24 máj 03, 12:38:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Helyszínek  (Megtekintve 7832 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:31:24 »

Helyszínek, országos, városok a Fairy Tailben.
Melyik tetszik, melyik nem és miért? Mi a véleményed róluk?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #1 Dátum: 10 júl 11, 08:03:53 »

Nekem a guild tetszik nagyon, (föleg a nem spoilerezek változat, ugye aki érti érti Mosolyog ), remekül van megrajzolva sztem, ötletesen, minden megtaláltható, a kocsma marha hangulatos.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
TiaChan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 7


« Válasz #2 Dátum: 11 feb 14, 20:04:20 »

Nekem a tündérek szigete tetszik nagyon mert famániás is vagyok, meg eleve szeretem az ilyen helyeket  Nyelvesít >.<#
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 12, 23:04:05 »

Talán ide elfér.. Edolas. Szerintetek lesz még valami szerepe? Egy ekkora dolgot egy ilyen epizód jellegű kalandért (mondhatni fillerként), meg egy karakter feltámasztásáért a sztoriba keverni szerintem elég durva baklövés lenne... az oké, hogy sok helyen itt kicsit nehezen állnak össze az eseméynek (Nirvana például négyszáz évvel ezelött készült, Zeref fénykora és eltűnése körül, úgyhogy ennek lehet még szerpee az ő történetében) de edolast egyenlőre nagyon nem tudom hova tenni...
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 13, 10:45:10 »

Edolas talán még akkor lesz megmutatható, mikor Mistgun is szerepel. Mást valahogy nem tudok neki elképzelni megjelenési oknak, hisz még a cicusok is Fiore területén repkednek azóta..
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #5 Dátum: 11 ápr 23, 18:07:52 »

Edolasnak nemhiszem,hogy lenne még komolyabb szerepe.Nekem nagyon tetszett az a történet de ez már más történet.
Nekem a Phantom Lord robot tetszett(ezt lehet helyszinnek mondani vajon?),na meg a Natsu Vs Gérard helyszine.
Naplózva
kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6 Dátum: 11 jún 14, 10:07:43 »

Hm....senki nem, majd én....nekem a legjobban a Fairy Tail céhépülete tetszik. bow
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #7 Dátum: 11 jún 14, 19:41:53 »

A céhépület nekem is nagyon tetszik. ^^ Habár kicsit sajnálom, hogy a felújítottban a 2. emeletre már bárki felmehet és ugye nem csak az S-osztályú mágusok.. Pedig el is képzeltem, hogy XY S-osztályú lesz és majd felsétál oda.. De hát nem baj, így is tetszik, van színpad is. xD
Naplózva

kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8 Dátum: 11 jún 22, 14:27:02 »

Megszoksz vagy megszöksz Nevet dehát na ^^ akkor is nagyon jó! Nevet

Egyébként nekem még az is tetszik amikor Gildartz megjön és az egész Magnolia átrendeződik Nevet
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9 Dátum: 11 júl 15, 23:20:33 »

Van neve annak a helynek, ahol a Nirvána volt? Mert tegnap azt álmodtam, hogy ott vagyok Fairy Tail-es mágusként és legyőzöm Racert. xD Meg harcolok egyet azt hiszem Cobrával.  ikszdé
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 júl 16, 14:41:16 »

Az a "Warth erdősség". Ennyit tudunk róla.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11 Dátum: 11 júl 16, 15:11:47 »

És ott van Bob mester háza. ^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #12 Dátum: 11 júl 16, 21:25:31 »

Ühüm, Bob mester jó kis helyen lakik. xD Köszönöm a választ. ^^
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #13 Dátum: 12 jún 21, 03:39:11 »

FT világának a térképe  http://images.wikia.com/fairytail/images/4/42/EarthLand.jpg
Fiore egy igen kicsi ország.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #14 Dátum: 12 júl 19, 19:10:50 »

Ez a térkép csak szerintem hasonlít egy kicsit Európa térképére? Persze csak kicsit, ez a jobb felső sarokban nincs vége a földrésznek dolog teljesen erre enged következtetni... Mosolyog

Az Edolas témához hozzászólva:
Egyáltalán nem értek egyet, igenis nagy szerepe van a történetben. Csak picit bele kell gondolnunk. Az oké, hogy ebben földi világban a mágia nagy szerepet tölt be, de egy repülő kék macska akkor is kiverte a biztosítékot az elején. A sárkányok, a tüzet okádó mágusok, a csillagszellemek, a jégmágia, a-a-a mindenféle varázslat tök természetes, de ez nem. Főleg, amikor már kettő lett belőle, kérdés lett, hogy vajon honnan is vannak, és miért pont a Fairy Tailbe kerültek mindketten. Sors? Talán. De hát ez egy történet, van alakítója, Hiro Mashima személyében. Azaz mindennek oka van. Charle már a kezdetektől tudja, hogy miért vannak a földi világban, de Happy nem. Valószínűleg a neve is ezért lett Happy, hiszen boldogan él, folyton mosolyog, jókedvű mindig (anno Natsu is ezért adta neki a nevet), mert nem tudja, hogy mi a küldetése. Aztán ott van Mistgun, aki körül kérdőjelek ezrei szállingóznak. Egyszer már találkozott korábban Erzával, de akkor nem derült ki senki, csak annyi, hogy nem az a Gerárd, akit ő ismert korábban. De kiköpött mása. Akkor meg?
És amikor már sok a kérdés, nagy a feszültség, jön a válasz: Egy párhuzamos világ, ahol ugyanúgy létezik Fairy Tail, csak sok más különbözik benne.

Most olvasom a mangát, még nagyon az elején vagyok (az animét láttam, de nem sok részletre emlékszek...), de már több dolgot észrevettem. És egyszer csak arra gondoltam, hogy...

Vajon Edolas nem Japánt akarná jelképezni?
Én teljesen erre gondoltam abból az 4-5 fejezetből, ami eddig volt.
Hiszen a földi világban a mágiát bárki, szabadon használhatja, mint egy anarchikus országban, ahol bármit szabad. Ennek ellenére ott van Edolas, ahol a rendszer, egy felsőbb hatalom ezt korlátozza, és megtorol minden egyes alkalmat és csoportosulást, aki ezzel ellenszegül. És tudjuk, hogy Japánban sokkal nagyobb a rend, és fegyelem, mint egy-némelyik másmelyik országban.

Csak egy tipp. nemt'om. Majd olvasom tovább, és folytatom, ha lesz mivel.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 19:11:38 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!