetszik a legjobban. Nyelvesít Főleg a színezés miatt, hangulatos kis kép.

A-Chan: Várjuk a rajzod! Ugyanakkor gonosz vagy, én akartam ezt a Gérardos képet megmutatni!  Nevet Nagyon sokat dob rajta a jobb oldalról bevilágító fény, gyönyörű munka. Csak azért is megmutatom egy másik - szintén - szép változatát: Gérard
A doujinshiből meg sikerült a leglájtosabb chapter-t belinkelned...  ikszdé Egyébként szépen rajzol a csaj(?) a GazillexLevy-s képét már ismertem, ez az Alcohol című perverz kis manga valahogy kimaradt.  Nevet Ha kell, én is szívesen beszállok a fordításba.

Nem is én lennék, ha nem mutatnék néhány Juvia képet. ^^ Még sok jó van, csak néhányat mutatok egyenlőre, a többit majd később.
Az avatarom, nagyon tetszik. A kép címe 'Thinking of you', azaz rád gondolok, na vajon kire?  Pirul Imádom a fényeket a képen, a pasztell színeket, meg magát a kompozíciót. Az egyetlen dolog, amit kifogásolok benne, ugyanakkor emiatt egyedi is, hogy a haja inkább zöldes, mint kék. Van egy Lucy-s változat is, ezen az ablakon beszűrődő fény kiemelkedően jó.

Ez is egy egyedi Juvia fanart, olyan melankolikus hangulatot ébresztő, az arca pedig nagyon kifejező.



« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 17:05:50 írta Hestiana » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #17 Dátum: 11 jún 30, 20:23:06 »

Milyen lelkesek vagytok fordítás ügyben, de köszi, megbirkózom vele, elég jól megy az angol. Nyelvesít :3

Ez a gondolkodó Lucy-s kép annyira jó. *-* Istenem, bár így tudnék rajzolni és színezni én is... smirksweat :3 Persze a Juviás változata is nagyon jó, és hát Gérard. *omg* Ahhoz nem is kell semmit hozzáfűzni, amihez neki (a normális, nem őrült "énjének") köze van, az rossz nem lehet. Pirul Mondjuk nekem inkább Mistgun. Ámor
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #18 Dátum: 11 jún 30, 20:54:35 »

... Mondjuk nekem inkább Mistgun. Ámor
ANIMAAAA!  ikszdé Igen, én is csak csorgatom a nyálam miközben a DA-t nézegetem, sajnos egy fikarcnyi tehetség sem szorult belém rajzolás terén, de azért nézni szeretem a szépséges kész műveket.
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 jún 30, 21:43:00 »

Bocsi. Bocsi Hestiana. Nem volt szándékos. ^^

Én elsősorban a terjedelem és nem a nehézség miatt gondoltam segíteni (ha többen csináljuk, gyorsabban kész Nyelvesít), de ha nem, akkor így jártunk... :3

Az az ANIMAA-zás bennem is megragadt! ikszdé
"amihez neki köze van..." Ezzel teljes mértékben egyetértek! *-* Érdekes módon a készülő rajzom egyik szereplője is ő... ^^ Vajon ki lehet a másik~? Gondolkozik ikszdé

Erről jut eszembe... Itt egy kép. Valakinek dolgozott a fantáziája. :3 Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 21:44:21 írta A-chan » Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #20 Dátum: 11 jún 30, 22:26:32 »

Uram atyám, mennyi perverz nézi/olvassa az FT-t! Mondjuk van valóságalapja a beszerkesztésnek, azt meg kell hagyni...  Nevet Nevet Nekem mondjuk Gérard önmagában unalmas, nade Erzával kiegészülve már egészen más a helyzet.
Tessék, itt van színesben a Seduction Armor. Csak hogy az ide tévedő pasik se riadjanak el a topiktól!  kacsint
Még egy Erza színezés, ami megtetszett.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 júl 01, 06:53:22 »

Aham, csak ez nem Erza, hanem Erza. ikszdé Ha érted, mire gondolok. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #22 Dátum: 11 júl 01, 08:25:55 »

Szerintem pont azért írt Erzát. ikszdé

Majd akkor keresünk 3 Fairy Tail doujinshi (azt hiszem, ez a rajongói manga xD) mangát, és akkor jut mindhármónknak. :3

Jézusom, A-chan, az a kép. xD Még nem láttam, iszonyat jóóó. Nevet Gérard, a kis perverz. ikszdé

A Seduction Armor is nagyon szépen lett kiszínezve. Pontosan

Én is imádom nézegetni a képeket. :3 Olyankor mindig megállapítom, hogy az emberi tehetség, pozitív idiotizmus és perverzség nem ismer határokat. xD

Annyira imádom, amikor keresek egy képet, és azt ugyan nem találom meg, de helyette 10 másik talán még jobbat igen. xD
Mistgun Róla ez a kép a kedvencem. Annyira jó a haja is, és az a nézés. <3
Mistgun vs. Jigglypuff Nevet
Hestiana, ezt neked. :] Annyira gyönyörű, az egyik legjobb színezés, amivel valaha találkoztam.
Ha manga karakter lennék, szívesen cserélnék Lucy-val. ikszdé
Ti kit választanátok? Nyelvesít
FT legjobb pasijai
FT legjobb pasijai színesben
És ez egy mestermű. *.* Annyira jó Gray és Loki arckifejezése is, hogy wáááh. *.* Loki mondjuk kevésbé Lokis, mint általában, de nekem pont ettől tetszik annyira. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 júl 01, 10:02:18 »

Az kétségkívül Erza... ikszdé

Gérardnak a száját is megpiszkálták. Olyan kis sunyin mosolyog... Pojén

Azzal a GrayXJuvia képpel én is találkoztam, gyorsan le is mentettem... Nyelvesít
Mázlista Lucy... >.<# Lokinak amúgy is ekkora sörénye szokott lenni? Ohh My God
A választás olyan szinten lehetetnel, hogy azt el se lehet mondani... ikszdé Nekem legalábbis... Hümm-hümm Talán Gray a favorit? (egy hajszállal... Hümm-hümm)
Nekem az utolsó képen Loki mintha egy kicsit LoveCom-os Otani-s lenne... Csak nekem? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 10:05:05 írta A-chan » Naplózva

gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #24 Dátum: 11 júl 01, 10:26:09 »

Csináltam egy Fairy Tail AMV-t,csak nemtudom mennyire illik ide,mert ez harcrol szol Nevet .Elég pörgősre sikeredett,de tulságosan sok harcot nyomtam bele és még TV logo is van pár jelenetnél(kikellet volna zoomoljam).Remélem azért tetszeni fog http://www.youtube.com/watch?v=v4mvVlw8g10
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 júl 01, 12:52:50 »

Az kétségkívül Erza... ikszdé ...

Arra céloztam, hogy nem Scarlet, hanem Nightwalker. Vagy lehet, hogy Scarlet, de Nightwalker álcában. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #26 Dátum: 11 júl 01, 12:57:09 »

Nekem az utolsó képen Loki mintha egy kicsit LoveCom-os Otani-s lenne... Csak nekem? Gondolkozik

Jaj, akkor azért olyan bejövős így nekem Loki. Nevet Imádom Otanit is. xD Nevet

gabig35: Megnéztem az amv-det. Az tetszik benne, hogy jól kiválogattad az animéből a részeket, és az passzol a zene üteméhez, tehát ahol pörgősebb a zene, ott megy a kemény harc, ahol lágyabb, ott kis érzelmes részek vannak. Viszont nekem kissé csapongó volt. Nem éreztem benne az egységet. Lehetett volna mondjuk a példa kedvéért kronologikus sorrendben bemutatni a harcokat. Mondjuk olyan szempontból, hogy először Natsu minden harca nagy önbizalommal indult, aztán jött a mélypont, amikor kiderült, hogy elszámította magát, mert az ellenség erős, de végül összeszedte magát és minden esetben nyert. Vagy akárhogy máshogy, csak legyen valamilyen vonala a dolognak. :3
Persze ez csak egy laikus véleménye, és nem bántásból írtam, csak nálam ez az észrevétel. Mosolyog Ettől függetlenül klassz. Mosolyog
A téma meg mindegy, ha FT, akkor jöhet. kacsint
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #27 Dátum: 11 júl 01, 14:36:28 »

Értettem Chakra, hogy mire céloztál. Nevet Nightwalker is kétségkívül egy Erza. ikszdé

Ugye, hogy hasonlít? Pattog Nevet

Nikkie már majdnem mindent elmondott előttem az AMV-ről. Még annyit teszek hozzá, hogy az utolsó verekedős rész előtt, amikor Erza meg Natsu ülnek a vízben és a többiek futnak oda hozzájuk. Nekem az egy kicsit lassú a zenéhez képest. A vágások jók és a jelenetek is, csak mondjuk tehettél volna oda valamilyen efektet ami a zene ritmusára reagál. Gondolkozik (de ez is csak az én véleményem ^^) Amúgy vnagyon jó kis AMV. Nevet
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #28 Dátum: 11 júl 01, 15:14:18 »

Aham, csak ez nem Erza, hanem Erza. ikszdé Ha érted, mire gondolok. Nevet

Naná, hogy 'hanem Erza'!  Nevet Nagyon szexi felkötött hajjal, szerintem simán viszi a legjobb Féri Télü csaj díjat. De akkor legyen, itt egy 'Erza' is, nagyon szépen színezve.

Idézetet írta: Nikkie
Majd akkor keresünk 3 Fairy Tail doujinshi. . .
Oké, de én csak perverzet vállalok!  Pojén Az első Mistgun-os kép valóban nagyon klassz, le is mentem.
Köszönööm! ^^ Természetesen Juvia perverz gondolati kivetülését ismerem, a kövi avataromban is szerepel (ami egyenlőre még finomítás alatt). Kit választanék? Hmm jó kérdés, ezen még nem gondolkoztam el, az egyik furább, idiótább ikszdé, mint a másik, nem tudom. Egy biztos Natsu-t biztos nem!  smirksweat
A "mestermű" valóban jó. :O És nekem is Otani-'sensei' jutott az eszembe Lokiról.
Szomorú Gérard x Erza, kicsit furán áll börtöntöltelék-san szája, de nekem tetszik. Mosolyog

Éééés itt egy "dejólenneha" képecske, bár nem teljes, még 3 párt szívesen látnék rajta. ^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #29 Dátum: 11 júl 01, 20:49:39 »

... És ez egy mestermű. *.* Annyira jó Gray és Loki arckifejezése is, hogy wáááh. *.* Loki mondjuk kevésbé Lokis, mint általában, de nekem pont ettől tetszik annyira. Nevet

Olyannyira, hogy ha nem barna lenne a haja, nem a prémes nyakú kabát lenne rajta és nem tudnám, hogy Loki, fel sem ismerném.  smirksweat Első ránézésre azt hittem, Natsu az, csak a hajszín nem stimmelt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!