24 máj 03, 05:56:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 82150 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #270 Dátum: 14 jan 01, 15:27:23 »

Ezeket inkább az anime témájában tárgyaljuk ki (de ne két helyen is).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ichigohun12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #271 Dátum: 14 dec 29, 05:39:55 »

Nem bírom tovább! Úgy érzem muszáj kiadnom magamból ez az anime iránti érzelmem.

Kezdeném ott hogy ez az anime amikor elkezdtem nézni úgy éreztem életem nagy kedvence lesz! Így is volt a a torna végéig.
De ami most megy,egyszerűen borzalmas! Alaptalan,átgondolatlan,értelmetlen,felesleges,elnyúzott,erőltetett és unalmas... Eddig az egész anime tele volt izgalommal,harccal,kalanddal,történettel,volt alapja... De most semmi értelmét nem látom. A szünet végéig volt értelme,igen értelme! Ez mi már hogy amikor Wendy harcolt Aquariussal és leestek az óriás kerékről Wendy elszántan meg akarta menteni hogy nehogy a földbe zuhanva meghaljon. Teljesen oké,de Natsu úgyszintén ugyan abból a magasságból a földbezuhant vhogy nem halt meg sőt még viccesre is fogták a készítők a  figurát. Szerintem az egész Anime komolyságát vesztette és már nem sértésképpen,de egy pokemon feelinges anime/meséhez tudnám hasonlítani.

Köszönöm mindenkinek és bocsánat ha valakit megbántottam.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #272 Dátum: 14 dec 29, 08:51:17 »

A mostani fillerekről beszélsz? Nyugi, ezek előbb-utóbb elmúlnak, vedd úgy, hogy ideiglenes kisiklás. Majd ha visszatérnek a fősztorihoz, a mangához, sokkal jobb lesz. Sokkal jobb szál következik, mint a mágiajátékok volt.
Az már más kérdés, hogy szerintem az anime gyenge. SZERINTEM jobban megéri olvasni a mangát.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #273 Dátum: 14 dec 29, 10:19:06 »

Elmúlni elmúlnak de a rossz szájíz megmarad és ebből kifolyólag előítéletes lesz a sztori rendes szála is. Az előző filler epizódok után is hasonló volt a helyzet és többé már nem is találtak vissza a helyes útra. Azóta lefelé ível a száll, hol kevésbé és hol meredeken. Ráadásul a leállás utáni grafikai, animálási váltás is komoly törést okozott. Az ember azt várná, hogy egy ilyen váltás csak jobbá, szebbé teheti de itt nem ez történt, sajnos.
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #274 Dátum: 15 jan 02, 10:44:14 »

Yoh!

Olvasom mind a mangát, illetve nézem az anime-t is, utóbbit azért szerettem, mert tele volt tűzdelve pörgős számokkal (alapvetően is szeretem az ír zenéket  Pontosan ) de ahogy fentebb említette ichigohun12, valóban sokat vesztett a színvonalából, mintha nem találnák a célzott korosztályt. Továbbá, engem, mint szerepjátékban kalandmesterkedő személyt, az zavar, hogy nincs a stúdióban, vagy szerkesztőségben olyan személy, aki egy tényleg egyszerű, de elnyújtható, elfogadható történetet összetudna rakni? Mi a helyzet Hiro-val? Ő ezekre rábólint, tud róluk? Nekem például az is csalódás volt, amikor a mágia játékok act lezárásánál lévő, utolsó harca volt Natsu-nak, ahogy ott belassították, és nem tették be a szokásosan, egy oda illő soundtrack-et, el volt valahogy rontva. De, persze bízzunk a legjobbakban, addig morgunk egy sort, majd jön a következő act  Hümm-hümm
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #275 Dátum: 15 jan 02, 11:18:51 »

Nekem konkrétan tetszett az a lassítás, nem kell mindig ugyanazon sablon szerint menni.
Persze értelek, gyenge a színvonal, bár, a mágiajátékok végét sikerült elég jól összehozniuk. A fillereket meg nem nézem, arról nem tudok nyilatkozni. De ha a következő szálat ott fogják folytatni, ahol befejezték a játékokat, akkor az elfogadható szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 17 18 [19]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!